צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-05-11, 01:31   #44
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי איש הבוקר צפה בהודעה
ישראל, אם לומר את האמת זה טיפה מקומם כל העסק הזה, זה מרתיח אותי שרק בישראל ואני מדגיש רק בישראל אנשים ממציאים כללי משחק חדשים, והיופי בכל זה שנותנים להם ללכת עם זה עד הסוף ונותנים להם לזכות וכד'.

להמציא את הbb מחדש לא ילך, חלק מהעסק זה רגליים - הם חלק בלתי נפרד מהגוף, ואם אדם מחליט שהוא bb עם רגלי תרנגולת שיבושם לו, אבל מכאן ועד לתת לו לזכות ולהכתיר אותו בתואר אזורי, זה מוגזם, מבחינתי שלא יתנו לאף אחד לזכות שיסגרו את התחרויות המבישות האלה.
אי אפשר מצד אחד להתלונן למה זה לא מתקדם בארץ ומצד שני לעודד הזנחה של חלקים בגוף, ולהציג מופעי ליצנות בסגנון שלעיל, אם אראל אורון לא מספיק בנאדם בשביל להניח את האגו שלו בצד עם התרגילים המפוקפקים שהוא עושה לרגליים ולהתחיל לעבוד כמו בנאדם שפשוט לא יעלה על הבמה ולא יקרא לעצמו bb.
אני חובב ומעריץ מאוד גדול של bb איכותי וטוב, זה לא בא מנסיון להטריל וכד', זו המציאות ואם אף אחד לא רוצה לשמוע אותה, אז אל תצפו שהתחום הזה יתפתח בארץ.
מסכים איתך ברוב מה שאתה אומר אבל לא הכל זה כמו שאתה רוצה יש חוקים לאיגוד כדי שהאיגוד יתקיים הוא מחוייב לעשות לפחות 4 תחרויות בשנה ולא מעניין כמה מתחרים יהיו התחרות חייבת להתקיים ולגבי זה שנותנים לבן אדם שאין לו רגליים לזכות לפעמים שהפלג גוף עליון גובר על כולם בהרבה בגודל ובחיטובים אז הוא ינצח בתחרות אין מה לעשות אראל היה הכי מרשים בתחרות והוא ניצח בצדק

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט