צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-05-11, 01:51   #51
SmokingSnake
Chuck Norris's Apprentice

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אתה מצחיק שאתה אומר שאיש הלילה לא עילוי גנטי. אני לא חושב שיש עוד 5 אנשים(טבעיים) בארץ שהגיעו למשקלים שלו בסקוואט על המשקל שלו.
תסתכל בפוסט שלי, רשמתי שהוא מהסקוואטרים החזקים בארץ! לא מגיעים לזה ככה סתם הוא מיוחד

לא רוצה לדבר עליו גם יותר מדי, אבל הוא מן הסתם חזק וברמה גבוהה, ובכל זאת אני חושב שהוא לא עילוי גנטי, חזק מאוד, עובד נכון מאוד ולא מתעסק בשטויות
יש הרבה אנשים שלא שומעים עליהם, בלי חומרים ובלי שטויות שלוחצים 180 קילו(הכי חזק אצלנו 193) ומושכים 240(הכי חזק שראיתי אצלנו 220 ל5), הם לא עילויים גנטיים ואתה מוזמן לבוא לראות אותם יש אצלנו כמה שלוחצים 160 ומושכים 220 לחזרות

קח בנאדם עם פוטנציאל טוב, תן לו 4-5 תוכניות אימונים טובות(שנתיים וחצי נאמר), התאוששות טובה(אוכל, ויטמינים, שינה) בלי יותר מדי בלגאן מסביב ותקבל תוצאות מדהימות

ד"א איש הלילה, אתה הסקבטר הטוב בארץ לטעמי

עריכה:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אחי סקוואטים אני עובד הכי כבד שאני יכול וככה גם לחיצת חזה וככה גם כפיפות ידיים עם מוט אתם לא הבנתם אותי נכון אבל אני משלב גם זה וגם זה
שאפו, ואני מאמין שיש לך רגליים מאסיביות יחסית למתאמנים בקטגוריה שלך שלא ככה

Starr was damned strong, primarily because he worked as hard as any human being ever has. He was not a genetic freak, but his balls were huge, and he applied himself to his training like few people have ever done

Mark rippetoe on Bill Starr

נערך לאחרונה על ידי SmokingSnake, 30-05-11 בשעה 01:55.
SmokingSnake מנותק   הגב עם ציטוט