צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-05-11, 02:00   #52
1HBK
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
מאיפה אתה יודע מה כל אחד עושה? כמו שאני יודע 99 אחוז מהמתחרים לא מוותרים על סקוואט זה שיש כאלה שהרגליים שלהם לא בשמיים זה גם עיניין של גנטיקה אל תשכח
זה עניין שהם לא יודעים להתאמן והם מוקפים בסטיגמות ומגזינים, ומעדיפים חצי מהאימון לעשות כפיפות מרפקים וכל מיני שטויות אחרות במקום לעבוד קשה וכבד.

התוצאות מדברות בשטח - תסתכל את הרגליים של המתחרים פה, חוץ ממאור ומגלעד אתה לא יכול להגיד על אף בילדר שהרגליים הם החלק הכי טוב שלו, כשבכלל לרוב אין דבר כזה שנקרא רגליים.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
לעשות רבע סקוואט בסמית' עם 200 קילו זה אגו? נראה אותו מגיע לגו אקטיב בוויצמן ועושה את האימון רגליים שלו כל האימון יידפקו עליו סתלבט.

הוא עושה את זה בדיוק בגלל מה שאמרת , יש לו לגיטימציה לעשות את זה בשביל מה להשקיע בסקוואט אמיתי אם יש לו 2 אנשים בקטגוריית משקל שלו או שהוא מתחרה בתחרויות לייצניות וזוכה , מה רע לו בחיים העיקר שזה עוזר לו למכור את הדיאטות שלו כי מהתחום עצמו שקל הוא לא ייראה.
אני יסביר לך בדיוק למה הוא עושה את זה
הוא שוקל 65 קילו משקל תחרות, שזאת קטגורייה שרק הוא משתתף בה, זוכה בה כי הוא המתחרה היחיד, ואז יכול לנפנף בזה שהוא לכאורה מר ישראל. את האוברול הוא כמובן לעולם לא ייקח.

ברגע שהוא יתחיל לסקבט, יחד עם החומרים, יהיו לו כמויות עצומות של טסט בדם והוא פשוט יגדל יותר מדי, יצטרך לעלות קגטרייה ואז לאכול בראש מילדים בני 16.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
אתה מצחיק שאתה אומר שאיש הלילה לא עילוי גנטי. אני לא חושב שיש עוד 5 אנשים(טבעיים) בארץ שהגיעו למשקלים שלו בסקוואט על המשקל שלו.
במדינה של אנורקסים כמו שלנו זה ממש לא מפתיע.
אני עכשיו ב10 שניות יכול להראות לך 50 איש שמסקבטים יותר מאיש הלילה.
כמובן שהוא חזק מאוד, אבל אין פה בכלל מודעות לענפי הכוח אז מה אתה מצפה שיהיה?

נערך לאחרונה על ידי 1HBK, 30-05-11 בשעה 02:03.
1HBK מנותק   הגב עם ציטוט