צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-05-09, 17:50   #12
tommybilt53
חבר פעיל

קראתי את הקישור שנתת לי סאראמאגו תודה....
בכל אופן לא הייתי פוסל את מה שאומרים שעדיף בלי חגורה מכיוון שבמידה מסוימת הם צודקים שמתאמן צריך לפתח ולסגל לעצמו אחיזה חזקה ועמידה (גו) נכונה, יציבה, וחזקה עם הזמן כיוון שיש לזה יתרונות לפיתוח השרירים המייצבים ויתרונות אחרים נוספים ללא ספק בכלל, והחגורת גב והציוד עזר מעכב ומפריע לפיתוח השרירים האלו ללא ספק אבל זה תלוי.

לעומת זאת אני רואה ועוד אחרים רבים מתאמנים מתקדמים ומקצועיים כאחד משתמשים בחגורת גב וציוד עזר נוסף, שמסייע באימונים שלהם.

אז עדיין נשארה השאלה מה הם לא מבינים.......?

נראה לי כנראה שאין מנוס משימוש בחגורת גב וציוד עזר נוסף במשקלים ועומסים כבדים כנראה שזה תלוי ברמת עומס מכיוון שאם כל הכבוד לפיתוח השרירים המייצבים בגו ולאחיזה החזקה שנשפר עם הזמן באימון משקולות גם לגוף כנראה יש את המגבלות שלו.
אל תשכחו נקודה נוספת שככל שהעומס גדול יותר לקראת סיום התרגיל השרירים נחלשים עד כמעט התשה מוחלטת מה שאומר חוסר יכולת של השריר לבצע את תפקידו גם למייצבים... ובדיוק בזמן הזה נכנסת לתפקיד חגורת הגב שמסייעת לשמור על גב ישר ויציב גם לקראת סיום התרגיל (נקודת המשבר), כנ"ל כל ציוד העזר הנוסף.
וזה מסייע במניעת פציעות ופגיעות.....

אבל בכל אופן זאת מסקנתי האישית ואני מעדיף לשמוע עדיין דעות נוספות אם יש בעניין או דעות חלוקות ומקורות נוספים בנושא.
tommybilt53 מנותק   הגב עם ציטוט