צפיה בהודעה בודדת
ישן 24-10-11, 12:58   #46
GMT+
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי KALINA צפה בהודעה
אני יכול להבהיר את מה שכתבתי-לוליק יש רק אחד ואף אחד מילדודס לא יכול לקחת עליו קרדיט(והרבה כבר לקחו) עד שנראה אותכך במצב לפחות זהה ללוליק(אלוף אירופה ומר ישראל) ולא "תראו את הדיפים שלי 70*5
אף אחד לא לוקח עליו קרדיט.

חוץ מזה עולה מהדברים שלך שלהיות כמו לוליק זה באמת כזה קשה, אז תן לי לומר לך משהו -

כל בנאדם רגיל בעל גובה ממוצע יהיה לו יותר קל להגיע להישגים של לוליק כי זה ידוע שב PL אלה שגבוהים יותר מדיי, מאוד קשה להם עם הלחיצת חזה והסקוואט כי יש להם מרחק יותר גדול לעבור עם המוט.
לוליק נדיר בישראל כיח הבחור הרציני היחיד שיש כאן (וזה גם לא בזכות המוצא "הישראלי" שלו), בגלל זה כולם מדברים עליו כמו אלוהים, כולנו שוכחים (אם אני לא טועה) שהוא לקח מקום רביעי באליפות אירופה שהיית בגרמניה, וכמו שהוא העיד ע"פ ההשגים שלו באותה תחרות הוא היה אמור לקחת מקום אחרון, פשוט פסלו כמה מתמודדים על הדרך, והשקלול של התוצאה הסופית היה ביחס לגובה, אסור לשכוח שזו רק פדרציה אחת ובשביל להגיע להיות אלוף אירופה לא מספיק להתחרות בפדרציה אחת, צריך לשחק במגרש של הגדולים, אנחנו מדברים על הלחיצת חזה בקטגוריית משקל שלו - עד 110 ק"ג, שהיית יוצאת דופן.

אני לא מזלזל בהישגים שלו הוא איש יקר, אבל ב PL אין כל כך הרבה פקטורים כמו ב bb, המשוואה פשוטה - תאכל טוב תישן טוב ותתאמן חזק ונכון ותראה תוצאות, אתה יכול לקחת לדוגמא את אופק, ואתה יכול לקחת את המשפחה של גיל - שי וחן והוא עצמו.... בפעם האחרונה שצפיתי בהם הם לא היו מפלצות גנטיות, הם פשוט גודלו בחממה המתאימה.
הם יוצאים להתחרות והם יביאו תוצאות וכבוד, ואני מאמין שלא חסר פה בפורום ובמקומות אחרים אנשים שהם מספיק חזקים בשביל להתחרות, פשוט אין הזדמנות (אבל עובדים על זה).

אז בואו נכנס כולנו לפרופורציות ונפסיק את הוויכוחים הילדותיים האלו.

נערך לאחרונה על ידי GMT+, 24-10-11 בשעה 13:02.
GMT+ מנותק   הגב עם ציטוט