צפיה בהודעה בודדת
ישן 25-10-11, 12:53   #58
zivgin
נציג חנות ישראלבודי

הסמל האישי שלzivgin

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nadavmoore צפה בהודעה
ישראל , אנטון בא ואמר שכל הילדים פה לוקחים טרמפ על ההישג של לוליק. ואני בסה"כ הבהרתי לו שהמתאמני כוח הטבעים שאני מכיר הגיעו לגדלים (עם אחוז שומן לא גבוה מידי ראה ערך טל_0) שלא ראיתי אף מתאמן פיצולים טבעי או באדי בילדר טבעי מגיע ואני רואה אותם עומדים מול הבאדי בילדרים בוויצמן ת"א והם לא פחות קטנים מהם וזה שוב אני מזכיר טבעי. אנחנו אומרים שהשיטה של אימוני כוח עובדת יותר טוב מפיצולים כי שוב, התוצאות שלה בשטח הן פשוט יותר טובות מדעית ועובדתית ומי שבא ומטיף לנו שהתוכניות האלו הם "סתם" או "לא טובות" זה אנשים שלוקחים ממתקים רק זאת חוכמה קטנה שהגוף שלך מסנטז חלבון ומתאושש יותר מהר מגוף נורמלי של בן אדם רגיל ואז לבוא ולהגיד תראו אותי אני ענק עם אחוז שומן נמוך תתאמנו כמוני! בכל מקרה הרמה של הבילדינג בארץ עובדתית היא לא רמה גבוהה מה לעשות אבל, עדיין קשה להיות בילדר ואני מעריך את אלו שמנסים ואפילו יש לי חבר שמן מסריח ומגעיל (יאיר) שגם הוא יעלה מתישהו על במה ואנחנו נפרגן לו. רק מה שמעצבן אותי זה שחלקם עושים שם רע לבילדרים בארץ ומנסים ללמד את כל העולם וחושבים שהם יודעים הכל
נדב, זה יותר מעצבן, שבא בנאדם שקוראים לו נדב, ומדבר על בנאדם אחד אולי בכל התחום הזה(טל) ומשווה אותו לבילדרים ומסיק מסקנות שאימוני כוח, גורמים להיפרטרופיה כמו האימוני פיצולים על סמך בנאדם אחד.
תביא את שאר החברים שלך, שהתאמנו על כוח מאז ומתמיד, תעמיד אותם ליד אנשים שמתאמנים היפרטרופיה(טבעי) ונראה איפה כל אחד עומד.
להשען על חבר אחד עם גנטיקה טובה ועל סמך זה לבנות תאוריות זה מגוחך...

אימוני כוח מן הסתם גם הם יגרמו להיפרטרופיה אבל לא כמו אימונים ייעודיים לזה.
ולהיות "שרירי" על 20% שומן ולשקול 90 קילו זה לא חוכמה...
zivgin מנותק   הגב עם ציטוט