צפיה בהודעה בודדת
ישן 22-03-11, 16:27   #38
קפטן שלד
משתמש רגיל

קודם כל לפני שאני מגיב אני רוצה לומר שמאור אחד האנשים הטובים שפגשתי בחדרי הכושר, והוא גם מעולה בתחומו.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
עוד פעם, כוח זה לא המטרה שלנו.
אכן למשוך משקלים זו חתיכת פוזה בתוך מכון הכושר, אבל מפתח גוף מוצלח נהנה מפוזה כל היום, בכל מקום, ובלי להרים אפילו סיגריה.
אף אחד ממי שאני מכיר שמתאמן למטרות כוח עושה את זה בשביל פוזה... אבל לבריאות
ציטוט:
פורסם במקור על ידי tuxlight צפה בהודעה
ניגרי אין פה שום עניין של פוזה
כוח הרבה יורת יעיל מגודל בחיי היוםיום ובענפי הספורט השונים
זאת עובדה

אני די בטוח שקאטלר וקאי קרין וכל המפתחי גוף המקצועיים חזקים, אף אחד לא אמר שלא
אבל באופן יחסי בנאדם ששוקל 130 קילו על אחוזי שומן חד סיפרתיים.. אמור כביכול להיות הרבה יותר חזק ממה שהם
ישנם אנשים ששוקלים 100 על אחוזי שומןג בוהים יותר שמרימים הרבה מעבר למה שהם מרימים
וזה הקטע ההקבלה של טנק ללא מנוע לא נכונה... יותר כמו טנק עם מנוע של טוסטוס

לגבי הסרטון עצמו

מאור חזק מאוד ויש עליו המון מסה
אבל בלי להעליב, זה לא מתקרב ל 350 קילו סקוואט
אבל כן זאת לא המטרה שלו.. אז זה לא באמת מעניין
אני שמעתי מבן אדם שהתאמן עם קאטלר ובראנץ' ווארן בארה"ב באותו החדר כושר שהם מרימים משקלים פסיכיים ועובדים כמו שצריך. רק בסרטונים של החברות תוספים או דברים כאלה הם עושים שטויות כי זה מצטלם טוב, אל תשכחו שסקוואט עמוק הורס ת'ברכיים ודדליפט הורס ת'גב. החברות לא מעוניינות בתביעות...

בלי קשר לבילדרים המקצוענים, מאור לא מאוד רחוק מהם וקרב ובא היום שהוא עוד יתן להם בראש בחו"ל. הסקוואט הנ"ל לא עומד בסטנדרטים הקבועים לסקוואט מלא, אבל שאפו על הניסיון ואני בטוח שאם למאור היתה שאיפה להכנס לפאוורליפטינג 90% מהמתחרים בארץ יכלו לפרוש מראש.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
אני מאוד בעד להרים כבד, אבל זה גם עניין של פרטנר טוב.
אם אין לך מישהו שאתה סומך עליו, אתה לא תשים על החזה שלך משקל שעלול להרוג אותך.
מסכים איתך, לעבוד בלי ספוטר בלחיצת חזה זה לא דבר חכם. השאלה לאיזה מטרה הספוטר...
ציטוט:
פורסם במקור על ידי אנדרוליזם צפה בהודעה
מאור אחד המפתחי גוף האהובים עליי, אבל מה שהוא עושה כאן זה לא סקוואט ולא קרוב להיות "דיפ" כמו שרשום.
בכל מקרה, אני לא מבין מה הקטע שלך bb נגד pl, יש ליפטרים (אמיתיים - מתחרים) והם מכבדים מאוד בילדינג ומתאמנים עם בילדרים (אד קואן בראיון איתו אמר את זה)
לוליק בעצמו העלה סירטון שלו עושה פריסת גב, אז הוא בילדר?

וניגרי, אני ממש לא מסכים איתך,
אם אתה עובד עם משקל ש"עלול להרוג אותך" אתה עובד עם משקל לא בשבילך,
אתה מצפה שהפרטנר שלך ירים איתך את המשקל?
לא עדיף לשים משקל שמתאים לך בלי עזרה?
למרות שזה לא מפתיעה עם אתה בא למכון בגישה של "טוב עשיתי בנץ' פרס, איזה תרגיל אני אעשה עכשיו וכמה משקל? אחי יש לך תרגיל טוב לחזה עליון?"

לא הבנתי כ"כ למה אתה מתכוון, אין לך תוכנית בנויה? תכנון?
מה שאמרת לגבי המשקל לא בשבילך פשוט לא נכון. כשאתה הולך על שיא המשקל לא בשבילך עד שעשית אותו. אני חושב שהספוטר שם לוודא שאתה לא מת, זה הכל.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי אנדרוליזם צפה בהודעה
סבבה, אני מקבל את דעתכם, למרות שאני עדיין לא מסכים,
אני אישית לפעמים מבקש עזרה אפילו ממדריכה, כי זה לא שהיא תצטרך להרים אפילו לא 20% מהמשקל, במקרה הגרוע אולי 5 קילו עזרה במקרה של סוף היכולת להרים - ומשם אני מחזיר, אני לא רואה טעם לרדת לעוד חזרות אחרי עזרה מספוטר.
מדריכה יכולה להיות אחלה ספוטר במשקלים מצחיקים, לא הייתי רוצה שהיא תשמור עליי בסינגל כבד ומה גם שרובן לא יודעות להוציא את המוט כמו שצריך ופשוט מושכות למעלה, זה לא מספיק טוב.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
זה לא היה כזה רחוק ממלא וכוסומו זה 350 קילו!נגיד עם 320 הוא היה עושה מלא , זה לא משקל מספיק טוב?ועוד הוא "בילדר" שאמור להיות איטי וחלש...
לא יקרה כלום אם תפרגן טיפה לפעמים...
אתה טועה, אבל זה לא משנה כרגע כי זה לא הפורום המתאים לדון בכמה או למה ספוטר מוסיף xמשקל
ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitric oxide troll צפה בהודעה
ממש לא נכון,
מי אמר שהוא אמור להיות איטי וחלש? חלילה.
אתם סתם מתכווחים על שטויות, ברור שמאור חזק מאוד (ומדהים שהוא שם את המשקל הזה על גב- זה משקל שליפטרים ברמה הגבוהה מוציאים ממנו ליפט, וזה קרוב לשיא עולם בraw).
תיראה את קולמן, היה לו גב אדיר, והוא משך 800 דדליפט (קרוב לשיא עולם) באימון.
אין אפס, יש להם מסה - הם יכולים להרים.
אני מתערב שפיל הית' יכול למשוך דדליפט מטורף למרות שבסירטוני אימונים שלו עושה רושם שהוא מתאמן חלש.
הסרטוני אימונים הם פיקציה, תקרא מה הגבתי על בראנץ' ווארן וג'יי קטלר. הדוקטור התאמן איתם וראה אותם קוברים סקוואטים של 220 קילו למעל 15 חזרות.