צפיה בהודעה בודדת
ישן 05-12-07, 23:23   #11
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

עוסק ב:: Yovel Gym
שלח הודעה דרך MSN אל Mad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mutant
שמתי לב שלהרבה יש חתימה של "No way for gay"
לפני דיי הרבה זמן ראיתי תוכנית שחקרו על ההומופוביה , עשו סקר ושאלו אנשים מה דעתם על תופעת ההומואים , לרוב האנשים שנשאלו לא היה כלום נגדם , אבל היה חלק קטן שפשוט שנאו את ההומואים .
חקרו את העיניין יותר לעומק [אני לא אחפור פה אני פשוט אתן את המסקנות של המחקר ] והגיעו לזה שהאנשים ששונאים את ההומואים ונגד כל "תופעת" ההומואים הם בעצם אנשים שבתוך תוכם הומואים או לפחות יש להם איזו שהיא משיכה אל גברים ולכן הם שונאים את ההומואים כי קשה להם להתמודד עם האמת שהם גם כאלה .
אז אני לא בא להגיד שכל אלה שיש להם את החתימה נמשכים לגברים ,אבל תפסיקו להיות ילדותיים .
אתם לא יוצאים יותר סטרייטים אם תשנאו את השונה , אם אתם רוצים לצאת סטרייטים לכו לזיין בנות ולא את השכל ,וקחו גם את המחקר לתשומת ליבכם .
ערב טוב לכולם .

שמע זה חופש הביטוי כמה שזה חרא זה מה שיש ... הוא שונא הומואים אז שיכתוב את זה מה איכפת לך ????

דבר שני אלו שאומרים שהומופוביה זה בגלל שמפחדים שבתוכם הם הומואים זה כבר בכלל לא נכון זה ההגנה היחידה שהמתרוממים המציאו להשפיל את את הנורמלים ... אני אישית לא איכפת לי ממתרוממים אבל אני בהחלט רוצה שיהיהו יותר מתרוממים ככה ישאר לנורמלים יותר בנות כוסיות

Running is for Girls
New Status
Hight: 1.76
10/10/08--->21/2/09
Wight :67Kg->73Kg
Arm :37-->39.5
Mad_dog מנותק