צפיה בהודעה בודדת
ישן 04-06-07, 12:59   #43
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
ההורים שלי דווקא הפוך אבא שלי חושב שאני יהפוך לאנורקס בגלל שאני שוקל את האוכל וסופר חלבונים... )בעיקר בגלל שכמעט איבנו מישהו מהמישפחה בגלל בולימיה אז הוא מפחד שאני יעשה אותה טעות) אבל ברגע שהוא שם לב שאני גודל ואני דווקא בדיוק הפוך אוכל פי 3-4 ממנו וגם אחותי זורקת הערות של "כמה קילו טוה אכלת היום כבר?" הוא מתחיל להבין שזה ממש לא ככה...

אבל הוא בכלל לא תומך בי ולפעמים אפילו נגד כל העסק הזה הוא אומר לי "תשקיע את הזמן הזה בלימודים... עזוב את השטויות האלו מי צריך את כל העוונטה הזאת" בהתחלה עוד ניסיתי להסביר לו וזה אבל קיר לפעמים עדיף ללכת מססביב אני פשוט לא מתייחס להערות האלו וממשיך בשלי.. בנתיים אני מתאמן כבר כמעט שנה ולפעמים אבא שלי גם קונה לי פלטות וזה..

אמא שלי אין לה כל כך דעה מגובשת היא בעד שאני אוכל נכון אבל היא מתלוננת שאני גומר את כל הטונה בשר וגבינות בבית מצד שני היא תמיד משוויצה ב"שרירי" של הבן שלה ואומרת שאם יש מישהו במשפחה ששומר על תזונה זה אני..
מצד שני היא עדיין חושבת שכל האימונים האלה פוגעים בגדילה וגם איתה כבר ניסיתי לדבר אבל כמו שאמרתי קיר לפעמים עדיף לעקוף אז אני משוט מסנן את הערות האלה ובנתיים היא ממשיכה לקנות שלי סטוקים של טונה וכמויות של בשר...

תנסה לדבר עם ההורים שלך לא הולך תתעלם... פשוט מאוד.. ברגע שהם יבינו שזה מה שאתה רוצה וככה אתה לא תיהיה להם ברירה אלה לכבד אותך ואפילו לתמוך בך..

לדעתי אחד הדברים שגורמים להורים לתמוך זה רצינותץ......אני כבר כחצי שנה מקפיד על תפריט ובמיוחד עכשיו בחיטוב ונראה לי שרק כשהם ראו שאני ממש רציני בקטע הם התחילו באמת לתמוך

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט