צפיה בהודעה בודדת
ישן 29-12-09, 07:46   #32
mr.bones
חבר מתחיל

כללי:: מר.עצמות
עוסק ב:: בעיסוקים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
ואתה? אתה כנראה מגיע בשביל הבחורות מסכי ה lcd , האספרסו באר והחברים שבאים לדבר על ההיא וההוא והעבדה שלהם , ובין סט לסט הם יושבים 6 דקות לדבר... אירוע חברתי ..
לא רק זה אתה גם משלם על המכון כושר הזה 3,400 שקל לשנה.. אתה משלם 283 שקל לחודש.. בשביל לשתות שייק חלבון שקר כלשהו ב 30 שקל לראות בחורות רצות , שהמדריך יגיד לך שדדליפט דופק ת'ברכיים. סקוואט דופק ת'גב. ועדיף שבכלל תעבוד עם המכונות כי המשקולות החופשיות לא בשבילך....
בהצלחה
תודה על הירידה שנתת עליי.. אני לא מגיע בשביל הכוסיות והlcd (למורות שהכוסיות זה נחמד אחרי אימון) ואני גם לא שותה באספרסו באר קפה ב150 ש"ח עם המאמן המגודל שמספר שדדליפט זה דופק תברכיים (אגב הוא לא שזה בהחלט נדיר במכונים כאלה), אני לא מחכה 30 דק' לספסל או משקל (בעיקר כי אני מגיע בשעות בוקר בלבד מהסיבה הזאת) אני אפילו לא עושה מכונות והמטרה שלי היא גם לגדול! ראית מזה? גם בהולמס פלייס יש אנשים שרוצים לגדול.. נכון שזה מכון בריאות שבנוי על הקטע החברת ועל כל 100 מנויים יש 1 רציני אבל אני מעדיף שתיהיה לי מקלחת במכון לפני שאני הולך לעבודה, לוקר, רשת של מכונים בכל הארץ שאני יכול להכנס אליהם אם אני תקוע בטיזינאבי ומישהו שאני יכול לתת לו בראש אם משהו לא מוצא חן בעייני.. לא צריך להתעצבן עליי על זה, כל עוד אתה נהנה במכון הזה אני מאחל לך רק הצלחה ועמידה ביעדים ואפילו מעבר (אני חושב שגם סיימתי תהודעה הקודמת בנימה הזאת) אבל אין צורך לשפוט את כל האנשים שהולכים להתאמן במועדוני "בריאות" כ"לא רציניים".
mr.bones מנותק   הגב עם ציטוט