צפיה בהודעה בודדת
ישן 31-08-08, 11:12   #43
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noni צפה בהודעה
גם אני הייתי וראיתי אבל לא נראה לי שאתה צריך לקחת את זה לכיוון ש"חיפשו אותי" אישית, אולי רצו להשוות פלג גוף עליון שלו לעומת אחר לך תדע , אני בטוח שאם תצליח להשיג את גיליון הניקוד מהקטגוריה שלך (שאגב הייתה הכי צפופה והכי תחרותית מכול התחרויות שראיתי עד היום - וראיתי) מן הסתם הוא דורג הרבה מתחתיך, לא נורא, תקן את הדברים הקטינם שצריך ותחזור פעם הבאה לתת בראש .

אחי אתה ראית אז אתה יודע על מה אני מדבר.
גם בגוף עליון, אותו בנאדם, זה הבדל של 200 דרגות בינינו, זה פשוט מגוחך להשוות.
אני ראיתי אותו מצטלם לפני התחרות, אנשים שהיו איתי פשוט נקרעו מצחוק.
לכל דבר יש גבול, אני כן חושב שאם קראו לו לפני אז הוא דורג מעלי, וזה פשוט לא מתקבל על הדעת, מדובר באבסורד שאותו אבי כבר לא מקבל, עם כל הכבוד.
רעבאק עם כל העניין של יובש יובש, זה לא שאני הכעתי על 10 אחוז שומן, היו לי וורידים יותר מכל מתחרה כמעט, ולא רק בקטגוריה הזאת, מה כבר קרה?
שוב, אין מישהו שלוקח דברים בספורטיביות יותר ממני, אין מישהו שמכבד שיפוט יותר ממני, אני פאקינג מרכין ראש ומקבל את התוצאה, אני אתחבק עם כל ספורטאי, אבל בנאדם שלא עובד רגליים?
מה זה צריך להיות?
מי שלא עובד רגליים, לא הייתי מכניס אותו אפילו לאולם, לא מדבר על לעלות לבמה.
אני כבר מפנטז על סקוואטים של 200 קילו עוד מעט עד למצב שהרצפה במכון תקבל סדקים, ודד ליפט שישבור את הקומה.
בא בנאדם, שם זין, אז בסדר, הוא יבש, אז מה?
אני אתן פוסידים להם מלרדת בגדול גם הם יהיו יבשים, חאלאס כבר עם האובססיה הזאת.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט