צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-05-13, 23:16   #39
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dani hen צפה בהודעה
בוכה ממש לא אמרון עם כול הכבוד !!כולם ברמה יותר גבוה ממני וממך אומרים שמגיע לי ראשון!!מעבר לזה!!שהשיפוט בעצמו אני יודע שהיה מחור בצורה כזו או אחרת!ועם אתה בחור עם קצת ידע אתה יודע אך תחרות הולכת..!!
הולכת ככה לפי ניקוד גב אני והמקום ראשון שיחקנו על המקום הראושן הוא היה טיפה יותר חטוב אני הייתי יותר מאסיבי !!נקודה לי נקודה לו הולך?סבבה זה מה אני ראיתי ניקוד של השופטים ואתה יכול לראות בתמונת פה למטה שאני העלתי בפייס עכשיו.. פורנט שלי אני לקחתי בהכול כולל חזה .. צד לקחתי רגלים לקחו אותי עד המקום ה3 זה אומר לבנתים שאני בין ראשון לשני רוטינה!הייתה הכי חזקה שלי אין ספק אין מה לדבר ביכלל!!!
נקודה לי נצחתי תודה רבה אני מר ישראל לשנת 2013
https://www.facebook.com/dani.hen.92...58114377694221
תלמד לפרגן ולא לתת קרדיט למפגרים חסרי ניסון שהיו שם שופטים לא מוכרים חות מ2 שהם נתנו לי ראשון בהכול אבל שיבושם להם והינה התמונה תהנה !!!
דני היקר בוא אני יגיד לך את כל מה שהמלקקים מפחדים להגיד לך ובאמת שאין לי משהוא רע נגדך , נשבע לך שעקבתי אחרייך בפייסוק ואתה הייתה הפייבוריט שלי לתחרות. אם כבר אתה מדבר על מבין בשיפוט - דבר ראשון שהשופטים מסתכלים זה על הגוף השלם זאת אומרת שאם חסר לך רגליים כבר רוב הניקוד ירד לך .
אחרי זה מסתכלים על חיטוב . אחרי זה מסתכלים על גודל ואסטטיקה כללית.

גבר הרגליים שלך היו בפיגור לא מספיק חטובות ויחסית קטנות , דבר שני התחת שלך היה שמן,
אז אם ניקח את כל הדברים האלה ונשווה אותך למנצח , הוא הגיע חטוב יותר פרופרציות יותר טובות פסים בתחת !! ומקום שני ושלישי הגיעו יותר חטובים ממך ופרופורציות יותר טובות.

בקיצור אחי אל תיקח את זה אישי הפלג גוף עליון שלך מטורף פוטנציאל אדיר , אבל אתה סתם מוריד מעצמך ואני לא אומר את זה סתם כולם מדברים עלייך שאתה לא יודע להפסיד בכבוד תהייה גבר תגיד הפסדתי ותחפש איפה אתה לא הייתה בסדר ולא איפה השופטים לא היו בסדר.

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט