צפיה בהודעה בודדת
ישן 18-08-07, 20:16   #39
Fatty
חבר פעיל

הסמל האישי שלFatty

שלח הודעה דרך ICQ אל Fatty שלח הודעה דרך MSN אל Fatty

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sagi28
אור פטיש אני מפרגן לגלעד
אמרתי שנכון צריך להתחיל ממשהו וממנו לתקרן ולקבל מוטיבציה וביטחון ואני בטוח ששנה הבאה או בתחרות הבאה הוא ישתפר
הצעה שלי לגלעד והוא יקרא את זה כבר אחרי התחרות: אם אתה כבר שייך ל ifbb ב3 שנים הבאות וכבר שילנתי לשנה 500 שקל לפחות תנצל את זה כדי להתקדם ולהשתפר ואני יסביר:
אשר פריג עושה השנה את מר קריות -חיפה, מר צפון, מר מרכז, מר דרום , מר ת"א ובסוף את מר ישראל, בחר לך 3 תחרויות אזוריות לבוא ולהתחרות שהמטרה היא לשפר את העיצוב החיטוב והייבוש הכריאואגרפיה הפוזות ולעלות את הביטחון שלך בתור מתחרה, ואז אני בתור שאתה תמלד ביחד עם גיל את הנוסחא כדי ששנה הבאה במר ישראל בצעירים או בבוגרים אין לי פשוט מושג מה הגיל שלך כרגע אז אתה תוכל לבוא בכושר יותר טוב.
זה גם דרך אגב המטרה של התחרויות האזוריות לתת למתחרים מספר תחרויות אזוריות בשנה כדי שהם יקבלו ביטחון וישתפרו כדי שיביעו למר ישראל בכושר שיא.
אני טוען שאם אתה נותן לי את גלעד לשבועיים ואני הייתי מכין אותו לנאבאא בעוד שבועיים אז הוא ניה ניראה יותר חטוב יותר מעוצב ויותר ייבש.
אני שנה שעברה שעברה תוך שבועיים ממר ישראל בהדר יוסף למר ישראל בחיפה עשיתי שינוי רציני והגעתי לייבוש ולחיטוב שאני לא האמנתי שאני יגיע תוך שבועים.
אותו דבר קרה לי במר צפון 2006 בחיפה הגעתי בערך 8-9 אחוזי שומן ואז היה לי שבועיים עד למר צפון בטבריה של ifbb המשכתי לחטב ולייבש את הגוף ולקחתי בסוף 4 בלי קטגוריות משקל והרבה אמרו שבאתי חטוב ומעוצב, שבועיים זה מספיק זמן בפיתוח גוף .
זאת דעתי מניסיון העבר שלי לפחות.
טעות, לגמרי. בשביל להתקדם אי אפשר להתחרות כל יומיים, אלא צריך לקחת אוף סיזן רציני ולקחת הפסקה לשנה-שנתיים ואז להתחרות. אחרת אי אפשר להתקדם בכלל כשעושים חודש מאסה חודש חיטוב.

חיטוב 2007
נתונים התחלתיים: משקל: 76, היקף טבור: 86.5, אחוז שומן: 22%
לפני אחרונה אצל גיל (8 ביולי, 2007): משקל: 70, היקף טבור: 79, אחוז שומן: 14%
לאחרונה אצל גיל (16 באוגוסט, 2007): משקל: 67.7, היקף טבור: 75, אחוז שומן: 12.5%

יאללה עוד קצת כוסעמק.
בסוף החיטוב - תמונות, פאטי נחשף. :P סבלנות!
Fatty מנותק   הגב עם ציטוט