צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-01-08, 10:10   #49
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Takima
מרוב שאומרים דברים כאלה, יותר אנשים חושבים ש"להתאמן 3 פעמים בשבוע זה אימון-יתר". אימונים מוגזמים, יכולים אולי, לגרום לפציעה, אבל כל העניין של הקטאבוליזם זה בעיקר אכילה ושינה.

דווקא המחקרים מראים שלגברים רווקים יש רמות גבוהות יותר של טסט'.

אבל גלעד כן יודע. חוץ מזה מה הקשר, כאילו החשק המיני תלוי רק בגורם אחד.

אותו סוג של מיתוס כמו "חלבון פוגע בכליות". לאנשים בריאים זה לא אמור להיגרם.

בבני אדם, ג'ינסנג הוכח כחסר תועלת להעלאת טסטוסטרון ואנדרוגנים בכלל או שיפור במצבי סטרס. הוא כן מעלה טסטוסטרון לחולדות כאשר הוא מהווה 5% מכמות האכילה היומית שלהם.

זה מה שג'ינסנג עושה, מעלה לחץ דם וגורם לעצבנות.

לאחר חיפוש קצר בגוגל, כנראה שמדובר במוצר הזה, שגם אין לו שום קשר ל"ארס נחש קוברה".

עם כל הכבוד ל"פרופסור אילנה" והחצי מ"ג טסט' שיש לה בדם, שתלך להזדיין עם גברים שלא מכניסים לה מכות.

גם אצל ג'יי קאטלר נמצאו רמות גבוהות של ההורמון, נו ו...? יש גם מלא אנשים טובים עם טסט' גבוה. מה אכפט לי כמה טסט' יש לחולי נפש.

חלאס
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי כעקרון המטרה פה "ואי אני הולך לעלות את הטסט שלי ולגדול בעזרת ג'ינסנג" כמה טסט כבר הגוף יקבל מזה?חחחחחחחחח תהיה בטוח לא שמינית ולא עשירית ממה שיש באמפולה של טסטוסטרון אנטט

דרך אגב חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח רצחתה אותי אחי אם התגובה על ד"ר אילנה חחחחח שתילך לשבת על איזה בולבול ושתסתום תפה שלה,לא שתפתח ושיתנו לה זין גם שם
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט