צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-09-08, 11:54   #1
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

כללי:: רפי
עוסק ב:: מתחרה, מאמן אישי ויועץ תזונה
חדר כושר: D-CLAB
Thumbs up מר ישראל נאבבא 2008 - שידור בערוץ 10

חברים,
כרגע התקשרו אלי מערוץ 10 ואמרו לי שהכתבה על התחרות תהיה ככל הנראה ביום שישי הזה בתוכנית של עופר שלח ורביב דרוקר.
הכתבה תסקר את תחום פיתוח הגוף בארץ, את ההכנה של המתחרים לתחרות ואת התחרות עצמה. ישנם הרבה מתחרים מנאבבא שמשתתפים בכתבה (כולל אותי ולדעתי גם הניגרי) וכן גם ישראל בודי יופיעו ועוד גופים שקשורים לענף.

לדעתי שווה צפיה.
במידה והיו עידכונים נוספים איידע אתכם.

בהזדמנות זאת אני רוצה לומר מספר מילים על התחרות בנאבבא.

ראשית אני רוצה לפרגן לכל המתחרים, אלו שאני מכיר ואלו שלא.
ניגרי - שפשוט הסתיר את הבמה ברגע שעלה .
גלעד - שעשה התקדמות מדהימה מהפעם הקודמת שהתחרה והיה הכי גדול על הבמה (ותאמינו לי התחממנו מאחורי הבמה ביחד). גלעד אל תתעצבן מאף אחד כאן לא שווה .
גדי - שנראה מעולה (לקח את הקטגוריה) עזר לי מאחורי הבמה והתגלה לי כאדם נפלא (תודה על המים ...)
אייל - שלמרות שזאת התחרות הראשונה שלו (כמו שלי), נראה טוב וגדול.
יהודה - שלא מכיר אותי ובטח לא זוכר אותי, אבל נראה ממש מעולה.

ולכל השאר שאני לא מכיר את שמותיהם אבל התאמצו ועבדו קשה על מנת להגיע לתחרות.

זאת התחרות הראשונה ואם זאת ממש נהניתי והייתה לי חוויה מדהימה. אמנם לא זכיתי באף מקום בקטגוריה בה התחרתי (מר ישראל החטוב), אבל זה רק ספורט והחוויה של התחרות, ולראות מאחורי הבמה את כולם עוזרים לכולם ומפרגנים לכולם (גם מתחרים באותה קטגוריה) למרות הוויכוחים וחילוקי הדעות המקצועיים, זה מה שנשאר לך בסופו של דבר.
אישית עשיתי התקדמות די מדהימה מנקודת ההתחלה שלי כאדם שמן (שקלתי +80 קילו על גובה של 165 ס"מ) וגם לא צעיר כשאר המתחרים (בן 39+) והצלחתי להגיע בתחרות לרמה טובה יותר ממה שצפיתי (57 ק"ג, קצת פחות מ-5% שומן ודי יבש).

אני חייב להודות לישראל-בודי, בייחוד ל-גיל גרונות הענק ולארבל המקצוען ומלך הפוזינג שעזרו לי המון בהכנות לתחרות וברגעים הקשים ביותר שלי. עד התחרות לא הבנתי כמה קשה החלק של החיטוב בהכנה וכמה כוחות נפשים צריך עדי לעבור את זה וכמו שאמרו לפני רק מי שעובר את זה יכול להבין כמה זה קשה פיזית ונפשית.

אני רוצה לפרגן לאמנון ובייחוד לאלי אנה שהתגלה לי כאדם מדהים (גם עזר לי מאחורי הבמה) שלא מתנשא למרות היותו סלב, אלא מדבר איתך בגובה העינים והאיגוד והמתחרים אצלו במקום הראשון.
נכון שהתחרות השנה לא התעלתה לרמות שהבטיחו, אבל אני מאמין שזה רק שלב אחד בדרך ושהתחרות תשתפר משנה לשנה.