צפיה בהודעה בודדת
ישן 03-09-08, 12:33   #9
Raffib
מתחרה מקצועי - חבר על

הסמל האישי שלRaffib

כללי:: רפי
עוסק ב:: מתחרה, מאמן אישי ויועץ תזונה
חדר כושר: D-CLAB

ציטוט:
פורסם במקור על ידי noni צפה בהודעה
חבל ,לדעתי הכתבה הזאת לא אמורה להיות משודרת במסגרת תוכנית חדשות ביום שישי, כבר היינו בסרט הזה , כתבות כאלו מציגות את הענף באור לא טוב כאוסף של משוגעים לדבר שאובססיבים לגבי עצמם 24/7 , היתה כבר כתבה כזאת לפני שנה, בחדשות של ערוץ 2 מראים חצי דקה מהתחרות , כמה משפטים מאחורי הקלעים של כמה מתמודדים ובסוף כמה "פניני חוכמה" מפי שני המגישים באולפן - לא לעניין , תחרות מר ישראל לא אמורה להיות מסוקרת כקוריוז או אייטם במהדורת חדשות אלא כארוע ספורט לגיטימי כזה משודר באחד מערצי הספורט עם פרשנות בדיוק כמו שמשדרים שם תחויות שיט , כדוריד , טניס וכדורגל , זה כבר מצדיק ישיבה מול המסך .
ראשית התוכנית אינה חדשות פרופר אלה סיכום שבועי למאורעות שהתרחשו בשבוע החולף + אייטמים בנושא.
אחד התנאים שלי לפני שראיינו אותי וצילמו אותי היה שהכתבה לא תציג את עולמנו (עולם הבודיבילדניג באור שלילי ושרק הסטוראידים הם בראש מעייננו). הם הבטיחו לי שכך היה.
הכתבה היא על עולם הודיבילדינג וההכנות לתחרות וכגולת הכותרת היא התחרות עצמה ותחושות המתחרים לאחר זכיה/אי זכיה בקטגוריה שלהם.
אני הייתי בקשר עם העורך והתחקרינית והם טוענים שהכתבה באה להציג את עולם הבודיבילדינג וכמה קשה ענף הספורט הזה והלפריח את הסטיגמות שנוצרו עד כה לענף. כל הצילומים והראיונות הם היון מאוד מורשמים מההכנות הקשות וההשקעה שלנו בספורט הזה ואני מקווה שכך זה גם יוצג בתכבה.
אם זה נכון או לא ימים יגידו, אבל הכוונות לפחות הפעם אמורות להיות טובות והכתבה אמורה להיות בעדנו ולא נגדנו.