ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-07-08, 03:37   #1
מתן18
חבר פעיל

ברירת מחדל לכבוד דר מאסל שליט"א

הוד רוממותך,רציתי להפנות את צומך לבך לעניין שיואב פתח בפוסט על הכשרתו של גיל.

1.יואב דיבר עם התשובות שהובטחו לגבי הסקנדל שקרה פה,שפורומי המנהלים נחשפו,ובהן הודעות של גיל,שלא כ"כ החמיאו לו כאיש מקצוע הגון.

2.מה שאני אכתוב כרגע ישמע לך כמדע בידיוני אך בכל זאת-אני יודע שאפשרות "הנעל" נורא מפתה,אבל נסה להתאפק לא כל פוסט חייב להנעל 10 שניות אחרי שנפתח,המלצה כללית.

3.כל מה שנכתב כאן,הוא לא כדי להכפיש את שמו של גיל,או את של הוד נעילתו,הד"ר מאסל שיחיה.

4.סתם משהו שיעשה לך את היום:

זה הכל,אבל היי,כפתור ה"נעל" לא יסבול משימוש יתר מעצמו,אז תעשה את מה שאתה יודע הכי טוב,אני הבעתי את דעתי(ודעה של חלק מחברי הפורום).
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 03:53   #2
snirzaharonz
חבר פעיל

כללי:: snir aharon
חדר כושר: Sportov Gan Yavne

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחח
המנעול הרג אותי
ובקשר למה שכתבת אני מסכים אם הכל .
אני חושב שלכולם מותר להביע דיעה בקשר לכל דבר ובימיוחד אם זה קשור למשהוא שכל כך קרוב אליהם
מין הסתם שירצו לדעת מה קורה ובמה מדובר ושלא היתעלמו מהם וישר הינעלו להם פוסטים ויחלקו להם באנים על זה שהביעו את דעתם

לד"ר מאסל אני לא "יפול" עליך כמו כולם אבל אני חושב שאתה באמת קצת קשה אם אנשים פה
אתה צריך להיתחשב בדיעות של אנשים ומה שאתה עושה כאן לא מראה כמה אתה סמכותי אלה כמה אתה מעצבן .

יאללה חפרתי עפתי לישון
snirzaharonz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 03:56   #3
Danielllo
חבר פעיל

ד''ר מאסל אתה צריך לשחרר לחץ...
צא תזיין קצת אתה יותר מדי ממורמר...
תרגע , כולה פורום בחייאת דינק הוא היה ככה גם לפני שבאת והוא ישאר ככה גם בזמן שתהיה פה זה פורום דיבורים או כמו שאתם אומרים פח זבל לכן מותר על פי מה שרשום (ותקן אותי אם אני טועה) שאפשר לדבר פה על כל מה שרוצים אוף טופיק, אז מה הבעיה פה לא הבנתי?
ישן 25-07-08, 10:56   #4
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

אני פשוט אכתוב את מה שגלעד היה כותב:

יאללה לריב קצת שמח
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 11:38   #5
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איך חסרה לי פה למטה איזו תגית זוהרת עם הנשוא צפרירי
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 11:39   #6
ttestt
חבר פעיל

הסמל האישי שלttestt

כללי:: ....

אשכרה..צא זיין מישהי ילחוץ.
ישן 25-07-08, 12:01   #7
Ferrari F430
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי p-a-n-1-c צפה בהודעה
אני פשוט אכתוב את מה שגלעד היה כותב:

יאללה לריב קצת שמח

חחחחחחחחחחחחחחחח תזהר אתה תקבל באן..
Ferrari F430 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 12:29   #8
ofirdesign
חבר פעיל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח דא מאסל שליט"א

ofirdesign מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 12:31   #9
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

חחחחחחחחחחח עלק הוד נעילתו, ד"ר מאסל שיחיה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 12:43   #10
Dr. Muscle
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלDr. Muscle

כללי:: אלון
עוסק ב:: כלמיני

מתן , אתה במקרה אמור להכיר אותי טיפה יותר מאחרים. די הגעיל אותי הדרך שרשמת את זה, הומוריסטי או לא. אתה עוד היית כאן איפשהו בתחילת דרכך שהפורום נראה כמו יותר מדיר חזירים... עם הרבה אנשים טובים שפרשו במהלך הדרך.

לנושא עצמו - אתה מצפה שמה אני אעשה כאן??? אני יכול אך ורק להפנות את הדברים לתשומת ליבו של גיל.
אפילו לא הייתי כאן בתקופה הזו, הייתי במנוחה מפיתוח גוף... אין לי מושג על מה מדובר וגם אם היה לי לא הייתי לוקח לעצמי חירויות לדבר במקום גיל.
נעלתי את הנושא בגלל שהוא התחיל כמו שאר הנושאים פה להיות אוף-טופיק מטומטם ולא באמת התקיים דיון.

ונכון שהפורום פח זבל נוצר בשביל אוף טופיק אבל לא בנושאים רגישים שאני אשליך את הפורום לפח זבל ואתן לכל מיני אנשים ללכלך חופשי ... בלי קשר לזה שזה גיל לא שופטים אדם מאחורי גבו. אז תחכו שבועיים. אני יודע שחופש גדול, לכו לקייטנה או משהו.

לשאר החוכמלוגים שכבר הגיעו כמעט לגיל 17, תודה על העצות החשובות. עכשיו שאני יודע איך מפיגים לחץ אני אתן לכם להרוס את הפורום. בכיף שלכם.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -

עזרים מומלצים:

רפידות גובה תוספת גובה למתעניינים.
סיגריה אלקטרונית להפסקת עישון קלה.
כאבי גב - אתר שמציע את שיטת אפוס להקלה בכאבי ברכיים.

-------------------------------
גלעד שליט כבר יותר מ-1,000 יום בשבי.
אל תיתן לו להשכח.
Dr. Muscle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 14:02   #11
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
מתן , אתה במקרה אמור להכיר אותי טיפה יותר מאחרים. די הגעיל אותי הדרך שרשמת את זה, הומוריסטי או לא. אתה עוד היית כאן איפשהו בתחילת דרכך שהפורום נראה כמו יותר מדיר חזירים... עם הרבה אנשים טובים שפרשו במהלך הדרך.

לנושא עצמו - אתה מצפה שמה אני אעשה כאן??? אני יכול אך ורק להפנות את הדברים לתשומת ליבו של גיל.
אפילו לא הייתי כאן בתקופה הזו, הייתי במנוחה מפיתוח גוף... אין לי מושג על מה מדובר וגם אם היה לי לא הייתי לוקח לעצמי חירויות לדבר במקום גיל.
נעלתי את הנושא בגלל שהוא התחיל כמו שאר הנושאים פה להיות אוף-טופיק מטומטם ולא באמת התקיים דיון.

ונכון שהפורום פח זבל נוצר בשביל אוף טופיק אבל לא בנושאים רגישים שאני אשליך את הפורום לפח זבל ואתן לכל מיני אנשים ללכלך חופשי ... בלי קשר לזה שזה גיל לא שופטים אדם מאחורי גבו. אז תחכו שבועיים. אני יודע שחופש גדול, לכו לקייטנה או משהו.

לשאר החוכמלוגים שכבר הגיעו כמעט לגיל 17, תודה על העצות החשובות. עכשיו שאני יודע איך מפיגים לחץ אני אתן לכם להרוס את הפורום. בכיף שלכם.

אנשים כמוך מקבלים תוכחה רק בדרך הזו,אל טעה לרגע,אני מכבד אותך,בכנות. אבל משם מה,אתה מרגיש צורך להפגין כל הזמן קשיחות,אתה גם כל הזמן משחק על העניין הכרונולגי,אז החבר'ה כאן בני 17 ועדיין לא כדלו להם שיערות סביב הפיטמה,אז מה?? אני בסך הכל בן 18,ואני לא נופל ממך,פרט להשכלה.

שם לב שאתה המנהל היחיד שמקבל ביקרות כל הזמן,אני יודע שתאכלס זה לא מעניין אותך,אבל מנהל טוב זה מנהל אהוב ואהוד,לצומת לבך.
ישן 25-07-08, 14:08   #12
P-a-n-1-c
Banned

עוסק ב:: חייל בסדיר, מילואימניק בטיב טעם.

עזבו שטויות, לאן נעלמו התיוגים?
P-a-n-1-c מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 14:16   #13
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

קודם כל זה ממש לא מעניין אותי ביקורת - למי שיש בעיה יכול לפנות לגיל, הבוס שלי. סה"כ אני עושה את זה בחינם, אם גיל יחשוב שאני לא מתאים הוא יעיף אותי ויהיה לי עוד טיפה זמן פנוי בנוסף לשאר הדברים.

אני מפגין קשיחות כי בזה אני מאמין ויש לי ניסיון ניהולי. קשיחות זה דבר יחסי סה"כ ואני רגיל לפורום שהיה פה גם לפני שנתיים שהרמה היתה לגמרי אחרת, ושטויות כמו להגיד למנהל "לך תזיין תהיה פחות לחוץ" היה באן אוטומטי... כולם פותחים את הג'ורה המגעילה , מזיינים ת'שכל ומצליחים לעצבן בנאדם רגוע כמוני - אז תבין לאן הגענו.

אין פלא שאנשים פותחים משתמשים בשם הארדקור ופרו וכל מיני ירקות בשביל שהם יוכלו להגיד את האמת - שמגעיל להם שלא מצליחים לפתח דיון אחד.
אותך אני באמת לא מבין כי היית אחלה, אמור להתבגר, אולי מבלה פחות זמן בפורום אבל עכשיו אני לא רואה אותך מגיב בכלל חוץ מהנושא הזה שהוא נבירה בזבל של משהו שקרה מזמן! תגיב בפורום אימונים תזונה עניינים תלמד אנשים במקום להתעסק בחרטא הזה.

עזרים מומלצים:

אל תיתן לו להשכח.
ישן 25-07-08, 14:19   #14
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dr. Muscle צפה בהודעה
קודם כל זה ממש לא מעניין אותי ביקורת - למי שיש בעיה יכול לפנות לגיל, הבוס שלי. סה"כ אני עושה את זה בחינם, אם גיל יחשוב שאני לא מתאים הוא יעיף אותי ויהיה לי עוד טיפה זמן פנוי בנוסף לשאר הדברים.

אני מפגין קשיחות כי בזה אני מאמין ויש לי ניסיון ניהולי. קשיחות זה דבר יחסי סה"כ ואני רגיל לפורום שהיה פה גם לפני שנתיים שהרמה היתה לגמרי אחרת, ושטויות כמו להגיד למנהל "לך תזיין תהיה פחות לחוץ" היה באן אוטומטי... כולם פותחים את הג'ורה המגעילה , מזיינים ת'שכל ומצליחים לעצבן בנאדם רגוע כמוני - אז תבין לאן הגענו.

אין פלא שאנשים פותחים משתמשים בשם הארדקור ופרו וכל מיני ירקות בשביל שהם יוכלו להגיד את האמת - שמגעיל להם שלא מצליחים לפתח דיון אחד.
אותך אני באמת לא מבין כי היית אחלה, אמור להתבגר, אולי מבלה פחות זמן בפורום אבל עכשיו אני לא רואה אותך מגיב בכלל חוץ מהנושא הזה שהוא נבירה בזבל של משהו שקרה מזמן! תגיב בפורום אימונים תזונה עניינים תלמד אנשים במקום להתעסק בחרטא הזה.
זה לא חרטא,אבל סבבה,מקובל עליי...
ישן 25-07-08, 14:40   #15
joker1
חבר פעיל

כללי:: דוד
שלח הודעה דרך MSN אל joker1

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
joker1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 15:29   #16
snirzaharonz
חבר פעיל

כללי:: snir aharon
חדר כושר: Sportov Gan Yavne

כפרה המטרה של דיבורים -פורום זבל כמו שאתם קוראים לו- זה להיתעסק בזבל שטויות הכל כולל הכל אוףף טופיק
שזה יכול להיות שמישהו יפתח נושא וירשום בננה וכולם יענו לו תפוח .. זבלל .. חרטה .. אבל עדדין זכותינו לרשום מה שבא לנו כאן בלי לקבל באן או שיסגרו את פוסט
snirzaharonz מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 18:38   #17
Dr. Muscle

הסמל האישי שלDr. Muscle

וואלה האמתי שזה לא
כן להתעסק בשאלות רגילות לפורום ושום דבר לא מומצא - האם להביא ביד פוגע באימונים, חבר שלי עישן ג'וינט מה הטלפון של אל סם, איך מסתדרים עם חברה ואימונים, יש מישהי שמוצאת חן בעיניי איך אני ניגש אליה וזה רק מה שעלה לי לראש. זה דברים שנכנס לפה בנאדם לוחץ x באקפלורר לא יחזור לכאן בחיים. לכן הפורום הזה הוא נסתר מאורחים ואנשים יכולים לשתות אחד לשני ת'דם לחפור כאילו אין מחר על דברים שמטרידים אותם.
פתחנו את זה כי אתה לא מאמין איזה מיילים כועסים הוא קיבל מאנשים שהוא הפנה לפורום - מה זה החרטא הזה, שלחת אותי לגנון וכו'. אז כדי לתת עדיין חופש בכיף יש פורום אוף טופיק.
גם שיהיו שם נושאים שפוגעים במשתמש מסויים או ביזראלבודי הם ימחקו זה לא זנות כאן שאנשים יכולים לפתוח פה כי הם מאחורי מחשב. ספציפית הנושא הזה הועבר לפורום מנהלים, שוב כדי שגיל יוכל לשים אליו לב ולהגיב בעצמו ואז להחזיר אותו.

עזרים מומלצים:

אל תיתן לו להשכח.
ישן 25-07-08, 18:42   #18
Ferrari F430
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי snirzaharonz צפה בהודעה
כפרה המטרה של דיבורים -פורום זבל כמו שאתם קוראים לו- זה להיתעסק בזבל שטויות הכל כולל הכל אוףף טופיק
שזה יכול להיות שמישהו יפתח נושא וירשום בננה וכולם יענו לו תפוח .. זבלל .. חרטה .. אבל עדדין זכותינו לרשום מה שבא לנו כאן בלי לקבל באן או שיסגרו את פוסט

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :):):):)

לא יודע למה זה הצחיק אותי רצח
Ferrari F430 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-07-08, 18:56   #19
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

כל פעם שאני נכנס לפורום אני נתקל בוויכוחים על העיניין של פורום פח זבל,נו באמת חבר'ה עזבו אתכם משטויות, יש פורום פח זבל אז שיהיה לו לבריאות,מקסימום יעבירו את הנושא לשם,אז ביג דיל מה כבר קרה סך הכל פורום פח זבל.שבת שלום לכולם
משקל:84.5
היקף יד:42
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-07-08, 04:58   #20
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Ilan-V צפה בהודעה
כל פעם שאני נכנס לפורום אני נתקל בוויכוחים על העיניין של פורום פח זבל,נו באמת חבר'ה עזבו אתכם משטויות, יש פורום פח זבל אז שיהיה לו לבריאות,מקסימום יעבירו את הנושא לשם,אז ביג דיל מה כבר קרה סך הכל פורום פח זבל.שבת שלום לכולם
לא מדובר פה על פורום פח זבל בכלל, מדברים על זה שהוא לחוץ מידי וצריך לזיין וכתוצאה מזה להישתחרר קצת ולהפסיק להיות המושיע של הפורום,והכי מצחיק שאתה מצדיק את כל הליצנים שבאים בכינוים שונים ומשונים להוציא את העצבים של החיטוב שלהם לקראת התחרות בפורום,וכן רוב הליצנים הם מתחרים,בעצם כולם.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה