ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-10-10, 03:37   #1
amitoss
חבר מתחיל

ברירת מחדל עזרה

פורסם במקור על ידי amitoss
לישראלבודי והצוות שלום,

אני בן 29 ומתאמן באופן רצוף כבר שנתיים )כוח ואירובי שיוצא כ 4 פעמים בשבוע). אני מטר 82 , שוקל 82, ואחוז השומן בערך 17.5%

אני מאד מודע לתזונה נכונה ואף עבדתי (במכירות) במכון כושר כך שהחיים שלי סובבים סביב זה לא מעט.

יש לי תכנית אימונים (כוח) שלא ממש משתנה, ובה אני משתדל לשלב גם קצת אירובי.

את האירובי היותר חזק אני עושה בערך פעמיים בשבוע...משחק כדורסל עם החבר'ה ורוכב על אופניים (שטח אתגרי ושריפת קלוריות גבוהה בערך 1000 קלוריות)

אני בבוקר אוכל לרוב יוגורט 1.5% עם קצת מוזלי וקפה שחור ללא חלב, בצהריים חזה עוף עם אורז וסלט, אחה"צ מנשנש בננה ועוד פרי, ושותה קפה נוסף אחד עם סוכר או חצי סוכרזית, אחרי הצהריים בדר"כ עושה את האימון של אותו יום מגיע הביתה ואוכל ארוחה שמכילה את כל אבות המזון.

טונה,סלט, לחם קל, ולפעמים גם שותה לפני כן חלבון כ 30 גרם בערך.

עכשיו לשאלתי ומקווה שבאמת מישהו יתן לי תשובה טובה....

אני לא יודע להגדיר את המטרה שלי! מצד אחד אני לא מרגיש שמן או משהו אבל אני לא מבסוט מאיך שהגוף שלי נראה. הייתי רוצה לראות הרבה יותר חיטובים מצד אחד ומצד שני הייתי רוצה גם להיות יותר בעל מסה מחוטבת, התזונה שלי נחשבת לטובה, שעות השינה שלי מעולות, (למעלה מ8 כל יום), אני בן אדם עם מוסר וכוח התמדה.

האימון שלי לא ארוך ולא קצר, לדוגמא של אימון. חימום, 3 תרגילי חזה (8-10 חזרות) שניים שלושה תרגילי ידיים , מתח או מקבילים, בטן והביתה.

תעזרו לי בבקשה אני כבר לא יודע מה לעשות ועל פי האתר המוצלח (שאני צופה בו המון זמן) אשמח לקבל תשובות מקצועיות

תודה!
amitoss מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-10-10, 08:38   #2
Ranazran
חבר מתחיל

תגדיר את המטרה שלך בחדר כושר.. תישב עם עצמך ותחליט לאיזה כיוון אתה הולך, אם אתה הולך לחיטוב אתה צריך לעלות קודם במסה ואז לחטב.. בהצלחה
Ranazran מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-10, 12:27   #3
netanel22
חבר פעיל

חדר כושר: קאנטרי קלאב

הכר- כוחם של המערכות..

נראה לי הכי טוב בשבילך לבנות את המערכות הבאות:
1. לפיתוח הגוף
2. לפיתוח הגוף - על השרירים שאתה צריך לעבוד עליהם במיוחד - בפרט.
3. אירובי - חשוב שיהיה גם מהנה.
4. תזונה - חשוב שתהיה גם טעימה - וכוללת רק מזון טוב ובכללים הנכונים

הכל צריך להיות מודפס - או בחוברות doc במחשב ... אלה יהיו המורים שלך, תמשיך לבנות אותם עם הזמן- תוך שאתה משפר את ההנאה שלהן והמקצועיות, ככה מתקדמים בצורה הכי מקצועית. ובגלל מבסס את הכל על דברים שמקנים לך הנאה - אתה יוצר סטיילייף לחיים ולא "פתרון דיאטה" שיספיק לשבוע-חודש של סבל ובחזרה לשגרה.
כמובן שזה ים של עבודה, ומחקר, אבל למה ציפית ?
netanel22 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 02-11-10, 11:55   #4
amitoss
חבר מתחיל

חברים תודה רבה. כנראה שאלך לשנות את תכנית האימונים שלי שוב. לגבי עלייה במסה לדעתי יש לי כרגע מסה אך היא לא מספיק מחוטבת (17.5 % שומן מן הסתם)
amitoss מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה