ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-01-07, 15:48   #61
SuzukiR
חבר פעיל

ברירת מחדל אפליה אפליה

אפליה אפליה בתאכלס לא מעניין תזיין שלי אם יהיה לי עסק בעתיד

אני לא יקבל לעבודה ערבים
לא יקבל לעבודה כאלה שהישטמתו מהצבא אלה אם כן יש להם סיבה מוצדקת כמוב עיות רפואיות וכו

אני פשוט ינמק להם שהם לא מתאימים לעבודה אני לא יגיד להם שאני לא מקבל אותם בגלל זה וזה
כי אז יתבעו אותי אבל בתאכלס זה מה שאני יעשה
SuzukiR מנותק  
ישן 17-01-07, 16:19   #62
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי S u z u k i R g s x
אפליה אפליה בתאכלס לא מעניין תזיין שלי אם יהיה לי עסק בעתיד

אני לא יקבל לעבודה ערבים
לא יקבל לעבודה כאלה שהישטמתו מהצבא אלה אם כן יש להם סיבה מוצדקת כמוב עיות רפואיות וכו

אני פשוט ינמק להם שהם לא מתאימים לעבודה אני לא יגיד להם שאני לא מקבל אותם בגלל זה וזה
כי אז יתבעו אותי אבל בתאכלס זה מה שאני יעשה
תבין, אתה לא יכול לדעת על מה הם השתחררו מהצבא. אתה לא יודע איזו בעיה יש להם, אם בכלל. אם הם יגידו לך שהם ישתחררו בגלל בעיות בגב, אתה לא תוכל לבדוק אם זה נכון כי המידע הזה חסוי.
shahaflol מנותק  
ישן 17-01-07, 17:39   #63
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
תבין, אתה לא יכול לדעת על מה הם השתחררו מהצבא. אתה לא יודע איזו בעיה יש להם, אם בכלל. אם הם יגידו לך שהם ישתחררו בגלל בעיות בגב, אתה לא תוכל לבדוק אם זה נכון כי המידע הזה חסוי.
שיהיה על איזה אחד מאלף שזה מוצדק אצלו לא יקרה כלום ,

Leo מנותק  
ישן 17-01-07, 17:42   #64
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Crocker
אני אומר את זה כי אנשים חושבים: "אה בטח הוא איזה לפלף מסכן שאכל מכות כל החיים אז הוא פוחד מהצבא" ואני מנסה להסביר שזה לא ככה.

דבר שני, הסטיגמא שתפסתי מהצבא שזה חרא ואני לא רוצה ללכת זה בעיקרון מאנשים שהיו (בנוסף שאני חתום על חיל חימוש לצערי הרב שהוא גם מימן לי את לימודי העתודה) וגם שהייתי ביב' בגדנא בבסיס צלמון באיזה חור מהתחת בקלטות של בן-לאדן, בסיס כזה מסריח ומגעיל עם תנאי-חיזבללה לא ראיתם בחיים שלכם (למי שלא היה), מפקדות בגובה 1.50 באו אלי, מסתכלות עלי עם הראש למעלה ואומרות: פול ל40 (כוסאמאשלה) מה השטויות האלה? אז פה התנאים האלה לא הסתדרו לי כי לא יתכן שפוסטמה (סליחה על הביטוי) בגובה מטר וקצת שמגיעה לי לביצים תגיד לי! מה לעשות ועוד איך...
אמנם כל הצבא מנוהל ככה אבל אם מילא היה בא לי מישהו סמכותי הייתי מבין, אבל מפגרת שאפילו לא קיבלה מחזור בת איזה 18-19 תגיד לי מה לעשות?! לא התסדר לי המצב ומאז קלטתי איך הצבא עובד... וזה עוד אמרו לי שבגדנא הזו כל העסק זה קייטנה ובצבא זה החרא האמיתי...
(כן נכון כל מה שהיה בגדנא זה הצגה פחות או יותר, אבל גם שם היה השכמות בבוקר ולכו לישון מוקדם ואוכל מסריח ובנוסף היינו עם חיילים אמיתיים ומפקדים ורסרים ומ"פ וכל החרטא שיש לצבא להציע...)
אם יש לך בעיה שמורידים אותך לשכיבות שמיכה מילא לא תתקבל לשום עבודה בלי קשר

Leo מנותק  
ישן 17-01-07, 19:03   #65
SmaMMiT
חבר פעיל

אממממ טוב לפותח הפוסט תראה אחי אני יצאתי על 21 לפניי כבר איזה 10 חודשים היום רק היום!! הלכתי לחפש עבודה חחח קיצור הלכתי ללשכת העבודה בירושלים עם חבר שלי שגם הוא יצא על 21 ובפרצוף אמרו לנו בשפה יפה מאוד בתוך פחות מדקה שאין לנו מה לחפש אצליהם אני באופן אישי לא מצטער על שיצאתי חבר שלי דווקא כן אבל זה לא סוף העולם בסך הכל אי אפשר לעבוד בשום גורם ממשלתי או לקבל המלצה מאחד קזה כך את זה בחשבון דוד בהצלחה בכל מקרה!
SmaMMiT מנותק  
ישן 17-01-07, 19:18   #66
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

אני בכלל מעדיף לא להגיב בנושא הזה... עדיף לא להתחיל אפילו.
ישן 17-01-07, 19:20   #67
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SmaMMiT
אממממ טוב לפותח הפוסט תראה אחי אני יצאתי על 21 לפניי כבר איזה 10 חודשים היום רק היום!! הלכתי לחפש עבודה חחח קיצור הלכתי ללשכת העבודה בירושלים עם חבר שלי שגם הוא יצא על 21 ובפרצוף אמרו לנו בשפה יפה מאוד בתוך פחות מדקה שאין לנו מה לחפש אצליהם אני באופן אישי לא מצטער על שיצאתי חבר שלי דווקא כן אבל זה לא סוף העולם בסך הכל אי אפשר לעבוד בשום גורם ממשלתי או לקבל המלצה מאחד קזה כך את זה בחשבון דוד בהצלחה בכל מקרה!
מוזר מאודדדדדדד!
חבר שלי יצא על נפשי וכל הזמן מצלצלים אליו מלשכת העבודה
Night_Wolf מנותק  
ישן 17-01-07, 20:20   #68
ענק וחזק
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shikoLM
יש פה הרבה ילדים שפשוט זורקים שטויות.
פרופיל 21 לא מונע עבודה במשרדי ממשלה למעט משרד הביטחון, מתוקף החוק רק לשני משרדי ממשלה יש גישה לפרופיל צבאי ואלה הם משרד הביטחון ומשרד התחבורה.
יש מקומות עבודה שבשביל לעבוד בהם מחתימים אותך על ויתור על סודיות רפואית ואז הם יכולים לדעת על מה השתחררת.

פרופיל נפשי יכול למנוע ממך לקבל סיווג בטחוני. הרבה מקומות עבודה עובדים עם גופים בטחוניים וזה יכול להגביל אותך מאד בעבודה בהם.

במקומות עבודה רציניים מחפשים עובדים שיתמידו וישארו שם לכמה שנים. אדם שלא שירת בצבא (או שיצא באמצע) עושה רושם של אדם שלא מתאים למסגרת ואי אפשר לבנות עליו לטווח ארוך.
ענק וחזק מנותק  
ישן 17-01-07, 20:36   #69
toxicity
IsraelBody VIP - חבר יהלום

עוסק ב:: להטחן בצה"ל

ציטוט:
!!!! תלמדו להבה!!!
toxicity מנותק  
ישן 17-01-07, 21:32   #70
Vin diesel
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אני בכלל מעדיף לא להגיב בנושא הזה... עדיף לא להתחיל אפילו.
תגיב אחי....
Vin diesel מנותק  
ישן 17-01-07, 22:05   #71
Night_Wolf
Banned

אין לי משהו אישי נגד הצבא ..
אבל אני יודע שפשוט במסגרת הזאת אני לא אצליח והיא לא בנויה בישבילי מאילה בשירות הכללי פרופיל 45 מה כבר אני יעשה?כל יום בבית הולך לשעתיים לצבא וחוזר...?מה שמפריע לי זאת הטירונות תגידו מה שתגידו אני לא מסוגל לקבל פקודות ממישהו ושהוא עוד ינסה להשפיל אותי במצב כזה אני פשוט מגיב באלימות
Night_Wolf מנותק  
ישן 17-01-07, 22:15   #72
HotChizzy
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Red_Hot
בתכלס לפי דעתי מה שאתה צריך לעשות זה פשוט לעשות את הצבא הכי קל שאתה יכול לעשות. תוריד פרופי ל45 ותמצא לך כל מיני פטורים (משמירות, ממטבחים, לצאת כל יום ב2...). ככה הכי טוב.

ובאמת הטירונות זה סבל אבל זה רק חודש ועכשיו אני יושב עם מהפקד שלי ואני מדבר איתו כמו חבר ומקלל אותו כמו חבר ( :p ) ואנחנו בסבבה. וחוצמזה טירונות 02 זה בית זונות למי שיודע שזה בית זונות. אתה יכול להגיד להם "אני לא קם עכשיו" ובתכלס ההבלות האלה לא יודעות מה לעשות איתך... תנסה להוציא 7 שעות שינה לטירונות. תגיד שיש לך מיגרנות כשתתגייס (תרשום את זה מראש בדפים האלה שהם נותנים לך). בכלל תמצא לעצמך כל בעיה רפואית שאתה יכול.

תהפוך את הצבא למשו קליל. אחד שעכשיו משתחרר אמר לי לפני כמה זמן "אם יש דבר אחד שאני מצטער עליו זה שלא סידרתי את התנאים שלי בצבא". יש לך 3 שנים... תנצל אותם כדי ללמוד לסדר את עצמך .

אם אתה צריך עזרה בנוגע לאיך מקבלים פטורים וכאלה שאל פה אני אעזור לך (גם רן Z נראה לי מבין בזה).

בהצלחה.
איך? =]
HotChizzy מנותק  
ישן 17-01-07, 22:34   #73
ROSH KILLER
חבר פעיל

תאמת אני בשבוע האחרון פשוט החלטתי לא לעשות צבא נכון יש לי עוד כמה חודדשים ובים עד הגיוס ככה שאולי אני אשנה את דעתי אבל אני לא מאמין אני מנסה למצוא דרך טובה בשביל לצאת על רפואי אני יודע שהמסגרת הצבאית לא מתאימה לי ממש לא מתאמה לי ואני מעדיף להמשיך
להתאמן ולעבוד מלא ולטוס לחו"ל וכנראה אני גם רוצה ללכת לחו"ל לעבוד פשוט לנסות תחוויה
של להיות עצמאי אני חולה על זה ולראות מדינות אחרות סגנונות חיים אחרים חוץ מזה שאני אחד שחולה על מסעות ורולה לחקור תעולם וחולה על טיולים בכללי
ישן 18-01-07, 15:18   #74
SmaMMiT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
אין לי משהו אישי נגד הצבא ..
אבל אני יודע שפשוט במסגרת הזאת אני לא אצליח והיא לא בנויה בישבילי מאילה בשירות הכללי פרופיל 45 מה כבר אני יעשה?כל יום בבית הולך לשעתיים לצבא וחוזר...?מה שמפריע לי זאת הטירונות תגידו מה שתגידו אני לא מסוגל לקבל פקודות ממישהו ושהוא עוד ינסה להשפיל אותי במצב כזה אני פשוט מגיב באלימות
אחחח הטירונות וואי איזה חוויות יש לי משם
אני יתן כמה שאני זוכר
בחיים לא כמתי בהשקמה הכי מוקדם היה במתווחים פעמיים קמתי ב7 וחצי כל השאר 9 פעם 11 כאלה שעות
רבתי עם ה ממ כמה פעמים
הייתי אמור לסגור את כל הטירונות בבסיס לא נשארתי שבת אחת
אממממ אה! יום ראשון אחד המפקדת השווה שלי( אגב אמרתי לה את זה) מתקשרת אליי ב1 בצהריים אמרה לי לקום לבוא לבסיס חחחחחחח כולי הייתי מסטול עדיין מהלילה שלפניי
לקחתי איתי מוט W ו50 קילו פלטות לבסיס וואי איזה קטעים היו עם זה חחח
מה עוד היה.. לי לא היה "שעת תש" או משהו דומה לזה בכלל..
יום אחד המפקדת של הכיתה השנייה הולכת עם כל המחלקה וכולתת אותי יושב בשקם בחוץ על ספסל מעשן סיגריות לא היתביישה הביאה את כל המחלקה איתה עמדה מולי עם כולם ואני לא מיתייחס לא שם עליה זין בכלל אומרת לי רד ל20 אני אומר לה תביאי עוד 40 עוד 50 עוד 100 או שאתה עולה עכשיו למשפט אמרתי לה בשמחה אמרה לי לא עכשיו תבוא אליי בשעת תש למפקדה והם הלכו הסתובבתי עוד קצת הלכתי להתקלח איזה חצי שעה והלכתי חיפשתי את המחלקה שלי בארוחת ערב כרגיל נכנסתי מסביב... (מהיציאה) הלכתי ישבתי בשולחן לבד עד שהמחלקה שלי נכנסה כבר גמרתי לאכול כשבאתי לצאת הגמדה ( המפקדת של הכיתה השנייה זאת עם הפקלים כל היום) עומדת לידי פיתאום לא סמתי לב בכלל שהיא באה היא אומרת לי מחר על הבוקר אתה עולה למשפט ואני אדאג לשים לזה סוף אתה הולך לכלא עם חיוך גדול אמרתי לה אני ישמח ואל תשכחי את ה100 שכיבות שמיחה כן
יצאתי משם והלכתי לנוח קצת באוהל אחרי איזה שעה כולם באו הלכתי למפקדה המסריחה הזאת צעקתי לה מפקדת 2!!!!!!!! טוב היא יוצאת אומרת לי יאללה אני אומר לה מה יאללה חכי.. קראתי לכמה חברים שיבואו ליראות איך אני דופק תיצורה מהתחת הזאת טוב אני מתחיל 10 .20.30.ככה עוד 10 ועוד 10 מגיע ל60 כבר כל הכיתיה שלי שמה מגיע ל70 אנשים רואים היתקהלות מתחילים לבוא כל הפלוגה! והיא כבר אדומה! ( גם אני) הגעתי ל80 כבר נקרעתי אמרתי לה בלי לקום בלי כלום עם היית שמה פה 100 שקל הייתי סוגר לך גם 100 במקה אחת נחתי 20 שנייות ודפקתי עוד 20 מאותו רגע היא לא דיברה איתי עד היום.. זהו חבר'ה יש עוד כל כך הרבה מה לספר אבל אין לי כח בשבוע האחרון לטירונות האלו אותי למשפט אצל המפקדת בסיס אמרתי לה שמעי פה שם ככה וככה סידרה לי פגישה אצל משקית תש נתנה לי 10 ימים ריתוק לבסיס והלכתי כמובן אחרי 7 כחי הטירונות נגמרה
היה כיף להזכר בזה מצטער מראש על השגיעות כתיב פשוט כתבתי הרבה ואין לי ממש שליטה על זה כשאני כותב הרבה ( אני דיסלקט) יאללה תנו גם אתם כמה כאלה
SmaMMiT מנותק  
ישן 18-01-07, 15:30   #75
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
אחחח הטירונות וואי איזה חוויות יש לי משם
אני יתן כמה שאני זוכר
בחיים לא כמתי בהשקמה הכי מוקדם היה במתווחים פעמיים קמתי ב7 וחצי כל השאר 9 פעם 11 כאלה שעות
רבתי עם ה ממ כמה פעמים
הייתי אמור לסגור את כל הטירונות בבסיס לא נשארתי שבת אחת
אממממ אה! יום ראשון אחד המפקדת השווה שלי( אגב אמרתי לה את זה) מתקשרת אליי ב1 בצהריים אמרה לי לקום לבוא לבסיס חחחחחחח כולי הייתי מסטול עדיין מהלילה שלפניי
לקחתי איתי מוט W ו50 קילו פלטות לבסיס וואי איזה קטעים היו עם זה חחח
מה עוד היה.. לי לא היה "שעת תש" או משהו דומה לזה בכלל..
יום אחד המפקדת של הכיתה השנייה הולכת עם כל המחלקה וכולתת אותי יושב בשקם בחוץ על ספסל מעשן סיגריות לא היתביישה הביאה את כל המחלקה איתה עמדה מולי עם כולם ואני לא מיתייחס לא שם עליה זין בכלל אומרת לי רד ל20 אני אומר לה תביאי עוד 40 עוד 50 עוד 100 או שאתה עולה עכשיו למשפט אמרתי לה בשמחה אמרה לי לא עכשיו תבוא אליי בשעת תש למפקדה והם הלכו הסתובבתי עוד קצת הלכתי להתקלח איזה חצי שעה והלכתי חיפשתי את המחלקה שלי בארוחת ערב כרגיל נכנסתי מסביב... (מהיציאה) הלכתי ישבתי בשולחן לבד עד שהמחלקה שלי נכנסה כבר גמרתי לאכול כשבאתי לצאת הגמדה ( המפקדת של הכיתה השנייה זאת עם הפקלים כל היום) עומדת לידי פיתאום לא סמתי לב בכלל שהיא באה היא אומרת לי מחר על הבוקר אתה עולה למשפט ואני אדאג לשים לזה סוף אתה הולך לכלא עם חיוך גדול אמרתי לה אני ישמח ואל תשכחי את ה100 שכיבות שמיחה כן
יצאתי משם והלכתי לנוח קצת באוהל אחרי איזה שעה כולם באו הלכתי למפקדה המסריחה הזאת צעקתי לה מפקדת 2!!!!!!!! טוב היא יוצאת אומרת לי יאללה אני אומר לה מה יאללה חכי.. קראתי לכמה חברים שיבואו ליראות איך אני דופק תיצורה מהתחת הזאת טוב אני מתחיל 10 .20.30.ככה עוד 10 ועוד 10 מגיע ל60 כבר כל הכיתיה שלי שמה מגיע ל70 אנשים רואים היתקהלות מתחילים לבוא כל הפלוגה! והיא כבר אדומה! ( גם אני) הגעתי ל80 כבר נקרעתי אמרתי לה בלי לקום בלי כלום עם היית שמה פה 100 שקל הייתי סוגר לך גם 100 במקה אחת נחתי 20 שנייות ודפקתי עוד 20 מאותו רגע היא לא דיברה איתי עד היום.. זהו חבר'ה יש עוד כל כך הרבה מה לספר אבל אין לי כח בשבוע האחרון לטירונות האלו אותי למשפט אצל המפקדת בסיס אמרתי לה שמעי פה שם ככה וככה סידרה לי פגישה אצל משקית תש נתנה לי 10 ימים ריתוק לבסיס והלכתי כמובן אחרי 7 כחי הטירונות נגמרה
היה כיף להזכר בזה מצטער מראש על השגיעות כתיב פשוט כתבתי הרבה ואין לי ממש שליטה על זה כשאני כותב הרבה ( אני דיסלקט) יאללה תנו גם אתם כמה כאלה
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בוא בוא לTS אחי תבוא אם לא אתה מפקיר אח שלי :cry_1:
Night_Wolf מנותק  
ישן 18-01-07, 15:51   #76
SmaMMiT
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח בוא בוא לTS אחי תבוא אם לא אתה מפקיר אח שלי :cry_1:
הורדתי תתוכנה מה לעשות עכשיו?
SmaMMiT מנותק  
ישן 02-10-12, 19:04   #77
נדב94
חבר מתחיל

ברירת מחדל הגירה לחו"ל עם פרופיל 21 נפשי

שלום לכולם,
בבקשה לענות מי שקיבל פרופיל 21 או יודע בוודאות.
האם אפשר להגר או לעבוד בחו"ל עם פרופיל 21 נפשי?
נדב94 מנותק  
נושא נעול