ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-01-08, 17:35   #101
פינגווין
אזהרה אחרונה-קללות ושפה לא נאותה

הסמל האישי שלפינגווין

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
אני לא מאמין שאף אחד לא הזכיר את האימפייר!!
מישהו זוכר?
מוכר רצח, מזה בדיוק ?

משוחרר!

Manchester United
Manchester United
ManchesterUnited
Manchester United
Manchester United

פינגווין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-01-08, 18:00   #102
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי פינגווין
מוכר רצח, מזה בדיוק ?
קלפים כאלה של מפלצות ולוחמים..הייתה חוברת בצבע כתום שחור כזה שאספו בתוך הכיסים שם את הקלפים..
היו לי ערימות..
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-01-08, 18:23   #103
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
קלפים כאלה של מפלצות ולוחמים..הייתה חוברת בצבע כתום שחור כזה שאספו בתוך הכיסים שם את הקלפים..
היו לי ערימות..
אצל הדוסים יש את הקלפים עם תמונות של רבנים
פעם ראיתי את זה צחקתי איזה חודש

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-01-08, 18:28   #104
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gil-G
אצל הדוסים יש את הקלפים עם תמונות של רבנים
פעם ראיתי את זה צחקתי איזה חודש
חחחחחחחחחחח גם אני ראיתי את זה פעם!!!!
תמיד החרידים משחקים 5 קוביות...אתה קולט ילד בגילנו במקום להביא ביד אחה"צ יוצא לרחוב משחק 5 קוביות בכניסה לבניין עם ישמעל וצדקיהו
ישן 21-01-08, 18:39   #105
Gil-G

הסמל האישי שלGil-G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
חחחחחחחחחחח גם אני ראיתי את זה פעם!!!!
תמיד החרידים משחקים 5 קוביות...אתה קולט ילד בגילנו במקום להביא ביד אחה"צ יוצא לרחוב משחק 5 קוביות בכניסה לבניין עם ישמעל וצדקיהו
לא מקנא בדוסים שבאמת לא מאוננים (למרות שקשה לי להאמין שהרוב לא מאונן באמת)
באסה לקבל כל יומיים כרי לילה
ועוד יותר באסה לאמא שקולטת תחתונים מלוכלכים

אני לא גיל גרנות
ישן 21-01-08, 18:40   #106
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gil-G
לא מקנא בדוסים שבאמת לא מאוננים (למרות שקשה לי להאמין שהרוב לא מאונן באמת)
באסה לקבל כל יומיים כרי לילה
ועוד יותר באסה לאמא שקולטת תחתונים מלוכלכים
היא בטח חושבת שזה מהצ'ולנט משבת שכנראה נפל לתחתונים בארוחת שבת בצהריים
ישן 21-01-08, 18:45   #107
Gil-G

הסמל האישי שלGil-G

ציטוט:
פורסם במקור על ידי taus
היא בטח חושבת שזה מהצ'ולנט משבת שכנראה נפל לתחתונים בארוחת שבת בצהריים
יש לדוסים מאכל במרקם של זרע ?
איכס

אני לא גיל גרנות
ישן 21-01-08, 23:11   #108
Eskimo :-)
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Arsan
היה גם גוגואים ומדבקות של סימסונים הסופרגול כמובן הפוגים היה את הטמגוצ'י המעולל הפורפורה האגדית ויותר מאוחר נכנס כל הזבל שלא שיחקתי כבר קלפי פוקימון וכל השטויות האלה
וווואאייייייייייי טמגוצי איזה נוסטלגיההה
ווואי איזה כיף הילדות הזאת אין לך דאגות בכלל אתה יכול לעשות מה שאתה רוצהה ואאי אני גם זוכר איזה כיף היה בבצפר אז כל השיעורי ציור וכשבאה מורה מחליפה מה היינו עושים לה עד שהיא הייתה נותנת לנו כדורגל והיה הכי כיף אז לשחק כדורגל ותמיד היינו ממציאים כל מיני משחקים כמו חבושים שזה כמו מחבואים רק שהעמוד לא צריך לרוץ כמו פג לעמוד אלא להגיד רק שם של מישהו וחבוש נגיד משה חבוש ומי שמתחבא המטרה שלו לבעוט באותו כדור
וואיייייייייי אני זוכר איזה צחוקיםםםםםםםםםםם היינו עושים היינו הולכים לישון אצל חבר היינו עושים מבצעים שההורים שלו לא יתפסו אותנו היינו באים אל מישהו זורקים ביצים תפוחי אדמה על אנשיםםם
אין היה הכי גיף ביסודייייי איזה משחקים כיפים המצאנו וגם היה את כול הסופר גול וכול זה שהיינו אוספיםםםםםםםםםםםםםםם אין היה הכי כיף אזז......
וואייי אני זוכר גם היינו פותחים חטיפים בסופר בשביל לקחת תטאזוס נדמה לי קרואים לזה וואי תאמינו לי אז היינו כאלו גנבים מתוחכמים אפחד כאן הפורום לא היה מסוגל עלינו...
Eskimo :-) מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 21-01-08, 23:44   #109
AB6Killer
חבר פעיל

הסמל האישי שלAB6Killer

עוסק ב:: באזרחות

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danielllo
וווווווואייי נייטוולף מה הזכרת לי עכשיווווו חח אני מת ויש את המשחק 21 יש 5 שחקנים ושוער ואסור שהכדור ינגע ברצפה וכל פעם שנכנס גול עולה 8 נקודות ומי שבועט והשוער תפס את הכדור ביד הבן אדם שבעט נכנס לשער עד שמגיע ל21 נקודות השוער מסתובב ו10 מטר מאחורה כל אחד מחברי הקבוצה בתורו בועט עליו אם הכדור חחח או שיש את המשחק שהיינו משחקים בשכבה בכיתה ו' חחחחח לוקחים פחית קולה מועכים אותה ואיזה 10 חבר'ה כולם חרמנים להביא מכות למי שהפחית עברה בין הרגליים מפוצצים אותו מכות חחחחחחחחחחחח ומי פעם שיחק משקופים? שמי שעובר מהדלת ולא קופץ למשקוף מפוצצים אותו מכות עד שהוא נוגע במשקוף אחר? מה עוד היה חחחחחחח קדאווה גם היה חזק!! חחח אין על הילדות

ואייי 21 זה חזק אחי!

"קדאוו" עומדים על הביוב ,השחקן שיוצא ממנו קופץ על רגל אחת לעבר השחקנים האחרים הוא צריך לתפוס אותם,הוא ממשיך לקפוץ על רגל אחת כל הזמן הזה.ברגע שהוא תופס מפוצצים את הילד עד זוב דם או עד שהוא לא חוזר לביוב ,
עם אותו אחד יוצא מהביוב עם שתי רגליים על הריצפה הורגים אותו .
בקיצור ככה הינו משחקים כל יום ויום הרבה מאוד זמן,ניראה לי כאשר הייתי בכיתה ח' או ו' לא זוכר חח כל יום היה אחד אחר חוזר כולו מוכה ובוכה ,אבל איזה צחוקים של החיים ...
ישן 22-01-08, 00:22   #110
Eskimo :-)
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חבל על הזמן איך אני אוהב משחקים של מכות זה תחביב חיי אחי הינה כמה שהיינו משחקים בילדות

שק קמח אבירים ולוחמים

המשחק הזה הולך ככה לוקחים 2 חבר'ה יחסית גדולים להיות "הסוס" ו2 קטנים יותר להיות "האבירים" כל אביר תופס איזה קרש משהו עצבני,צינור השקיה קרוע,ענף חד ואפילו מדי פעם איזה ברזל חלוד עולה על הגב של חברו "הסוס" ומסתערים אחד על השני ככה שצריכים להביא מכות אם הנשק או לאביר או לסוס שלו עד שהיריב נכנע!(כמובן שהסוסים היו בועטים ובמקרה הטוב שהייתי תמיד לובש נעליים דורך על האשכנזים שלבשו סנדלים והם היו צורחים חחחחחחחחחחח)רוב הפעמים המשחק היה ניגמר ב:
א.מכות רציני (בין היריבים בגלל שאחד מהם "הרביץ חזק מדי" חחחח זאת כל המטרה)
ב.מישהו היה נפצע ויורד לו דם
ג.השעיה כי המורה הייתה תופסת אותנו
ד.סתם ניגמר בסבבה וכולם צוחקים על זה עד היום

משחק שני 3 בום!

המשחק היה דורש כדורגל בדרך כלל (אפשר גם כדורסל לתת בו שוטים ברגל זה מתלבש אחו שרמוטה לבעיטה אבל לא בכדורים המקצועים הכבדים האלו המסכנים של ה5 שקל לכדור)

מטרת המשחק (דרושים לפחות 15 אנשים אם רוצים שממש זה יהיה כייף ) :

אז ככה מישהו בועט את הכדור באויר וצועק "אחד" עכשיו מישהו אחר!!חייב לבעוט בכדור פעם שניה ולצעוק "שתיים" והבן אדם שבועט בכדור וצועק "שלוש" חייב לבעוט את הכדור!!!(להשתדל לכוון על מישהו שהוא לא כלכך אוהב ומשחק חחח)והבחור שעליו כוון הכדור ופגע בו חייב לתת ספרינט של החיים שלו לנקודה מסוימת(שניקבע בתחילת המשחק גדר או עץ או עמוד)ולגעת בה! ועד שהוא מגיע לנקודה הזאת כולם!!! ללא יוצא מן הכלל כל המשתתפים במשחק דופקים בו מכות רצח לינצ' אחו שרמוטה בלי רחמים זורקים עליו חולות בעניים,כאפות לגב,זורקים עליו מקלות,מרביצים לו,שמים לו רגליים,בועטים עליו תכדור(בד"כ מומלץ לתת בעיטת שפיץ בכדור שהוא יעוף חזק וזה יכאב) ועד שהוא לא נוגע בנקודה הוא נחשיו כמת!!

במידה ואותו בן אדם שעליו הכדור נבעט אחרי הספירה 3 תופס את הכדור ב 2 ידיים!!! הוא ניצל!! ומכסחים את הבן אדם שבעט עליו את הכדור!!

במידה ומישהו נוגע או בועט בכדור פעמיים ברצף עושים לו "יום הולדת" שזה אומר?כולם מסתדרים ב2 טורים מקבילים אחד לשני והבחור עובר באמצע הטורים בזמן ששמים לו רגליים,כאפות בגב,מכות אם כל דבר שנימצא בהישג יד ברחוב,יורקים עליו ובמקרים גורעים יותר נותנים לו שפיצים בתחת שזה כואב אש!!!!

היו ימים שהייתי מאושר כל יום ממשחקי האלימות האלו הגילאים ששחקתי בהם מכיתה ד' ועד כיתה יב' ככל שגדלתי אם השנים המכות כאבו יותר לי והמכות שהרבצתי לאחרים גם כאבו יותר דבר אחד צריך לייסם לפני שמשחקים!!

צריך לדעת לקבל מכות כמו גבר ולא ללכת להלשין אחרת יש לינצ' רציני אחרי הבית ספר

באהבה מנוער הפשע של העיר חולון וממני גלעד נייטוולף מקוה שאהבתם
וואי הזכרת לי שני משחקים חזקים הורדות שבויים שהיה כזה מין כזה כדור קטן מיוחד לזה
וגם המשחק ששניאל ואלה דיברו עליו וקראים לו רוסי שהיה חייב לבעוט תכדור או להבקיע גול רק מהאוויר וכול בעיטה היייתה מורידה סכום נקודות שונה למש בעיטת עקב זה הכול היה מוריד ומי שהיה מכניס גול לא מהאוויר היה נכנס לשער או מי שהיה מוציא החוצה תכדור או נוגע פעמיים או נוגע ביד
וגם הייה סטנגה שתיים על שתים כזה להתמסר אחד עם השני ומותר לך לגעת רק פעם אחת לכול אחד היינו משחקים אתזה בבלקים של איזה כמה ילדים חברים שלנו היינו מעצבנים תשכנים היינו פוגעים להם במכוניות
וואייי חחח והיינו מדרגים את המקומות של הילדים במכות בכיתה מי הכי חזק מי מקום שני בחוזקה שלישי וכל השאר ואיזה כיף זה היה אז היינו משחקים הפלות תמיד והיה לנו מחנב כזה בבצפר במין חורשה כזאת בחצר של הבצפר
וגם 4 תחנות היה משחק חזקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק ביותר זה היה באמת משחק טובבבבבבבבבב
וואי חח גם אצלנו היהה הרבה אלימות גם תמיד היה כזה מין מקום כזה בחטיבה שתמיד שניים שהיו רבים היו קובעים שם אחרי בצפר ורבים שם אתה קולט את כול החטיבה מתחילים לצפות במכות ככה ולעודד זה היה קורא פעמיים בשבוע ככה המכות אין איזה נוסטלגגייהההה
Eskimo :-) מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 10:41   #111
Logout
מה חברה שלך עושה איתך?!- חבר יהלום

[quote=Mr.Bazooka]זהירות:התוכן המוצג באשכול זה יכול לגרום לחלקכם להזיל דימעה

תראו מה עברנו

[quote=Mr.Bazooka]

אני זוכר את זהה!
Logout מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-01-08, 12:34   #112
roxsen
חבר פעיל

[quote=Night_Wolf]חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חבל על הזמן איך אני אוהב משחקים של מכות זה תחביב חיי אחי הינה כמה שהיינו משחקים בילדות

גלעד אתה בכלל שיחקת בברביות
roxsen מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה