ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 26-05-08, 17:59   #1
shai224
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלshai224

ברירת מחדל חבר'ה עזרה-קורס מדריכי חד"כ

ערב טוב חבר'ה ,
יש לי התלבטות די קשה בנושא של איפה ללכת ללמוד את המקצוע ,
מצד אחד יש את ווינגייט שלפי דעתי אין מה לומר בנוגע ללימודים שם למרות שיש חיסרון שאמרו לי שהמבחנים שם די קשים ולא מקלים מאוד בעניין הזה . יש לציין כי הקרוס מיועד לפתיחה ב 1.7 ומי שיעביר אותו יהיה אדי קוגן בשלוחת בוקר , עכשיו העניין הוא שאני גר ברעננה והנסיעה עצמה למקום תיקח לי קצת זמן מהבחינה של הפקקים וכו' וזאת עקב שהקורס מתחיל בשעה 8.
עכשיו לאחר בירור קצר שעשיתי , יש את בית ספר שיאים ברמת אביב שבו המרצה של הקורס הוא ד"ר איתי זיו , ההתחלה של הקורס היא כמעט בתאריך זהה (29.6) ואף יותר קרוב והקורס עצמו מתחיל בשעה 8 וחצי בבוקר שהחצי שעה הזאת היא בשבילי יתרון עצום ובנוסף המקום עצמו יותר קרוב אליי מאשר נתניה , היבט נוסף הוא שאני לא יודע עד כמה מחמירים שם עם עניין המבחנים , הכוונה שלי היא לקושי שלהם , כי להגיד ת'אמת , אין לי יותר מידי כוח לזיוני מוח בעניין של אנטומיה בעיקר ! אם בקורס חובשים בצבא נפלתי על העניין הזה , ושם תאמינו לי שלמדנו הרבה פחות שעות אנטומיה מאשר שלומדים בקורס מדריכי חדר כושר , אז ממש אין לי את הכוח לחפירות האלה.
המחיר ללימודים בשני המקומות הוא זהה ואין שוני כלשהו , עכשיו אני יודה לאנשים שיש להם קצת מידע או יוכלו יותר לכוון אותי לאיזה מקום עדיף לי להירשם ותעשו טובה אל תלכו ישר על העניין של ווינגייט רק בגלל השם.
תודה.
shai224 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 18:34   #2
mishel27
חבר פעיל

לווינגייט יש הרבה שלוחות תעשה בירור אולי יש לך משהו ליד הבית.
אם תרצה פרטים על הקורס עצמו תשלך לי מייל mishel27@nevision.net.il .
mishel27 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 18:51   #3
shai224

הסמל האישי שלshai224

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mishel27
לווינגייט יש הרבה שלוחות תעשה בירור אולי יש לך משהו ליד הבית.
אם תרצה פרטים על הקורס עצמו תשלך לי מייל mishel27@nevision.net.il .
בדקתי בקשר לשלוחת וכרגע אין שלוחות באזור בכלל.
ישן 26-05-08, 19:04   #4
Vodex
חבר פעיל

אני למדתי בוינגיט בנתניה ואדי קוגן היה מרכז שלי הוא אחלה אבל משה החרמן שלו קצת פחות :):):):)
בכל מקרה הרמה בוינגיט מאוד מאוד גבוהה לעומת שיאים ואני יכול להגיד לך בדוק.. לא קל לעבור שמה את המבחנים ובכלל את הקורס עצמו בכל מקרה אני חושב שעדיף לך לעשות את הקורס בנתניה למרות כל הקשיים
Vodex מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 21:29   #5
Crocker
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Crocker

אם התעודה היא אותה תעודה: "מדריך\מאמן חדר כושר מוסמך" והמחיר הוא אותו מחיר 6300 אם אני זוכר נכון שאני שילמתי.

אז השאלה היא בגדול מה יקבלו לעבודה?
אם יגיעו 2 אנשים אחד עם תעודה מווינגייט והשני תעודה מכל מכללה אחרת, למי יהיה יתרון?
בגלל השם של ווינגייט, אני מאמין שלווינגייט יש יתרון יחסית עם השאר.
באותה דרך אם מישהו יסיים תואר ראשון מהטכניון בחיפה או מאיזה מכללה בנגב אני מאמין שיקחו את ההוא מהטכניון למרות שהידע הוא כמעט אותו ידע.
Crocker מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 21:44   #6
YONI

הסמל האישי שלYONI

עוסק ב:: מדריך חדר כושר
חדר כושר: הולמס פלייס דיזנגוף

עדיף לעשות בווינגייט גם אם יש נסיעות מעצבנות, אני למזלי עשיתי קורס אחרון בשלוחה ברמת אביב של ווינגייט והתעודה שלהם גם תקפה בחו"ל והרבה יותר מוכרת אין מה לעשות
"שיאים" רק עכשיו התחילו את הדרך שלהם ואי אפשר לדעת למרות שתעודה זאת תעודה אבל עדיין השם קובע בסוף
YONI מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 21:45   #7
shai224

הסמל האישי שלshai224

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Crocker
אם התעודה היא אותה תעודה: "מדריך\מאמן חדר כושר מוסמך" והמחיר הוא אותו מחיר 6300 אם אני זוכר נכון שאני שילמתי.

אז השאלה היא בגדול מה יקבלו לעבודה?
אם יגיעו 2 אנשים אחד עם תעודה מווינגייט והשני תעודה מכל מכללה אחרת, למי יהיה יתרון?
בגלל השם של ווינגייט, אני מאמין שלווינגייט יש יתרון יחסית עם השאר.
באותה דרך אם מישהו יסיים תואר ראשון מהטכניון בחיפה או מאיזה מכללה בנגב אני מאמין שיקחו את ההוא מהטכניון למרות שהידע הוא כמעט אותו ידע.
אתה באמת חושב שיש אפליה כזאת?
וואלה להגיד לך ת'אמת לא יודע , כנראה אני יילך על ווינגייט וכן למרות שהמחיר בשמיים ומקווה שכל הקטע של המבחנים יילך חלק כי כל הז*ן באנטומיה !
ישן 26-05-08, 21:52   #8
walla1234
חבר פעיל

אין להם מעונות?

ושמעתי שיש משהו בהולמס פלייס לא ידוע יאך הם אבל..
walla1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:01   #9
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

למה שתעשה קורס בוינגייט?

קרדיט ליוסי פינגווין התותח
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:14   #10
Crocker
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Crocker

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai224
אתה באמת חושב שיש אפליה כזאת?
וואלה להגיד לך ת'אמת לא יודע , כנראה אני יילך על ווינגייט וכן למרות שהמחיר בשמיים ומקווה שכל הקטע של המבחנים יילך חלק כי כל הז*ן באנטומיה !
שמע אמרת שהמחיר הוא אותו מחיר, אם זה 100+ שקל לכאן או לכאן אז עדיף ווינגייט, ועזוב המרחק אפשר לחפש שלוחות, אני התחלתי קורס לפני 5 חודש בחיפה (עוד חודשיים מסיים), אמור היה להיות קורס של חצי שנה אבל יצא חודש וקצת יותר.

אני אישית אם הייתי יכול לבחור אנשים לעבודה במכון כושר, הייתי לוקח אנשים מווינגייט.
Crocker מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:16   #11
alfi

הסמל האישי שלalfi

כללי:: אני? אלפי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai224
ערב טוב חבר'ה ,
יש לי התלבטות די קשה בנושא של איפה ללכת ללמוד את המקצוע ,
מצד אחד יש את ווינגייט שלפי דעתי אין מה לומר בנוגע ללימודים שם למרות שיש חיסרון שאמרו לי שהמבחנים שם די קשים ולא מקלים מאוד בעניין הזה . יש לציין כי הקרוס מיועד לפתיחה ב 1.7 ומי שיעביר אותו יהיה אדי קוגן בשלוחת בוקר , עכשיו העניין הוא שאני גר ברעננה והנסיעה עצמה למקום תיקח לי קצת זמן מהבחינה של הפקקים וכו' וזאת עקב שהקורס מתחיל בשעה 8.
עכשיו לאחר בירור קצר שעשיתי , יש את בית ספר שיאים ברמת אביב שבו המרצה של הקורס הוא ד"ר איתי זיו , ההתחלה של הקורס היא כמעט בתאריך זהה (29.6) ואף יותר קרוב והקורס עצמו מתחיל בשעה 8 וחצי בבוקר שהחצי שעה הזאת היא בשבילי יתרון עצום ובנוסף המקום עצמו יותר קרוב אליי מאשר נתניה , היבט נוסף הוא שאני לא יודע עד כמה מחמירים שם עם עניין המבחנים , הכוונה שלי היא לקושי שלהם , כי להגיד ת'אמת , אין לי יותר מידי כוח לזיוני מוח בעניין של אנטומיה בעיקר ! אם בקורס חובשים בצבא נפלתי על העניין הזה , ושם תאמינו לי שלמדנו הרבה פחות שעות אנטומיה מאשר שלומדים בקורס מדריכי חדר כושר , אז ממש אין לי את הכוח לחפירות האלה.
המחיר ללימודים בשני המקומות הוא זהה ואין שוני כלשהו , עכשיו אני יודה לאנשים שיש להם קצת מידע או יוכלו יותר לכוון אותי לאיזה מקום עדיף לי להירשם ותעשו טובה אל תלכו ישר על העניין של ווינגייט רק בגלל השם.
תודה.
יש כל מיני מקומות שאפשר לעשות את הקורס מדריכים.

מה שחשוב זה להתחיל בגישה חיובית יותר,נכון יזיינו לך את המוח אבל ככה זה בכל מקום לימודי....
alfi מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 26-05-08, 22:33   #12
shai224

הסמל האישי שלshai224

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Crocker
שמע אמרת שהמחיר הוא אותו מחיר, אם זה 100+ שקל לכאן או לכאן אז עדיף ווינגייט, ועזוב המרחק אפשר לחפש שלוחות, אני התחלתי קורס לפני 5 חודש בחיפה (עוד חודשיים מסיים), אמור היה להיות קורס של חצי שנה אבל יצא חודש וקצת יותר.

אני אישית אם הייתי יכול לבחור אנשים לעבודה במכון כושר, הייתי לוקח אנשים מווינגייט.
תראה שאלתי את המזכירה לגביי שלוחות באזור יותר קרוב מנתניה , היא אמרה שכרגע אין שום דבר .
בגדול אני לא יודע מה השוני לגביי איפה עשית את הקורס עצמו ווינגייט או מקום אחר בסופו של דבר זה אותה השטות שנקראת "תעודת מדריך".
לדעתי אני באמת יילך על ווינגייט למרות שהמרחק והשעות על הפנים.
תגובה