ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-09-08, 01:32   #1
St.SillaNF
חבר פעיל

עוסק ב:: שחייה
ברירת מחדל למי שרוצה + הסבר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי St.SillaNF צפה בהודעה
רשמת שם "חלבון" - למה הכוונה?
וביצה? זה היסוד לעלייה במסה, למעשה.. הכולסטרול שם מעודד היפרטורופיה(עלייה בשריר)
אני כרגע אוכל 2 ביצים 3 פעמים בשבוע.. זמנית, עד שאני יעלה מינון - כי בפחות מהמינון הזה אני לא נמצא במצב טוב מבחינת אחוזי שומן אלא רזה יותר מדי, למעשה, אני פשוט רוצה שכל הערכים שלי בגוף ירדו משמעותית ואז גם התפריט שאני יעלה יהיה גדול משמעותית, והתוצאות בהתאם

התגובה של Shimonaz1 לתגובתי(התגובה שלי.. לא ה-דעה שלי!יש הבדל...............)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shimonaz1 צפה בהודעה
תקרא מאמרים אתה כותב שטויות בערמות
הכנסתי את ההודעה הזאת כנושא, כי באמת חשוב לי "לכתוב שטויות"

יש "מאמרים" ויש גם הוכחות, אתה לא יכול להתווכח עם אנשי מקצוע
אבל לך תדע מי הבנאדם שרשם את המאמר הזה? אתה לא יכול לדעת, אתה גם לא יכול לדעת אם הוא איש מקצוע או לא.. נכון, כתוב לך שהוא "בוגר ווינגייט" - אבל מה זה ווינגייט? זה אנשים, שבאו ל-תאכלס למידה נכונה של הרמת משקולות!

לא מדובר פה על תזונאים, נכון, גיל גרנות הוא תזונאי.. ומי אני שיהיה כנגדו - אבל כל המאמרים שקראת עד היום "והשכלת".. באמת היו רשומים על אנשי מקצוע שיש להם מיקום מסויים בספר טלפונים וכן הלאה?...

זו בדיוק הבעיה,
שהיום.. יש אינטרנט - ובאינטרנט.. בנאדם שיודע קצת פוטושופ.. וקצת html.. יכול לפתוח אתר.. עם קצת כסף בצד לדומיין ולשרת איכסון - זה לא סכום גדול.. ובמיוחד אם האתר כולל תמונות וכן הלאה..

השורה התחתונה היא..
האנשים שכותבים מאמרים הם לא אנשים שאני יכול לסמוך עליהם,
כשאני בא לדיאטנית קלינית אני יכול להיות בטוח שיש לי על מי לסמוך, שהיא באמת בודקת את המצב הגופני והערכים שיש לי בגוף[אם זה (טמינים) b1,c או (מינרלים)ברזל.. מגנזיום.. וכן הלאה..] - ואת זה אפשר לבדוק בבדיקת דם פשוטה, שלא לוקח יותר מכמה ימים לקבל את התוצאות שלה.. אז תעשה לי טובה אוקי?
לך תקרא אתה מאמרים .

נערך לאחרונה על ידי St.SillaNF, 30-09-08 בשעה 01:39.
St.SillaNF מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-08, 02:38   #2
HardCor3
מפקח ראשי

הסמל האישי שלHardCor3

כללי:: ירדן

לא הבנתי על מה הויכוח כאן על נושא הביצה? אם כן אז זה נכון,כולסטרול תורם להיפרטרופיה וביצה היא מקור טוב לכולסטרול,אבל לא העיקרי. ניתן למצוא כולסטרול גם בבשר,גבינות וכ'ו.

מחקר שמראה שכולסטרול תורם להיפרטרופיה:

ציטוט:
effect of dietary cholesterol on muscle hypertrophy with resistance tvaining: Randomized double blind placebo-controlled tvial: 1768: Board #56 may 31 8:00 am 9:30 am
[c-26 free communication/poster - nutritional interventions: May 31, 2007 7:30 am 12:30 pm room: Hall e]

riechman, steven e.; gasier, heath g.
Texas a&m university, college station, tx. Email: sriechman@hlkn.tamu.edu
funded by: Us poultry and egg association

we have previously demonstrated a strong association of dietary cholesterol on lean mass and strength gains with resistance exercise training (ret) in older adults, independent of dietary protein.

Purpose: To follow up, we conducted a randomized trial in which we administered either 0 eggs/day (3.5 mg/kg lean/day cholesterol, the atp iii recommendation of <200 mg/day), ~ 1 egg/day (7.0 mg/kg lean/day, ~400 mg/day, average american diet) or ~3 egg/day (14.0 mg/kg lean/day, ~800 mg/day) mixed in a standard protein drink. Isocaloric supplemention was administered every 12 hours starting immediately post exercise.

Methods: Healthy, recreationally active 50–69 year old men and women performed a standard 12 week ret protocol, 3 times a week, 8 exercises, 3 sets of 8–12 repetitions at 70% of 1 repetition maximum. Prior to testing and training, subjects participated in 5 hours of diet education and 6 hours of exercise orientation. During ret, subjects restricted cholesterol to 3.5 mg/kg lean/day and consumed >1.0 g/kg protein. Dietary records were submitted 4x/week to assess compliance.

Results: Lean mass increased 2.4 ± 2.9% and gains were significantly different (p<0.05) between the 1 and 3 egg groups (0 egg=2.5 ± 4.0%, 1 egg 0.7 ± 2.0%, 3 eggs=3.6 ± 2.7 . Composite strength increases (chest +leg press) were significantly greater in the 3 egg group (0egg=14 ± 7%, 1 egg=8 ± 10%, 3 eggs=33 ± 19 . Blood cholesterol was significantly increased in the 1 egg group only (0 egg=+1 ± 23, 1 egg +17 ± 9, 3 eggs=+6 ± 9 mg/dl).

Conclusions: Our results suggest that dietary cholesterol may have a modest role in muscle mass and strength increases
HardCor3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-08, 08:22   #3
Bono
חבר פעיל

הבעיה שאתה מתעסק בקקה ולא בעיקר!
אפשר לחשוב כבר בכמה תתרום לך 3 ביצים ביצה הזו מבחינת גדילה לעומת מה שהם יעשו לך עקב הוכלסטרול הגבוהה.
ולא הבנתי את המשפט הזה "פשוט רוצה שכל הערכים שלי בגוף ירדו משמעותית ואז גם התפריט שאני יעלה יהיה גדול משמעותית, והתוצאות בהתאם"
Bono מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-08, 08:50   #4
IsMe
חבר פעיל

יאא, תודה לא ידעתי את זה.
הייתי אוכל כל יום בבוקר 3 ביצים(שלמות)ושיבולת שועל והפסקתי לטובת החיטוב - יותר מידי קלוריות
אבל במסה זה מה שאני הולך להמשיך :o תודה!
ישן 30-09-08, 09:06   #5
custello
חבר פעיל

כללי:: עילי
עוסק ב:: לאכול
חדר כושר: נווהגולן

רגע - אז כמה ביצים שלמות עם חלבון וחלמון צריך לאכול במשך שבוע שלם?
ישן 30-09-08, 10:10   #6
VIKING
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי st.sillanf צפה בהודעה
התגובה של shimonaz1 לתגובתי(התגובה שלי.. לא ה-דעה שלי!יש הבדל...............)

הכנסתי את ההודעה הזאת כנושא, כי באמת חשוב לי "לכתוב שטויות"

יש "מאמרים" ויש גם הוכחות, אתה לא יכול להתווכח עם אנשי מקצוע
אבל לך תדע מי הבנאדם שרשם את המאמר הזה? אתה לא יכול לדעת, אתה גם לא יכול לדעת אם הוא איש מקצוע או לא.. נכון, כתוב לך שהוא "בוגר ווינגייט" - אבל מה זה ווינגייט? זה אנשים, שבאו ל-תאכלס למידה נכונה של הרמת משקולות!

לא מדובר פה על תזונאים, נכון, גיל גרנות הוא תזונאי.. ומי אני שיהיה כנגדו - אבל כל המאמרים שקראת עד היום "והשכלת".. באמת היו רשומים על אנשי מקצוע שיש להם מיקום מסויים בספר טלפונים וכן הלאה?...

זו בדיוק הבעיה,
שהיום.. יש אינטרנט - ובאינטרנט.. בנאדם שיודע קצת פוטושופ.. וקצת html.. יכול לפתוח אתר.. עם קצת כסף בצד לדומיין ולשרת איכסון - זה לא סכום גדול.. ובמיוחד אם האתר כולל תמונות וכן הלאה..

השורה התחתונה היא..
האנשים שכותבים מאמרים הם לא אנשים שאני יכול לסמוך עליהם,
כשאני בא לדיאטנית קלינית אני יכול להיות בטוח שיש לי על מי לסמוך, שהיא באמת בודקת את המצב הגופני והערכים שיש לי בגוף[אם זה (טמינים) b1,c או (מינרלים)ברזל.. מגנזיום.. וכן הלאה..] - ואת זה אפשר לבדוק בבדיקת דם פשוטה, שלא לוקח יותר מכמה ימים לקבל את התוצאות שלה.. אז תעשה לי טובה אוקי?
לך תקרא אתה מאמרים .

כמה זיוני שכל בהודעה אחת, מאיפה אתה מפליץ את כל זה?
VIKING מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-08, 11:39   #7
St.SillaNF
חבר פעיל

[quote=shimonaz1;657308]הבעיה שאתה מתעסק בקקה ולא בעיקר!
אפשר לחשוב כבר בכמה תתרום לך 3 ביצים ביצה הזו מבחינת גדילה לעומת מה שהם יעשו לך עקב הוכלסטרול הגבוהה.ולא הבנתי את המשפט הזה "פשוט רוצה שכל הערכים שלי בגוף ירדו משמעותית ואז גם התפריט שאני יעלה יהיה גדול משמעותית, והתוצאות בהתאם"[/quote]
1.אם לא הבנת עדיין, אני ספורטאי שעושה המון אירובי..
חסר לי כולסטרול עם 3 פעמים בשבוע ביצה 1, אני חייב 2 ביצים 3 פעמים בשבוע..
2.כשאתה ניגש לאנשי מקצוע, הדבר הפשוט שעושים לפניכן הוא בדיקת דם פשוטה - בשביל לבדוק את המצב הבריאותי שלך.. ובבדיקת דם יש את הכמויות ויטמינים ומינרלים וכן הלאה.. בגוף שלך - ככה, הם יודעים איזה תפריט לבנות לך, וזה גם תלוי באחוזי שומן כמובן.. שזה גם גורם חשוב, אני פשוט ממשיך לעשות ספורט עד שהמינון הנוכחי יהיה לא מספק.. ואז אני יגדיל מינון, הבנת?
ישן 30-09-08, 11:40   #8
The Sun
Banned

אתה אידיוט
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-09-08, 11:41   #9
St.SillaNF
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי isme צפה בהודעה
יאא, תודה לא ידעתי את זה.
הייתי אוכל כל יום בבוקר 3 ביצים(שלמות)ושיבולת שועל והפסקתי לטובת החיטוב - יותר מידי קלוריות
אבל במסה זה מה שאני הולך להמשיך :o תודה!
אתה לא צריך לאכול כמוני, אתה לא טיינייג'ר.. מותר לך כל יום 3 ביצים - זה פשוט מינון זה הכל..
אבל אם זה כל כך חשוב לך - תעשה את מה שאני עשיתי, למרות שאני לא חושב שיש לך בעיה בכלל אחי
ישן 30-09-08, 11:42   #10
St.SillaNF
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי custello צפה בהודעה
רגע - אז כמה ביצים שלמות עם חלבון וחלמון צריך לאכול במשך שבוע שלם?
אני לא תזונאית קלינית - כבר אמרתי את זה
ואני לא אוכל 2 ביצים 3 פעמים בשבוע על סמך דעתי שלי.. היא ייעצה לי לעשות את זה, כי הכל היה בסדר בבדיקת דם, ושאני אחכה עוד שנה פלוס מינוס...
ישן 30-09-08, 11:59   #11
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The Sun צפה בהודעה
אתה אידיוט

סוף סוף מישהו מסכים איתי
ישן 30-09-08, 12:00   #12
Bono
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי st.sillanf צפה בהודעה
הבעיה שאתה מתעסק בקקה ולא בעיקר!
אפשר לחשוב כבר בכמה תתרום לך 3 ביצים ביצה הזו מבחינת גדילה לעומת מה שהם יעשו לך עקב הוכלסטרול הגבוהה.ולא הבנתי את המשפט הזה "פשוט רוצה שכל הערכים שלי בגוף ירדו משמעותית ואז גם התפריט שאני יעלה יהיה גדול משמעותית, והתוצאות בהתאם"[/quote]
1.אם לא הבנת עדיין, אני ספורטאי שעושה המון אירובי..
חסר לי כולסטרול עם 3 פעמים בשבוע ביצה 1, אני חייב 2 ביצים 3 פעמים בשבוע..
2.כשאתה ניגש לאנשי מקצוע, הדבר הפשוט שעושים לפניכן הוא בדיקת דם פשוטה - בשביל לבדוק את המצב הבריאותי שלך.. ובבדיקת דם יש את הכמויות ויטמינים ומינרלים וכן הלאה.. בגוף שלך - ככה, הם יודעים איזה תפריט לבנות לך, וזה גם תלוי באחוזי שומן כמובן.. שזה גם גורם חשוב, אני פשוט ממשיך לעשות ספורט עד שהמינון הנוכחי יהיה לא מספק.. ואז אני יגדיל מינון, הבנת?
הבנתי שאתה מתעסק בקקי
תגובה