ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-06-09, 04:02   #21
speed
חבר פעיל

חבר'ה לא אמרתי שכדאי לקנות, יש מוצר כזה וזה בכל זאת עובד אבל לא כדאי (לא מפתח סיבולת שריר למשל ואני לא יודע כמה הוא אפקטיבי..)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-06-09, 06:34   #22
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed צפה בהודעה
חבר'ה לא אמרתי שכדאי לקנות, יש מוצר כזה וזה בכל זאת עובד אבל לא כדאי (לא מפתח סיבולת שריר למשל ואני לא יודע כמה הוא אפקטיבי..)
כן זה עובד בערך כמו בובות וודוו...
ישן 16-06-09, 00:20   #23
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי holy_templar צפה בהודעה
כן זה עובד בערך כמו בובות וודוו...
אתה מסכים אתי שבכל זת מוכרים אותו ועומדים מאחורי זה מחקרים?
אז זה כנראה עובד.. אבל מה? אני מאמין שההשפעה היא מינורית יחסית.
ניסית את זה? אני ניסיתי ויש לזה דרגות קושי, אם אני ממליץ? לא.. למה? לא בגלל שאני לא חושב שזה משפיע, בגלל שלעשות אימון בטן הרבה יותר אפקטיבי ואני לא יודע כמה החגורה משפיעה על הבטן.
לא משנה שחבר שלי אמר לי שצריך לעשות את זה בשכיבה אחרת זה יכול לגרום להתפסות והיה כבר משהוא שעשה לא נכון וזה גרם לו להתפסות מסוכנת שקשה לו להזדקף או משהוא כזה ובמשך שנ התמודד עם זה- אז יש בעיות וזה אפילו מסוכן וצריך לעשות את זה בשכיבה כדי שלא יהיו בעיות ולמרוח גרם שיעזור למוליכות, אז אי אפשר לומר שזה לא עובד..- אני ניסיתי ומרגישים את הבטן אבל בכל זאת לא ממליץ בגלל שכו שציינתי אני לא יודע כמה זה משפיע, הם אומרים שזה כמו שתעשה אימון עצים מאוד של כפיפת בטן אותו האנרגיה מופעלת באמצעות הזרמים החשמלליים רק בלי התאמצות שזה הסיבולת שריר דבגלל זה מרגישים כואב באיזשהוא שלב בכל זאת אבל הם גם מציינים שזה לא מפתח סיבולת שריר- זה לא תחליף לאימון.. אם תנסה אח"כ לעשות כפיפות בטן כנגד באותה עצימות שהם שהתמשת במכשיר, רוב הסיכויים שלא תצליח , רק מה? יכול להיות שיהיה לך הרבה יותר קל להגיע לסיבולת הזאת.

אז יש בזה משהוא אבל לא תחליף ולא ממליץ בכלל (באיזשהוא אופן גם מסוכן ויש עוד בעיות שלא ציינתי אם אני זוכר).
ישן 16-06-09, 01:38   #24
DanD
חבר פעיל

עוסק ב:: כדורגל
חדר כושר: מתאמן בבית

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
זה טוב לאנשים מעל גיל 80, וגם זה בספק.
רעבאק העצלנות גורמת לאנשים להמציא דברים ביזאריים.
אני אומר: צאו למכון ותקיזו דם!
אניי אוהבבבבב את הגיששה שלך בןן אדם!!!
הכנסתת לי מוטיבציהה רצחחח ! תותח אתה תותח!
וסתם ראיתי בחנות את זה בגלל זה פתחתי את הנושא על החגורה..
DanD מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-06-09, 01:54   #25
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
אתה מסכים אתי שבכל זת מוכרים אותו ועומדים מאחורי זה מחקרים?
אז זה כנראה עובד.. אבל מה? אני מאמין שההשפעה היא מינורית יחסית.
ניסית את זה? אני ניסיתי ויש לזה דרגות קושי, אם אני ממליץ? לא.. למה? לא בגלל שאני לא חושב שזה משפיע, בגלל שלעשות אימון בטן הרבה יותר אפקטיבי ואני לא יודע כמה החגורה משפיעה על הבטן.
לא משנה שחבר שלי אמר לי שצריך לעשות את זה בשכיבה אחרת זה יכול לגרום להתפסות והיה כבר משהוא שעשה לא נכון וזה גרם לו להתפסות מסוכנת שקשה לו להזדקף או משהוא כזה ובמשך שנ התמודד עם זה- אז יש בעיות וזה אפילו מסוכן וצריך לעשות את זה בשכיבה כדי שלא יהיו בעיות ולמרוח גרם שיעזור למוליכות, אז אי אפשר לומר שזה לא עובד..- אני ניסיתי ומרגישים את הבטן אבל בכל זאת לא ממליץ בגלל שכו שציינתי אני לא יודע כמה זה משפיע, הם אומרים שזה כמו שתעשה אימון עצים מאוד של כפיפת בטן אותו האנרגיה מופעלת באמצעות הזרמים החשמלליים רק בלי התאמצות שזה הסיבולת שריר דבגלל זה מרגישים כואב באיזשהוא שלב בכל זאת אבל הם גם מציינים שזה לא מפתח סיבולת שריר- זה לא תחליף לאימון.. אם תנסה אח"כ לעשות כפיפות בטן כנגד באותה עצימות שהם שהתמשת במכשיר, רוב הסיכויים שלא תצליח , רק מה? יכול להיות שיהיה לך הרבה יותר קל להגיע לסיבולת הזאת.

אז יש בזה משהוא אבל לא תחליף ולא ממליץ בכלל (באיזשהוא אופן גם מסוכן ויש עוד בעיות שלא ציינתי אם אני זוכר).

אחי , מחקרים ? איזה מחקרים ? יש לך את המחקרים ? למה כי בפרסומת עומד מישהו עם חלוק ואומר לך שיש מאחורי כן מחקרים שמוכיחים ?
וכי זה בערוצי קניות אמריקאיים , שהולכים לקנות סט סכינים רק כי הוא חותך עם הסכין נעליים
for fuck sake, wake up . אנשים רוצים לעשות עלייך כסף ובונים על העצלנות המטופשת של בני אדם שרוצים את הדרך הקלה לקבל את הריבועים של הבחור בפרסומת שבכלל
שנתיים וחצי על סטרואידים ...
תפסיק להיות נאיבי ... זה עובד כמו בובות וודוו ושיקויים של המערב הפרוע ...

תיכף תגיד לי שגם לעשות רייקי ירפא לך שפעת ועדיף על לקחת כדורים ..
ישן 16-06-09, 03:23   #26
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Holy_Templar צפה בהודעה
אחי , מחקרים ? איזה מחקרים ? יש לך את המחקרים ? למה כי בפרסומת עומד מישהו עם חלוק ואומר לך שיש מאחורי כן מחקרים שמוכיחים ?
וכי זה בערוצי קניות אמריקאיים , שהולכים לקנות סט סכינים רק כי הוא חותך עם הסכין נעליים
for fuck sake, wake up . אנשים רוצים לעשות עלייך כסף ובונים על העצלנות המטופשת של בני אדם שרוצים את הדרך הקלה לקבל את הריבועים של הבחור בפרסומת שבכלל
שנתיים וחצי על סטרואידים ...
תפסיק להיות נאיבי ... זה עובד כמו בובות וודוו ושיקויים של המערב הפרוע ...

תיכף תגיד לי שגם לעשות רייקי ירפא לך שפעת ועדיף על לקחת כדורים ..
בגלל זה אני לא קניתי את זה..
בכל מקרה, להבדיל, אני ניסיתי ואני אומר שזה כן משפיע אבל לא שווה בגלל סיבות אחרות.. ומה שאני לא יודע זה כמה זה באמת אפקטיבי.
אגב, למוצר פטנט הזה יש אישורים רפואיים בינלאומיים אז זה לא סתם.. וכן זה מחייב שיהיה על זה מחקרים..
וכמו שיש על זה מחקרים רשום כמה שווה הזרמים החשמליים כנגד כפיפות בטן.
אני לא יודע איך הם בודקים אבל נראה לי שהם משווים את הפעילות של התא, כמות האנרגיה שפועלת בתא ששווה לזרמים החשמליים.

אני מסכים במשהוא אחד- לא לקנות את הדבר הזה, ללכת להתאמן!! מה יש? מה כל כך קשה?
ישן 16-06-09, 04:02   #27
Holy_Templar
מנהל הפורום

ציטוט:
בגלל זה אני לא קניתי את זה..
בכל מקרה, להבדיל, אני ניסיתי ואני אומר שזה כן משפיע אבל לא שווה בגלל סיבות אחרות.. ומה שאני לא יודע זה כמה זה באמת אפקטיבי.
אגב, למוצר פטנט הזה יש אישורים רפואיים בינלאומיים אז זה לא סתם.. וכן זה מחייב שיהיה על זה מחקרים..
וכמו שיש על זה מחקרים רשום כמה שווה הזרמים החשמליים כנגד כפיפות בטן.
אני לא יודע איך הם בודקים אבל נראה לי שהם משווים את הפעילות של התא, כמות האנרגיה שפועלת בתא ששווה לזרמים החשמליים.

אני מסכים במשהוא אחד- לא לקנות את הדבר הזה, ללכת להתאמן!! מה יש? מה כל כך קשה?
אחי אתה סותר את עצמך ...
אם זה משפיע אז איך זה לא אפקטיבי ? זה אותו דבר אם אתה מקבל את התוצאה שרצית כנראה
שזה אפקטיבי. מה שבבירור זה לא , לא משפיע ולא אפקטיבי ... לא יהיו לך ריבועים מזה אולי כוויות בבטן .

לגבי המחקרים , והתקנים ... איזה תקנים אלה ? בדקת אותם ?
כן התקן שאומר שזה לא עושהל ך נזק
התקן שאומר שזה מוצר שעבר איזה שהם בחינות שאתה לא יודע עליהם ומה הן בודקות בכלל
להדביק סמלים יפים של מכוני שקר אמריקאיים זה לא בעיה .

תראה בסרט על סטרואידים faster bigger stronger
באיזו קלות הוא משווק תוסף מזון משלו , עם חותמות עם הכל... וזה סה"כ כדורים
מלאים בסוכר.

תעשה טובה, אל תיהיה נאיבי ... זה לא עובד זה לא אפקטיבי אין לזה השפעה
כן זה שקר מוחלט ומוכרים לך את זה בשביל לנצל את הנאיביות שלך והעצלנות שלך
כדי לעשות עלייך כסף .

חד וחלק .

מסכים איתך לא צריך לקנות את זה , אבל בפירוש זה לא עובד.
ישן 19-06-09, 01:47   #28
speed
חבר פעיל

מה הקשר בין השתיים? אני יודע שזה כן עובד כי ניסיתי אבל אני לא יודע כמה זה אפקטיבי.
אם אתה רוצה אני יפרט שוב מה הסיבות (שציינתי רק בתוך הטקסט..):
1) ניסית פעם (ואולי עוד פעמיים) וזה לא מספיק בשביל לדעת- אבל! כן הרגשתי את ההשפעה של זה.. (אחרי זה הרגשתי את השריר שונה כאילו אחרי אימון)
2)יש מחקרים, כן! יש מחקרים וגם לא רק זה אלא שבערכה יש חוברת שמסבירה מה חקרו בחקרים..
הם ציינו שדרגה x היא כנגד y כפיפות בטן (בלי קשר זה אפשרי גם ליד).

אבל למה אני לא יודע למה זה אפקטיבי? כי השאלה היא לפי מה הם בודקים.. אם זה לפי זרמים חשמליים שעוברים באותו חוזק של אנרגיה שנשרפת בתא או כל דבר אחר- את זה אני זוכר ובגלל זה אני לא יודע כמה זה אפקטיבי אבל לא מההבנה של "אני לא יודע כמה זה אפקטיבי" שהכוונה שאני לא חושב שזה עובד..
ישן 19-06-09, 02:48   #29
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

חח איזה חרטא היה גם את זה שאתה עושה פקלים על משהו כזה שהוא רוטט וזה גם מביא מסת שריר גם חיטוב קיצר הכל חח
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-09, 18:33   #30
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי !demon! צפה בהודעה
חח איזה חרטא היה גם את זה שאתה עושה פקלים על משהו כזה שהוא רוטט וזה גם מביא מסת שריר גם חיטוב קיצר הכל חח
עוד פעם אני לא אומר שכדאי לקנות ולפי דעתי אין תחליף לאימונים אבל אני לעומתכם גם לא אומרשאין השפעה.. תנסה ואח"כ נדבר..
ישן 19-06-09, 23:51   #31
ParaNormaL
חבר פעיל

ערוץ הקניות = ערוץ החרטות
חגורה רוטטת זה סתם משהו שרוטט ומדי פעם מחשמל אותך אם אתה מזיע xd
ParaNormaL מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה