ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-01-08, 05:27   #281
Gil-G
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלGil-G

שלח הודעה דרך ICQ אל Gil-G

לאונרד כהן אמר פעם משפט מאוד טוב לדעתי

כל כך נעים
להאמין באלוהים
אתה חייב לנסות את זה פעם
נסה את זה עכשיו
ותגלה אם
אלוהים רוצה
או לא
...
מוגש כחומר למחשבה

"Ni bheidh an bua ach leis an Gra"

If you wanna Shoot, Shoot - Don't Talk

אני לא גיל גרנות
Gil-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-08, 07:40   #282
Meir787
חבר פעיל

הסמל האישי שלMeir787

גם לפרידריך ניטשה היה הרבה מה להגיד בנושא... ממליץ לקרואא בויקיפדיה ובכללי. תחפש גם את הערך אקזיסטנציאליזם וניהיליזם, תקרא אותם ומשם תיפתח לדברים חדשים, מומלץ
ישן 15-01-08, 08:14   #283
Yoshi-Moto

הסמל האישי שלYoshi-Moto

שלח הודעה דרך MSN אל Yoshi-Moto

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Meir787
זה פורום של הומואים אחי. יש שם אנשים נורמאליים כמו ארני ומקס ועוד כמה, אבל השאר סתם אידיוטים שכל מי שלא שומע את המוזיקה שלהם לא טוב מספיק כדי להגיב להם בפורום.
והתמונה של בורזום זה עוד הרבה לפני הפורום המעפן הזה...
חחח לא ממש מכיר את הפורום, יש לי חברים שמנויים בו, והייתי קורא בו תקופה, וגם שם היו משתמשים ב"יצאת בורזום"

Eitan Davidovich
מדריך חדר כושר מוסמך מטעם וינגייט.
עוזר גם בפייסבוק.

Yoshi-Moto מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-08, 20:56   #284
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אין אחד בפה ואחד בלב, אתה חי באשליה אם אתה חושב שהיתה לכל יהודי ברירה ארה"ב מול ישראל. אנשים באו לישראל כי זו המדינה היחידה שהיתה מוכנה לקלוט את היהודים. בארה"ב יש את חוקי הקווטה כבר משנות ה20 של המאה הקודמת, אתה מוזמן להתעדכן.

מה הנקודה הנקודתית? אין נקודה אחת נקודתית. קראתי ערמות על גבי ערמות של טקסטים, גם הלכתיים וגם במחשבת ישראל, וזה הוליך אותי למסקנה שלי. אני יודע שאין עוד צד למטבע, אתה מנסה לעשות את מה שעם כל הכבוד, גדולים ובקיאים ממך ניסו כבר לעשות.
נו.. אז למה אתה לא יכול לכתוב לי איזה טקסט אחד שקראת ולהסביר אלי את הבעיה שבו? כי שמע, מה אתה אומר.."כן אני קראתי הרבה, קראתי בדקתי והחלטתי מה שהחלטתי" אבל מה.. אתה לא יודע לגבש דעה דעתנית אמיתית לסיבה שלה החלטת.. תחשוב שהיית עומד עכשיו מול משפט למאסר עולם, ויש לך עובדות שעשית עליהם מחקר (דוג' דנ"א שנמצא במקום ויש הוכחות שזה מהמקרה וכו' ..סתם בשביל דוג'..), היית מן הסתם בקיא והיית יודע לתת לשופט את המשפט שיפיל אותו לקרשים על העובדות שהשגתץ, אבל אתה לא עושה את זה עכשיו.. נכון אני כולה שואל אותך, אבל אולי זה הרבה יותר מזה? כל כך קשה לך לסכם את עבודת המחקר שלך, נכון זה לא סתם עבודת מחקר לסיכום אבל יש דברים שאמורים להיות שליפים ואתה אמור להיות בקיא בהם,זה אם אתה באמת בחור שיודע לענות ולא סתם החליט החלטות ללא חשיבה..
תקשיב אולי אתה ממני לא תופס.. ונכון, וני מה? אבל תשמע, האמת היא כתבתי כאן את דעותיי אבל אין כאן אחד שבאמת מתמודד איתם (יכול להיות שמתמודדים אבל עם עצמם..זה כבר אשכול שני, גם בפעם הקודמת זה היה כך(), אם שאלו והגיבו כאן, אני מצפה שגם יעשו לגביי מה שאני כתבתי באותו אופן, כי אחרת זה סתם לכתוב באשכול, אין לי הגדרה ממש מה זה מראה אבל זה מראה משהוא..
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-01-08, 23:15   #285
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

אין בעיה. כנימה לא נוצרת מן העיפוש. קנה הנשימה לא מתפצל ל3, בטח שהוא לא מגיע אל הכבד. הארנבת והשפן לא מעלים גרה. כדור הארץ הוא עגול ולא שטוח, השמש לא עוברת מתחת לים בלילה, ואין גמדים בארץ אחרת מתחת לזו שלנו. אני לא נכנס ליחס הבזיוני לנשים ולמי שאינו יהודי. כמו שאתה בודאי משער, אי אפשר להסביר את כל הדברים האלה על רגל אחת - תתחיל ללמוד ותווכח בעצמך.

מהמעט מאוד שקראתי, הבאת כל מיני ציטוטים של מחשבת ישראל ועם כל הכבוד הם לא עונים על אף שאלה אלא אם כן אתה מלכתחילה מסכים עם נקודת המוצא שלהם.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-08, 11:01   #286
הזברה

טוב נו, הדיון הזה לא מרומם במיוחד, יצא לי להשתתף בכמה דיונים יותר יפים ומאלפים על הנושא, ברשת, בכל זאת אתרום קצת לת'ריד עם עוד נקודת מבט.

הנה התגובות שלי, לכמה מהדברים שרצו כאן והטרידו אותי קצת:
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
למה שאני יאמין לתואריית הקוונטום של החלקיק האטומי שאומר שחלקיקי האטום יכולים להיות בשתי מקומות בו זמנית. אף אחד לא ראה את זה! זה השארה של מדענים שבחיים לא ראו את זה! למה להם להאמין בזה?
1400 שנים עברו מאז שעלה הרעיון שכל דבר מורכב מאטומים עד שבאמת ראו את זה! אז גם המדענים לא יכולים להסביר את כל התאוריות שלהם
ראו גם ראו את ההשלכות הישירות של התופעה הזאת .אם כבר הזכרת את פונקצית הגל ,בכלל, עצם העובדה שהעולם שאנו חשים, לא בנוי כנראה בצורה שהמוח שלנו תוכנן להבין אותו, מעידה לדעתי ,שדווקא הנסיון הקדום הזה להסביר אותו בצורה שקלה כלכך לתפיסה אנושית הוא עלוב ונחות מבחינה עקרונית בהשוואה לכל כך הרבה גישות אחרות.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AmitMa
אגב.. תשאלו כל מדען אמיתי והוא יענה לך שיש אלוקים, לא בגלל שזה מוכח, אלא בגלל שזה חייב.
אני אתן לכם דוגמא. שמעתי שיעור על איך ארץ ישראל חיכתה לעם ישראל כל כך הרבה זמן? אם תשימו לב בהיסטוריה כל אומה שעזבה את הארץ ישר התיישבו שם אנשים והקימו מדינה. איך זה שאף מדינה לא קמה פה? זה לא שהמדינה לא משהו במחינה גיאוגרפית... בגלל שה' הבטיח לנו שזאת תהיה הארץ שלנו. בגלל זה היא חיכתה לנו. זאת הוכחה לכח עליון (אלוקים, בורא עולם, הקב"ה... איך שתרצו). וזה תימצות של שיעור של שעה וחצי עם שאלות של תלמידים עם ראש על הכתפיים, אז אני מצטער אם פיקששתי.
ואם למישהו יש שאלה (שהוא באמת רוצה תשובה עליה, לא בשביל לכסח, כי בנאדם שלא מחפש תשובה, לא משנה כמה הוכחות ותשובות תביא לו, הוא לא יאמין) שירשום אותה פה. אני לא חושב שיש לי תשובה אבל יש לי את מי לשאול. אולי התשובות יגיעו באיחור כי אני לא הרבה בבית (או ליד מקום עם מחשב) אבל אם זה חשוב אתם תחכו...
תסביר את המשפט הראשון, אני מכיר לפחות 2 מדענים שלא מאמינים באלוהים.
לגבי המיקום של ארץ ישראל, מעולם לא התיישבנו בארץ ישראל כמו שהובטחה במקרא ואאל"ט אנחנו גרים כרגע במקום שפעם היו בו הפלישתים, עירן ,סוריה,ירדן, יהודה ושומרון כל אלו לא ממש שלנו...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Powerlifter
אומרים שהאטום זה היסוד להכל ניסיתם לחשוב איי פעם ממה מורכב האטום?
וממה מורכב אלוהים?
ציטוט שלי מפורום אחר מדיון אחר על אותו נושא בערך:
ציטוט:
באמת המדע והאמונה כאחד הן מבחינת הסבר סיבתי, כשאדם בונה מודל מתמטי על היקום הוא תמיד יבחר אקסיומות שהמודל לא יכול להסביר , גם תאוריה דתית זהה לגמרי מהבחינה הזאת והיא תמיד תבחר דברים שהאדם לא יכול להסביר(ולפחות אי אפשר בדיוק להוכיח ישירות על ידי מגע או בדיקה אמפירית).
תמיד אפשר להטיל ספק או לתחקר את האקסיומות, ביחסות לדוגמא אתה מניח שמהירות האור קבועה בכל מערכת ולא מסוגל להסביר למה.
הסיבה היחידה שהמדע עדיף עקרונית על הדת היא תכליתית ולא סיבתית, כי הוא עובד,כי הוא חוזה דברים, כי הוא פותר בעיות ומשפר לנו את החיים כרגע והדת פשוט לא. בעבר הדת אולי סיפקה צרכים מסוימים של החברה ושל רוב היחידים ,אבל כיום היא כבר לא. בדיוק כמו שאני מאמין במפץ הגדול ,אני יכול להאמין בבריאה או ביצור גדול וירוק שדפק אפצי והיקום יצא לו בצורת נזלת מתגלגלת מהאף. רק שעדיף לדעתי לקחת כאן את המדע כי הוא חוזה דברים (כמו הקרינה הקוסמית למשל).
החלקיקים האלמנטריים, או המיתרים שמרכיבים אותם, כמו האל ,הם סוג שלך אקסיומה, אנחנו מניחים שהם קיימים ולפיזיקה שמבוססת עליהם אין דרך להסביר את קיומם.
ציטוט:
פורסם במקור על ידי lee123
אני מסביר לך שיש הוכחות שהסיפור של נוח מסופר באותה צורה ( בערך) בסיפוריי בבל העתיקה. יש לכך הוכחות, מה הבעיה?
כמובן שכולם מדברים על אלים ואלילים אחרים משלנו ושכנראה שמדובר בסיפור על אזור בטורקיה שטבע מאיזו שהיא סיבה(כנראה רעידת אדמה או משהו כזה, לא זוכר כבר) והסיפור הופץ בעמי הסביבה והגיע עד אלינו.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7
תגידו איך עוד 50- 60 שנה יוכיחו שהייתה שואה?
אי אפשר להוכיח כלום, מבחינה עקרונית, זה ימשיך להיות כמו היום, המתנגדים יקחו מה שהם רוצים והתומכים יקחו מה שהם רוצים. כאילו שהיום אין אנשים שבטוחים שניצולי השואה משקרים. זאת דרכו של עולם, אין ממש "מציאות" , יש הרבה מידע ואנשים שבוחרים מסיבות שונות ומשונות לנטר אותו בדרכם. זה נכון כלפי כל דבר ,ה"אמת" נבחרת בסופו של יום על פי סוג של תועלתנות ותו לא.
רואים את זה גם בנושא הזה, אגב...(רק כדרך אגב, אני לא לגמרי מאמין שיש משמעות למילים "אמת" ו"מציאות")

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoshi-Moto
תכלס הכ חשוב.
אנ לא כול לסבול את זה שש דתם שמשקעים את החיים שלהם לה' (כביכול) ובעצם לא מקיימים מצווה אחת שבין אדם לחברו, מרמים מושחטים וחראות.

אני לדעתי בדיוק הפוך, בין אדם לחברו אני ממלא מצווה מצווה, אבל בין אדם לה', אני דיי שם זין.
בצורה אירונית, זה דבר שמאוד הגיוני לעשותו בעולם חסר אלוהים. דת היא כלי הסוואה נהדר בחברה שלנו ליצרים האנושיים.

עוד כמה דברים, כל ההודעות הארוכות שלא היה לי *** לקרוא עד הסוף, פשוט רצופות בטעויות , דמגוגיה זולה והטעיות ,שתיקח לי שעה להסביר כל אחת מהן.
הזברה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-08, 11:09   #287
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

חלאס אנשים.
ישן 16-01-08, 11:14   #288
הזברה

למה חלאס?
הפורום נועד להידברות ולהחלפת דעות.
ישן 16-01-08, 11:20   #289
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

כן אבל זה דיון ממש מיותר לדעתי. אף אחד לא יוכיח שום דבר. רוב הדיון זה פשוט פילוסופיה סביב הנושא.
ישן 16-01-08, 13:02   #290
sefee88
חבר מתחיל

הסמל האישי שלsefee88

ברור שיש אלוהים...
sefee88 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-08, 15:13   #291
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: מתאמן בבית

באגים מחורבנים

שיאים אישיים:
דדליפט------->150 ק"ג RM1
בנץ'---------> 110 ק"ג RM1
סקוואט---------> 115 ק"ג RM1
משקל נוכחי : 72 וחצי ק"ג
Powerlifter מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-08, 15:15   #292
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

זברה, אלוקים לא מורכב מכלום הוא לא חומרי כמו כל דבר בעולם הזה הוא רוחני, הוא מעל המדע הטבע והזמן, ואם התנ"ך כזה בולשיט קחו למשל דוגמא של ברית מילה, למה עושים ברית מילה אחרי 8 ימים? לאחרונה מצאו שאצל תינוק רק אחרי 7-8 ימים מתחיל תהליך הקרישה של הדם לפעול מלא, אז איך הם ידעו לפני 6000 שנה?
http://news.nana10.co.il/Article/?Ar...0&Action=Print

שיאים אישיים:
ישן 16-01-08, 15:54   #293
הזברה

והתשובה לשאלה שלך כמו לכל שאר השאלות הדומות בת'ריד הזה ,שפשוט לא היה לי כוח לענות עליהן, פשוטה מאוד כרגיל...
ברית מילה היא מנהג שהיה מקובל בין כמעט כל עמי האזור, הרבה לפני שהוא הגיע אלינו, כנראה שהם ידעו שהוא עוזר למנוע מחלות מין. לגבי איך העמים הקדומים שהתחילו עם המנהג ידעו ? ניסוי וטעייה וקצת הגיון, כמו רוב התגליות שנעשו עם השנים, בלי שאיזה אל נרגן נתן לנו אותן במגש של כסף.

ושוב, תקרא את הציטוט שלי, בדיוק כמו שהדת מניחה שיש אלוהים, גם המדע מניח קיום של דברים שהם כביכול מעליו, אם זה חוקי טבע למיניהם, או משהו שקרוי חומר או אנרגיה. תמיד אפשר ללכת אחורה ולתחקר את הדברים האלה וזה נכון בכל תורה וגישה שתבנה על העולם. הסיבה שהמדע עדיף היא לא בגלל שכביכול הוא מסביר את הכל, אלה בגלל שהוא חוזה דברים שבאמת קורים.

כל תורה שתבנה, תיהיה מבוססת על אקסיומות שהיא לא תוכל להסביר לעולם, יש משפט כזה במתמטיקה...

מה זה חומר? מה היא אנרגיה? למה היא נשמרת? למה הכוחות ביקום הם כאלו ולא אחרים?
זה זהה לחלוטין ללשאול,
מאיפה בא אלוהים? למה דווקא האלוהים הזה? איך הוא בורא דברים מאין כלום?

אבל לפחות מההנחות של האופציה הראשונה יוצא לי משהו, כי היא גם חוזה דברים שמתגשמים, בזמן שהשנייה, פשוט לא.
ישן 16-01-08, 16:05   #294
Powerlifter
חבר פעיל

הסמל האישי שלPowerlifter

ציטוט:
פורסם במקור על ידי הזברה
והתשובה לשאלה שלך כמו לכל שאר השאלות הדומות בת'ריד הזה ,שפשוט לא היה לי כוח לענות עליהן, פשוטה מאוד כרגיל...
ברית מילה היא מנהג שהיה מקובל בין כמעט כל עמי האזור, הרבה לפני שהוא הגיע אלינו, כנראה שהם ידעו שהוא עוזר למנוע מחלות מין. לגבי איך העמים הקדומים שהתחילו עם המנהג ידעו ? ניסוי וטעייה וקצת הגיון, כמו רוב התגליות שנעשו עם השנים, בלי שאיזה אל נרגן נתן לנו אותן במגש של כסף.

ושוב, תקרא את הציטוט שלי, בדיוק כמו שהדת מניחה שיש אלוהים, גם המדע מניח קיום של דברים שהם כביכול מעליו, אם זה חוקי טבע למיניהם, או משהו שקרוי חומר או אנרגיה. תמיד אפשר ללכת אחורה ולתחקר את הדברים האלה וזה נכון בכל תורה וגישה שתבנה על העולם. הסיבה שהמדע עדיף היא לא בגלל שכביכול הוא מסביר את הכל, אלה בגלל שהוא חוזה דברים שבאמת קורים.

כל תורה שתבנה, תיהיה מבוססת על אקסיומות שהיא לא תוכל להסביר לעולם, יש משפט כזה במתמטיקה...

מה זה חומר? מה היא אנרגיה? למה היא נשמרת? למה הכוחות ביקום הם כאלו ולא אחרים?
זה זהה לחלוטין ללשאול,
מאיפה בא אלוהים? למה דווקא האלוהים הזה? איך הוא בורא דברים מאין כלום?

אבל לפחות מההנחות של האופציה הראשונה יוצא לי משהו, כי היא גם חוזה דברים שמתגשמים, בזמן שהשנייה, פשוט לא.
אבל התנ"ך בסה"כ זה כמו מדריך לחיים.., איך כתבו אבל בדיוק 8 ימים וזה צודק לפי המדע שפעם המדע לא היה מתקדם.. ועמים אחרים לא מלו את עצמם כולם היו ערלים..

שיאים אישיים:
ישן 16-01-08, 16:26   #295
הזברה

ציטוט:
אבל התנ"ך בסה"כ זה כמו מדריך לחיים.., איך כתבו אבל בדיוק 8 ימים וזה צודק לפי המדע שפעם המדע לא היה מתקדם.. ועמים אחרים לא מלו את עצמם כולם היו ערלים..
וזה כמובן לא נכון, עמי כנען לא היו ערלים, רק הפלישתים שברחו מיוון ומוצאם לא היה באזור, היו ערלים ולכן כונו כך במיוחד בתנ"ך כשם לעג. ברית המילה היתה סמל סטטוס בעמי האזור עוד לפני ימי אברהם.

אין לך מושג כמה המדע היה מתקדם בתקופות הקדומות. התרבויות הכי קדומות שאני מכיר מחקרים עליהן, בבבל ובמצריים כבר ידעו הנדסה ועשו מדידות וחישובים. בכל אופן, להניח שהיו ניסוי וטעייה באותה תקופה זה לא כזה הימור גדול, זה אפילו סביר מאוד וגם אם מניחים שהמנהג ניתן ע"י האל, אז לפי מה שידוע היום, חייבים להניח שזה ניתן לפני שהיה עם היהודי ולפני שהיה אברהם.
ישן 16-01-08, 16:30   #296
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
אם אתה עושה לילד ברית מילה מיד אחרי הלידה והוא מת, אתה לומד לעשות את זה יותר מאוחר, עד שהילדים מפסיקים למות. זה לא כזה קשה. כמו שהזברה ציין, זה נפוץ בהרבה תרבויות - יש תרבויות שמלות גם את הנשים. אני לא חושב שהמקור לזה הוא מניעת מחלות מין אלא פשוט כדי למנוע הנאה מינית - משהו שדתות מאוד אוהבות לעשות.

עכשיו, כשאתה אומר "אלוהים הוא מעל הכל וכו' וכו'", אתה סתם מדבר, כי אי אפשר לראות את זה, למדוד את זה או להוכיח את זה בצורה כלשהי.

MosheG@israelbody.org
ישן 16-01-08, 17:01   #297
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אם אתה עושה לילד ברית מילה מיד אחרי הלידה והוא מת, אתה לומד לעשות את זה יותר מאוחר, עד שהילדים מפסיקים למות. זה לא כזה קשה. כמו שהזברה ציין, זה נפוץ בהרבה תרבויות - יש תרבויות שמלות גם את הנשים. אני לא חושב שהמקור לזה הוא מניעת מחלות מין אלא פשוט כדי למנוע הנאה מינית - משהו שדתות מאוד אוהבות לעשות.

עכשיו, כשאתה אומר "אלוהים הוא מעל הכל וכו' וכו'", אתה סתם מדבר, כי אי אפשר לראות את זה, למדוד את זה או להוכיח את זה בצורה כלשהי.
יש סוג של גידול על השמוק (נו הכיפה הזאת שחותכים). בכמה מדינות עושים ברית מילה אפילו לא ליהודים או מוסלמים אלא מטעמים רפואיים. אם כבר אתה מדבר על מחלות.
ישן 16-01-08, 17:09   #298
amir
חבר פעיל

אני חושב שכל העניין של התנ"ך זה להראות לנו איך לחיות ואת החוקים הבסיסיים.
ושימו לב שכמעט בכל התורות של כל הדתות כתובים אותם דברים: לא תרצח, לא תיגנוב, תכבד את החברים שלך וכו'. זה שיש מלא רבנים ו"חכמים" שמפרשים את זה לכל מיני שטויות שרק עושות רע זה משהו אחר.

וזה ששאל איך זה שאנחנו חיים בדיוק פה ושיש את כל הדברים שמתאימים לנו:
זה ניקרא אבולוציה.
מה גם, שביגלל שהשמש בדיוק במקום המתאים וביגלל שיש אוויר, מים וכל שאר החרא הזה אנחנו חיים פה.
amir מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-08, 17:17   #299
eyalamzleg
חבר פעיל

We All Living The Matrix
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-01-08, 17:35   #300
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
יש סוג של גידול על השמוק (נו הכיפה הזאת שחותכים). בכמה מדינות עושים ברית מילה אפילו לא ליהודים או מוסלמים אלא מטעמים רפואיים. אם כבר אתה מדבר על מחלות.
אני לא מבין מה אתה בדיוק מנסה להגיד...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי amir
וזה ששאל איך זה שאנחנו חיים בדיוק פה ושיש את כל הדברים שמתאימים לנו:
זה ניקרא אבולוציה.
מה גם, שביגלל שהשמש בדיוק במקום המתאים וביגלל שיש אוויר, מים וכל שאר החרא הזה אנחנו חיים פה.
אתה הופך בין הסיבה למסובב. אנחנו לא כאן כי השמש במקום המתאים - השמש היתה במקומה ואנחנו התפתחנו בהתאם לזה. זוהי מהותה האמיתית של האבולוציה - התפתחות בהתאם לתנאי הסביבה המשתנים.

MosheG@israelbody.org
תגובה