ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 08-06-07, 09:56   #21
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

בושה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אין כמה שהבן אדם הזה קוקסינל ולא מבין את המוח המלוכלך של הסורים!
זה רק מתחיל בזה שהם רוצים את הגולן בחזרה אז אנחנו "ניסוג" משם ואחרי זה הם ירצו את הגליל אז גם משם "ניסוג" ואז את חיפה וחן הלאה מה הוא לא מבין?!?!שיאלה שירו בו אמן:excl:
ראש ממשלה הכי מסריח שראיתי בחיים שלי!

נ.ב
מענין מה הצעד הבא של הכלב הזה בטח "לפרק את הצבא הישראלי מנשקו למען שלום אם הסורים"
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:03   #22
Bodybuilder
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder

אין לי מילים,אולמרט פשוט חולה.
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:26   #23
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

אני ידעתי את זה לפני עוד:
1. בחדשות אם אתם זוכרים לפני חודש או חודשיים תמיד הראו כתבות על היחסים אם סוריה ונסיגה מהגולן (כיאילו משהו בנושא הזה) והמלחמה שמתקרבת (שאני לא חושב שתהיה). הכתבים המסריחים האלה שנגד המדינה (ככה אני חושב) רצו כבר שרובד מסויים מהאוכלוסיה כבר ירצה בשלום במקום המלחמה "העתידית" עם סוריה.
2. האישה השניה אצל המפלגה הדמוקרטית בארצות הברית בביקורה בסוריה אמרה שישראל מוכנה להביא את גולן בעד שלום (מה שכן ישראל דחתה את זה). אך אני חושב מכיוון ששנה הבאה יבואו לשלטון ארצות הברית דמוקרטים (שתומכים אם היחסים עם סוריה ואיראן ומ"ומ איתם) במקום המפלגה של בוש (שלא תומכת מנסיגה מגולן וביחסים אם סוריה ואיראן בכלל) אנחנו נביא את הגולן וחצי. ולכן, אולמרט לא כל כך אשם כי לא משנה מה הממשלה או השלטון שלנו חושב או רוצה לעשות אם ארצות הברית לא תתן אישור אז לא יהיה כלום. אולמרט פשוט יודע על מה שאמרתי בסעיף הזה.
ישן 08-06-07, 10:31   #24
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mad_dog
גם לא יעזור אין במדינה הזו מנהיג ...
מה אין מנהיג מה אם נתניהו כל מה שהוא אמר קרה בזכותו עכשיו אחרי המלחמה לא עמדנו בתורות ללחם
ישן 08-06-07, 10:31   #25
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אם ננתק להם את החשמל והמים.... חשבתם שהעולם פשוט לא יזרים לנו נפט?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:32   #26
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

עוסק ב:: Yovel Gym
שלח הודעה דרך MSN אל Mad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אם ננתק להם את החשמל והמים.... חשבתם שהעולם פשוט לא יזרים לנו נפט?
יש דלק חילופי מגדלים אצות מיוחדות בנגב
Mad_dog מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:34   #27
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

ציטוט:
פורסם במקור על ידי MosheB
אריאל שרון היה מנהיג , יצחק רבין היה מנהיג , בן גוריון היה מנהיג אני בטוח שבהמשך הדרך ימצאו עוד משהו , לדעתי ביבי הוא האולטימטיבי , כל הערבים מפחדים ממנו והוא עושה מה בראש שלו הוא בן אדם מטורף והוא בדעה של להשמיד את עזה ודברים ממש קיצוניים , הוא לא מאמין בהידברות ואני בצד שלו , אין על מה לדבר כבר מדברים יותר מ50 שנה ועדיין לא מבינים את המסר , פשוט לנתק את המים והחשמל שמגיעים לעזה להביא להם לחיות ככה כמה חודשים טובים , הם יתחילו לריב אחד עם השני והופה עזה חוסלה..
מה עוד? , לא להגיב להצהרות הסורים לא משנה איך ומה ולא לפרסם שום דבר כזה בתקשורת לא לעשות רעש ומהומה כי זה מביא להם את הכוח , שינסו לתקוף , ברגע שתוקפים מחריבים אותם הרס טוטאלי עם כיבוש שטחים .
לאחר שנכבוש את סוריה כולה נגיד ואיראן ושאר החולרות יצטרפו ארה"ב תצטרף גם כן , יש שם המון מאגרי נפט שהן בחיים לא יפסידו ואם יש פתח לתקווה לתקוע באיראן אז למה לא? , הם יצטרפו וישלטו באיראן לאחר הרס טוטאלי .
זו תחזית ל50 שנה הקרובות , זה יקרה וגם רוסיה תתחיל להתלהב נגד ארה"ב ובקיצור ב50 שנה הקרובות או שתיהיה פה רעידת אדמה אמיתית מטורפת כמו שאומרים סולם ריכטר 8 ומעלה או מלחמת עולם 3 בלתי נמנעת , אולי אם נזכה לירוש כאלה (נכדים) , הם ילמדו את ההיסטוריה של מה שקורה עכשיו.
תגיד לי אתה בסדר אריאל שרון לא היה מנהיג אריאל שרון היה עוד בסדר עד לפיגוע בדולפינריום ששם יצאה הסיסמה איפוק זה כוח אחרי מה שהם עשו בדולפינריום היה צריך להוריד את כל עזה ולהשמיד אותם אחד אחד זה מה שמדינה נורמלית היתה עושה אריאל שרון מנהיג עלק זוכר את זה קאסם אחד מתוך עזה לא ישאר כלום התקשורת שתפה לכם את המוח ועוד משהוא מי נתן לחיזבאללה להתחמש במשך כל השנים האלו אולמרט ?? ועל איזה רבין אתה מדבר זה שהביא עליינו את אוסלו ו1200 הרוגים +מבצע חומת מגן להחזרת האמלח שנתנו להם או שרבין שהתמוטת מרוב הלחץ במחמת ששת הימים ?
ישן 08-06-07, 10:35   #28
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

לא יתנו לשמוק הזה לעשות כזה דבר. ישראל צריכה להכנס סוף סוף בסוריה כמו שצריך.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:36   #29
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
אני ממש מקווה שהתשובה הייתה לא.....האמת אני ממש בעד שיתפתח מאבק ואנחנו נפתח לסורים תתחת כל כך חזק שלנינים של הנינים שלהם יכאב לשבת.....
לא למדת לא לזלזל באוייב מאז הקיץ אה ?
ישן 08-06-07, 10:36   #30
Desperado
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Desperado

ציטוט:
יש דלק חילוקפי מגדלים עצות מיוחדות בנגב
אתה רציני?!?

קצת קשה, אז חומרים?!
Desperado מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:36   #31
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dror
תגיד לי אתה בסדר אריאל שרון לא היה מנהיג אריאל שרון היה עוד בסדר עד לפיגוע בדולפינריום ששם יצאה הסיסמה איפוק זה כוח אחרי מה שהם עשו בדולפינריום היה צריך להוריד את כל עזה ולהשמיד אותם אחד אחד זה מה שמדינה נורמלית היתה עושה אריאל שרון מנהיג עלק זוכר את זה קאסם אחד מתוך עזה לא ישאר כלום התקשורת שתפה לכם את המוח ועוד משהוא מי נתן לחיזבאללה להתחמש במשך כל השנים האלו אולמרט ??
אריאל שרון היה המנהיג האחרון של ישראל ....
ישן 08-06-07, 10:38   #32
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

דרור להשמיד את עזה זה רעיון גרוע.
יש דבר שנקרא עולם. אם תשמיד את עזה ז"א שהעולם יהיה נגדך (סנקציות כלכליות). ישראל לא תוכל להתקיים. אח"כ היא תדרוש שיהיו פה בחירות המדינה ושיתנו זכות בחירה גם לפלסטינים (בדיוק כמו שקרה בדרום אפריקה וברודזיה).
הדרך היחידה זה להתנתק מהם ולהביא להם את כל הכפרים ששוכנים ליד הגבולות בתמורה לשטחים שלהם וכל זה כדי לשמור על רוב יהודי.

עריכה: אני לא חושב שבכלל בשנים האחרונות היה מנהיג אפילו הביבי הזה לא עשה כלום. כולם חושבים על כמה להרוייח יותר כסף במינימום זמן.
ישן 08-06-07, 10:39   #33
VoRteX
חבר פעיל

חחח ביבי הולך לעשות מזה מטעמים... בוא נתערב שבראיון הבא שלו הוא ידבר על זה? חחח אבל ביבי מלך.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 08-06-07, 10:40   #34
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Desperado
אתה רציני?!?
http://www.haaretz.co.il/hasite/page...ubContrassID=0
http://cleantech.blogli.co.il/archiv...5%D7%92%D7%99//

משהו שמצאתי עכשיו יש איזה כתבה שמגדלים גם בנגב
ישן 08-06-07, 10:40   #35
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

בונה אתם דפוקים נניח ישראל תפתח מהרכה אם סוריה (למרות שזה לא יקרה כי ישראל כמו מטומתמם נגררת למלחמות ולא יוזמת אותם) אתם באמת חושבים שאם ההנהגה הזאת אפשר לעשות משהוא מה נעשה נשלח להם פליירים שעתיים לפני שנפציץ אזור מסויים ואחרי שנפציץ לא נבין למה לא הרגנו להם אף אחד כמו בקיץ אם המלחמה ההומנית הבת :):):):) הזאת
ישן 08-06-07, 10:41   #36
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

אנשים וואי עדיין לא למדתם? אין פה בכלל מנהיגים שאכפט להם מהמדינה אפילו ליברמן לא אכפט לו.
ישן 08-06-07, 10:41   #37
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

ציטוט:
אריאל שרון היה המנהיג האחרון של ישראל ....
איך אתה יכול להגיד את זה אני לא מאמין עלייך
ישן 08-06-07, 10:42   #38
Mad_dog
חבר פעיל

הסמל האישי שלMad_dog

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dror
איך אתה יכול להגיד את זה אני לא מאמין עלייך
אל תשכח שאריאל שרון היה זה שאמר לתפוס כול גבעה שאנחנו רואים בשמרון .. היה המנהיג הכי אגרסיבי לפני שהיה ראש ממשלה שניהיה ראש ממשלה כול התקשרות והיועצים הרסו אותו הם שברו אותו הוא היה כבר מבוגר מידי
ישן 08-06-07, 10:49   #39
dror
חבר פעיל

הסמל האישי שלdror

ציטוט:
פורסם במקור על ידי kaga
דרור להשמיד את עזה זה רעיון גרוע.
יש דבר שנקרא עולם. אם תשמיד את עזה ז"א שהעולם יהיה נגדך (סנקציות כלכליות). ישראל לא תוכל להתקיים. אח"כ היא תדרוש שיהיו פה בחירות המדינה ושיתנו זכות בחירה גם לפלסטינים (בדיוק כמו שקרה בדרום אפריקה וברודזיה).
הדרך היחידה זה להתנתק מהם ולהביא להם את כל הכפרים ששוכנים ליד הגבולות בתמורה לשטחים שלהם וכל זה כדי לשמור על רוב יהודי.

עריכה: אני לא חושב שבכלל בשנים האחרונות היה מנהיג אפילו הביבי הזה לא עשה כלום. כולם חושבים על כמה להרוייח יותר כסף במינימום זמן.
קדם כל אם היתה הסברה נורמלית מזמן לא היינו במצב הזה במה העולם יחשוב עליינו

ביבי לא מנהיג בזכות הרפורמות שלו כלכלת ישראל אחרי המלחמה היתה בשמים אתה באמת חושב שהוא הכריז על הרפורמות הוא לא חשב שזה יעלה לו בתפקיד הפוליטי בתקופת נתניהו אחרי אוסלו של רבין היה שקט למה כי הוא ידע איך להיכנס בהם והיתה הרתעה לפני ההתנתקות ביבי הזהיר שכח מה שהיום יקרה (ועכשיו יבוא איזה שמאלני ויגיד גם לפני ההתנתקות היו קאסמים )כה אבל הם יורים אותם ואמרים לכם את זה מגוש קטיף לשעבר המתנחילם לקחו כסף באמת תשאלו כמה ההתנתקות עלתה לישראל אחר כך תבדקו כמה בזמן גוש קטיף ישראל שילמה +אובדן הרתעה +בחירת החמאס +אלפי אנשים שהרסו להם את החיים דרך אגב לחטיפה של גילעד שליט הם התאמנו בגוש קטיף הם אמרו את זה אפילו נתנו להם כזה שטח הם בנו שם משהוא הם עשו שם משהוא חחח להתנתק מהם הם רוצים את כל הארץ תבין כבר אוף לגביי נתניהו התקשרות מפחדת ממנו לכן היא תוקפת אותו כל הזמן
ישן 08-06-07, 10:52   #40
dstyle
חבר פעיל

הסמל האישי שלdstyle

אין מילים.

DsTyLe
dstyle מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה