ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-06-07, 13:50   #21
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
איך הוא בדיוק שולל את ההשפעה של המיקום והתרבות?
הרי כמו שאמרתי השחורים הם עדיין במעמד נמוך לאין שיעור מאשר הילידים האמריקאים, לכן אי אפשר לערוך סקר כזה.
והשחורים באו מארצות כמו אפריקה, שבית ספר זה לא דבר שרואים ממש שם.

שמע, זה כמו שתעשה בדיקה בין היהודים בארץ לבין הבדואים שגרים בנגב, הרי ברור מה תראה.
וזה כמובן לא בגלל שאנחנו יותר חכמים , זה בגלל שהם במעמד נמוך יותר.

ואני לא יודע איזה אונברסיטה תעשה כזה דבר, אולי אוניברסיטה של איזה עיר בצפון דקוטה.
איגל, דיברנו על המחקר הזה מספיק, היו 50 עמודים על זה, וזהו לא הנושא כאן. הנושא כאן זה עדויות מלוות בהומור, אתה רוצה תסתכל, לא רוצה אל תסתכל.

טוב אני זזתי ללמוד, מי שלא רוצה שלא יפתח את הלינק!
ישן 14-06-07, 13:56   #22
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
איך הוא בדיוק שולל את ההשפעה של המיקום והתרבות?
הרי כמו שאמרתי השחורים הם עדיין במעמד נמוך לאין שיעור מאשר הילידים האמריקאים, לכן אי אפשר לערוך סקר כזה.
והשחורים באו מארצות כמו אפריקה, שבית ספר זה לא דבר שרואים ממש שם.

שמע, זה כמו שתעשה בדיקה בין היהודים בארץ לבין הבדואים שגרים בנגב, הרי ברור מה תראה.
וזה כמובן לא בגלל שאנחנו יותר חכמים , זה בגלל שהם במעמד נמוך יותר.

ואני לא יודע איזה אונברסיטה תעשה כזה דבר, אולי אוניברסיטה של איזה עיר בצפון דקוטה.
תראה, אני מניח שאם במחקר כתוב שהוא שולל, ובדקו אותו מומחים בעלי תארים בסוציולוגיה ובפסיכולוגיה, אז הוא באמת שולל, אחרת המחקר לא היה מתקבל.

בכל אופן אם אני זוכר נכון, הם עשו השוואה עם אנשים במצב סוציו-אקונומי דומה. החוקרים לא טפשיים, אתה חושב שהם לא עלו על זה?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 13:59   #23
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
תראה, אני מניח שאם במחקר כתוב שהוא שולל, ובדקו אותו מומחים בעלי תארים בסוציולוגיה ובפסיכולוגיה, אז הוא באמת שולל, אחרת המחקר לא היה מתקבל.

בכל אופן אם אני זוכר נכון, הם עשו השוואה עם אנשים במצב סוציו-אקונומי דומה. החוקרים לא טפשיים, אתה חושב שהם לא עלו על זה?
אני חושב שאת הסקר ערכו אנשים עם דעות כמו של ידידינו עומרי, שהם בסה"כ רצו להוכיח את הנקודה הגזענית שלהם.
Eagle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 14:02   #24
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

כמה הערות לאיגאל(בקשר למחקר) שהוא לא נושא האשכול.
1- כולם היו באותו מעמד סוציו-אקונומי.
2-בתוך אותו מעמד סוציו-אקונומי ובכל המחקרים שנעשו בנושא והיו מלא כאלה! אותם תוצאות תמיד התקבלו שהראו יהודים מקום ראשון, אחרי זה אסייתים, אחרי זה "לבנים" אחרי זה שחורים.
3-אתה לא מדבר כאן על אפריקאים ! שים לב איגל. מדובר כאן על אנשים שהיו באפריקה לפני 300 שנה!!!! אתה יודע כמה דורות עברו? (בניגוד להשוואה לדוגמא של האתיופים שבאמת עלו לכאן עכשיו, זה כאילו תשפוט את האתיופים עוד 300 שנה, ואז תוכל להשוות את המצב לשחורים בארה"ב)
4-מבחינת מערכת החינוך ותרבות , יש אחת - האמריקאית, וזה כולל גם את האסייתים גם את היהודים וגם את השחורים, הבתי ספר מעורבים, ככה שלא יכולה לבוא טענה שכל אחד לומד במערכת חינוך אחרת. אם למשל המחקר היה נעשה בשנים שיש הפרדה אז מילא.
5-המחקר בודק,בנוסף ל-iq, מאפיינים ביולגיים של המוח ושל מערכות הרבייה בגוף!! שהם לא מושפעים תרבות! מדובר כאן בפיולוגיה נטו.

ועכשיו אני באמת חוזר ללימודים איגאל.
תעשה חיפוש על הדיון הזה, הוא מיצה את עצמו מכל חור וזהו לא נושא האשכול, אני רוצה להמנע מלמחוק הודעות לא קשורות.
ישן 14-06-07, 14:07   #25
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
כמה הערות לאיגאל(בקשר למחקר) שהוא לא נושא האשכול.
1- כולם היו באותו מעמד סוציו-אקונומי.
2-בתוך אותו מעמד סוציו-אקונומי ובכל המחקרים שנעשו בנושא והיו מלא כאלה! אותם תוצאות תמיד התקבלו שהראו יהודים מקום ראשון, אחרי זה אסייתים, אחרי זה "לבנים" אחרי זה שחורים.
3-אתה לא מדבר כאן על אפריקאים ! שים לב איגל. מדובר כאן על אנשים שהיו באפריקה לפני 300 שנה!!!! אתה יודע כמה דורות עברו? (בניגוד להשוואה לדוגמא של האתיופים שבאמת עלו לכאן עכשיו, זה כאילו תשפוט את האתיופים עוד 300 שנה, ואז תוכל להשוות את המצב לשחורים בארה"ב)
4-מבחינת מערכת החינוך ותרבות , יש אחת - האמריקאית, וזה כולל גם את האסייתים גם את היהודים וגם את השחורים, הבתי ספר מעורבים, ככה שלא יכולה לבוא טענה שכל אחד לומד במערכת חינוך אחרת. אם למשל המחקר היה נעשה בשנים שיש הפרדה אז מילא.
5-המחקר בודק,בנוסף ל-iq, מאפיינים ביולגיים של המוח ושל מערכות הרבייה בגוף!! שהם לא מושפעים תרבות! מדובר כאן בפיולוגיה נטו.
קודם הערה לפני שאני מתחיל, אנחנו כרגע מדברים על מחקר היפוטתי , כי אינני ראיתי שום מחר.

1. אני בספק, ואני אפרט למטה.
2.משהו פה לא מסתדר לי, מה יהודים הם לא לבנים? תחליט, אם אתה לוקח מגזרים שונים באוכלוסיה אז תחליט מה אתה לוקח, מוצא או דת?
3.אתה מדבר על אפריקאים שכבר 300 שנה פה (לא ממש נכון, אבל שיהיה), אבל האפריקאים האלה עד שנות ה50-60 היו עבדים, הופלו בצורה מטורפת לגמריי, ככה שגם אם הם היו פה 200 שנה , אבל 200 שנה בתור עבדים, אין כאן מקום להשוואה.
4. יש מערכת חינוך אמריקאית, אבל יש גם מצב סוציואקונומי, מי שאין לו כסף למורים פרטיים, וצריך ללכת לפרנס את הבית לא יצליח כמו יהודי שההורים שלו מנהלים ויש לו הכל על מגש של כסף.
5. המחקר המחקר, אני לא ראיתי שום מחקר, אבל אני בספק כמה המחקר אמין, ואם המחקר כמו שאמרתי הוא לא של איזה אוניברסיטה נידחת בצפון דקוטה.
Eagle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 14:17   #26
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

רצית קבלת
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 14-06-07, 14:23   #27
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

עומרי הנה החלק הראשון, אתה יכול לאחד בינהם.

http://www.youtube.com/watch?v=3cKWW...related&search=

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 14:29   #28
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
לא נמאס עם הגזענות?
זה בדיוק הבנאדם שאמר שצריך לעשות שואה לאשכנזים, מעניין שאתה נותן לו במה ככה.
הוכחה שהסרטון שבו רואים את חיים בן פסח אומר "שחבל שהיטלר לא רצח את כל האשכנזים", הוא סרטון ערוך וגזור ונועד לפגוע בתנועה:

http://www.flix.co.il/tapuz/showVideo.asp?m=1503727

כשתבין...תגדל!

ישן 14-06-07, 14:55   #29
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[Eagleקודם הערה לפני שאני מתחיל, אנחנו כרגע מדברים על מחקר היפוטתי , כי אינני ראיתי שום מחר.
קיבלת.

ציטוט:
2.משהו פה לא מסתדר לי, מה יהודים הם לא לבנים? תחליט, אם אתה לוקח מגזרים שונים באוכלוסיה אז תחליט מה אתה לוקח, מוצא או דת?
צבע עור לא קובע את השיוך הגזעי,שים לב לזה.לבן לא קשור לצבע עור,צבא עור קשור למלנין ולא בהכרח משמש להבדלה בין גזעים. יהודים בין אם הצבע עור שלהם הוא שחום יותר(מזרח תיכוני) או לבן יותר, מקורם בשבטים השמיים שהגיעו לאירופה עקב כיבושים זרים של ישראל. באירופה,הם היו למין שבט זר וחיצוני גם במנהגים גם בתרבות וגם בדת וכתוצאה מכך סבלו מפרעות ושמרו על הקהילה שלהם סגורה(מה שגרם לכמה מחלות גנטיות תורשתיות). מחקרים גנטים על אשכנזים מראים שהדימיון הגנטי בינם לבין העמים האירופאים האחרים הוא עד 45% גנים משותפים. על ידי בדיקת ה-Y CHROMOSOME ניתן להבדיל בין יהודים לבין אוכלוסיות אחרות ומחקרים כבר הראו DNA משותף לכל הכהנים למשל(בלי קשר לשיוך מזרחי או אשכנזי) כמו כן המחקרים מראים את השיוך של הקבוצה ל-4 אמהות.
ממחקר גנטי על יהודים מכל ארצות העולם אנחנו הכי קרובים לטורקים ולעמים של איזור טורקיה,אבל גם ללבנונים ולסורים.(לא נעים להגיד אבל גם לפלסטינאים).
היהדות לא ניתפסת כדת במחקרים האלה, כיון שהיא תורשתית, זאת אומרת אתה יכול להיות יהודי אטאיסט או להחישב יהודי גם אם אתה נוצרי וההורים שלך יהודים. זה ביטוי אתני,שנובע מהיווצרות של קהילה שבטית,כאשר אחוז המגויירים הוא נמוך בצורה קיצונית מאוד. לצורך העניין יהודי גם אם הצבע עור שלו לבן מקורו אינו בשבטים הגרמניים האירופאיים או בעמים אירופאים אחרים שמוקרם הינו הינדו-איראני(משפחת השפות שמשותפת להודו איראן ושאר העמים האירופאים). לכן למשל הסמלים של היטלר היו מהמסורת ההינדו-איראנית,כאשר הפירוש של איראן זה ארי(ARYAN) והסמל של הצלב קרס הוא הודי.

ציטוט:
3.אתה מדבר על אפריקאים שכבר 300 שנה פה (לא ממש נכון, אבל שיהיה), אבל האפריקאים האלה עד שנות ה50-60 היו עבדים, הופלו בצורה מטורפת לגמריי, ככה שגם אם הם היו פה 200 שנה , אבל 200 שנה בתור עבדים, אין כאן מקום להשוואה.
אין קשר, אם תסתכל במחקר תיראה שהוא דן גם במאפיינים פיזיולוגים(כולל מוח)
ציטוט:
4. יש מערכת חינוך אמריקאית, אבל יש גם מצב סוציואקונומי, מי שאין לו כסף למורים פרטיים, וצריך ללכת לפרנס את הבית לא יצליח כמו יהודי שההורים שלו מנהלים ויש לו הכל על מגש של כסף.
באמת? אז איך זה שיהודים לפני אסייתים ולבנים? הלבנים והיהודים הם באותו מעמד סוציו אקונומי,ובכל המחקרים בעולם לא משנה אם בארה"ב או בריטנה התוצאות היו זהות תמיד עם פער ענק בין היהודים ללבנים(גויים) כאשר יש תמיד 15 נקודות הבדל בכל הארצות והדירוג זהה: 1-יהודים 2-אסייתים 3-לבנים 4-שחורים.

ציטוט:
5. המחקר המחקר, אני לא ראיתי שום מחקר, אבל אני בספק כמה המחקר אמין, ואם המחקר כמו שאמרתי הוא לא של איזה אוניברסיטה נידחת בצפון דקוטה.
לא רק שהמחקר אמין, הוא אחד מתוך הרבה שנעשו בתחום. התירוץ שלך לא מתקבל.
ישן 14-06-07, 14:56   #30
Yoggie
מנהל ראשי

איזה מזל שהבאתם מחקר שמוכיח שהם "נחותים" יותר. עכשיו אפשר לזלזל בהם ללגלג עליהם ואם אתם רוצים בכלל אפשר להרוג אותם על בסיס המדע.

נ.ב - אני לא חושב שמישהו מכם גר בניו יורק כדי לעשות הכללה כזו גדולה. לא חסר גם לבנים כאלה או יותר גרועים ממה שמתאר חיים בן פסח בסרטון.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 14:59   #31
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

עומרי בחייאת אחי!!
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:02   #32
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
איזה מזל שהבאתם מחקר שמוכיח שהם "נחותים" יותר. עכשיו אפשר לזלזל בהם ללגלג עליהם ואם אתם רוצים בכלל אפשר להרוג אותם על בסיס המדע.

נ.ב - אני לא חושב שמישהו מכם גר בניו יורק כדי לעשות הכללה כזו גדולה. לא חסר גם לבנים כאלה או יותר גרועים ממה שמתאר חיים בן פסח בסרטון.
אתה לא מבין. ברור שלא צריך לזלזל וללעוג, וגם אסור להרוג כי הם בני אדם.
אבל למה להכחיש משהו על מנת להיות פוליטיקלי קורקט? להעלים הוכחות מדעיות כמו שהבאתי פה זאת צביעות לשמה, אתה לא מסכים איתי?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 14-06-07, 15:03   #33
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

עכשיו סיימתי לראות את הסירטונים שלו שעומרי נתן, איכס איזה דיבור מסריח וגזעני, לא פלא שהוא ישב בכלא ולא מכניסים אותו לישראל, הוא ממש מדבר מגעיל ולא לעיניין וקורא לשחורים בשמות.
הבנאדם הזה עוד יקבל את מה שמגיע לו.

כשתבין...תגדל!

ישן 14-06-07, 15:07   #34
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
צבע עור לא קובע את השיוך הגזעי,שים לב לזה.לבן לא קשור לצבע עור,צבא עור קשור למלטונין ולא בהכרח משמש להבדלה בין גזעים. י
המלטונין מבוקש בעיקר כתרופה להשראת שינה, אם כי ברור שמלטונין איננו תרופת הפלא שלה קיוו. למלטונין יש ערך בעיקר כדי למנוע הפרעות שינה שנגרמות בגלל "יעפת" (jet lag), אך ישנם מחקרים שחשפו כי ייתכן שהוא יעיל גם כטיפול בנדודי שינה.
PoweRule מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:09   #35
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRule
המלטונין מבוקש בעיקר כתרופה להשראת שינה, אם כי ברור שמלטונין איננו תרופת הפלא שלה קיוו. למלטונין יש ערך בעיקר כדי למנוע הפרעות שינה שנגרמות בגלל "יעפת" (jet lag), אך ישנם מחקרים שחשפו כי ייתכן שהוא יעיל גם כטיפול בנדודי שינה.
מלטונין? זה לא סרטונין?
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 14-06-07, 15:09   #36
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ובכלל צבע העור מושפע ממלנין ואל מלטונין

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:10   #37
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie

לא הבאתי שום מחקר, בכלל פתחתי את האשכול בקטע של הומור ואחרים כמו איגאל גררו אותו למשהו אחר. אפשר להתייחס לכל נושא בצורה קלילה,ולא הייתי מצפה מאנשים בחברה הישראלית שמאופניית בהומור גזעני לכל העדות להתייחס לזה כמעליב (כיון שלא מדובר כאן על שום אוכליסה שחיה במדינת ישראל כיון שאין קשר בין האתיופים בארץ לאפרו אמריקאים בניו יורק). אני לא רואה שום הבדל בין הבדיחות שיש בסרטון לבין ארץ נהדרת שמתשמשת בהומור גזעני נגד יהודים בארץ,או למשל התוכנית "מועדון לילה".
יוגי בקשר למה שאמרת,אני יודע שקיימים גרועים מזה, אבל מה זה קשור?
ישן 14-06-07, 15:10   #38
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
מלטונין? זה לא סרטונין?
מלטונין
PoweRule מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:10   #39
OMRI-TURBO
מנהל ראשי