ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 15-10-11, 02:02   #21
blind sniper
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mike the strike צפה בהודעה
לפי התמונה שהעלית גנטית אתה נוטה לצבור מאסה בידיים,וכזה אתה..לכול מתאמן יש שריר מסויים.שיותר 'קל'לו לפתח..
במקרה שלך אני ממליץ על חיטוב וירידה בהיקפים ולאחר מכן מאסה עם עבודה שיטתית איטית על כול הגוף שידיים תעשה פעם אחת בסוף שבוע 15 חזרות לסט עם משקל נמוך יחסית..אין מה לעשות אי אפשר לדאוג להיפרטרופיה או לחלופין ירידה בהיקף רק במקום אחד מסויים בגוף-כי כולו מכונה אחת,אבל אתה בהחלט יכול להשיג סימטריות ופרופורציה.
סוף סוף תגובה לעניין. תודה אני מעריך את זה.
blind sniper מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-11, 02:13   #22
blind sniper
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אלירמבו צפה בהודעה
בקיצור אתה לא במקום הנכון לכתוב חצי ממה שכתבת, זה כמו שתגלוש בפורום של הקהילה ההומו-לסבית ותגיד להם איך אתם יכולים להיות במיטה עם מישהו מאותו המין שלכם? (ולדעתי- אל תעלב, אבל אתה כנראה ניסית לפתח שרירים ולא כל כך הלך לך, אז עכשיו אתה הופך את זה ללא יפה ולא הטעם שלך) בכל מקרה 99% מהאנשים שגולשים פה חושבים הפוך ממך ורק שתדע שעד מר ישראל אפשר להגיע בכיף בלי חומרים, מעל זה זה כבר בלתי אפשרי.....
זה לא שזה לא הלך לי, זה הלך לי וראיתי תוצאות, עשיתי כמה פעמים מאסה חיטוב והגעתי לתוצאות יפות (בוא נגיד שאם אני גובה 170, הגעתי למשקל של 66 על 11 אחוז שומן). אבל חוץ מהעניין של לחזק את השרירים אני לא מוצא שום עניין בלגדול ולהגיע למימידים כמו שאתם מתארים את זה. אני רוצה לשמור על משקל גוף תקין ועל אחוז שומן תקין בסהכ להיות בריא.
תחשוב בהגיון, מטר שבעים זה לא גבוה, וזה לא יהיה יפה להתאמן במשקלים ולאכול - לגדול .זה לא מתאים. אז אל תגיד לי זה לא הלך לך. אולי אתה ילד מושפע מסירטונים ביוטיוב וכלמיני מאמרים חסרי אחריות של כאלה שחושבים שאם נסכם את כל המהלכים של סקוואט מא עד ת' אז נדע איך לבצע סקוואט. חכה בעוד כמה שנים שתתבגר ולא תוכל לרדת במדרגות אז תשקול אם אתה רוצה בכלל פיתוח גוף..
blind sniper מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-11, 11:04   #23
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ציטוט:
פורסם במקור על ידי mike the strike צפה בהודעה
לפי התמונה שהעלית גנטית אתה נוטה לצבור מאסה בידיים,וכזה אתה..לכול מתאמן יש שריר מסויים.שיותר 'קל'לו לפתח..
במקרה שלך אני ממליץ על חיטוב וירידה בהיקפים ולאחר מכן מאסה עם עבודה שיטתית איטית על כול הגוף שידיים תעשה פעם אחת בסוף שבוע 15 חזרות לסט עם משקל נמוך יחסית..אין מה לעשות אי אפשר לדאוג להיפרטרופיה או לחלופין ירידה בהיקף רק במקום אחד מסויים בגוף-כי כולו מכונה אחת,אבל אתה בהחלט יכול להשיג סימטריות ופרופורציה.
ברגע שהוא יעלה במאסת שריר מכובדת בכל הגוף,הכל יכנס לפרופורציה. ותראה תתמונה שהוא שם. אין לו מה לחטב בכלל..

blind sniper: ולגבי הסקוואט-אין לך מושג על מה אתה מדבר..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-11, 20:06   #24
DaSpider
חבר פעיל

בגדול הבחור די צודק, אמנם יש מה לכבד גם בקושי של להרים משקל כבד ולאכול כשלא בא לך ולא לאכול כשכן בא לך - אבל בתאכלס התהליך הזה ברוב המקרים הוא סוג של פיטום חיות משק שלא גורם לך לפתח שום יכולות מיוחדות או מרשימות, אפילו ההיפך.
DaSpider מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-11, 20:17   #25
tsabary
חבר פעיל

חדר כושר: צה"ל

לא כל דבר בחיים חייב להיות סביב יכולות מרשימות שאתה משיג.. לפעמים אפשר לעשות דברים סתם כי זה עושה לך טוב.. נכון שכמעט אף אחד נהנה בטירוף מהתזונה עצמה אבל האימונים והתוצאה הסופית ללא ספק מקדשים את הדרך בשביל כל מי שעושה את זה(אחרת הם לא היו עושים את זה)
tsabary מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 15-10-11, 20:39   #26
DaSpider
חבר פעיל

נו כן, זה מה שאני אומר בעצם, אני דיברתי על נקודת מבט שיש לאנשים מסוימים על התחום הזה, לא על התחום עצמו. התחום עצמו יכול להיות מועיל ב1001 דרכים ותחומים אחרים.
ישן 15-10-11, 22:17   #27
Moliere
חבר פעיל

לא שאני יודע איך לעזור לך אחי אבל רק כדי לחזק את טענתך
באמת אין כלכך פרופורציה בין היד לגוף
זה לא בקטע מפלצתי אבל רואים הבדל

ואני בכל זאת ינסה ואומר שאל תזנח את הידים פשוט תרים משקל עם 80\90% מאמץ רק כדי לשמור על מה שיש ובנתיים תפתח את שאר האזורים בגוף
בהצלחה!
Moliere מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-11, 08:00   #28
DaSpider
חבר פעיל

אני מציע לך בכלל לא לאמן ידיים, תאמן גב וחזה עם תרגילים מורכבים וכבדים והן כבר יתפסו את הצורה הנדרשת על הדרך.
ישן 16-10-11, 13:47   #29
tal_s
חבר פעיל

הסמל האישי שלtal_s

חדר כושר: גו-אקטיב

גבר שאתה שוקל 67 ועוד על 170 אין סיכוי שהידיים שלך גדולות, צא מהסרט, לא בא לך להתאמן, אל תתאמן, מצאת איפה לשאול איך להוריד מסת שריר... תלך לפורום דוגמנים או משהו, יתנו לך שם תשובות..
tal_s מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-11, 14:23   #30
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tal_s צפה בהודעה
גבר שאתה שוקל 67 ועוד על 170 אין סיכוי שהידיים שלך גדולות, צא מהסרט, לא בא לך להתאמן, אל תתאמן, מצאת איפה לשאול איך להוריד מסת שריר... תלך לפורום דוגמנים או משהו, יתנו לך שם תשובות..
זה בדיוק מה שאני אמרתי, הבנאדם לא במקום הנכון לכתוב רבע ממה שהוא כתב...
ישן 16-10-11, 14:32   #31
אלירמבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלאלירמבו

כללי:: nothing its unparsebale
עוסק ב:: טבח, מדריך כושר, ומאמן אישי
חדר כושר: ג'ירף

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blind sniper צפה בהודעה
זה לא שזה לא הלך לי, זה הלך לי וראיתי תוצאות, עשיתי כמה פעמים מאסה חיטוב והגעתי לתוצאות יפות (בוא נגיד שאם אני גובה 170, הגעתי למשקל של 66 על 11 אחוז שומן). אבל חוץ מהעניין של לחזק את השרירים אני לא מוצא שום עניין בלגדול ולהגיע למימידים כמו שאתם מתארים את זה. אני רוצה לשמור על משקל גוף תקין ועל אחוז שומן תקין בסהכ להיות בריא.
תחשוב בהגיון, מטר שבעים זה לא גבוה, וזה לא יהיה יפה להתאמן במשקלים ולאכול - לגדול .זה לא מתאים. אז אל תגיד לי זה לא הלך לך. אולי אתה ילד מושפע מסירטונים ביוטיוב וכלמיני מאמרים חסרי אחריות של כאלה שחושבים שאם נסכם את כל המהלכים של סקוואט מא עד ת' אז נדע איך לבצע סקוואט. חכה בעוד כמה שנים שתתבגר ולא תוכל לרדת במדרגות אז תשקול אם אתה רוצה בכלל פיתוח גוף..
לא יודע מה איתך אבל לא ראיתי הרבה מפתחי גוף שהתבגרו ולא הצליחו לרדת במדרגות, להיפך (ועוד הם חיו שנים על חומרים מסוכנים) אפשר לפתח גוף ולהישאר בריא כמו שור.....