ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 23-05-07, 13:45   #21
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

אני לא מתכוון להסביר את זה , בכל אופן אז יגמר העולם וכל המשמעות שלו וההיסטוריה , כי כבר לא תייה משמעות לטוב או לרע ,
זה יקרה בצורה לא נעימה אם כולם יהיו רשעים או בצורה נעימה עם כולם יהיו צדיקים ,
עדיף להתרכז בלהיות אחד בעצמיך במקום להעביר חוקים שעושים יותר נזק במקרה הזה מטוב.

נ.ב
או האירוניה

7. לחסום אתרי דת <--- לחסום

אדם חופשי (21.05.07)<--- נאמר לכאורה ע"י אדם "חופשי"

זה בידיוק האנשים שמחרחרים שנאה וחושבים שהם מאוד נאורים ומתקדמים כשהם יותר "פרימיטיביים" מתושבי 100 שערים.

רק שבאתרי דת אין סרטונים של משגלים שמדמים אונס כי יש סוטים שזה "מדליק" אותם.
וזה לא משחיט ילדים בני 12 (שאגב לפני האינטרנט גם לא היה חסר להם מה לעשות , ושיהיה להם אתגר לפרוץ לשמה אם הם כ"כ רוצים שיהיו חכמים יותר זה טוב לא? מה שלא הורג אותך מחזק אותך) אבל אם הם כ"כ לא רוצים אז שיהיה

רק שתתיחסו לפמיניסטיות שבאותה דעה כמו ש"ס באותה צורה כמו ל"דוסים"

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 13:46   #22
damn
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
גם דתיים לא לייט שהולכים עם חליפה בעיקר בדעה של ,אל תכניסו זבל לשכונה שאנחנו גרים בה אל תחריכו אותנו לעבוד בשבת , ואנחנו לא נוגעים בכם.

ש"ס אגב מושחטת בגלל שפעם היא הייתה עושה את המוות לממשלה שעשתה טקס 5 דקות לתוך השבת , היום היא נותנת לטקסים רשמיים ופעולות שונות בהתנתקות(כדי שזה יהיה קל יותר) לחלל שבת , הכל כדי שיהיה כסף לישיבות שלהם.

חוץ מזה תראה איך שכתבת את זה ,
אתה באמת רק מתכוון להפיץ שנאה נגד דתיים כי אתה בטח מטאליסט רוסי (אני גם רוסי ואני גם מקשיב למטאל או הארד רוק בכמויות אבל שיהיה) מהסוג שיורק על הגדר של בתי כנסת.

נ.ב 2
@ סלים שיידי , מי שרוצה לזרז ככה את הגאולה ובכלל רוצה להביא לסוף העולם הוא הרי רשע.
יש לכל העסק משמעות קטנה .
כן אני מטאליסט רוסי..
יותר קרוב..
אני מרוקאי חבוב.

בא לי לאכול אסטרואידים!
damn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 13:52   #23
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי slim shady
אולי זה לא נשמע לכם הגיוני אבל אני מבין למה הם עושים את זה...
לפי האמונה בנאדם שעושה מצוות מקבל שכר מסויים (בעולם הזה או הבא) אבל אם כל העם עושה מצוות השכר שמקבלים הוא הרבה יותר גדול..
יש אפילו הטוענים שהגאולה תגיע אם כל העם יהיו צדיקים...

הגיוני...
זאת חוצפה לכפות על עם שלם את האמונה שלך כי אתה חושב שיצא לך מזה משהו. אם היית גר בארה"ב והיו מנסים לכפות עליך את הנצרות כי לפי דעתם זה טוב לגאולת העולם, לא היית מזדעק? אני, בתור אתאיסט, שחי במדינה דמוקרטית, בעל הזכות המלאה לחופש מדת. חקיקה דתית היא לא דמוקרטית, בעיניי.

אגב, הם עושים את החוק סתם כי הם חושבים שאתה ואני אידיוטים שלא יכולים לדאוג לעצמם, לא בגלל הגאולה.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 13:57   #24
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אגב, הם עושים את החוק סתם כי הם חושבים שאתה ואני אידיוטים שלא יכולים לדאוג לעצמם, לא בגלל הגאולה.
הממ , אולי הם עושים את החוק כדי ש:

לילד בן 12 מתעוררת הבייצים , בא לו לשפשף , אבל מה? הפורנו לא נגיש , והאם יש דבר שעומד בפני גיל ההתבגרות? לא , הילד הזה הולך לאתר האקינג , משיג פרוקסי ועושה את מה שבא לו

וכך גודל לנו דור האקרים שמבינים במחשבים ונהייה מעצמה טכנולוגית.

זה קונספירציה.

נ.ב
משה , רק שתדע שאני נגד זה ואתה יודע אבל , מה שפחות שמיםלב לזה , והיה בחדשות רק בYNET האנגלי ובערוץ הכנסת , זה שהפינס הזה מהעבודה ניסה להעביר חוק עוד יותר בוטה מזה , אבל הפוך
הוא אמר שלימודי דת כלשהם לקטיני מתחת לגיל 18 יהפכו לבלתי חוקיים , כן הוא הציע חוק כזה וזה לא עבר.
וזה לא הפעם היחידה.

אה וגם הסחיטה האחרונה של הפאגים בירושליים מריחה כמו כפייה

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:03   #25
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
אולי זה לא נשמע לכם הגיוני אבל אני מבין למה הם עושים את זה...
לפי האמונה בנאדם שעושה מצוות מקבל שכר מסויים (בעולם הזה או הבא) אבל אם כל העם עושה מצוות השכר שמקבלים הוא הרבה יותר גדול..
יש אפילו הטוענים שהגאולה תגיע אם כל העם יהיו צדיקים...

הגיוני...
סבבה ואני אומר שאם כל המדינה תתאם להביא ביד ביחד בשעה 8:00 ביום כיפור, כל אחד יקבל 7 בלונדיניות צמאות לזרע אצלו בחדר.
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:12   #26
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
סבבה ואני אומר שאם כל המדינה תתאם להביא ביד ביחד בשעה 8:00 ביום כיפור, כל אחד יקבל 7 בלונדיניות צמאות לזרע אצלו בחדר.
לא הבנתי למה אתה מתכוון אחי..
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:14   #27
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

הפוסט הזה חסר טעם לגמרי , למרות שהמדינה שלנו התשגעה,אין סיכוי שהחוק הזה יעבור

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:14   #28
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
לא הבנתי למה אתה מתכוון אחי..
שצריך לחוקק חוק שביום כיפור בשעה 8:00 בערב, כולם מתאספים בבתי זונות בשביל לאונן בקבוצות. כי אני מאמין שכשזה יקרה כל אחד יקבל 7 בלונדיניות צמאות לזרע אצלו בחדר.

סבבה להם שהם מאמינים במשיח, אני מאמין בבלונדיניות צמאות לזרע, גם הגיוני לא? מה זה השטויות האלה אחי..

הם מאמינים בספר תורה? אני מאמין בשיליגה ושבעת הגמדים, מה זה השטויות האלה אחי..
דת זה הדבר הכי מפגר שהאדם המציא, שכל אחד יחיה בבועה שלו, אבל לא, כל אחד רוצה שכולם יהיו כמוהו, איזה מעפנים.
ישן 23-05-07, 14:16   #29
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
משה , רק שתדע שאני נגד זה ואתה יודע אבל , מה שפחות שמיםלב לזה , והיה בחדשות רק בYNET האנגלי ובערוץ הכנסת , זה שהפינס הזה מהעבודה ניסה להעביר חוק עוד יותר בוטה מזה , אבל הפוך
הוא אמר שלימודי דת כלשהם לקטיני מתחת לגיל 18 יהפכו לבלתי חוקיים , כן הוא הציע חוק כזה וזה לא עבר.
וזה לא הפעם היחידה.

אה וגם הסחיטה האחרונה של הפאגים בירושליים מריחה כמו כפייה
אני נגד כל חוק אנטי-דמוקרטי. אני לא חושב שצריכים להעביר חוק נגד למודים דתיים בכלל, אבל בהחלט יש מקום להפוך את תנ"ך למקצוע שאינו חובה, כמו שלא מחייבים אנשים ללמוד מחשבת ישראל. חוק כזה יהיה שילוב נאות של חופש דת וחופש מדת.

איזו סחיטה? שרצו לקיים את מצעד הגאווה? אני לא חושב שקבוצות מסויימות יכולות להגביל זכויות דמוקרטיות של קבוצות אחרות. אם היתה מעורבת פגיעה מכוונת במצעד, למשל, צעידה אל הכותל- מדובר באקט לא דמוקרטי כיוון שהוא פוגע באחרים. אם מדובר בהליכה בחלקי העיר שאינם נחשבים "קדושים", אין מקום לאסור את המצעד, לפי דעתי.

MosheG@israelbody.org
ישן 23-05-07, 14:19   #30
VoRteX
חבר פעיל

משה אתה לומד בבי"ס דתי, לא?
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:20   #31
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
שצריך לחוקק חוק שביום כיפור בשעה 8:00 בערב, כולם מתאספים בבתי זונות בשביל לאונן בקבוצות. כי אני מאמין שכשזה יקרה כל אחד יקבל 7 בלונדיניות צמאות לזרע אצלו בחדר.

סבבה להם שהם מאמינים במשיח, אני מאמין בבלונדיניות צמאות לזרע, גם הגיוני לא? מה זה השטויות האלה אחי..

הם מאמינים בספר תורה? אני מאמין בשיליגה ושבעת הגמדים, מה זה השטויות האלה אחי..
דת זה הדבר הכי מפגר שהאדם המציא, שכל אחד יחיה בבועה שלו, אבל לא, כל אחד רוצה שכולם יהיו כמוהו, איזה מעפנים.
איפה המסורת איפה האמונה שלך אחי אתה משווה לי בלונדיניות צמאות לזרע לספרי תורה וקודש המצב באמת קשה ותשמע זכותם לרצות שכולם יחיו כמוהם זה לא הולך להיות אז תרגע זאת מדינה דמוקרטית וכל אדם רשאי לעשות בביתו מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא פוגע במישהו אחר לא צריך לייחלץ מכל שטות
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:20   #32
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אני נגד כל חוק אנטי-דמוקרטי. אני לא חושב שצריכים להעביר חוק נגד למודים דתיים בכלל, אבל בהחלט יש מקום להפוך את תנ"ך למקצוע שאינו חובה, כמו שלא מחייבים אנשים ללמוד מחשבת ישראל. חוק כזה יהיה שילוב נאות של חופש דת וחופש מדת.

איזו סחיטה? שרצו לקיים את מצעד הגאווה? אני לא חושב שקבוצות מסויימות יכולות להגביל זכויות דמוקרטיות של קבוצות אחרות. אם היתה מעורבת פגיעה מכוונת במצעד, למשל, צעידה אל הכותל- מדובר באקט לא דמוקרטי כיוון שהוא פוגע באחרים. אם מדובר בהליכה בחלקי העיר שאינם נחשבים "קדושים", אין מקום לאסור את המצעד, לפי דעתי.
אבל אתה חייב לזכור שמדובר במדינה יהודית דמוקרטית ולא בעוד מדינה דמוקרטית.

חייבים לשמור על הציביון היהודי במדינה, אחרת במה אנו שונים מיתר מדינות העולם?
erezg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:23   #33
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg

סליחה? מי אמר שהצביון היהודי צריך להיות מבחינה דתית?
אני מעדיף צביון יהודי מבחינת המורשת, התרבות והלאום, ולא מבחינה דתית. יש הבדל גדול ביניהם.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:24   #34
Deja Vu
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg

בדיוק ואל תחיו בסרטים ברגע שמדינה תהפוך להיות מדינת כלל אזרחייה ולא תשמור על האופי היהודי שלה מהר מאוד המדינה תהפוך למדינה של ערבים
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:24   #35
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

שיקיימו את מצעד הגאווה בעיר שבה רוב התושבים מסכימים עם זה.

אה וכן , חייבים לשמור על צביון יהודי , לפחות מסורתי עם כבוד לשבת ולחגי ישראל ולכשרות. ועוד דברים
וכמובן את אלא שחותרים תחת זה יש לומר לשהם שאם הם רוצים מדינה 100% ליברלית שיסעו להולנד.
ודמוקרטיה אחרי זה. ( אבל דמוקרטיה לא מה שהולך עכשיו)

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:26   #36
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
שחי במדינה דמוקרטית, בעל הזכות המלאה לחופש מדת. חקיקה דתית היא לא דמוקרטית, בעיניי.
דת ודמוקרטיה לא הולכות ביחד, זאת הסיבה שאתה לא חי במדינה דמוקרטית ליברלית אלא במדינה שמוגדרת מדינה יהודית.
אתה לא יכול להשוות את המדינה למדינות דמוקרטיות מערביות כי המדינה שלנו קמה על עקרונות אחרים לגמרי שמבדילים אותה בברור ומדגישים את האופי האנטי ליברלי שלה.
דמוקרטיה לא חייבת להיות ליברלית בכלל, דמוקרטיה וליברליזם לא חייבים ללכת ביחד למרות שזה השילוב שמאפיין את הדגם המערבי של הדמוקרטיה.
המדינה שלנו היא שילוב יחודי של מדינה עם חוקים דתיים ודמוקרטיה. זה שילוב שלא קיים בשום מקום אחר. הבעיה היא שאתה מסתכל על מודל אחר של מדינות מערביות וטועה בכך שאתה חושב שאתה חי בכזאת. במדינה דמוקרטית ליברלית אין חוקים אשר מבדילים אוכלוסיה ספציפית משאר התושבים במדינה או מפלים אותה(לטובה או לרעה) וכל התושבים במדינה שווים לגמרי מבחינת זכויותהם המוגנות בעזרת חוקה. במדינות אלו ישנה הפרדה בין דת למדינה והמדינות למרות שכוללות ציבור דתי גדול מאוד, לדוגמא ארה"ב, יש בהן הפרדה בין הדת למדינה. המדינות האלו גם כן לא מוגדרות כבית לעם הנוצרי, כבית לעם הגרמני או כבית לעם האנגלי וכל אדם בלי הבדל דת/גזע יכול להיות תושב ואזרח מלא ללא אפליה של ציבור מסויים או העדפה חוקית לציבור מסויים. אגב אם תשים לב אין כזה דבר אטאיסט מבחינת חוק, אתה יהודי בין אם אתה רוצה או לא. (אלא אם כן אתה מתנצר).

למה מדינת ישראל לא יכולה להיחשב כדמוקרטיה ליברלית?
1)קמה על עיקרון אחד ברור שזה בית אך ורק לעם היהודי, דבר המגדיר אותה בצורה רשמית כמדינה יהודית ולא שום דבר אחר.
2)אי כתיבה של חוקה- המאפשרת הגנה של כלל האזחרים ושיווין מלא בפני החוק.
3)חוקים דתיים ואי הפרדת דת ומדינה.
4)חוק השבות המפלה ציבור שלם באפשרות לאזרחות אוטומטית.
5)מוסד נישואין דתי בלבד במדינה - רק יהודים יכולים להתחתן עם יהודים.
6)חוק קק"ל המאפשר מכירת קרקעות אך ורק לידיים של יהודי, מכירת קרקעות לערבים או לגויים הינה אסורה לפי חוק זה אשר בא להגן על הטריטוריה היהודית. (זאת אומרת שלא יבוא איזה גוי מחול ויקנה חצי מדינה לעצמו) או ערבים שישיגו בצורה הזאת שליטה על שטחים בארץ.
7) אפשרות של הממשלה "להלאים" קרקעות של תושבים לא יהודים.
8)אפשרות של המדינה להשתלט על קרעקות של ערבים בצורה חוקית על ידי הכרזת השטח "כשטח צבאי סגור" לאימונים או כל מטרה שהיא, וכתוצאה מכך היא עוברת אוטומטית לבעלות הממשלה, לאחר מכן אותן קרעקעות נמכרות ליהודים ולא חוזרות יותר לבעלים שלהן.
9)חוק גיוס חובה המחייב גיוס לכל גבר אישה מעל גיל 18.
10)הפרדת רשויות חלקית בלבד.
11)משטר צבאי כנגד ערבי ישראל בהקמת המדינה ולאחר ששת הימים כלפי ערבי השטחים
12)צנזורה צבאית (פחות קיימת היום, אבל בהחלט אפשרית לפי חוק).
13)אי שייון בין יהודים לערבים מבחינת תקצוב של מערכת החינוך היהודית לעומת הערבית של תושבי הארץ.
ישן 23-05-07, 14:35   #37
Gamerrrrr
חבר פעיל

הסמל האישי שלGamerrrrr

גיל:: אמממ תחומי העניין שלי הם:בודיבילדינג, בודיבילדינג, בודיבילדינג, ועוד קצת בודיבילדינג. וגם פוואר ליפט

לפיד צדק
Gamerrrrr מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:44   #38
shahaflol
חבר פעיל

עומרי, כיום במדינה הערכים הדמוקרטים נחשבים נעלים יותר מהערכים הדתיים. המדינה, ד"א, לא חייבת להיות יהודית במובן הדתי.
ציטוט:
1)קמה על עיקרון אחד ברור שזה בית אך ורק לעם היהודי, דבר המגדיר אותה בצורה רשמית כמדינה יהודית ולא שום דבר אחר.
במגילת העצמאות, עם כל הכבוד, המדינה מוגדרת כמדינה יהודית ודמוקרטית.

ציטוט:
2)אי כתיבה של חוקה המאפשרת הגנה של כלל האחזרים ושיווין מלא בפני החוק.
בפועל, חוקה לא מגבילה בכלל את השלטון. השלטון יעשה מה שירצה גם אם יהיו במדינה אלף חוקות דמוקרטיות מהטובות ביותר. לעומת זאת, במדינה דמוקרטית במהותה - אין צורך בחוקה שתגן על האזרחים כי המדינה עם תרבות פוליטית דמוקרטית מיסודה.

ציטוט:
3)חוקים דתיים ואי הפרדת דת ומדינה.
החוקים היהודים יותר לאומיים ויותר קשורים למורשת המדינה ופחות לדת.

ציטוט:
)חוק השבות המפלה ציבור שלם באפשרות לאזרחות אוטומטית.
חוק השבות באמת לא דמוקרטי. פה אני מסכים איתך ומצדיק את קיום חוק השבות( לא אמרתי שאני בעד שויון מלא).

ציטוט:
חוק קק"ל המאפשר מכירת קרקעות אך ורק לידיים של יהודי, מכירת קרקעות לערבים או לגויים הינה אסורה לפי חוק זה אשר בא להגן על הטריטוריה היהודית. (זאת אומרת שלא יבוא איזה גוי מחול ויקנה חצי מדינה לעצמו) או ערבים שישיגו בצורה הזאת שליטה על שטחים בארץ.
לא מדוייק בכלל. החוק מאפשר חכירה(=השכרה) של קרקעות בלבד ולא מאפשר מכירה, אלא במקרים מיוחדים. גם ליהודים המדינה בקושי מוכרת קרקעות אלא משכירה אותן בלבד. המדינה לא משכירה קרקעות לערבים בפועל, ושוב, את זה אני מצדיק.
למדינה אסור למכור קרקעות אלא לחכירן בלבד.

ציטוט:
חוק גיוס חובה המחייב גיוס לכל גבר אישה מעל גיל 18.
החוק הזה בא להגן על הדמוקרטיה משום שהיא בסכנה קיומית. לכל מדינה דמוקרטית מערבית יש הזכות לכך ואף תממש אותה במצב של סכנה קיומית כמו שלנו, וזאת על מנת להגן על המדינה ועל המשטר הדמוקרטי.

ציטוט:
הפרדת רשויות חלקית בלבד.
פעולה זו נועדה לשרת את הדמוקרטיה - את עקרון הגבלת השלטון. אם הרשויות היו מופרדות לגמרי, הרי שכל רשות היתה דיקטטורה בתחומה ואפילו כלפי הרשויות האחרות.

ציטוט:
צנזורה צבאית (פחות קיימת היום, אבל בהחלט אפשרית לפי חוק).
קיימת בכל מדינה דמוקרטית כאשר יש סכנה בטחונית לציבור כדי להגן עליו.

ציטוט:
אפשרות של הממשלה "להלאים" קרקעות של תושבים לא יהודים.
זה כמעט ולא קורה, אלא במקרי חירום בלבד.

ציטוט:
אי שייון בין יהודים לערבים מבחינת תקצוב של מערכת החינוך היהודית לעומת הערבית של תושבי הארץ.
נכון, שוב מצדיק.

לא באתי להתווכח איתך על אופי המדינה, אלא להביא נקודת מבט שונה.

זזתי לאימון, ד"א, עומרי, למה לא רואים אותך פה יותר?
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 23-05-07, 14:49   #39
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
משה אתה לומד בבי"ס דתי, לא?
למדתי, בעבר.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי erezg

אתה נשען על ההנחה הסמויה שאנחנו חייבים להיות שונים ממדינות אחרות. מכל מקום, יש גישות שונות בנוגע לאופיה של מדינת ישראל. כמו ששחף ציין, לא חייבים דת, יש לעם היהודי עוד ערכים.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
שיקיימו את מצעד הגאווה בעיר שבה רוב התושבים מסכימים עם זה.

אה וכן , חייבים לשמור על צביון יהודי , לפחות מסורתי עם כבוד לשבת ולחגי ישראל ולכשרות. ועוד דברים
וכמובן את אלא שחותרים תחת זה יש לומר לשהם שאם הם רוצים מדינה 100% ליברלית שיסעו להולנד.
ודמוקרטיה אחרי זה. ( אבל דמוקרטיה לא מה שהולך עכשיו)
למה דווקא בעיר? אולי צריכים לעשות את זה בשכונה שכולם מסכימים? אולי רק ברחובות מסויימים צריכים להסכים?. אין סיבה לבקש אישור מאנשים אחרים לבצע פעילות לגיטימית. יש חוק, החוק מתיר את קיום המצעד, אין סיבה להמנע ממנו.

עומרי, חלק מהעקרונות הדמוקרטיים שמוסכמים במדינת ישראל הם חופש מדת. יש כמה אי דיוקים בחוקים שציינת כתומכים בטענה שלך. קודם כל, בהקמת המדינה הובטח שויון זכויות למיעוטים שבתוכה. חובת גיוס יכולה להיות גם במדינה דמוקרטית ליברלית. צנזורה צבאית גם לא עומדת בסתירה לדמוקרטיה. אי השוויון בין ערבים ליהודים הוא אנטי-דמוקרטי ואינו קבוע בחוק אלא פועל יוצא של אנשים עם אידיאולוגיה מסויימת. בעיניי זה לא תקין לחלוטין. אפשר להנשא כבר בנשואין אזרחיים ולהרשם אחר כך במשרד הפנים- הטקסים לא מתקיימים בארץ אך המדינה מכירה בתוקף החוקי שלהם.
הבעיה במדינת ישראל היא שאין לה הגדרה ברורה. ההגדרה של מדינה יהודית דמוקרטית פתוחה לפרשנות רחבה. לא ברור מה אמור להיות המודל של המדינה. לפי דעתי, החוקים הדתיים הם אנכרוניסטים.

MosheG@israelbody.org
ישן 23-05-07, 14:59   #40
Dino Psaras
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Deja Vu
איפה המסורת איפה האמונה שלך אחי אתה משווה לי בלונדיניות צמאות לזרע לספרי תורה וקודש המצב באמת קשה ותשמע זכותם לרצות שכולם יחיו כמוהם זה לא הולך להיות אז תרגע זאת מדינה דמוקרטית וכל אדם רשאי לעשות בביתו מה שהוא רוצה כל עוד הוא לא פוגע במישהו אחר לא צריך לייחלץ מכל שטות
וואלה בשבילך ספר תורה קדוש, בשבילי הארי פוטר קדוש..
תאמין באיזה ספר שבא לך אחי, רק שמור את זה לעצמך. הדתיים מאמינים בתורה? סבבה, שישמרו את זה לעצמם בבועה שלהם, בכיף.
תגובה