ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 20-07-08, 10:33   #21
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

כללי:: אני לא סנטה

וואלה אתם לא קולטים אהה, יש לי מספיק מאסה ברגליים
אולי אפילו 4 ראשי גדול מידי לגוף עליון, אולי אפילו אחד כזה שכל אחד מהמשויצים פה היה מתיימר לרצות
ואני לא עובד עליהם כרגע , אז סך הכל שאלתי עם הערכים של המזון צריכים להישאר אותו דבר.
senate מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 10:53   #22
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shovevani צפה בהודעה
וואלה אתם לא קולטים אהה, יש לי מספיק מאסה ברגליים
אולי אפילו 4 ראשי גדול מידי לגוף עליון, אולי אפילו אחד כזה שכל אחד מהמשויצים פה היה מתיימר לרצות
ואני לא עובד עליהם כרגע , אז סך הכל שאלתי עם הערכים של המזון צריכים להישאר אותו דבר.

אחי החשיבה שלך לא נכונה...
וכמו שמשה אמר תאכלס לא צריך להיכנס לך לווריד אבל חבל להזניח רגליים רק כי אתה חושב שהן גדולות יותר משאר הגוף...
ואם תעלה תמונה גם תראה שזה לא נכון... תעלה תמונה ארבע-ראשי והאמסטרינג ותבין.
בכל מקרה הערכים לא משתנים ואל תיהיה טמבל לא מזניחים שום חלק בגוף אם יש חוסר פרופורציה ענק פשוט עובדים ביותר אינטנסיביות ועצימות על מה שמפגר ולא מזניחים את החלק השני שטוב יותר אלא עובדים רגיל איתו.
ישן 20-07-08, 11:22   #23
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

בונא למה אתם זייני שכל? מישהו פה נסע על רולרבליידס שהוא מדבר? מישהו פה נסע הרבה יעני 13 שנים על רולר בליידס? מה אתם מתנשאים יא קקות? הוא אומר ששיש לו רגליים חזקות מהרולר וזה הגיוני אני מכיר כמה שנוסעים על רולר ויש להם רגלחיים סוסות.. ומניסיון זה מאמץ ת'רגליים אש..
חוץ מזה הבנאדם שאל שאלה תענו לשאלה למה אתם חופרים על משהו שלא שאל? מה עסק שלכם יא אללה לא ראיתי דבר כזה...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 11:33   #24
buzaglo
חבר פעיל

חדר כושר: C-shape

תעבוד רגליים, ואם אתה מחליט להיות מטומטם ולא לעבוד אז עדיין צורכים את אותה כמות חלבון ואותם ערכים אין שינוי...
buzaglo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 11:41   #25
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

אני לא נוסע כזה פיטנס וסלאלומים של הומואים,
13 שנים באגרסיב שזה קפיצות וכל הדברים האקסטרימים יותר (אפילו הגעתי לאליפות הארץ בשנים הראשונות שלי)
אלו דברים שדיי מפתחים רגליים כי צריך כח כדי לקפוץ מעבר לגובה הבטן עם 5 קילו על הרגליים
וזה גם דברים שבגללם נשבר לי הגב ועוד כמה עצמות במשך השנים ומספר לא מבוטל של בעיות בברכיים.

לכן אני מעדיף לא לעבוד רגליים בינתיים ולכן אני שואל את השאלה בקשר לתזונה ולא בקשר למה לא כדי לי להפסיק לעבוד רגליים.
אז אנשים, תענו בבקשה לגופו של עניין ולא כמו זה שיגיב תגובה דיבילית מתחתי

נערך לאחרונה על ידי senate, 20-07-08 בשעה 11:51.
ישן 20-07-08, 11:44   #26
ironman
חבר פעיל

עזבו אותו הוא קלאבר בוי
חזה ויד קידמי 3 פעמים בשבוע וגופיה במועדון סופי שבוע.
ironman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 14:46   #27
SiX PACK

הסמל האישי שלSiX PACK

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shovevani צפה בהודעה
אני לא נוסע כזה פיטנס וסלאלומים של הומואים,
13 שנים באגרסיב שזה קפיצות וכל הדברים האקסטרימים יותר (אפילו הגעתי לאליפות הארץ בשנים הראשונות שלי)
אלו דברים שדיי מפתחים רגליים כי צריך כח כדי לקפוץ מעבר לגובה הבטן עם 5 קילו על הרגליים
וזה גם דברים שבגללם נשבר לי הגב ועוד כמה עצמות במשך השנים ומספר לא מבוטל של בעיות בברכיים.

לכן אני מעדיף לא לעבוד רגליים בינתיים ולכן אני שואל את השאלה בקשר לתזונה ולא בקשר למה לא כדי לי להפסיק לעבוד רגליים.
אז אנשים, תענו בבקשה לגופו של עניין ולא כמו זה שיגיב תגובה דיבילית מתחתי
עקב זה שהתפתח פה מעין התקפה לגבי פותח הפוסט על כך שהוא שוקל לבטל את אימוני הרגליים שלו אני אנסה להסביר את העניין באופן יותר מובן ומפורט.

shovevani היקר, אתה צריך להבין שניסעה על רולר בליידס/אופנים/סקייטבורד/תלת-אופן או משחקי כדורגל, לא יובילו להיפרטרופיה ממשית ברגליים, או בכל שריר אחר. זאת הבעייה של הרבה מהמתאמנים שחושבים שכדורגל יהווה תחליף לאימוני רגליים. מה שיהווה משמעות להתפתחות הרגליים זה 1- המאזן הקלורי שלך, ו- 2- כל סוג אימון רגליים אינטנסיבי בעבודת תווח של 1 עד 20 או 30 חזרות. רולר בליידס הוא גם סוג של אימון אבל בתווח של ה- 1000 חזרות ויותר, זאת אומרת שיותר יעיל בחיטוב וסיבולת שריר.

אבל אם אתה לא רוצה לאמן רגליים עקב פציעה/דלקות/כאבי מפרקים או במקרה שלך שברים (באמת שברת את הגב?) אז זה באמת הדבר הנכון לעשות.

Facebook
SiX PACK מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 17:49   #28
senate
חבר פעיל

הסמל האישי שלsenate

יש לי כבר מאסה ברגליים שאיכשהו נרכשה במרוצת השנים עם היפרטרופיה או סיבולת זה לא משנה, המאסה קיימת ואני לא ממש ממשיך ליסוע אז היא גם לא תגדל וגם לא תקטן כי אני כבר לא נוסע חודשיים ומה שיש כרגע זה בסדר.
בכל אופן אגרסיב הוא לא ממש פיטנס, אפשר להשוות אותו לספרינטים קצרים וכמה קפיצות מתפרצות.

אז בינתיים לתקופה הקרובה עד שיעברו המגבלות הבריאותייות ואולי עד שנאבד פרופורציה אני לא עובד רגליים ולכן רציתי לדעת אם יש צורך לשנות את מינוני המזון, זה הכל.

נערך לאחרונה על ידי senate, 20-07-08 בשעה 17:53.
ישן 20-07-08, 18:29   #29
- Idan -

הסמל האישי של- Idan -

שלח הודעה דרך Yahoo אל - Idan -

2.5 גרם לקילו זה הרבה כך או כך, ההמלצה הרווחת היא 1.7-1.8 גרם לקילו (ואם אתה רוצה להיכנס יותר לפרטים, אז תחשב את זה לקילו מסה רזה, אבל זה לא כזה הבדל גדול בכל מקרה).

בקשר לשאלה, הגיונית שככל שפחות שרירים עובדים - פחות חלבונים מתפרקים בשריר ולכן נדרשת פחות בניה מחודשת בשרירים, מה שאומר בשורה התחתונה - נדרשים פחות אבני בניין (חומצות אמינו) לתיקון רקמה שהיא פחות פגועה. ומאחר ורגליים זה בערך חצי גוף, תאורטית אפשר לקצץ את צריכת החלבון לבערך 1.2 גרם חלבון לקילו משקל גוף. הייתי בכל זאת הולך על קצת יותר ליתר ביטחון.

וגם אני לא הבנתי מה אכפת לכם אם הוא עובד רגליים או לא, שיעשה מה שהוא רוצה, כל אחד והמטרה שלו.
- Idan - מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 18:48   #30
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

יוווא איך כל אחד משחק אותה בודיבילדר מקצועי " אני סוס אני עובד על רגליים" לא כל אחד רוצה לפתח רגליים מה אתם משחקים אותה כדי שכמה אנשים המובילים והמבינים בפורום יראו אז אתם מלקקים וצועקים על כל אחד פה "מה אתה דפוק לא עובד רגליים?"
יאללה שבו בשקט בטח חצי פה עושה לחיצת רגליים לאימון רגליים שלו 3x12 עם 20 קילו אבל פותחים תפה כאילו כל אחד פה קולמן
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 20-07-08, 20:56   #31
LittleNigga
חבר פעיל

הסמל האישי שלLittleNigga

עוסק ב:: תלמיד
חדר כושר: פורמה

חחחחחח איך ידעתי שהכל באשכול הזה יהיה ירידות עליו... עזבו אותו מה איכפת לכם הוא לא רוצה לעבוד על רגליים שלא יעבוד... מה אתם מנסים לשכנע אותו כן לעבוד ?<