ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-06-07, 03:11   #21
Deja Vu
חבר פעיל

די כבר לחפור זאת תוכנית בידור שמטרתה לצחוק על אנשים למה אתם מצפים
Deja Vu מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 03:48   #22
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

מכונית נוצצת ?מה קשר??!, ולמשפטים המטומטמים שהלכו שם..."מכונית נוצצת", אם הבלונדה הזאת (המראיינת מההתחלה כן חחח) רוצה מכונית נוצצת וואלה יש לי מזדה 3 מסריחה לא נוצצת, אבל מה אחלה ריפוד מאחורה שתבוא באיזה "קאט" למושב האחורי יתן לה טוב טוב ילמד אותה קצת דרך ארץ ויתן לה גם כמה מ"ג של טסט שהיא תלמד להעריך בודיבילדינג יותר

קיצור תוכנית מטומטמת לא הבנתי מה בידיוק כל אחד רוצה שם מהחיים של השני ואם אני הייתי בתוכנית היה לי מה להגיד והרבה ללוזרים האלה שמנסים לעשות צחוק מאנשים!
בכל אופן יש קשר כלשהו בין אינטלגנציה לפיתוח גוף כי מי שלא יודע לעבוד בדרך חכמה שזאת אומרת:תזונה נכונה,אימונים מסודרים ומנוחה ועובדה נכונה אם "תוספים" במקרה הצורך לא יגיע רחוק בתחום! ובישביל הדברים האלו צריך שכל! כי את התפריט והתוכנית לא בונים אם הבייספס.

Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 06:48   #23
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אף אחד לא הכריח אף אחד להשתתף בשום תוכנית, ועדיף לא לשחק אותה תמימים ולהיות מופתעים. אין שום הבדל בין המיתוס של הבלונדינית המטומטמת לזה של הפיתוח גוף. מה ההתרגשות?
תכלס
ישן 19-06-07, 07:24   #24
keen12
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
אף אחד לא הכריח אף אחד להשתתף בשום תוכנית, ועדיף לא לשחק אותה תמימים ולהיות מופתעים. אין שום הבדל בין המיתוס של הבלונדינית המטומטמת לזה של הפיתוח גוף. מה ההתרגשות?
אני חולק על דעתך..
עם הבלונדיניות זה לא מיתוס
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 07:32   #25
עוז20
חבר פעיל

הסמל האישי שלעוז20

כללי:: .............
עוסק ב:: ..........

אביב אתה סתם מתעצבן מה הבולשיט הזה??? למה מה הם לא בני אדם אסור לצחוק איתם?? עשית אותם מלאכים שכל היום צריך להשתוות להם לא אהבתי את הגישה שלך...בכל מקרה הם בחרו לבוא לשמה ואף אחד לא מכריח אותם....
ישן 19-06-07, 09:44   #26
Daniel-Barak
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלDaniel-Barak

ציטוט:
פורסם במקור על ידי עוז16
אביב אתה סתם מתעצבן מה הבולשיט הזה??? למה מה הם לא בני אדם אסור לצחוק איתם?? עשית אותם מלאכים שכל היום צריך להשתוות להם לא אהבתי את הגישה שלך...בכל מקרה הם בחרו לבוא לשמה ואף אחד לא מכריח אותם....
+1

הם בוודאי ידעו מראש מה התוכנית הזו, מה רמתה ומטרותיה. הם בחרו להשתתף, ולכן זו לקיחת אחריות עליהם.

ותודה על הלינק
ישן 19-06-07, 10:57   #27
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

האסף הזה באוף סיזן רציני מעניין איך הוא בחיטוב..
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 11:00   #28
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אין לי בעיה שצוחקים אתם, אני גם מבין שזו רוח התוכנית אבל יש לי בעיה עם זה שמנסים שוב ושוב, ובדרכים זולות ושקופות - להנציח סטיגמה.
אפשר גם להיות יצירתי ולהביא עקיצה בדרך יותר מתוחכמת, אפשר ללכת הפוך על הפוך, אפשר הרבה דברים.
חבל שבכל פעם שאנו מקבלים במה, המסגרת היא צחוקים ושאלות כל כך צפויות שמה כבר אפשר לענות עליהן.
"אז אני מבין שאין לך בעיות של משמעת", שאל אברי גלעד.
וכמה חודשים קודם לכן שאלה מראיינת הוט את חנין בוגדן זוכה מר צפון: לא מתעסקים איתך בטח, אה?
נחשו מה הוא ענה לה.
בכללי אני מתעב שעשועונים ושאר ירקות שנועדו לנוון את המחשבה, פונים למכנה המשותף הנמוך ביותר - ולמעשה מנסים להונות את הציבור על ידי מינימום השקעה תמורת מקסימום רייטינג.
אברי גלעד הוא אחד האנשים האינטילגנטיים והחדים בתקשורת, אך כאן גם הוא נסחף לקלישאות פאתטיות דוגמת: אתה יכול להקפיץ כל שריר בגופך.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 11:08   #29
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
מכונית נוצצת ?מה קשר??!, ולמשפטים המטומטמים שהלכו שם..."מכונית נוצצת", אם הבלונדה הזאת (המראיינת מההתחלה כן חחח) רוצה מכונית נוצצת וואלה יש לי מזדה 3 מסריחה לא נוצצת, אבל מה אחלה ריפוד מאחורה שתבוא באיזה "קאט" למושב האחורי יתן לה טוב טוב ילמד אותה קצת דרך ארץ ויתן לה גם כמה מ"ג של טסט שהיא תלמד להעריך בודיבילדינג יותר

קיצור תוכנית מטומטמת לא הבנתי מה בידיוק כל אחד רוצה שם מהחיים של השני ואם אני הייתי בתוכנית היה לי מה להגיד והרבה ללוזרים האלה שמנסים לעשות צחוק מאנשים!
בכל אופן יש קשר כלשהו בין אינטלגנציה לפיתוח גוף כי מי שלא יודע לעבוד בדרך חכמה שזאת אומרת:תזונה נכונה,אימונים מסודרים ומנוחה ועובדה נכונה אם "תוספים" במקרה הצורך לא יגיע רחוק בתחום! ובישביל הדברים האלו צריך שכל! כי את התפריט והתוכנית לא בונים אם הבייספס.

לא צריך להיות אינטיליגנטי כדי לעשות מה שאומרים לך
ישן 19-06-07, 11:09   #30
Jones
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלJones

עוסק ב:: ברמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
אין לי בעיה שצוחקים אתם, אני גם מבין שזו רוח התוכנית אבל יש לי בעיה עם זה שמנסים שוב ושוב, ובדרכים זולות ושקופות - להנציח סטיגמה.
אפשר גם להיות יצירתי ולהביא עקיצה בדרך יותר מתוחכמת, אפשר ללכת הפוך על הפוך, אפשר הרבה דברים.
חבל שבכל פעם שאנו מקבלים במה, המסגרת היא צחוקים ושאלות כל כך צפויות שמה כבר אפשר לענות עליהן.
"אז אני מבין שאין לך בעיות של משמעת", שאל אברי גלעד.
וכמה חודשים קודם לכן שאלה מראיינת הוט את חנין בוגדן זוכה מר צפון: לא מתעסקים איתך בטח, אה?
נחשו מה הוא ענה לה.
בכללי אני מתעב שעשועונים ושאר ירקות שנועדו לנוון את המחשבה, פונים למכנה המשותף הנמוך ביותר - ולמעשה מנסים להונות את הציבור על ידי מינימום השקעה תמורת מקסימום רייטינג.
אברי גלעד הוא אחד האנשים האינטילגנטיים והחדים בתקשורת, אך כאן גם הוא נסחף לקלישאות פאתטיות דוגמת: אתה יכול להקפיץ כל שריר בגופך.
צורת המחשבה שלך מאוד קיצונית,אני לא רואה פה שום עקיצה, זה פשוט שעשועון שנועד להומור ולא לרצינות,וניגרי איך אתה מצפה בדיוק לקבל במה...אין הרבה יוזמים לעניין זה.
ואברי גלעד פה הוא פשוט זרם עם העניין,הרי למה הוא שם.?
Jones מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 11:32   #31
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

תשמעו מצד אחד זה נכון אסף גדי ויוסי בחרו להישתתף בתוכנית הזאת אף אחד לא הצמיד להם אקדח לראש ואמר להם "אם לא תישתתפו תקבלו כדור"
לעומת זאת מצד שני אני מבין ומחזק את מה שניגרי אמר בלי קשר לתוכנית קשה לי לראות או לשמוע אנשים שמסטלבטים על פיתוח גוף למה זה דרך חיים,אם מתחרה מקצועי יבואו אליו ויגידו לו כזה דבר "אתה כל החיים שלך מזריק,אוכל חלבונים" ועוד עקיצה מהסוג המעצבן הזה זה כמו שיבואו אליו ויגידו לו "מה אתה שווה?תיתאבד!" אם מישהו מסטלבט עלי בפנים ומנסה לעשות בדיחה או צחוק מהפיתוח גוף בפנים ומהאימונים או התזונה שלי וואלה אני לא חושב פעמיים הבן אדם יהיה מסכן.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 12:34   #32
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

ציטוט:
תשמעו מצד אחד זה נכון אסף גדי ויוסי בחרו להישתתף בתוכנית הזאת אף אחד לא הצמיד להם אקדח לראש ואמר להם "אם לא תישתתפו תקבלו כדור"
לעומת זאת מצד שני אני מבין ומחזק את מה שניגרי אמר בלי קשר לתוכנית קשה לי לראות או לשמוע אנשים שמסטלבטים על פיתוח גוף למה זה דרך חיים,אם מתחרה מקצועי יבואו אליו ויגידו לו כזה דבר "אתה כל החיים שלך מזריק,אוכל חלבונים" ועוד עקיצה מהסוג המעצבן הזה זה כמו שיבואו אליו ויגידו לו "מה אתה שווה?תיתאבד!" אם מישהו מסטלבט עלי בפנים ומנסה לעשות בדיחה או צחוק מהפיתוח גוף בפנים ומהאימונים או התזונה שלי וואלה אני לא חושב פעמיים הבן אדם יהיה מסכן.
The Punisher
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 14:35   #33
Mr.Bazooka

אוהב תגשה שלך נייט וולף אתה קורע מצחוק. Xd

ומזה התלאי הצהוב שיש לך מעל המוניטין O:

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 14:43   #34
Mr.Bazooka

...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 14:45   #35
Mazoz3
חבר פעיל

כללי:: תלמיד תיכון

ציטוט:
חחח קיבלת כוכב אחי XD
בסוף יהיה לך כמו לסיקס פאק רק בחיובי XD
Mazoz3 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 15:47   #36
Elevation

נו בחיאת דינק, הם דרשו את זה. הם אפילו לא הגיבו בגימגום רהוט, בחרו אנשים לא במיוחד חדים מלכתחילה.

אמנם אני רחוק מלהיות מוגדר בילדר רציני, אבל אם היו שמים אותי שם, הייתי מגיב לחלוטין אחרת.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 15:52   #37
jonathan
מנהל מקצועי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
נו בחיאת דינק, הם דרשו את זה. הם אפילו לא הגיבו בגימגום רהוט, בחרו אנשים לא במיוחד חדים מלכתחילה.

אמנם אני רחוק מלהיות מוגדר בילדר רציני, אבל אם היו שמים אותי שם, הייתי מגיב לחלוטין אחרת.
נכון,התשובות שלהם לא היו חכמות במיוחד,הם אלה שדי ביישו אותנו,ולא ערוץ 2.
jonathan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 15:59   #38
d-undertaker
מושעה

בואנה אסף נראה נפוח בפנים :/

אם עושים שם חור אפשר להבריח אצלו סמים בפרצוף
d-undertaker מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 16:07   #39
Vin diesel
מושעה

זה הנוזלים של הדיבול..
Vin diesel מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-06-07, 18:02   #40
gog
חבר פעיל

ניגרי אתה סתם ממורמר, לצערי.
מה גם שהבילדרים עצמם שהיו שם (במיוחד אסף ויוסי), איך לומר זאת בעדינות, לא ייצגו בכבוד את עולם הב.ב.