ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > אימונים

אימונים תוכניות אימונים, ביצוע תרגילים, שיטות אימונים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 09-04-07, 15:30   #21
Mass
חבר פעיל

בקשר לתזונאי,כמו שאמרתי אני בצבא,אני בספק אם יהיה לי זמן למשהו אחרי המכון כושר בכלל...הקטע הוא שסבבה אני ישלב אירובי עם העלייה במסה,אבל אז האירובי יהיה מן הסתם בתדירות הרבה יותר נמוכה ממה שאני עושה עכשיו.
חוץ מזה תהיה לי בעייה עם התזונה הנכונה.בתור בן אדם שמאוד אוהב לאכול (הייתי פעם שמן טחנתי כל היום ממתקים).זה ממש עושה אותי מדוכא לאכול כל היום רק אוכל בריא נטו (עד עכשיו הייתי אוכל את כל הטונה במים,אורז מלא,לא הייתי נוגע בסוכרים) ופשוט ההרגשה היא-דיכאון.בזמן האחרון קצת עלה לי הביטחון והתחלתי לאכול פה ושם דברים טעימים גם (אני אוכל ביום בערך איזה 1-2 דברים מתוקים נגיד דני וכל זה..ואני לא עולה במשקל,אולי אפילו טיפה ירדתי.הקטע הוא שיש לי בטחון לאכול תדברים האלה בגלל האירובי שאני עושה...עכשיו כשאני יעלה במסה לא נראה לי שאני מסוגל שוב פעם לחזור ולא לאכול את כל הדברים האלה),השאלה אם תכלס אני ימשיך לאכול כמו שאני אוכל עכשיו בערך (פעם בכמה זמן אוכל בחוץ,דברים בריאים אבל כמו ארוחת בוקר של ארומה וכאלה דברים.ופעם פעמיים ביום אוכל איזה דני שוקולד או במבה ודברים לא הכי מזיקים....זה ממש ישפיע? יעני יגרום לי להשמין או משו?

ולא אני לא מסתלבט על אף אחד....הלוואי וזה היה בצחוק :\
Mass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:40   #22
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

נשמע לא משכנע...כתוב בbb.com שכבר יש להם מוניטין זבל...
הקטע עם הגלוט 4 דיי דפוק כי , אולי יש הבדל לאנשים שעובדים במכונות ועושים פאזל מתרגילי בידיד , אבל כשאתה עובד בתרגילים מורכבים באימון Fbw , כל האימון זה כמו Hiit אחד גדול , ברגע שאתה משתלא על הנשיהמ שלך אתה עושה עוד סט. חוץ מזה אירובי מוריד רמות טסט בדם אז מה זה מספיק גלוקוז בדם אם הגנים האחראיים על גדילה מסיבית של השריר לא מתבטאים??

הקטע עם האינסולין נכון , יש לי במגירה תוכנית אימון שעובדת בשיטה של הדלדול גליקוגן ופיצוי יתר עבודה אירובית "סטנדרטית" לא תמצא שמה.

קיצר הנקודה העיקרית שלי היא שעבודה אירובית זה חשוב אבל:
1. זה לא ימנע עלייה בשומן במאסה.
2. הדרך שרובכם מכירים של 30 דק בהליכון בעצימות בינונית זה הצורה המעפנה ביותר לעשות אירובי למטרות בודיבילדינג ב99% מהמקרים.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:42   #23
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
בקשר לתזונאי,כמו שאמרתי אני בצבא,אני בספק אם יהיה לי זמן למשהו אחרי המכון כושר בכלל...הקטע הוא שסבבה אני ישלב אירובי עם העלייה במסה,אבל אז האירובי יהיה מן הסתם בתדירות הרבה יותר נמוכה ממה שאני עושה עכשיו.
חוץ מזה תהיה לי בעייה עם התזונה הנכונה.בתור בן אדם שמאוד אוהב לאכול (הייתי פעם שמן טחנתי כל היום ממתקים).זה ממש עושה אותי מדוכא לאכול כל היום רק אוכל בריא נטו (עד עכשיו הייתי אוכל את כל הטונה במים,אורז מלא,לא הייתי נוגע בסוכרים) ופשוט ההרגשה היא-דיכאון.בזמן האחרון קצת עלה לי הביטחון והתחלתי לאכול פה ושם דברים טעימים גם (אני אוכל ביום בערך איזה 1-2 דברים מתוקים נגיד דני וכל זה..ואני לא עולה במשקל,אולי אפילו טיפה ירדתי.הקטע הוא שיש לי בטחון לאכול תדברים האלה בגלל האירובי שאני עושה...עכשיו כשאני יעלה במסה לא נראה לי שאני מסוגל שוב פעם לחזור ולא לאכול את כל הדברים האלה),השאלה אם תכלס אני ימשיך לאכול כמו שאני אוכל עכשיו בערך (פעם בכמה זמן אוכל בחוץ,דברים בריאים אבל כמו ארוחת בוקר של ארומה וכאלה דברים.ופעם פעמיים ביום אוכל איזה דני שוקולד או במבה ודברים לא הכי מזיקים....זה ממש ישפיע? יעני יגרום לי להשמין או משו?

אתה מודע לזה שלמרות שאף אחד לא רוצה להשמין יותר מידי , וזה מעצבן את כולם

פחד לעלות מעבר ל 10 אחוז ולראות טיפה שומן בבטן כשאתה מתכופף או יושב בספה בלי חולצה זה בעיה פסיכולוגית רצינית? גם אם תלך לתזונאי יהיה לו קשה לעבוד איתך.

נ.ב
סליחה אם נפגעת מהקטע של הטרול.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:51   #24
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

אחי תשאיר פה איי סי קיו
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:54   #25
Mass
חבר פעיל

כן רק שאצלי זה נראה ככה גם כשאני עומד :\ אפילו שאני איזה 8% שומן...אמרו לי שזה כנראה גנטי...בכל מקרה בטח אם אני יעלה במסה גם לא ישימו לב לזה...ובאמ תשנמאס לי כבר מהמלחמה הזאת להיות רזה..אני רוצה לפתח מסה ולהעביר את קו המחשבה ללהיות כמה שיותר שרירי מאשר כמה שיותר חטוב ורזה...
בקשר לאירובי..אז אני לא מבין זה כן מזיק לעלייה במסה או לא?,ואיך לעשות אירובי בצורה שהכי פחות מזיקה?

בקשר לאיסי,לא נעים לי לפרסם אותו בפומבי כי אולי יש מישהו שמכיר אותי ואני לא יודע..וזה משהו שאני דיי מסתיר מכולם....השאלה היא איך אני מביא לך אותו בצורה פרטית...
ישן 09-04-07, 15:57   #26
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
כן רק שאצלי זה נראה ככה גם כשאני עומד :\ אפילו שאני איזה 8% שומן...אמרו לי שזה כנראה גנטי...בכל מקרה בטח אם אני יעלה במסה גם לא ישימו לב לזה...ובאמ תשנמאס לי כבר מהמלחמה הזאת להיות רזה..אני רוצה לפתח מסה ולהעביר את קו המחשבה ללהיות כמה שיותר שרירי מאשר כמה שיותר חטוב ורזה...
בקשר לאירובי..אז אני לא מבין זה כן מזיק לעלייה במסה או לא?,ואיך לעשות אירובי בצורה שהכי פחות מזיקה?

בקשר לאיסי,לא נעים לי לפרסם אותו בפומבי כי אולי יש מישהו שמכיר אותי ואני לא יודע..וזה משהו שאני דיי מסתיר מכולם....השאלה היא איך אני מביא לך אותו בצורה פרטית...
תוסיף אותי אני יתחבר יותר מאוחר כי עכשיו אני קצת עסוק 440986074
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 15:59   #27
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass

כמו שאמרתי אחי...אתה צריך ללמוד עוד קצת על הקטע הזה. אירובי במסה לא יעזור לכלום, ואתה לא תשמין בגלל מאכל מסוים...אתה תשמין רק ממאזן קלורי חיובי...

אם אתה רוצה תוסיף אותי באיסי,המספר שלי כתוב בצד פה...
gman מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 16:00   #28
Mass
חבר פעיל

הוספתי
ישן 09-04-07, 18:29   #29
שריר בתחת
חבר פעיל

שמע גבר גם אני היתי פעם שמן
ואלה ירדתי במישקל וזה אחרי כמה זמן הבנתי בלי תזונה נכונה אין לי מה לעשות במכון כושר והבנתי את זה רק אחרי שנה
התחלתי לאכול עכשו אני עומד על 20 אחוז שומן אחיי ואני מרגיש הרבה הרבה יותר טוב ממה שהרגשתי שהיתי על 13 אחוז

וואלה יורד עכשו לחיטוב יהיה בסדר!!!1

אז אל תיתרגש כולכך מלהשמין אין מה לעשות אחי
תבין אם תשמין תיתחזק לא נימאס לך להיות שחיף ????????? איכס טיפה מסה וטיפה שומן בהתחלה יעשו לך את העבודה אין דרך אחרת
ישן 09-04-07, 18:38   #30
עבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלעבו

אני ושריר בתחת באותו סיפור בערך... גם אני הייתי פעם שמן ואוכל שטויות שאתה לא יודע מאיפה זה בא.. אחכ הרזתי קצת התחלתי להתאמן התזונה גם באה אח"כ ושתבין עד היום יש לי עדיין את הג'וק הפסיכולוגי הזה של ההשמנה.. אם אני לא מפספס אימון כמה ימים ככה בגלל שלא יוצא לי ישר אני מרגיש את זה פסיכולוגית עלי וגם אם אני אוכל כמה שטויות לא במקום זה בעיה קצת אבל בזמן האחרון קראתי פה מלא עכשיו בעזרת השם אני נכנס למאסה לעלות קצת.. ועד היום אין לי מושג איך הגוף שלי יקבל כל דבר לא במקום שאני יאכל או אם אני יאכל שטויות תקופה רצוף.. (הכוונה איך החילוף חומרים שלי השתנה מאז וכו'....) אבל מתישהו נצטרך לבדוק את זה
עבו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 19:35   #31
Mass
חבר פעיל

יש לי חילוף בינוני,פעם הוא היה מהיר כי זללתי המון...עכשיו עוד פעם תהייה לי בעייה עם התזונה בגלל הצבא..כי האוכל בצבא לא משהו מבחינת ערכים תזונתיים....ואני לא יודע אם כספית כדאי לי לקנות כל פעם אוכל במקום הארוחות...האמת שהבוקר והערב סבירות אבל בצהריים זה רק נקניקיות וכל מיני זבל בקושי חלבון מלא שומן ופחמימות....יש פה אנשים בסדיר שמתאמנים אחרי התפקיד?? איך אתם מסתדרים עם האוכל בצבא?
ישן 09-04-07, 20:01   #32
עבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלעבו

לא קריטי אחי הינה אני שנתיים ו7 בצבא ואת התוצאות שלי קיבלתי דווקא בצבא (בערך שהייתי שנה התחלתי להיכנס לתזונה וכושר) ודווקא בבסיס יש לי תאבון של כרנף לא יודע למה.. אני אוכל מלא סלטים אורז/פתיתים/פסטה זה סבבה.. עופות מוקפץ וכל מיני דברים כאלה אני טוחן אבל שיש שניצלים אני לא נוגע או דברים אחרים שהשמן נוזל מהם.. מסתדרים נשמה לך כנס לפורום של מתאמנים תראה שמה תמונות שהעלתי עכשיו תראה שהגעתי למצב שאני נכנס עכשיו למאסה (בצבא!)

*פורום זירת גולשים
עבו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 09-04-07, 22:16   #33
Mass
חבר פעיל

תודה אחי....מה עושים אבל אם יש נקניקיות וכל השטויות האלה...אני הרי יפסיד ארוחה וחלבונים שצריך
ישן 09-04-07, 22:25   #34
עבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלעבו

שמע איזה פעם בשבוע מקסימום פעמיים אני נדפק עם שניצלים בצהריים אז אני לא נוגע.. לפעמים מתארגן על איזה פסטרמה מהמטבח או משו או מקסימום משלים חלבונים בארוחות (ישך גם טונה)
נקניקיות זה לא בשמיים אבל אם אתה לא נוגע (גם אני לא כל כך נוגע בזה) גם אתה תסתדר עם החלבונים.. תדאג שיהיה לך בצד תמיד טונה במים מהבית מה שאני תמיד עשיתי ועכשיו קניתי תאבקת חלבון ככה שזה יהיה הרבה יותר נוח ופשוט....

דרך אגב ברוך השם קוטג' לא חסר בצבא וביצים חופשי בבוקר
עבו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 00:08   #35
Mass
חבר פעיל

נכון,אבל כולם פה מדברים על קוטג' 0.5% וכל התפריטים פה זה רק אוכל בלי שמן בכלל,קמח מלא קיצר נטו בריאות,אם אני יאכל בעלייה במסה אוכל "רגיל" כאילו מה ששיש בצבא,ואוכל כמו שכולם אוכלים,קמח לבן,הרבה שמן,גבינות 5% וכאלה אז אני בטח יעלה גם הרבה בשומן בנוסף לשריר לא? ואז אני סתם יהיה 'שמן עם שרירים'
ישן 10-04-07, 01:06   #36
עבו
חבר פעיל

הסמל האישי שלעבו

לא אחי אתה מגזים חוץ מזה שהתחילו להביא לצבא קוטג'ים 3%
אבל בתמונה הכללית תשמור לא בהגזמה אבל תשמור.. בכל זאת אל תשכח שאתה במאסה....
אני הרבה פעמים יצא לי לאכול דברים עם ים שמן בצבא במודע ולא במודע ויש את ההתבעסות הזאת של רגע אח"כ אבל זה בראש אחי זה פסיכולוגי.. אתה קם בבוקר אתה חוזר לאותו מצב בכל זאת אתה לא איזה כוסית בדיאטה

דרך אגב מה שטוב לנו שבצבא יש מלא ירקות שאפילו בבית אין לי כמויות כאלה.. קיצר אל תדאג יהיה בסדר יא רוחי
עבו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 01:53   #37
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

אני יודע על מה אתה מדבר, אני שקלתי 57 על 186, למרות שלא היה לי כמו שאתה אומר שומן בבטן, אבל עדיין לא ראו לי שרירים, ההיקף יד שלי היה 26.5 וזה כי שרפתי את כל השריר שלי. התחלתי להתאמן עליתי ל62 והיו לי קוביות וורידים כל הידיים. היום אני 91, יש לי 4 קוביות עליונות קצת מטושטש אבל בקרוב זה יסתדר.
עד שלא תכניס לך לראש שלא יקרה כלום אם תשמין קצת אתה תשאר תקוע באותו מצב, תאמין לי.
ישן 10-04-07, 15:51   #38
Mass
חבר פעיל

תודה אנשים על העידוד

אחי,אז אתה אומר שיש לי "כרס" בגלל שאני רזה מדיי ואין לי שרירים בבטן?,זתומרת שאם אני יעלה כמה קילו ויתאמן טוב על הבטן,יעשה פחות אירובי וכו' גם לי יהיו אולי ריבועים ובטן 'שטוחה'?
ישן 10-04-07, 15:59   #39
Ilan-V
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלIlan-V

שלח הודעה דרך ICQ אל Ilan-V שלח הודעה דרך MSN אל Ilan-V

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mass
תודה אנשים על העידוד

אחי,אז אתה אומר שיש לי "כרס" בגלל שאני רזה מדיי ואין לי שרירים בבטן?,זתומרת שאם אני יעלה כמה קילו ויתאמן טוב על הבטן,יעשה פחות אירובי וכו' גם לי יהיו אולי ריבועים ובטן 'שטוחה'?
אחי גם לי יש את הבעיה הזאת של הבטן ואני גם רצח מפחד להשמין.... אאבל... בגלל כל הדאגות האלה.. קבעתי תור לגיל אחי אני ממליץ לך לנסותלפנות זמן ולהיפגש אם תזונאי עדיף גיל.. ואז תוכל להיות באמת רגוע זה הפיתרון ההכי יעיל לדעתי
Ilan-V מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-04-07, 16:07   #40
Mass
חבר פעיל

אממ כמה עולה פגישה אצלו אחי? הבעייה היא שהצבא קצת דופק...אני לא יודע אם בכלל יהיה לי זמן
תגובה