ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-11-07, 11:08   #21
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AmitMa
אחי, אתה לא מבין שמחפשים אותו בסיבוב? ברור שכל דבר הם מוציאים מהקשרם. זאת התקשורת!
אנחנו פשוט לא מבינים אזה שקרנים הם! איך הם מעוותים את המציאות!
הוא אוהב את עם ישראל כמו את הילדים שלו והוא רוצה רק בטובתם!
וברור שהוא יתמוך בפרס. המפלגה שלו היא קודם כל בשביל להגדיל תורה בארץ. אז הוא תומך בפרס כדי שיתמוך בישיבות. הגיון פשוט.
את זה אני מבין ואני מניח שגם אתה יכול להבין. אבל אם הוא היה עושה מהלך מתוחכם שלא היית מבין? צריך לצאת מנקודת הנחה שהוא לא טועה. גם אם אנחנו לא מבינים. ואל תגיד לי הוא בן-אדם, הוא גם יכול לטעות. הוא כבר מזמן לא בדרגה של בן-אדם רגיל.
עזוב אחי אני יכול לתת לך מלא דוגמאות של צביעות ושחיתות מיצידו אבל אני יתן לך אחד כי אין לי עכשיו זמן ואני ממהר.
הרב תמיד אומר שצריך להחרים כל מה שקשור לגרמניה, ובעצמו נוסע באאודי, יש לו ספות עור שלא ניראה לי שמייצרים ירדן, אלה בגרמניה, וגם הנעליים שלו לא ניראים לי תוצרת הארץ!

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 11:25   #22
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

בונא זה מה שקורה כשקבוצה של חסרי חיים וחברים יושבים בערב במעונות שההורים שלהם משלמים עבורם עושים ביד נוחושבים איפה הם יכולים לזיין במוח...
זונות כולם חתיכת חארות גושי אפס... ככה מדברים לרב? כושיליאמא שלהם אמן יעיפו אותם מהארץ חתיכת חולרות ככה מפריעים לרב שבא להרצות על יהדות... שיעזו ת'ארץ הזונות האלה שעושים דבר כזה במדינה יהודית... אני רוצה לראות בנאדם מדבר ככה לרב בחו"ל, לכומר לאיש דת אחר... אנשים דפוקים ומשועממים פשוט ככה... אני לא מבין איך לא הביאו להם מכות פשוט לא מבין... סעממק איך עיצבנו אותי... תיקשורת חרא העיקר אוהדי בית"ר לא עמדו בדקת דומיה לרבין נתנו עונש לקבוצה כולה ואת זה אפילו לא ראיתי בחדשות יעינל אביהם חארות...
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 11:41   #23
AmitMa
חבר פעיל

הסמל האישי שלAmitMa

כללי:: רעב תמידית
שלח הודעה דרך ICQ אל AmitMa

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
עזוב אחי אני יכול לתת לך מלא דוגמאות של צביעות ושחיתות מיצידו אבל אני יתן לך אחד כי אין לי עכשיו זמן ואני ממהר.
הרב תמיד אומר שצריך להחרים כל מה שקשור לגרמניה, ובעצמו נוסע באאודי, יש לו ספות עור שלא ניראה לי שמייצרים ירדן, אלה בגרמניה, וגם הנעליים שלו לא ניראים לי תוצרת הארץ!
אויי נו באמת. אחי אתה לא באמת מאמין לזה. תהייה גבר ותארגן לי 2 דברים. הוכחה (רצינית) שהוא אמר דבר כזה (יכול להיות מאוד רק תראה לי) והוכחה שהוא נוסע באאודי, שיש לו ספות עור מגרמניה ואת הנעליים.
AmitMa מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 11:50   #24
kaga
חבר פעיל

הסמל האישי שלkaga

אז למה הוא ומפלגתו מתערבים בפוליטיקה? בעיני דת וכסף לא צריכים להיות ביחד.
ישן 11-11-07, 12:18   #25
keen12
חבר פעיל

זה ממש הצחיק אותי, אני בדעה של טאוס ששתי הצדדים מפגרים.
כמו שאתם אומרים שהתשקורת מוציאה הכל מהקשרה, גם פה היו לא מעט עריכות, ורואים שנחתכו קטעים בסרטון, ברור שבחרו להראות רק מה שטוב להם שיראו.
עוד דבר, לא ראיתי עד הסוף, ואני ימני בדעותיי אבל אני בדעה אחת עם הסטודנטים בעניין אחד:
דיי למיסיונריות
היהדות לא אמורה להיות דת מסיונרית, ואמנון יצחק עושהבדיוק את ההיפך, כל הזמן עם ההרצאות שלו מסית אנשים...
ואל תגידו לי שהוא גאון, הוא אידיוט-בנאדם גכאון לא אומר בהרצאות שלו ש:"תינוקות שמתו היו רוצחים בגלגול הקודם", או שיבוא יום:"ותרד אש משמיים, ותכלה את החילונים, והשכנים שלהם - הדתיים, לא יבינו לאן הם נעלמו"..
ועוד הרבה דוגמאות בסגנון,
נראלי הרב הזה לקח לא מעט אקסטות.
לעמית - מה זה השטויות האלה הוא בדרגה אחת מעל בנאדם?..
מאיפה הבאת את זה?, הוא בנאדם, כמוני וכמוך.
אין שוני, כולנו בני אדם, וכולנו נמות בסופו של דבר, הערך של החיים שלו לא גבוה יותר מהערך של החיים שלי - גם אם הוא מלך, ראש ממשלה, או סתם רב.
ואם אתה רוצה דוגמא מהתורה לעניין הזה, גם היא תומכת בזה בסופו של דבר:
הפסוק הראשון בספר מלכים אומר:"והמלך דוד זקן בא בימים"
הפסוק הראשון בפרק השני אומר:"ויקרבו ימי דוד למות"
מה ההבדל בין השניים?..
נכון- בפסוק הראשון נאמר:"המלך" ובפסוק השני נאמר דוד,
והסיבה היא שהגישה של היהדות היא שכולם שווים,
ולכן כשהמלך זקן, הוא זקן אולי אבל הוא עדיין חי.
אבל כשהוא עומד למות, הוא רק בנאדם כמו כל אחד אחר..
אז עמית, תעשה טובה, אל תדבר באוויר על דברים שאתה לא מבין בהם.
keen12 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 12:18   #26
gman
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל gman

שמאלנים זה לא עם, זאת בעיה נפשית.
ישן 11-11-07, 12:46   #27
AmitMa
חבר פעיל

הסמל האישי שלAmitMa

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
כמו שאתם אומרים שהתשקורת מוציאה הכל מהקשרה, גם פה היו לא מעט עריכות, ורואים שנחתכו קטעים בסרטון, ברור שבחרו להראות רק מה שטוב להם שיראו.
עוד דבר, לא ראיתי עד הסוף, ואני ימני בדעותיי אבל אני בדעה אחת עם הסטודנטים בעניין אחד:
דיי למיסיונריות
היהדות לא אמורה להיות דת מסיונרית, ואמנון יצחק עושהבדיוק את ההיפך, כל הזמן עם ההרצאות שלו מסית אנשים...
ואל תגידו לי שהוא גאון, הוא אידיוט-בנאדם גכאון לא אומר בהרצאות שלו ש:"תינוקות שמתו היו רוצחים בגלגול הקודם", או שיבוא יום:"ותרד אש משמיים, ותכלה את החילונים, והשכנים שלהם - הדתיים, לא יבינו לאן הם נעלמו"..
אין שוני, כולנו בני אדם, וכולנו נמות בסופו של דבר, הערך של החיים שלו לא גבוה יותר מהערך של החיים שלי - גם אם הוא מלך, ראש ממשלה, או סתם רב.
מה ההבדל בין השניים?..
נשמה שלי, אני מאוד מעריך את הידע שלך, ות'אמת אולי אתה תעזור לי להחכים.
אני פתחתי מקראות גדולות של "מוסד הרב קוק" אם אתה מכיר, זה הספרים הגדולים הוורודים האלה. אני מצטט: "...ולא כתב כאן את תארו 'המלך', מאחר שכבר מלך שלמה וישב על כסאו, ואפשר שבחסר זה בא לרמוז למאמר קהלת בן דוד: ואין שלטון ביום המוות...."
אם אתה תוכל לצטט לי את הפרשן שכתב את זה אני אשמח ובמידה ואתה צודק אני אשאל את מי שצריך לשאול ואני אתן לך תשובה על זה.
ובקשר לרב (למה קשה לכם להוסיף את התואר הזה?) אמנון יצחק, אני הייתי בהרצאות שלו ואולי זה לא הסוג שאני הכי מתחבר אליו אבל בחיים לא שמעתי אותו אומר שתינוקות שמתו הם היו רוצחים בגלגול הקודם או שהחילונים ימותו. אני אשמח גם להוכחה כזאת.
תודה על ההבנה וסליחה אם אני מטריח אותך.
ישן 11-11-07, 12:51   #28
AmitMa
חבר פעיל

הסמל האישי שלAmitMa

אההה ועוד משהו בקשר לערך של חיים. אמרת שכולם מתים וכולם שווים אותו דבר בסוף.
אז תחשוב על זה. איך אפשר להגיד על חייל שקפץ על רימון בשביל להציל את החברים שלו שהוא שווה למי שמכר סודות מדינה? אני סתם זורק בשביל שתבין שלא כולם אותו דבר.
אני מודע לזה שקשה לתפוס את זה שהרבנים (הגדולים במיוחד) עושים כל כך הרבה ולא רואים את זה. ועוד יותר קשה לתפוס שרק לאחר המוות נוכל לראות כמה הם השפיעו.
ישן 11-11-07, 14:24   #29
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי AmitMa
אההה ועוד משהו בקשר לערך של חיים. אמרת שכולם מתים וכולם שווים אותו דבר בסוף.
אז תחשוב על זה. איך אפשר להגיד על חייל שקפץ על רימון בשביל להציל את החברים שלו שהוא שווה למי שמכר סודות מדינה? אני סתם זורק בשביל שתבין שלא כולם אותו דבר.
אני מודע לזה שקשה לתפוס את זה שהרבנים (הגדולים במיוחד) עושים כל כך הרבה ולא רואים את זה. ועוד יותר קשה לתפוס שרק לאחר המוות נוכל לראות כמה הם השפיעו.
אחי אני איתך באותו בראש, אני מעריך רבנים, ואני יכול לישמועה הרצאות של הרב אמנון יצחק במשך שעות על גבי שעות בלי לשים לב שהזמן עובר ביכלל, הבן אדם גאון, ומדבר פשוט בגובהה העיניים.
אבל עובדיה יוסף מריח לא טוב, יש יותר מידי דברים שגורמים לי לא לאהוב אותו....

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 15:03   #30
AmitMa
חבר פעיל

הסמל האישי שלAmitMa

אז אולי תבדוק מה קורה? אם אתה אוהב לשמוע את הרב אמנון יצחק אין לי ספק שתאהב לשמוע את הרב עובדיה יוסף! זה קשה לתפוס אבל הוא גדול הדור. בגלל זה גם כל התקשורת נמשכת אליו. הם מפחדים!
ישן 11-11-07, 15:22   #31
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

אני פה בעבודה ואין לי כאן רמקולים...לפי ההבעת פנים של הסטודנטים בסרטון ובעיקר של החזירה השמנה בירוק שזוללת פיצה אם נתחים של חזיר לארוחת בוקר אני מנחש שהם זילזלו ברב אני אשמע את הסרטון שאני אגיע הבייתה זה נכון מה שהולך שם או שאני טועה?
בכל אופן יש שכל אחד יחשוב או יגיד מה שבא לו אבל רב צריך לקבל מעמד מסוים של כבוד לא משנה מה הדיעות שלו או מה הוא חושב ובטח שלא לזלזל בו.

אני אשמע תסרטון שאני אגיע הבייתה ואם אני טועה וזה לא מה שהלך בסרטון אני יערוך..
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 15:36   #32
speed
חבר פעיל

"אוהב רב" "לא אוהב רב" בכל מקרה צרי להזהר בלשון
קצת ממה שאני יודע על הרב עובדיה יסף על גדולתו וכמה הוא עצום (מן המעט הידוע לי), כשהוא היה ילד הוא גדל במשפחה ענייה ולא יכל היה לקנות ספרים אבל הספרן הרשה לו לשב שם ולקרוא את הספרים בתוך הספריה, מה הוא היה עושה.. קורא ת הספר ו.. חוזר הביתה וכותב אותו בבית (זיכרון מיוחד), זה נשמע לך רגיל? גם עם זיכרון פינומנלי זה צריך להיות משהא מיוחד
דבר נוסף, תלמיד בא לעשות מבחן לרבנות והתקשה מאוד, הרב ראה שהוא מתקשה ופנה אליו לדעת מה קורה, התלמיד אמר שהוא מתקשה מאוד על אף שהוא חזר הרבה, הרב שאל אותו, כמה חזרת על החומר, התלמיד אמר, 6 פעמים! , הרב אמר לו, אני לא העזתי ללבוא לפניי שחזרתי על החומר 60 פעם! רק לנטת לקלוט את כח ההדמדה העצום הזה..

לגביי התקשורת, לגביי מה שהיה, אגב, שמעתי שבאמת היה סילוף דברים אמיתי הבינו את זה בצורה הלא נכונה, אתם יודעים איך הצלמים תופסיםפ אותו? אני שמעתי וזהדעזעתי, הרב עובדיה יוסף מעביר שיעורים והם יושבים שם העיתונאים בהרצאות שלו ופתאום מתחילים באמצע לצלם, זה דברים שיצאו מהקשרם (בפעם האחרונה זה היה לפי מה שהבנתי פשוט זוועה איך שפרשו זאת, התקשורת השמלאנית זה פשוט דבר ארור)
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-11-07, 16:14   #33
slim shady
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלslim shady

שלח הודעה דרך MSN אל slim shady

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed
"אוהב רב" "לא אוהב רב" בכל מקרה צרי להזהר בלשון
קצת ממה שאני יודע על הרב עובדיה יסף על גדולתו וכמה הוא עצום (מן המעט הידוע לי), כשהוא היה ילד הוא גדל במשפחה ענייה ולא יכל היה לקנות ספרים אבל הספרן הרשה לו לשב שם ולקרוא את הספרים בתוך הספריה, מה הוא היה עושה.. קורא ת הספר ו.. חוזר הביתה וכותב אותו בבית (זיכרון מיוחד), זה נשמע לך רגיל? גם עם זיכרון פינומנלי זה צריך להיות משהא מיוחד
דבר נוסף, תלמיד בא לעשות מבחן לרבנות והתקשה מאוד, הרב ראה שהוא מתקשה ופנה אליו לדעת מה קורה, התלמיד אמר שהוא מתקשה מאוד על אף שהוא חזר הרבה, הרב שאל אותו, כמה חזרת על החומר, התלמיד אמר, 6 פעמים! , הרב אמר לו, אני לא העזתי ללבוא לפניי שחזרתי על החומר 60 פעם! רק לנטת לקלוט את כח ההדמדה העצום הזה..

לגביי התקשורת, לגביי מה שהיה, אגב, שמעתי שבאמת היה סילוף דברים אמיתי הבינו את זה בצורה הלא נכונה, אתם יודעים איך הצלמים תופסיםפ אותו? אני שמעתי וזהדעזעתי, הרב עובדיה יוסף מעביר שיעורים והם יושבים שם העיתונאים בהרצאות שלו ופתאום מתחילים באמצע לצלם, זה דברים שיצאו מהקשרם (בפעם האחרונה זה היה לפי מה שהבנתי פשוט זוועה איך שפרשו זאת, התקשורת השמלאנית זה פשוט דבר ארור)
אני לא מבין מאיפה בא הרצון הזה של האפסים האלה לחפש את הרבנים כל הזמן... פשוט לא מבין... הרבנים מטיפים ליהדות- הרבנים מקללים- יאללה גבר שיפסיקו לזיין במוח לוקחים דברים והופכים אותם למה שהם רוצים החארות...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי keen12
דיי למיסיונריות
מה ההבדל בין השניים?..
ושלפני 6000 שנה אלוהים ברא את העולם ואחרי זה כדורי ברד ואש ירדו מהשמיים על בתי המצרים במצריים ומכת צפרדעים ודם ודבר... שטויות גם נכון? זה אמונה של אנשים... אתה רוצה לאסור על בנאדם להגיד את מה שהוא מאמין שיקרה? פה הצביעות... אתה כביכול אומר שהוא מסיט אבל אתה בעצם מתלונן על זה שהוא אומר במילים את מה שהוא מאמין שיקרה...

לגבי המוות... לא כולם מתים שווים ולא כולם עוברים לעולם הבא שווים... הרב הזה ובני סלע לא ילכו לאותו מקום בעולם הבא... צריך לכבד בנאדם שלמד פי כמה וכמה ממך ויש לו ידע פי כמה וכמה ממך בנושא... במיוחד כשמדובר ביהדות הדת של מדינת ישראל של העם היהודים... ככה מזלזלים ברב? בבנאדם שיותר צדיק מכולם שם ביחד 70 פעמים...

אל תיהיו כמו התקשורת השמאלית בארץ ותחפשו את הרבנים סתם כדי לחפש אותם ולהוציא אותם רעים... אם כבר לחפש אותם תחפשו אותם בשבילללמוד מהם כי אם באמת תשבו עם אוזניים פתוחות תאמינו לי שתלמדו דברים שלא תלמדו בשום מקום אחר (ואני לא מדבר רק על הלכות)
slim shady מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה