ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 04-06-07, 23:32   #21
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי niv-l
בקרוב אני בא לקחת את זה...
איפה אתה מתאמן ד"א?
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 23:35   #22
NIV-L
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
איפה אתה מתאמן ד"א?
בחיטובים..קרוב לבית והכי שקט מכל הבריזה ימית וכל החרטות מסביב
NIV-L מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 23:37   #23
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי NIV-L
בחיטובים..קרוב לבית והכי שקט מכל הבריזה ימית וכל החרטות מסביב
קרוב?!!?
זאת חתיכת הליכה עצבנית!ומה תעשה בחורף כמה זמן אתה מנוי לשם בכלל אחי?
שמע יש מצב אני ועומר נעבור לשם בגלל שהחדר כושר של הנפשונית מתחיל להזכיר לי בית שימוש של תאילנדים
ישן 04-06-07, 23:39   #24
NIV-L
חבר פעיל

ציטוט:
קרוב?!!?
זאת חתיכת הליכה עצבנית!ומה תעשה בחורף כמה זמן אתה מנוי לשם בכלל אחי?
שמע יש מצב אני ועומר נעבור לשם בגלל שהחדר כושר של הנפשונית מתחיל להזכיר לי בית שימוש של תאילנדים
חחח אתה בנפשונית?! שלא נדע.....
ומה הבעיה 12 דקות הליכה דרך בן גוריון.. תעבור שי הררי יתלהב ממך פעם היו שם סוסים לא יודע לאן כולם נעלמו ואני מנוי שם כבר שנתיים אבל הייתי הולך סתם כזה עד שהתחלתי רציני עם גיל..
ישן 04-06-07, 23:42   #25
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

סוליקו יא חתיכת חמור גארם מהלך על 2 מתי אני ואתה דופקים איזה שבוע אימונים ביחד רצוף ככה 900 סטים לכל שריר בכל אימון כמו שצריך ודופקים תמונות ומלמדים את הפורום איך לגדול באמת?

חחחחחחחחחח גלעד יא נעל אל תתעצבן שהצעתי לסוליקו להתאמן איתי , כי אני פשוט יודע שאיתך אי אפשר להתאמן אני עוד לא הגעתי ללחיצת כתפיים עם 80-90 קילו בדאמבלים...
ודרך אגב יש לנו עניין לא סגור תדבר איתי שמזדמן לך כי בזמן האחרון אני די עסוק אמרתי לך כבר למה...

ארבלללללללללללל - חח אין לי מה להגיד לך חוץ מזה שאני חולה על הבנאדם הזה המנהל הכי טוב שיש לנו פה בנאדם זהב וחבר אמיתי (אני מניח שאתה יודע על מה אני מדבר)

וואלה יש לנו פה קהילה מטורפת ניב חח ימבה סוסים עכשיו שאני חושב על זה... אין ספק שאתה בידיים טובות
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 04-06-07, 23:44   #26
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי niv-l
חחח אתה בנפשונית?! שלא נדע.....
ומה הבעיה 12 דקות הליכה דרך בן גוריון.. תעבור שי הררי יתלהב ממך פעם היו שם סוסים לא יודע לאן כולם נעלמו ואני מנוי שם כבר שנתיים אבל הייתי הולך סתם כזה עד שהתחלתי רציני עם גיל..
יש מצב נעבור אז אחי..יש לי כמה חברים שם ותמיד אומרים לי שהנפשונית זה שירותים ושכל הסבתות וההומואים שלא מבינים שיט בפיתוח גוף באים לשם וטאחלס זה נכון יש קהילה קטנה שם של אנשים שמבינים משהו,בכל אופן רק חדשנו את המנוי והבטיחו לשפץ את הנפשונית אם ניראה שעד שהמנויי יגמר לא ישפצו אותה נעזוב ונירוק לכולם שם בפנים :):):):) בוכים כי אנחנו זורקים קצת דמבלים וכי שברתי כבר פולי עליון תחתון ועיקמתי את הלג פרס אם עומר פעמיים כבר!
ישן 04-06-07, 23:45   #27
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
סוליקו יא חתיכת חמור גארם מהלך על 2 מתי אני ואתה דופקים איזה שבוע אימונים ביחד רצוף ככה 900 סטים לכל שריר בכל אימון כמו שצריך ודופקים תמונות ומלמדים את הפורום איך לגדול באמת?

חחחחחחחחחח גלעד יא נעל אל תתעצבן שהצעתי לסוליקו להתאמן איתי , כי אני פשוט יודע שאיתך אי אפשר להתאמן אני עוד לא הגעתי ללחיצת כתפיים עם 80-90 קילו בדאמבלים...
ודרך אגב יש לנו עניין לא סגור תדבר איתי שמזדמן לך כי בזמן האחרון אני די עסוק אמרתי לך כבר למה...

ארבלללללללללללל - חח אין לי מה להגיד לך חוץ מזה שאני חולה על הבנאדם הזה המנהל הכי טוב שיש לנו פה בנאדם זהב וחבר אמיתי (אני מניח שאתה יודע על מה אני מדבר)

וואלה יש לנו פה קהילה מטורפת ניב חח ימבה סוסים עכשיו שאני חושב על זה... אין ספק שאתה בידיים טובות
תשמע פעם הבאה שאני מצלצל אלייך ואתה לא עונה לי אני שובר לך את הטלפון ביחד אם המפרקת שלך אתה שמעתה אותי צלצלתי אלייך אולי 70000 פעמים מהחדר כושר אם עומר בקשר למה שסכמנו!
תענה פעם הבאה אחרת ...סינטול
ישן 04-06-07, 23:48   #28
NIV-L
חבר פעיל

ציטוט:
יש מצב נעבור אז אחי..יש לי כמה חברים שם ותמיד אומרים לי שהנפשונית זה שירותים ושכל הסבתות וההומואים שלא מבינים שיט בפיתוח גוף באים לשם וטאחלס זה נכון יש קהילה קטנה שם של אנשים שמבינים משהו,בכל אופן רק חדשנו את המנוי והבטיחו לשפץ את הנפשונית אם ניראה שעד שהמנויי יגמר לא ישפצו אותה נעזוב ונירוק לכולם שם בפנים :):):):) בוכים כי אנחנו זורקים קצת דמבלים וכי שברתי כבר פולי עליון תחתון ועיקמתי את הלג פרס אם עומר פעמיים כבר!
חיטובים אחלה מקום מלא משקולות לא היה לי בחיים שהיה איזה קטע שחכיתי לאיזה משקולת מכל דבר יש כמה פעמים כיף להתאמן אם באים אנשים אז זה תכלס להתאמן וזה ולא סתם לייצנים שיושבים לך על הנשמה..תעבור היתה תקופה גם שאליאב היה איזה 3 חודשים ואז הוא עזב חזרה לחור שרחוק מהבית שלו 3423445434 קילומטר
ישן 05-06-07, 00:27   #29
NIV-L
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אדמין
עוד הערה אחת כזאת ואתה מושעה, זה לא אשמת הפורום שעשית צחוק מעצמך

ברוך הבא לפורום ניב, וואו הרבה זמן לא ראיתי כבר את השייקר התרמי הזה.. נוסטלגיה

תאמין לי אחלה שייקר עד היום מחזיק, הוא טוב לגיינר עם החלב בגלל זה עד עכשיו שמרתי אותו
ישן 05-06-07, 01:08   #30
סוליקו
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלסוליקו

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר

יבוא יום ואני יסע עד אליכם כדי לדפוק אימון אחד חחח
סוליקו מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-06-07, 12:57   #31
^סהר^אבוטבול^
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל ^סהר^אבוטבול^

ברוך הבא גבר
^סהר^אבוטבול^ מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה