ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 14-06-07, 15:11   #41
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRule
המלטונין מבוקש בעיקר כתרופה להשראת שינה, אם כי ברור שמלטונין איננו תרופת הפלא שלה קיוו. למלטונין יש ערך בעיקר כדי למנוע הפרעות שינה שנגרמות בגלל "יעפת" (jet lag), אך ישנם מחקרים שחשפו כי ייתכן שהוא יעיל גם כטיפול בנדודי שינה.
טעות דפוס!!! מה יש לכם אנשים? אתם חושבים שאני מחוק , אני יודע טוב מאוד מה זה מלטונין ולא זאתי היתה הכוונה.
ישן 14-06-07, 15:13   #42
PoweRule
חבר פעיל

הסמל האישי שלPoweRule

ציטוט:
פורסם במקור על ידי OMRI-TURBO
טעות דפוס!!! מה יש לכם אנשים? אתם חושבים שאני מחוק , אני יודע טוב מאוד מה זה מלטונין ולא זאתי היתה הכוונה.
אתה צריך לצעוק עליהם לא עלי, אני כתבתי את זה ראשון
PoweRule מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:14   #43
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
פורסם במקור על ידי PoweRule
אתה צריך לצעוק עליהם לא עלי, אני כתבתי את זה ראשון
אבל אני קורא הפוך,מהסוף להתחלה..
ישן 14-06-07, 15:23   #44
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
קיבלת.

צבע עור לא קובע את השיוך הגזעי,שים לב לזה.לבן לא קשור לצבע עור,צבא עור קשור למלטונין ולא בהכרח משמש להבדלה בין גזעים. יהודים בין אם הצבע עור שלהם הוא שחום יותר(מזרח תיכוני) או לבן יותר, מקורם בשבטים השמיים שהגיעו לאירופה עקב כיבושים זרים של ישראל. באירופה,הם היו למין שבט זר וחיצוני גם במנהגים גם בתרבות וגם בדת וכתוצאה מכך סבלו מפרעות ושמרו על הקהילה שלהם סגורה(מה שגרם לכמה מחלות גנטיות תורשתיות). מחקרים גנטים על אשכנזים מראים שהדימיון הגנטי בינם לבין העמים האירופאים האחרים הוא עד 45% גנים משותפים. על ידי בדיקת ה-Y CHROMOSOME ניתן להבדיל בין יהודים לבין אוכלוסיות אחרות ומחקרים כבר הראו DNA משותף לכל הכהנים למשל(בלי קשר לשיוך מזרחי או אשכנזי) כמו כן המחקרים מראים את השיוך של הקבוצה ל-4 אמהות.
ממחקר גנטי על יהודים מכל ארצות העולם אנחנו הכי קרובים לטורקים ולעמים של איזור טורקיה,אבל גם ללבנונים ולסורים.(לא נעים להגיד אבל גם לפלסטינאים).
היהדות לא ניתפסת כדת במחקרים האלה, כיון שהיא תורשתית, זאת אומרת אתה יכול להיות יהודי אטאיסט או להחישב יהודי גם אם אתה נוצרי וההורים שלך יהודים. זה ביטוי אתני,שנובע מהיווצרות של קהילה שבטית,כאשר אחוז המגויירים הוא נמוך בצורה קיצונית מאוד. לצורך העניין יהודי גם אם הצבע עור שלו לבן מקורו אינו בשבטים הגרמניים האירופאיים או בעמים אירופאים אחרים שמוקרם הינו הינדו-איראני(משפחת השפות שמשותפת להודו איראן ושאר העמים האירופאים). לכן למשל הסמלים של היטלר היו מהמסורת ההינדו-איראנית,כאשר הפירוש של איראן זה ארי(ARYAN) והסמל של הצלב קרס הוא הודי.

אין קשר, אם תסתכל במחקר תיראה שהוא דן גם במאפיינים פיזיולוגים(כולל מוח)

באמת? אז איך זה שיהודים לפני אסייתים ולבנים? הלבנים והיהודים הם באותו מעמד סוציו אקונומי,ובכל המחקרים בעולם לא משנה אם בארה"ב או בריטנה התוצאות היו זהות תמיד עם פער ענק בין היהודים ללבנים(גויים) כאשר יש תמיד 15 נקודות הבדל בכל הארצות והדירוג זהה: 1-יהודים 2-אסייתים 3-לבנים 4-שחורים.

לא רק שהמחקר אמין, הוא אחד מתוך הרבה שנעשו בתחום. התירוץ שלך לא מתקבל.

אם צבע עור לא קובע את השיוך הגזעי , אז מה הוא כן קובע? את הדת?
כי אתה נתת כמה סוגים (לבנים,יהודים,אסייתים,שחורים), אתה מסכים איתי שהם לא נכללים באותה קטגוריה?
כי יהדות זה דת, אם תרצה או לא, בין אם זה גם משקף מאפיינים פיזיולוגים (מה שזה לא).

בנוגע לשאר החלק הראשון של ההודעה שלך, אתה סתם זרקת מושגים , אני לא מבין בזה יותר מדי, לכן לא אתייחס.

אני לא קראתי את המחקר, כי לא היה לי זמן, אולי אקרא אותו בהמשך (למרות שלפי איך שאתה מתאר אותו זה נראה לי כמו סתם תעמולה של איזה מכון מחקר חובבני (ככה הוא נראה לפי האתר))
לפי מה שתיארו פה המחקר בודק אוכלוסיות שונות לפי החוכמה שלהם, מבלי להתייחס למעמדות בחברה.

אגב המעמד של היהודים ושל "הלבנים", הוא לא אותו דבר, תבדוק אחוזי הצלחה בקרב יהודים, לבין "לבנים", והמעמד ממש ממש לא יהיה דומה.
לא בגלל שהיהודים חכמים יותר, אלא בגלל שליהודים יש יכולת לשרוד.

בנוגע לשאר הדברים, אקרא את המחקר בקרוב, ונהיה חכמים יותר.
Eagle מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:44   #45
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

המחקר התייחס למצב סוציו-אקונומי. יש שם חלק בfaq ששאל על זה, והוא הביא דוגמה של השוואה בין משפחה אסיתית אמריקאית עניה עם משפחה שחורה עניה באותה המידה.
לאסייתיים היו פחות ילדים, הבנות של המשפחה קיימו יחסי מין בגיל מאוד מאוחר יחסית לבנות של המשפחה השחורה וכו'
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 15:45   #46
OMRI-TURBO
מנהל ראשי

ציטוט:
[=Eagle]אם צבע עור לא קובע את השיוך הגזעי , אז מה הוא כן קובע? את הדת?
מה הקשר לזה שהוא קובע את הדת?
צבע עור הוא אחד מתוך הרבה מאפיינים שנכללים בגזע,הוא לא פרמטר בפני עצמו, שכן אתה יכול למצוא איטלקים,ספרדים מספרד ויוונים עם צבע עור יותר כהה מאשר של הצפון אירופאים,וזה עדיין לא ישנה את העובדה שהם אירופאים ולבנים.המקור שלהם הוא זהה,נדידת העמים מאיזור איראן והודו כפי שהסברתי לך ומשפחת השפות המשותפת(שכוללת שפות מפרסית והודית לאיטלקית יוונים וגרמנית). בניגוד למוצא היהודי, השמי, שהוא מאיזור ערב ומהמזרח התיכון. יהודי אשכנזי יכול להיות לבן בצבע,זה לא העניין,יש מלא ערבים לבנים והאמת שהסורים והלבנונים, וגם הטורקים הם אינים כהים בדרך כלל.
אבל שמדברים על שורשים מקורות ודימיון גנטי,וכמו כן בנוסף לביולוגיה-היסטוריה,תרבות ודת היהדות ניבדלת בכל המאפיינים האלו משוודי,גרמני,בריטי או כל צאצא אחר של השבטים הגרמניים.

כי
ציטוט:
אתה נתת כמה סוגים (לבנים,יהודים,אסייתים,שחורים), אתה מסכים איתי שהם לא נכללים באותה קטגוריה?
כי יהדות זה דת, אם תרצה או לא, בין אם זה גם משקף מאפיינים פיזיולוגים (מה שזה לא).
אתה לא משדר באותה שפה, אחוז המגויירים הוא נמוך,ליהדות מקורות ביולוגיים זהים בין אם מדובר באשכנזים או מזרחיים/ספרדים,המוצא זהה והגנים משותפים לאוכלוסיה הזאת, זה בדיוק מה שמראה ה-Y CHROMOSEME - מקור זהה לרוב ההיהודים מכל הקהילות בעולם,וייחוד מהאכולוסיה המקומית שהקיהלה נמצאת בה. הדמיון הוא לעמים באיזור טורקיה ולא לעמים גרמניים כמו שוודים/נורבגים/גרמנים ואפילו לא לאיטלקים או יוונים, כמו שאמרתי לך כבר מספר פעמים.

ציטוט:
בנוגע לשאר החלק הראשון של ההודעה שלך, אתה סתם זרקת מושגים , אני לא מבין בזה יותר מדי, לכן לא אתייחס.
אז באמת חבל על הזמן שלנו,אתה מדבר על דברים שאתה לא מבין בהם.

ציטוט:
לא קראתי את המחקר, כי לא היה לי זמן,
חבל על הזמן באמת,אני גם בן אדם עסוק וזה מעכב לי את הלימודים של שניה להיכנס ולהסביר לך דברים שאתה לא רוצה להבין.

(
ציטוט:
למרות שלפי איך שאתה מתאר אותו זה נראה לי כמו סתם תעמולה של איזה מכון מחקר חובבני (ככה הוא נראה לפי האתר))
בניגוד למה שמלמדים אותך במערכת החינוך מאז שאתה בכיתה א', שלא קשור בכלל למסרים חברתיים,אינטרס השלטון ומערכת החינוך להטמאת ערכים וחינוך על פי עקורונות הייסוד של השלטונות במדינה.
(זה היה בציניות אם לא הבנת)

ציטוט:
לפי מה שתיארו פה המחקר בודק אוכלוסיות שונות לפי החוכמה שלהם, מבלי להתייחס למעמדות בחברה.
אז שוב לא הבנת כלום. הוא בודק מספר של תכונות ביולוגיות פיזיות וכאלה שנבחנות,אבל לא רק.

ציטוט:
אגב המעמד של היהודים ושל "הלבנים", הוא לא אותו דבר, תבדוק אחוזי הצלחה בקרב יהודים, לבין "לבנים", והמעמד ממש ממש לא יהיה דומה.
לא בגלל שהיהודים חכמים יותר, אלא בגלל שליהודים יש יכולת לשרוד.
יכולת לישרוד זאת תכונה שמעוברת מאב לבן,והיא בהחלט קשורה לתכונות היהודיות,תודה שאתה מצדיק אותי סוף סוף. ואגב יכולת לישרוד לא אמורה להראות בכל הארצות הבדל ב-IQ של בדיוק 15 נקודות בין היהודים ללבנים האחרים(הכוונה גויים). כבר שמעתי דעות שזה קשור לילודה בתוך מאגר גנטי מצומצם כמו נישואין במשפחה הרחוקה,או היותר קרובה, דבר שגורם למחלות גנטיות אבל חלק מהחוקרים טוענים שאינטליגנציה היא אחת התופעות לוואי של זה. פה מדוברת רק על השארה שכן הידע שלי בנושא הזה ספציפית הוא לא גדול,אני אומר לך מה חוקרים מסבירים.

בנוגע לשאר הדברים, אקרא את המחקר בקרוב, ונהיה חכמים יותר.[/quote]
ישן 14-06-07, 16:10   #47
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
מה הקשר לזה שהוא קובע את הדת?
צבע עור הוא אחד מתוך הרבה מאפיינים שנכללים בגזע,הוא לא פרמטר בפני עצמו, שכן אתה יכול למצוא איטלקים,ספרדים מספרד ויוונים עם צבע עור יותר כהה מאשר של הצפון אירופאים,וזה עדיין לא ישנה את העובדה שהם אירופאים ולבנים.המקור שלהם הוא זהה,נדידת העמים מאיזור איראן והודו כפי שהסברתי לך ומשפחת השפות המשותפת(שכוללת שפות מפרסית והודית לאיטלקית יוונים וגרמנית). בניגוד למוצא היהודי, השמי, שהוא מאיזור ערב ומהמזרח התיכון. יהודי אשכנזי יכול להיות לבן בצבע,זה לא העניין,יש מלא ערבים לבנים והאמת שהסורים והלבנונים, וגם הטורקים הם אינים כהים בדרך כלל.
אבל שמדברים על שורשים מקורות ודימיון גנטי,וכמו כן בנוסף לביולוגיה-היסטוריה,תרבות ודת היהדות ניבדלת בכל המאפיינים האלו משוודי,גרמני,בריטי או כל צאצא אחר של השבטים הגרמניים.

כי

אתה לא משדר באותה שפה, אחוז המגויירים הוא נמוך,ליהדות מקורות ביולוגיים זהים בין אם מדובר באשכנזים או מזרחיים/ספרדים,המוצא זהה והגנים משותפים לאוכלוסיה הזאת, זה בדיוק מה שמראה ה-Y CHROMOSEME - מקור זהה לרוב ההיהודים מכל הקהילות בעולם,וייחוד מהאכולוסיה המקומית שהקיהלה נמצאת בה. הדמיון הוא לעמים באיזור טורקיה ולא לעמים גרמניים כמו שוודים/נורבגים/גרמנים ואפילו לא לאיטלקים או יוונים, כמו שאמרתי לך כבר מספר פעמים.

אז באמת חבל על הזמן שלנו,אתה מדבר על דברים שאתה לא מבין בהם.

חבל על הזמן באמת,אני גם בן אדם עסוק וזה מעכב לי את הלימודים של שניה להיכנס ולהסביר לך דברים שאתה לא רוצה להבין.

(
בניגוד למה שמלמדים אותך במערכת החינוך מאז שאתה בכיתה א', שלא קשור בכלל למסרים חברתיים,אינטרס השלטון ומערכת החינוך להטמאת ערכים וחינוך על פי עקורונות הייסוד של השלטונות במדינה.
(זה היה בציניות אם לא הבנת)

אז שוב לא הבנת כלום. הוא בודק מספר של תכונות ביולוגיות פיזיות וכאלה שנבחנות,אבל לא רק.

יכולת לישרוד זאת תכונה שמעוברת מאב לבן,והיא בהחלט קשורה לתכונות היהודיות,תודה שאתה מצדיק אותי סוף סוף. ואגב יכולת לישרוד לא אמורה להראות בכל הארצות הבדל ב-IQ של בדיוק 15 נקודות בין היהודים ללבנים האחרים(הכוונה גויים). כבר שמעתי דעות שזה קשור לילודה בתוך מאגר גנטי מצומצם כמו נישואין במשפחה הרחוקה,או היותר קרובה, דבר שגורם למחלות גנטיות אבל חלק מהחוקרים טוענים שאינטליגנציה היא אחת התופעות לוואי של זה. פה מדוברת רק על השארה שכן הידע שלי בנושא הזה ספציפית הוא לא גדול,אני אומר לך מה חוקרים מסבירים.

בנוגע לשאר הדברים, אקרא את המחקר בקרוב, ונהיה חכמים יותר.
[/quote]

אתה מתעקש להציק?
" אז שוב לא הבנת כלום. הוא בודק מספר של תכונות ביולוגיות פיזיות וכאלה שנבחנות,אבל לא רק."
אני אמרתי שמן הסתם לא הבנתי כי עוד לא קראתי את המחקר, אקרא אותו ואז אשוב להגיב לך על מה שבא לך.

ובקשר לכרומוזומים שלך, אני לא מבין בזה יותר מדי לכן אני לא אתבטא בעניין, בניגוד לאחרים אני מעדיף שלא להתבטא בנושאים שאני לא ממש מבין בהם.

בסה"כ מה שאני יכול להגיד לך בוודאות, זה שאתה גזען, שמנצל פורום של פיתוח גוף להפצת התעמולה הגזענית שלו.
בלי קשר למחקר עכשיו, הסרטון שלך הוא גזעני פרופר.
סרטון שקורא לשחורים בבונים, הוא סרטון גזעני, ועם כל הידע שלך בלבנים\שחורים, עמים הודים וכוי"צב, דברים טרוויאלים אתה לא יודע.

אז כמו שכבר אמרתי המחקר הוא 45 עמודים, אני אמצא זמן לקרוא אותו, אני אקרא אותו, ואני מניח שאני אמצא יותר מדיי סייגים בהודעות שלך.
כי הרי אתה ניזון משטויות גזעניות, ואני אומר את זה לא בגלל ההודעה הספציפית הזאת, אלא ממכלול ההודעות שאתה רושם.

רק שאלה, אם צבע עור הוא לא פרמטר, אז איך כשאתה מתייחס לקבוצות שונות באוכלוסיה כמו אסייתים, ויהודים, אתה מתייחס גם לשחורים ולבנים?
ישן 14-06-07, 16:28   #48
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אוקיי eagle אתה לא מאמין, אז בוא תקרא את הדף שהבאתי ואז נדבר. אין טעם לזרוק באוויר מילים.
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 14-06-07, 16:34   #49
Goldberg
חבר פעיל

לא פלא שאחרי זה אתם באים ואומרים ששונאים אותנו בכל עולם סתם ככה בלי סיבה , מי הוא בכלל הזיין הזה שהוא יורד על השחורים שם ועל המקסיקנים וכל אלה, הוא עוד מדבר על זה שהוא יושב בהתחלה של האוטובוס לאומת השחורים שם שיושבים בסוף, מה הוא שכח מה היה בגרמניה ?!
פשוט בן אדם מפגר אין לי מה להוסיף.
Goldberg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 16:58   #50
Eagle
חבר פעיל

הסמל האישי שלEagle

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אוקיי eagle אתה לא מאמין, אז בוא תקרא את הדף שהבאתי ואז נדבר. אין טעם לזרוק באוויר מילים.
זה לא דף, זה 47 דפים.
ואני אקרא
ישן 14-06-07, 17:18   #51
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
זה לא דף, זה 47 דפים.
ואני אקרא
:laugh: התכוונתי לדף אינטרנט!
סינטרקס
סיינטרקס
ישן 14-06-07, 18:02   #52
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dstyle
מבייש לחלוטין את הדגל התלוי מאחוריו

הבן אדם הזה עשה פי 10000 למען יהודים ברחבי העולם ובארץ יותר ממך ומכל המשפחה שלך
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 18:04   #53
SuzukiR
חבר פעיל

דרך אגב משיחה שלי אם חיים בן פסח

שאלתי אותו מה אתה אומר על השחורים בארצות הברית הוא אמר לי שרוב רובם אנטישמים מאוד ותומכים בערבים ומיתנקלים ביהודים ברחובות ברוקלין
וכו

זה למה הקימו את הליגה להגנת יהודים שעכשיו

זה כוח מסימה יהודי שעוזר ליהודים שמה וממן ישיבות של כיפות סרוגות ובתי יתומים וכו בארץ וביהודה ושומרון
ישן 14-06-07, 18:06   #54
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran_z
עכשיו סיימתי לראות את הסירטונים שלו שעומרי נתן, איכס איזה דיבור מסריח וגזעני, לא פלא שהוא ישב בכלא ולא מכניסים אותו לישראל, הוא ממש מדבר מגעיל ולא לעיניין וקורא לשחורים בשמות.
הבנאדם הזה עוד יקבל את מה שמגיע לו.

הבן אדם הזה ישב בכלא
כי הוא פעל נגד מטרות סוביטיות כדי שיאפשרו ליהודים מברית המועצות לעלות לארץ ישראל
וישב על זה 5 שנים בכלא אמרקאי

לא נותנים לא לעלות לארץ השמאל בגלל שהם אומרים שהוא יותר מדי "קיצוני"
ישן 14-06-07, 18:09   #55
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Eagle
לא נמאס עם הגזענות?
זה בדיוק הבנאדם שאמר שצריך לעשות שואה לאשכנזים, מעניין שאתה נותן לו במה ככה.

הוא לא אמר את זה

זה מישהו שהשם שלו רוני שהיה פעם מנהל באתר שלו שהיסתסכך איתו ופתח אתר אחר והתחיל לעשות סירטונים שכיאלו חיים בן פסח תומך בשואה למרות שהוא ממש לא !!!!

וגם הוא עשה סירטונים על עוד כמה מנהלים מהפורום שמה

עד שאיזה הגיע כבר למצב שהוא איים לירצוח ילדים בני 13 ו17
בסוף חיים בן פסח דיבר אם איתמר בין גביר

כי אותו רוני עבר לנהל את האתר של חזית

ואז בסוף הם סגרו את האתר
ישן 14-06-07, 18:10   #56
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חחחחחחחחחחחחחחחחח חלק מהבדיחות מצחיקות הייתי בניו יורק כבר 4 פעמים בחיים שלי ותאמת אני לא מתפלא עקב כל הפשע שאנשים ככה עושים בדיחות על הקהילה האפרואמריקאית, אבל עדין אני לא סובל את חיים בן פסח אני שונא אותו ואני רוצה שהוא ימות וכמה שיותר מהר הוא כרגיל מתחבא במחסן שלו ברגע שהוא יצא אני אחכה לו בחוץ אם איזה קרש ואשבור לו על הראש

גלעד אם אתה סומך על מילה שלי בתור חבר

אני אומר לך נישבע לך בחיים שלי שהבן אדם הזה לא אמר את הדברים האלה
זה מישהו ערך את הסירטונים שלו כדי שזה יתאים לכך

חיים בין פסח בעצמו אשכנזי
והוא מאוד נגד השואה ...
ישן 14-06-07, 18:11   #57
SuzukiR
חבר פעיל

דרך אגב חיים בין פסח הצביע לשחור לראשות העיר ניו יורק

ואפילו ניפגש איתו כי הוא פרו ישראלי ואוהב את ישראל
ישן 14-06-07, 20:01   #58
SaBaGMaN
חבר פעיל

דחפו את כל כל המחקרים "המדעיים" האלה לתחת!
מה קורה איתכם? איפה האונושיות?
הכל סביב מחקרים וחארטות?
למה לישנוא? למה כל ההפרדות המעפנות האלה?
שחור,לבן,סיני,רוסי,הולנדי...מזה משנה מאיפה הוא בא או הצבע שלו?
בחייאת!!
כל אדם שחווה פעם גזענות יכול כולכך להזדהות ולהתנגד לדבר הזה שאתם עושים פה!
כן אין לי בעיה עם הומור וואלה פנאן להריץ צחוקים וליצחוק על הדברים האלה,אבל היו פה אמירות שהצליחו לשגע אותי!
יש לי לא מעט חברים עם צבע עור "שחור" ותאמינו לי אף אחד לא פחות טוב או חכם מיכם!
אני יכול להריץ לכם שמות של אמניי רגאיי וגם היפ הופ שהלירקס שלהם משפריץ חוכמה בכמיות,ולא אל תדמיינו את פוסי סנט או מישו מה mtv
ומישו פה זרק שהם מיתנקלים ליהודים וכו'..מה אתה מבלבל בשכל? אנשים מאוד קרובים אליי חיו שם ובעוד מקומות וואלה יש לא מעט רסיפקט ליהודים ואם יש בעיות אז זה כמו כל סיחסוך בין אנשים לא ביגלל שהם יהודים זה בטוח.
אין לי טעם להכנס לאיזה ויכוח פה אתם רוצים להשאר עם כל השיט הזה בראש שלכם תישארו,לא בא לשנות או להטיף לכם אבל זה הצליח להגעיל אותי,יש הומור ואני הכי זורם בשטיות האלה אבל זה מגיע לגיזענות מגעילה צריך לעשות סטופ
אלויי שתיפגשו עם כמה ניגז בפינה חשוכה)
אני סתם צוחק,תישתדלו לישנוא פחות,ליצחוק יותר..אין טעם להפרדות האלה
סופ"ש מוצלח לכולם
SaBaGMaN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 20:06   #59
VoRteX
חבר פעיל

כל הקטע שחיים בן פסח "פגע" "הפציץ" מטרות סובייטיות זה שקר. לפי מה שהבנתי.
VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 14-06-07, 20:24   #60
Troya
מושעה

כללי:: אוהב הליכות רומנטיות לאורך חוף הים לצפות בשקיעה ולהתחבק תחת אור הכוכבים

חחחחחחחחחחחח איזה חיקוי גרוע
Troya מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה