ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-09-07, 20:13   #1
טלכהן
חבר פעיל

הסמל האישי שלטלכהן

אני חשוב כמוהו העם היהודי דרקקקק
טלכהן מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 20:54   #2
Ori-Silver
חבר פעיל

הסמל האישי שלOri-Silver

אני גם רואה את התנ"ך כסיפור היסטורי שהאנשים שכתבו אותו הוסיפו הרבה שטויות וכל מיני דברים על טבעיים כדי להוכיח שיש אלוהים בשביל שיהיה לאנשים במה להאחז.
למרות שאני לא מאמין בחצי ממה שרשום בתנ"ך ואני בכלל לא שומר על כלום בענייני דת אני חושב שזה חשוב ללמד יחידה של תנ"ך בכל בית ספר,זה הסיפור של העם שלנו וזה משהו שמיחד אותנו ולמרות שחלק גדול זה בולשיט יש גם אמת מבחינת הסיפור ההיסטורי והדרך של העם שלנו במהלך השנים.
Ori-Silver מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 21:00   #3
Leo
חבר ותיק

כללי:: אני אואב תרד
עוסק ב:: סוחר תרד.
שלח הודעה דרך MSN אל Leo

וכמובן , זה שאיזה כמה לא רוצים ללמוד תנ"ך גם הרבה לא רוצים ללמוד ספרות , היסטוריה , מתמטיקה (טוב נו , זה מקצוע ריאלי אז אין פה ויכוח אם הם לא רוצים ללמוד את זה עדיף שיפנו מקום מהבצפר)
אנגלית ערבית ובעצם כל מקצוע .

יש בתי ספר דמוקרטיים בארץ שמאפשרים את זה , הם יכולים ללכת לשמה...

חוץ מזה שלדעתי עוד 5 שנים בצפר יהיה דבר ארכאי וישמש בעיקר למטרות קהילה "חינוך" וכו' ...
כבר עכשיו הוא ארכאי ומיושן אבל לא קולטים את זה עדיין (אתה נכנס לגוגל + יוטוב + ויקיפדיה ויש לך את הכל על הכל , למרות שאני שונא את המונפול של שלושת אלה, הם יכולים בקלות לשנות דעת קהל של מיליונים והם נסחרים בבורסה)

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 21:02   #4
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Leo
וכמובן , זה שאיזה כמה לא רוצים ללמוד תנ"ך גם הרבה לא רוצים ללמוד ספרות , היסטוריה , מתמטיקה (טוב נו , זה מקצוע ריאלי אז אין פה ויכוח אם הם לא רוצים ללמוד את זה עדיף שיפנו מקום מהבצפר)
אנגלית ערבית ובעצם כל מקצוע .

יש בתי ספר דמוקרטיים בארץ שמאפשרים את זה , הם יכולים ללכת לשמה...

חוץ מזה שלדעתי עוד 5 שנים בצפר יהיה דבר ארכאי וישמש בעיקר למטרות קהילה "חינוך" וכו' ...
כבר עכשיו הוא ארכאי ומיושן אבל לא קולטים את זה עדיין (אתה נכנס לגוגל + יוטוב + ויקיפדיה ויש לך את הכל על הכל , למרות שאני שונא את המונפול של שלושת אלה, הם יכולים בקלות לשנות דעת קהל של מיליונים והם נסחרים בבורסה)
תהיה קצת ריאליסטי, יש מספר ממש מצומצם של בתי ספר כאלה, ולך תדע לעזאזל איפה הם נמצאים, גם ליסוע שעתיים בשביל ללכת לבית ספר ללא לימוד תנ"ך? נו באמת.
כל הטענה שלו בכתבה זה על רוב בתי הספר הרגילים, שבהם לומד הרוב, בגלל זה גם הדעה.
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-09-07, 14:17   #5
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
תהיה קצת ריאליסטי, יש מספר ממש מצומצם של בתי ספר כאלה, ולך תדע לעזאזל איפה הם נמצאים, גם ליסוע שעתיים בשביל ללכת לבית ספר ללא לימוד תנ"ך? נו באמת.
כל הטענה שלו בכתבה זה על רוב בתי הספר הרגילים, שבהם לומד הרוב, בגלל זה גם הדעה.
ביקוש מתורגם מהר מאוד לסיפוקו תמורת דבר מה...

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 22:16   #6
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

נתניה שלנו נתניה
ישן 24-09-07, 22:27   #7
blinki
חבר פעיל

לא מסכים כי איתו כי אני יכול להגיד שאני גם לא מאמין במתמטיקה אבל בכל זאת אני לומד את זה מה לעשות צריך ללמוד גם דברים שלא אוהבים, המטרה של משרד החינוך היא לפתוח לנו אופקים חדשים ותנ"ך גם כלול בזה.
וחוץ מזה זה דעתו בלבד של הכותב זה לא אומר שדעתו היא דעת וואלה,הוא לא עבר על שום חוק ולא היו שם שום דברי נאצה ככה שדבריו ליגיטמים.
אני משער שאם מישהו היה מפרסם כתבה שכל הערבים מחבלים ורק טרנספר הוא הפיתרון לא היית מתרעם, למרות שאני נגד מה שהוא כתב אבל זה טור דעה לא טור וואלה.
blinki מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-09-07, 22:30   #8
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
לא מסכים כי איתו כי אני יכול להגיד שאני גם לא מאמין במתמטיקה אבל בכל זאת אני לומד את זה מה לעשות צריך ללמוד גם דברים שלא אוהבים, המטרה של משרד החינוך היא לפתוח לנו אופקים חדשים ותנ"ך גם כלול בזה.
וחוץ מזה זה דעתו בלבד של הכותב זה לא אומר שדעתו היא דעת וואלה,הוא לא עבר על שום חוק ולא היו שם שום דברי נאצה ככה שדבריו ליגיטמים.
אני משער שאם מישהו היה מפרסם כתבה שכל הערבים מחבלים ורק טרנספר הוא הפיתרון לא היית מתרעם, למרות שאני נגד מה שהוא כתב אבל זה טור דעה לא טור וואלה.
אל תשווה תנ"ך עם מתמטיקה, מתמטיקה זה ידע בסיסי שחייב להיות לכל אחד
ומטרת משרד החינוך זה להוציא אותנו עם בגרות .
ישן 25-09-07, 14:16   #9
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

ציטוט:
פורסם במקור על ידי blinki
יש מספיק ערבים שיתעצבו מהכתבה הזאת לבד , חוץ מזה הם מפרסמים כתבות נגד היהודים במדינות שלהם ובאתרים המגזריים שלהם כל שני וחמישי.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 19:41   #10
Antonator1
הושעה

הוא צודק לגמרי בזה שמי שלא מאמין באלהים - אין סיבה שילמד תנ"ך. אני בשיעורי תנ"ך פשוט הייתי במצב רוח איום ונורא - הייתי נרדם בלי סוף ותמיד זלזלתי. וחלאס כבר עם ה - "בלי עתיד אין עבר" הזה, כולנו יודעים שגם אתה נרדמת בשיעורי תנ"ך.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 19:51   #11
eyalamzleg
חבר פעיל

דווקא חשוב לילמוד תנך אבל בלי היבט דתי יש בתנך הרבה אגדות וסיפורים יפים בעלי ערך מוסרי יפה מאוד ולא מסובך מידי
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 19:57   #12
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
הוא צודק לגמרי בזה שמי שלא מאמין באלהים - אין סיבה שילמד תנ"ך. אני בשיעורי תנ"ך פשוט הייתי במצב רוח איום ונורא - הייתי נרדם בלי סוף ותמיד זלזלתי. וחלאס כבר עם ה - "בלי עתיד אין עבר" הזה, כולנו יודעים שגם אתה נרדמת בשיעורי תנ"ך.
מה הקשר בין בגרות בתנ"ך לבין אמונה?לא אני רציני...
אבא שלי זה הבן אדם הכי אתאיסט שקיים הוא מסוגל לקחת מקדחה ולקדוח 20 חורים בקיר ביום כיפור לעומת אמא שלי שמאוד מסורתית ושומרת על הדת והכשרות בבית..
והוא מאוד נהנה לקרוא את התנ"ך
בשיעורי תנ"ך בבית ספר אין שום מסר או הטפה דתית שגורמת לך להאמין באלוהים.
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 21:14   #13
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

וואלה אם יבטלו תנ"ך אז אחרי שנה יבטלו בתי ספר ממלכתיים דתיים וארי זה נהייה כמו צרפת שאסור ללכת לבית ספר עם כיפה ,
מדינה יהודית עלאק.

אגב במונחים מסויימים אפשר לשרוף אתר אינטרנט וירטואלי...
לעשות שמה איזה דפייס שאי אפשר יהיה לגלוש ואז זה יפנה המון "אנרגייה זמינה"(רוחב פס) בישראל.

דווקא רעיון דיי טוב כי אין באתר הזה שום דבר שימושי , וזה האתר הכי פופולארי בארץ.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 21:27   #14
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

הסנה, "ויצאו מים מן הסלע", קריעת ים סוף ועוד) שלא היו מביישות ספר מדע בדיוני, שהמדע בחיים לא הצליח ולא יצליח להסביר

רואים שהבחור הזה לא יודע כלום מהחיים שלו! כל המדענים/ היסטוריונים/ חוקרים מסכימים שיציאת מצרים זו עובדה היסטורית וכל מכות מיצריים כולל ים סוף הוסברו מדעית והוחכו ארכאולוגית שהיתרחשו! רק פה נישאלת השאלה אם מכות מצריים + קריעת ים סוף זה צירוף מיקרים של גז מסויים שהישתחרר מהאגם וגרם לתופעות לוואי של מיים בצבע אדום חושך מוות ולבריחת הצפרדעים והארבה לערים ולכפרים או שמישהו כיוון את הדברים!
אף אחד ולו הסקפטי הגדול ביותר לא יכול להגיד שהניסים/ האירועים שכתובים בתנך הם סיפורי אגדות

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 21:33   #15
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ///Efi///
הסנה, "ויצאו מים מן הסלע", קריעת ים סוף ועוד) שלא היו מביישות ספר מדע בדיוני, שהמדע בחיים לא הצליח ולא יצליח להסביר

רואים שהבחור הזה לא יודע כלום מהחיים שלו! כל המדענים/ היסטוריונים/ חוקרים מסכימים שיציאת מצרים זו עובדה היסטורית וכל מכות מיצריים כולל ים סוף הוסברו מדעית והוחכו ארכאולוגית שהיתרחשו! רק פה נישאלת השאלה אם מכות מצריים + קריעת ים סוף זה צירוף מיקרים של גז מסויים שהישתחרר מהאגם וגרם לתופעות לוואי של מיים בצבע אדום חושך מוות ולבריחת הצפרדעים והארבה לערים ולכפרים או שמישהו כיוון את הדברים!
אף אחד ולו הסקפטי הגדול ביותר לא יכול להגיד שהניסים/ האירועים שכתובים בתנך הם סיפורי אגדות
אהא... מה שתגיד.
אני אישית מאמין לחוקרים שסבורים שהתופעות קרו בקנה מידה זעיר, ומי שכתב את התנך עשה מזבוב פיל.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 21:36   #16
eyalamzleg
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אהא... מה שתגיד.
אני אישית מאמין לחוקרים שסבורים שהתופעות קרו בקנה מידה זעיר, ומי שכתב את התנך עשה מזבוב פיל.
נכון , ולכן הוא כלכך מכושר וזה למה הספר הזה הוא ספר גאוני
eyalamzleg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 21:44   #17
///Efi///
חבר פעיל

הסמל האישי של///Efi///

שלח הודעה דרך ICQ אל ///Efi/// שלח הודעה דרך MSN אל ///Efi///

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אהא... מה שתגיד.
ככה אנחנו, אתה הולך ברחוב אתה רואה בשמיים משו שמזכיר לך צלחת מעופפת וזה נעלם יכול להיות שזה היה סתם בלון אבל מה תספר לחבר שלך? ניסו לחטוף אותי חייזרים אני ראיתי אותם עושים תימורונים באוויר ובלה בלה בלה! אותו סיפור כאן זה קרה אני מאמין שזה קרה זה הוכח שזה קרה להגיד לך שזה היה ים סוף שאנחנו מכירים היום שניחצה לשתיים? לא יכול, וסביר להניח שזאת הייתה סתם שלולית גדולה.....

///Efi/// מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-09-07, 22:21   #18
Leo
חבר ותיק

שלח הודעה דרך MSN אל Leo

תכלס כל העסק הגרנדיוזי זה הסרטים ההוליוודים שעשו על התנ"ך אז לא נראה לי שבאמת היו 12 קורידורים עם קירות מים בים סוף ..

מים מהסלע? טוב זה ממש לא מדעי! מפלי מים ומעיינות זה חומר של סיפורי פנטזיה לילדים קטנים.

Leo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-07, 10:55   #19
Joe
מושעה

שלח הודעה דרך ICQ אל Joe

כל הדתות בעולם מקבלות את התנך, ובזכות זה אנחנו יושבים עכשיו פה ולא בהוגנדה אוסטרליה או כל מקום אחר, ארץ ישראל לעם ישראל.

בלי דת אין לו עתיד פה.

בנאדם כזה אני יכול לשחוט עם סכין יפני בלי שיעלה לי אפילו הדופק
Joe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 29-09-07, 11:10   #20
Antonator1
הושעה

הטענה שיש לי בעד שיעורי תנ"ך היא שהתנ"ך הוא כנראה ספר משלים שאנחנו אמורים ללמוד מהם או משהו כזה.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה