ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 11-02-09, 09:36   #41
The Sun
Banned

לא!!!!!!!! בחיים אל תישן בצהריים זה לא בריא!!!!! לעולם אל תעשה זאת!!!!!!
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 11:31   #42
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

ציטוט:
פורסם במקור על ידי speed צפה בהודעה
לא זכור לי שכתוב בתורה על זה שהפירמידות נבנו ע"י בנ"י, תקן אותי אם אני טועה. לכן זוהי רק דוגמא לחוכמה שנשכחה מהעולם ולא הזכרתי לגביה דבר.
חוץ מזה, מה זה משנה? זה לא קשור לזה שזה חוכמה נשכחה מהעולם.

על המשפט הזה בא לי להוריד לך כאפה..
ישן 11-02-09, 11:33   #43
little_friend
חבר פעיל

הסמל האישי שלlittle_friend

עוסק ב:: חייל משוחרר!!!
חדר כושר: אין לו שם

[quote=speed;763811]
ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she צפה בהודעה
speed
צא ולמד תלמידו של הרמב"ם: למרות שחכמי ישראל התירו דברים מסויימים משום רפואה הם נעשו אסורים משום דרכי האמורי, כיוון שנמצא שאין בהם רפואה. משמע, רפואה זה מדע אמפירי וצריכים לעקוב אחר הנסיון והמידע המדעי. לא אחרי הרמב"ם ולא אחרי האר"י שכבודם במקומו מונח אבל אין להם סמכות.
QUOTE]

מצטער שאני מצטט חלק מדבריך אבל זה בדיוק מה שאני מחוייב לעשות גם פה.
צא ולמד בעצמך, לא רק מדבריי "רפואה אמיתיים" (כלומר, מדורנו, פעם הם לטענתך היו טפשים) אלא גם מדבריך שלמעשה, בשניי הדברים האלו (שינה בצהריים והוצאת זרע לבטלה) זה למעשה לא בריא מבחינה רפואית, היום! לא אתמול, זה ידע שהשינה בצהריים גורמת לאדים במח שלא בריאים (אחריי האוכל בעיקר) וזה ידוע שיש הורמון המופרש מבלוטת היפותלמוס הנמצאת במוח ועובר דרך עמוד השידרה עד החלציים וק אז נוצר הזרע בשלמות- כלומר, זהו חומר המופרש מהמח (אני לא סגור על זה, אני פשוט לא זוכר טוב, אם אני לאטועה הסיבה היא שזה יוצר לחץ, ודבר שני שזהו חומר כימי החיוני למוח ולכן כשמוציאים אותו מהגוף אם זה לא נעשה במיתון זה לא בריא)- אגב, את זה למדתי לפני כשנה וחצי בערך בביולוגיה, שא תחשוב שזה מימים עברו..
אם את זה למדת בשיעור ביולוגיה צריך לסקול את המורה של\ך
ישן 11-02-09, 20:27   #44
itaiprz1
חבר פעיל

הסמל האישי שלitaiprz1

עוסק ב:: אאני עוסק בעיקר בסמים.
חדר כושר: ספורטוב
שלח הודעה דרך ICQ אל itaiprz1 שלח הודעה דרך MSN אל itaiprz1

[quote=little_friend;763862]
ציטוט:

אם את זה למדת בשיעור ביולוגיה צריך לסקול את המורה של\ך
חחחחחחחחחחח
תאמת בביולוגיה אתה לומד כלכך הרבה שטויות.
itaiprz1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 21:55   #45
speed
חבר פעיל

ציטוט:
וכמובן שלא התייחסת בענייניות למקורות שהבאתי שמראים שברפואה צריכים ללמוד עם הזמן ובחרת להגיד שאמרתי שהם "טפשים" ועוד דברים שלא אמרתי ושאינם רלוונטיים. הרמב"ם לא סומך על עצמו כמו שאתה סומך עליו, זה נראה לך הגיוני? תחזור למציאות..
למדתי, החכמתי, תודה.
מודה שיש פעמים שעדיף לשתוק, אם הייתי יודע את זה אולי לא הייתי לומד את דברי הרמב"ם בכלל מלכתחילה.

בכל מרקה ובלי הקשר, אתה מסכים איתי שמה שצריך ללימוד התורה קיים כבר והיה ידוע כתורה ממשה לסיני?
הנה אתר שמצאתי שיש בו הרבה בעניין כמוו זה http://emet1.com/?page_id=241
(לא קשור)יש גם חקר האלוקות בצורה יפה: http://emet1.com/?page_id=57
speed מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 21:57   #46
speed
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי little_friend צפה בהודעה
על המשפט הזה בא לי להוריד לך כאפה..
לא הבנתי למה, שיהיה..
ישן 11-02-09, 22:28   #47
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

ציטוט:
למדתי, החכמתי, תודה.
מודה שיש פעמים שעדיף לשתוק, אם הייתי יודע את זה אולי לא הייתי לומד את דברי הרמב"ם בכלל מלכתחילה.

בכל מרקה ובלי הקשר, אתה מסכים איתי שמה שצריך ללימוד התורה קיים כבר והיה ידוע כתורה ממשה לסיני?
הנה אתר שמצאתי שיש בו הרבה בעניין כמוו זה http://emet1.com/?page_id=241
(לא קשור)יש גם חקר האלוקות בצורה יפה: http://emet1.com/?page_id=57
זאת סוגיה מרתקת שמתאימה יותר לפורום "כיפה".

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-02-09, 22:38   #48
speed
חבר פעיל

ציטוט:
זאת סוגיה מרתקת שמתאימה יותר לפורום "כיפה".
יפה יפה אבל בהחלט התרעמ על מה שכתבתי, מותר לי לדון. כמו שמביאים עובדות מכל מקום אחר (וכמו שמביאים סטנד אפ..)- הגיוני שעל אותו פוסט אנ ייביא הסבר לדברים שכתבתי לא?
ישן 12-02-09, 00:05   #49
m0she
מנהל מחלקת התזונה

זה לא רלוונטי. הבאת מקור הלכתי לעניין רפואי - הראיתי לך שרפואה באדם זה לא עניין מסורתי אלא אמפירי. אני לא הולך לפתוח איתך דיון על תורה למשה מסיני. הדברים שכתבת היו לא רלוונטיים, הבנו, עברנו הלאה.

MosheG@israelbody.org
ישן 12-02-09, 00:34   #50
speed
חבר פעיל

ציטוט:
זה לא רלוונטי. הבאת מקור הלכתי לעניין רפואי - הראיתי לך שרפואה באדם זה לא עניין מסורתי אלא אמפירי. אני לא הולך לפתוח איתך דיון על תורה למשה מסיני. הדברים שכתבת היו לא רלוונטיים, הבנו, עברנו הלאה.
תקרא את מה שכתבתי, הבנתי אותך למדתי והחכמתי, תודה.
הדברים שהבאתי היו קשורים כי היה פה אחד למעלה שהתחיל לתחקר אותי על הפירמידות במצריים .
נכון, זה דיון רפואי ואין לו כל קשר למה שהבאתי כל עוד הרפואה היא לפי רפואה של אותו הזמן.
(לא בשבילך, בשביל מי שהיו למעלה, נו טוב גם בשבילך, דוגמא לניתוח בימי התלמוד עוד לפניי הניתוח הרשמי שנעשה: http://emet1.com/?s=%D7%A0%D7%99%D7%AA%D7%95%D7%97 זה רק מראה שהיו חכמת נוספות שנשכחו משום מה, בקיצור הם לא היו טפשים ובגלל זה אני סקפטי אם הדברים של הרמב"ם לא תקפים להיום, מכיוון שרשמת משהוא שלא ידעתי, שרפואה היא לפי אותו הזמן כתבתי מה שכתבתי אח"כ, שאם היית יודע את זה אולי לא הייי לומד את זה- אגב, תורת הקוונטים אפילו באחד המאמרים שם נראה שעברה ארבע גלגולים של ניסויים שכל פעם הוכח דבר אחר עד שהגיע לאינשטיין שהביא תגלית)
ישן 12-02-09, 00:46   #51
m0she
מנהל מחלקת התזונה

אני מכיר את הגמרא המצוטטת ממקור ראשון. אין בפרוצדורה שמתוארת שם משהו מיוחד או מרגש שגורם לי לחשוב שהיתה פה חכמה גדולה. להעלות לבית שיש זה לא לשמור על סטריליזציה. להגיד תורת הקוונטים בלי קשר לא גורם לך להשמע חכם.

MosheG@israelbody.org
ישן 12-02-09, 00:56   #52
speed
חבר פעיל

ציטוט:
אני מכיר את הגמרא המצוטטת ממקור ראשון. אין בפרוצדורה שמתוארת שם משהו מיוחד או מרגש שגורם לי לחשוב שהיתה פה חכמה גדולה. להעלות לבית שיש זה לא לשמור על סטריליזציה. להגיד תורת הקוונטים בלי קשר לא גורם לך להשמע חכם.
* המקרה של הניתוח בוצע בזמן שלא היה בכלל ניתוח ע"י הרדמה- זה החידוש
* נראה שלא קראת את המאמר שהבאתי לפני כן (השני מביניהם, בסוף המאמר אם אתה לא מעוניין לקרוא) , שם מצויין על תורת הקוונטים, אני התייחסתי דווקא לנקודה שזו דוגמא לחכמה שעברה גילגולים ולמעשה הכל היה נכון, גם המחקר הראשון וגם השני.
ישן 12-02-09, 09:15   #53
m0she
מנהל מחלקת התזונה

speed, תאמין לי, אני לא צריך לקרוא על הקוונטים באתרים שמנסים לשכנע אותך להאמין באלוהים - מי שרוצה ללמוד על קוונטים צריך לפתוח טקסט בוק של פיזיקה מודרנית.
אתה אומר שהניתוח היה חידוש, אני יכול להביא לך דוגמאות להרבה "רפואות" עתיקות, "מגניבות" לא פחות - זה עדיין לא אומר כלום. בנוסף, אף אחד לא אמר שזה היה חידוש. להשקות ביין זה ממש לא הרדמה ברת השוואה להרדמה שמשתמשים בה היום. שימוש ביין לשיכוך כאבים זאת לא טכניקה מתוחכמת וחדשה, זה עתיק מאוד.

בכל אופן, כל זה לא רלוונטי, לכן שוב, אבקש ממך להפסיק. יש לך נטייה לגרור דיונים הזויים עם טענות לא רלוונטיות. כמו שהמלצתי לחבר פורום אחר, לך תשחק כדורגל, תעשה משהו נחמד.

MosheG@israelbody.org
ישן 12-02-09, 11:14   #54
roma1992ster
חבר פעיל

ציטוט:
speed, תאמין לי, אני לא צריך לקרוא על הקוונטים באתרים שמנסים לשכנע אותך להאמין באלוהים - מי שרוצה ללמוד על קוונטים צריך לפתוח טקסט בוק של פיזיקה מודרנית.
אתה אומר שהניתוח היה חידוש, אני יכול להביא לך דוגמאות להרבה "רפואות" עתיקות, "מגניבות" לא פחות - זה עדיין לא אומר כלום. בנוסף, אף אחד לא אמר שזה היה חידוש. להשקות ביין זה ממש לא הרדמה ברת השוואה להרדמה שמשתמשים בה היום. שימוש ביין לשיכוך כאבים זאת לא טכניקה מתוחכמת וחדשה, זה עתיק מאוד.

בכל אופן, כל זה לא רלוונטי, לכן שוב, אבקש ממך להפסיק. יש לך נטייה לגרור דיונים הזויים עם טענות לא רלוונטיות. כמו שהמלצתי לחבר פורום אחר, לך תשחק כדורגל, תעשה משהו נחמד.
ישן 13-02-09, 02:04   #55
speed
חבר פעיל

ציטוט:

לגביי הניתוח, כתוב: "השקיוהו סמא דשינתא" (השקוהו סם של שינה), לא כתוב שזה יין, כתוב סם (אם איניי טועה "בשומיי" זה יין). דבר שני, אם יש לך בכל אמונה אחרת רפואות "מגניבות" שהם חכמות שכאילו "נתגלו" אבל למעשה היו קיימות בתקופות הקדומות זה רק מצדיק את מה שאמרתי- שהיו בעבר חכמות שנשכחו מהעולם ולכן אין לעשות אותם טיפשי ובגלל זה אני בכלל לא בטוח אם מה שכתוב ברמב"ם הוא לא תקף להיום (בגלל זה הבאתי את תורת הקוונטים, לא בשביל להוכיח משהוא ממנה, רק בשביל להראות שיש מציאות של הבנה דו כיוונית מאותו המקור ואפילו יותר, במקרה של הקווטים זה שלש הבנות. ואז ציינתי, לא משנה שאינשטיין אמר שהוא חושב לפי דעתו זה לא הדבר האמיתי, כלומר יש עוד הבנות מאותו חכמה)

עכשיו מה שרציתי לומר לך והוא מאוד חשוב לי(מאוד מאוד), בסדר הבנתי אותך (תתפלא, גם אני לא מת ל זה) אני באמת מעדיף ללכת ולקרוא בעצמי, אבל מה לעשות, לפעמים יש שאלות ובעיניי, הם יכולות להפוך את עולמי לשמים וארץ! אני יודע מה כל צד ואם אתוודע שטעיתי ותעיתי ולא משנה באיזה צד אי פשוט יהפוך אותו לצד השני. כשהבאתי את הדוג' שהבאתי זה היה מתוך מטרה תמימה באמת לתת ידע, כשנודע לי ממך שאי אפשר לסמוך על זה זה עדיין נשאר בגדר נחמד אבל בשלב שהופיעו שאלות של אמונה זה מביא אותי למצב שאני נחנק, אני לא יודע איך לתאר לך את זה, כי אם אני לא מביא הוכחה אני צריך לשנות את הדרך שלי וברגע ששיניתי את הדרך שלי פגעתי בדרך הקודמת, אני רוצה שהדרך בה אלך תהיה שלמה- זה לא יעזור אם תפטור אותי ואני אלך כי אני לא (לא קיבלתי ואני חושב שזה משום שהבעתי את דעתי ולא עשיתי דבר רע, ואם אני אקבל באן או כל דבר אחר אני כאילו נסתם לתמיד, תחשוב שהיו זורקים אותך מהעולם שאתה מכיר בגלל שאלה מסויימת וללא הסברים, זה בדיוק מה שהבאן או משהוא שמפטיר בך וזורק אותך או כל דבר אחר מהסוג הזה, אני מודע לזה שזה עלול להביא לי אותו אבל אני מקווה שמודעים לביטוי שלי, ) ואני מקווה שיהיה הבנה וגם תשובות. כמו שכתבתי, אני לא מטיף אי מברר בדיוק כמו שצריך לעשות כל בן אדם בי אם הוא מאמין ובין אם לא, ואם השאלה (והיא עלתה במקרה ובכלל לא ניסיתי להפנות את זה לשאלה) עולה אז היא תצטרך להיפטר פה כי מפה נבעה השאלה- זוהי אמת דרכי, להגיע לאמת בין אם היא שמחה ובין אם היא כואבת.

נערך לאחרונה על ידי speed, 13-02-09 בשעה 02:08.
ישן 13-02-09, 02:39   #56
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar

ציטוט:
לגביי הניתוח, כתוב: "השקיוהו סמא דשינתא" (השקוהו סם של שינה), לא כתוב שזה יין, כתוב סם (אם איניי טועה "בשומיי" זה יין). דבר שני, אם יש לך בכל אמונה אחרת רפואות "מגניבות" שהם חכמות שכאילו "נתגלו" אבל למעשה היו קיימות בתקופות הקדומות זה רק מצדיק את מה שאמרתי- שהיו בעבר חכמות שנשכחו מהעולם ולכן אין לעשות אותם טיפשי ובגלל זה אני בכלל לא בטוח אם מה שכתוב ברמב"ם הוא לא תקף להיום (בגלל זה הבאתי את תורת הקוונטים, לא בשביל להוכיח משהוא ממנה, רק בשביל להראות שיש מציאות של הבנה דו כיוונית מאותו המקור ואפילו יותר, במקרה של הקווטים זה שלש הבנות. ואז ציינתי, לא משנה שאינשטיין אמר שהוא חושב לפי דעתו זה לא הדבר האמיתי, כלומר יש עוד הבנות מאותו חכמה)

עכשיו מה שרציתי לומר לך והוא מאוד חשוב לי(מאוד מאוד), בסדר הבנתי אותך (תתפלא, גם אני לא מת ל זה) אני באמת מעדיף ללכת ולקרוא בעצמי, אבל מה לעשות, לפעמים יש שאלות ובעיניי, הם יכולות להפוך את עולמי לשמים וארץ! אני יודע מה כל צד ואם אתוודע שטעיתי ותעיתי ולא משנה באיזה צד אי פשוט יהפוך אותו לצד השני. כשהבאתי את הדוג' שהבאתי זה היה מתוך מטרה תמימה באמת לתת ידע, כשנודע לי ממך שאי אפשר לסמוך על זה זה עדיין נשאר בגדר נחמד אבל בשלב שהופיעו שאלות של אמונה זה מביא אותי למצב שאני נחנק, אני לא יודע איך לתאר לך את זה, כי אם אני לא מביא הוכחה אני צריך לשנות את הדרך שלי וברגע ששיניתי את הדרך שלי פגעתי בדרך הקודמת, אני רוצה שהדרך בה אלך תהיה שלמה- זה לא יעזור אם תפטור אותי ואני אלך כי אני לא (לא קיבלתי ואני חושב שזה משום שהבעתי את דעתי ולא עשיתי דבר רע, ואם אני אקבל באן או כל דבר אחר אני כאילו נסתם לתמיד, תחשוב שהיו זורקים אותך מהעולם שאתה מכיר בגלל שאלה מסויימת וללא הסברים, זה בדיוק מה שהבאן או משהוא שמפטיר בך וזורק אותך או כל דבר אחר מהסוג הזה, אני מודע לזה שזה עלול להביא לי אותו אבל אני מקווה שמודעים לביטוי שלי, ) ואני מקווה שיהיה הבנה וגם תשובות. כמו שכתבתי, אני לא מטיף אי מברר בדיוק כמו שצריך לעשות כל בן אדם בי אם הוא מאמין ובין אם לא, ואם השאלה (והיא עלתה במקרה ובכלל לא ניסיתי להפנות את זה לשאלה) עולה אז היא תצטרך להיפטר פה כי מפה נבעה השאלה- זוהי אמת דרכי, להגיע לאמת בין אם היא שמחה ובין אם היא כואבת.

ידידי, כל זה טוב ויפה ... אבל זה לא רלוונטי לדיון ועל כך להפסק בזה הרגע.
הדיון הוא לא על דת, על רמב"ם או על האלוהים...

זו שאלה שכוונה לתשובה ממקורות רפואיים מדעיים , ולא מקורות דתיים. חכמה שנשכחה מהעולם יש סיבה לכך שהיא נשכחה ... וזה כי היא לא רלוונטית יותר. כמו כל טקס לשם טקס, וכל אמונה לשם אמונה ...

לכן הדיון הזה על אמונות , ומידע דתי נפסק כרגע.
או שאתה מצטט מקורות מדעיים בנוגע לנושא או שאל תענה על השאלה. לתת מידע שגוי הוא גרוע באלפים מאשר פשוט לשתוק.
ישן 13-02-09, 04:03   #57
speed
חבר פעיל

בסדר, תודה.
ישן 13-02-09, 09:35   #58
m0she
מנהל מחלקת התזונה

ציטוט:
לגביי הניתוח, כתוב: "השקיוהו סמא דשינתא" (השקוהו סם של שינה), לא כתוב שזה יין, כתוב סם (אם איניי טועה "בשומיי" זה יין). דבר שני, אם יש לך בכל אמונה אחרת רפואות "מגניבות" שהם חכמות שכאילו "נתגלו" אבל למעשה היו קיימות בתקופות הקדומות זה רק מצדיק את מה שאמרתי- שהיו בעבר חכמות שנשכחו מהעולם ולכן אין לעשות אותם טיפשי ובגלל זה אני בכלל לא בטוח אם מה שכתוב ברמב"ם הוא לא תקף להיום
הנה בשבילך, סם שינה עתיק שעדיין בשימוש ועוד לפני תקופת הגמרא: יש תיעוד מ1500 לפנה"ס של שימוש באופיואידים במצרים העתיקה. אז זה לא מיוחד בכלל. בכל אופן, כל ה"רפואות" האלה הן לא מוצלחות במיוחד - גם כי מי שהשתמש בהן לא הבין בדיוק מה עושה מה שהוא נותן וגם כי החומרים לא היו נקיים ומבודדים וכו'. בכל אופן, כשיש ראיות חדשות שמה שאתה אומר לא נכון, זה לא מעניין מה אמרו אז - כי יש הוכחות עכשיו, לא סיפורים על אדים.

זה היה רק כי כל כך התעניינת, אתה יכול להמשיך ולקרוא בעצמך. אני מצטרף לholy...

MosheG@israelbody.org
ישן 13-02-09, 10:36   #59
The Sun
Banned

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :):):):) זה הדיון הכי חופר שראיתי אי פעם בפורום.
הפסקתי לקרוא בערך בתגובה הראשונה שדיברה על תורה ודת
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה