ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 25-08-07, 20:32   #41
Tamir H
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
תמיר, מה הקשר להורים? מה הקשר לבתי ספר? הטענה שלי היא אחרת לגמרי. אפשר להשיג חיילים יותר טובים באמצעים יותר יעילים ויותר נעימים. זה הכל.
כנראה לא הבנתי את הכוונה שלך
מה שרציתי להגיד זה שאי אפשר להיות רכים אי אפשר
האויב שלך לא יהיה איתך נעים
צריך ללמוד להתמודד (אני מדבר על קרביים)
אבל מה שכן אני מסכים איתך שהצבא ארגון מסורבל, לא יעיל וצריך שיפור רציני

וסוזוקי הצבא הרוסי זה היה בשביל ההגזמה
Tamir H מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:33   #42
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

נתנאל, מערכת המשפט היא חלק מדמוקרטיה, אתה כנראה לא מבין את ההבדל בין דיקטטורה לדמוקרטיה.
בנוגע להפגזות, כבר הסברתי למה זה לא רלוונטי.. המטרה היא לא להרוג מחבלים בהפצצה אוירית. המטרה היא לפגוע בתשתיות ובשביל זה לא צריכים להרוג אזרחים. ברור שבמלחמות מתים אזרחים, אבל להפגיז יישוב אזרחי בלי להודיע מראש זה סתם רצח, זה ממש לא הכרח.

Bullet, רופא או לא?

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:35   #43
Tal67
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Tal67

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
אין מה לעשות סוזוקי, אי אפשר להפגיז שכונות מגורים מלאות באנשים. הפגזות לא נועדו לפגוע באנשים, הן נועדו לפגוע בתשתיות בד"כ. המחבלים אולי יברחו אבל התשתיות שלהם יהרסו בהפגזה. אין צורך להרוג אזרחים בשביל זה.

תמיר, מה הקשר להורים? מה הקשר לבתי ספר? הטענה שלי היא אחרת לגמרי. אפשר להשיג חיילים יותר טובים באמצעים יותר יעילים ויותר נעימים. זה הכל.
פשוט המחבלים שרוצחים על ימין ועל שמאל אזרחים (עם כוונה) אכפת ממנו.
התקשורת היא הגורם המרכזי שמראה את הצבא הישראלי בעין רעה, וככה יוצא שאנחנו
הלא בסדר, פשוט גועל נפש.
מצידי למחוק את עזה ולבנון עוד היום או שפשוט להכנס לעזה בכוח ולהרוג כל איש חיזבאללה.

ושוב המשטמת הזה סתם מפונק וסוציומת.
ישן 25-08-07, 20:36   #44
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tal67
הלא בסדר, פשוט גועל נפש.
מצידי למחוק את עזה ולבנון עוד היום או שפשוט להכנס לעזה בכוח ולהרוג כל איש חיזבאללה.

אתה לא היחיד שבעד הפעולות האלה , פשוט איך אתה חושב שתהיה דעת הקהל העולמית עלינו אח"כ?
ואי אפשר להגיד שלא אכפת

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:36   #45
Mikeo
חבר פעיל

הסמל האישי שלMikeo

הוא מדבר בולשיט גמור. וכן, הוא באמת מגן יותר מדי על המשתמטים.
כולם צריכים לקרוא את הספר "החייל האמיץ שוויק" של הסופר הצ'כי יארוסלב האשק, כדי להבין איך התנהל צבא אמיתי בתקופת מלחמה, לפני שהייתה דמוקרטיה וזכויות אדם וקב"ן וכוליי...
יש שם קטע כזה, כשאחד המפקדים המגייסים שאל את העוזר שלו:
" כל העם הצ'כי הם חבורת משתמטים! כמה חיילים זימנו פה לגיוס בעיר הזאת?"
"10,000 איש, המפקד."
"וכמה אנשים אנחנו נצרף לצבא האוסטרי היום?"
"10,000 איש, המפקד."

ואז התחיל פרק בספר שהוא גם מצחיק וגם עצוב, כי הוא הייה מה שבאמת עשו בסופו של דבר:
חיילים בעלי מחלות ופגמים גופניים שונים עברו אצל הרופא הצבאי.
"מה הבעייה שלך, אדוני?"
"שחפת, רופא."
"כשיר ללחימה. הבא בתור. מה איתך?"
"יש לי אסטמה קשה"
"כשיר ללחימה, הבא בתור! מה הבעייה שלך?"
"הוא חרש ואילם, אדוני הרופא."
"כשיר ללחימה. הבא בתור!"
Mikeo מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:41   #46
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Tal67
הלא בסדר, פשוט גועל נפש.

אחי, בעזה זה החמאס. בלבנון זה חיזבאלל'ה.
ובנוגע ליחס של המפקדים לפקודים, ככה זה צריך להיות, אם המפקדים יהיו רכים עם הפקודים שלהם, הפקודים יזלזלו ויזרקו זין על מפקדיהם ולא ימלאו פקודות.

VoRteX מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:41   #47
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she
נתנאל, מערכת המשפט היא חלק מדמוקרטיה, אתה כנראה לא מבין את ההבדל בין דיקטטורה לדמוקרטיה.
בנוגע להפגזות, כבר הסברתי למה זה לא רלוונטי.. המטרה היא לא להרוג מחבלים בהפצצה אוירית. המטרה היא לפגוע בתשתיות ובשביל זה לא צריכים להרוג אזרחים. ברור שבמלחמות מתים אזרחים, אבל להפגיז יישוב אזרחי בלי להודיע מראש זה סתם רצח, זה ממש לא הכרח.

Bullet, רופא או לא?
אבל כשאתה מודיע לכפר ערבי שאתה הולך להפציץ אותו, מה שקורה זה שהאזרחים לא מתפנים כי יש להם משפחות ואין להם זמן לאסוף הכל וללכת, אבל המחבלים כן מתפנים ועושים את זה מהר מאוד. גם אזרחים הם תשתיות. אם אתה הורס גשר, הבנאים יבנו אותו מחדש. אם אתה פוצע מישהו, הרופאים ידאגו שהוא יחיה. אם אתה הורס בונקר נשק, המהנדסים האזרחים ידאגו שהוא יתמלא שוב
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:42   #48
SuzukiR
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי m0she

Bullet, רופא או לא?
אני יודע שהיא חלק מהדמוקרטיה אבל היא מיתנהגת כיאלו אסור לגעת בא צריך ליעל אותה ולהגביל אותה זה לא הגיוני שמערכת המשפט יותר חזקה מהמדינה עצמה

בנוגע להפגזות לא נסכים לגבי זה לא נורא
SuzukiR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:45   #49
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
אבל כשאתה מודיע לכפר ערבי שאתה הולך להפציץ אותו, מה שקורה זה שהאזרחים לא מתפנים כי יש להם משפחות ואין להם זמן לאסוף הכל וללכת, אבל המחבלים כן מתפנים ועושים את זה מהר מאוד. גם אזרחים הם תשתיות. אם אתה הורס גשר, הבנאים יבנו אותו מחדש. אם אתה פוצע מישהו, הרופאים ידאגו שהוא יחיה. אם אתה הורס בונקר נשק, המהנדסים האזרחים ידאגו שהוא יתמלא שוב
החיים קשים, הא?

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 20:48   #50
Tal67
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל Tal67

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
אחי, בעזה זה החמאס. בלבנון זה חיזבאלל'ה.
ובנוגע ליחס של המפקדים לפקודים, ככה זה צריך להיות, אם המפקדים יהיו רכים עם הפקודים שלהם, הפקודים יזלזלו ויזרקו זין על מפקדיהם ולא ימלאו פקודות.
מה זה משנה, אותו חרא..
ישן 25-08-07, 20:49   #51
m0she
מנהל מחלקת התזונה

כללי:: משה גלעדי
עוסק ב:: סטודנט לרפואה

טל, זה בדיוק הטיעון שלי. זה שהם לא בסדר לא אומר שאני צריך להיות לא בסדר. יש לי מוסר משלי, המוסר שלי לא מוכתב על ידי איסמעיל הנייה או כל טרוריסט אחר.

למקרה שמישהו עוד לא הבין, לא אמרתי שהמפקדים צריכים להיות רכים עם הפקודים שלהם. הטיעון הוא אחר לגמרי.

Bullet, מהנדסים חפים מפשע לא בונים בונקרים של טרוריסטים. מהנדסים טרוריסטים עושים את זה. אתה לא עושה את ההפרדה בין אוכלוסיה חפה מפשע לבין טרוריסטים. מה הפתרון שלך? להרוג גם את האזרחים כי יש להם מקצועות? אז יביאו בעלי מקצוע אחרים, זאת לא בעיה. אין להפגזה ערך בתור סתם רצח.

נתנאל, למדת אזרחות? מערכת המשפט לא צריכה להיות כפופה לגמרי לממשלה, אם היא היתה כפופה לממשלה לא היה לה ערך בתור מערכת משפט.

לא יצא לי להגיב עוד עד הסופ"ש לצערי, בכל אופן זה דיון חשוב.

MosheG@israelbody.org
m0she מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 21:23   #52
shahaflol
חבר פעיל

כמה נקודות:

1. היחס לטירונים בצבא, גם לקרבים שביניהם, בסדר גמור. ברור שהטירונות תהיה קשה גם פיסית וגם פסיכולוגית על מנת לחשל את החייל. צה"ל לא יכול להרשות לעצמו שהחיילים, בעיקר הקרביים, לא יהיו בוגרים ולא יצליחו לעמוד בפני לחץ, גם בבחינה הפסיכולוגית. אם הטירונות מצליחה לשבור אותם, אז איך לעזאזל הם יתנהלו בזמן מלחמה? בחזית? איך הם יתנהלו אם, חס וחלילה, יחטפו אותם? סליחה על הבוטות, אבל הם לא אמורים לבכות כמו ילדה קטנה ולשפוך את כל מה שהם יודעים ברגע שהם נופלים לשבי. הטירונות היא כלום לעומת מה שעלול לקרות במצב הבטחוני הקיים.

2. הביקורת על צה"ל גם ככה רבה מהתקשורת ומהעם. ברגע שצה"ל מגייס חייל, הוא רכוש צבאי. אין לו דיעה כשהוא בתפקיד, אלא במקרים מיוחדים( פקודה בלתי חוקית בעליל). בתור אחד שנגד ההתנתקות אני יכול להגיד שלמרות דעתי, בתקופת ההתנתקות לחיילים אסור היה לסרב פקודה משום שבמצב כזה כל חייל בצה"ל יוכל לפעול לפי הדעה הפוליטית שלו ולמיין את הפקודות שקיבל. אי אפשר לנהל כך צבא. צה"ל אמור להיות יציב ואין מקום לביקורות של חיילים כלפי פעולות צה"ל ברוב המקרים.
הצבא לא דמוקרטי, הוא דיקטטורי. אי אפשר לתת לכל חייל לפעול לפי דעתו.

3. הפצצת כפרים אזרחים במקרה כמו שהיה במלחמת לבנון לגיטימית גם ללא הודעה מראש. נתחיל מכך שצבא לבנון אמור היה להיות האחראי בלחימה בחיזבאללה משום שארגון הטרור הזה פועל בשטחו, בתוך לבנון. גם אם נתעלם מזה, לזרוע צבאית (במקרה הזה של החיזבאללה) אסור להתחבא בין אזרחים. במידה והוא עושה כך, כל הרוג אזרחי הוא באחריותו בלבד (שימו לב, צה"ל לא אחראי להרוגים הישראלים משום שיש שטחים צבאיים מוגדרים בו הוא נמצא, מופרד מהאזרחים. למרות זאת, החיזבאללה ירו לעבר מטרות אזרחיות.)
חלוקת הכרזות לא באה לשרת שום חוק בינלאומי, אלא באה לשרת רק את ההסברה שלנו בעולם, לא שזה עזר. שוב - נכון שאסור לפגוע במטרות אזרחיות, אבל לא הותירו לנו ברירה ברגע שהחליטו לפעול בשטח אזרחי.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 21:33   #53
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
3. הפצצת כפרים אזרחים במקרה כמו שהיה במלחמת לבנון לגיטימית גם ללא הודעה מראש. נתחיל מכך שצבא לבנון אמור היה להיות האחראי בלחימה בחיזבאללה משום שארגון הטרור הזה פועל בשטחו, בתוך לבנון. גם אם נתעלם מזה, לזרוע צבאית (במקרה הזה של החיזבאללה) אסור להתחבא בין אזרחים. במידה והוא עושה כך, כל הרוג אזרחי הוא באחריותו בלבד (שימו לב, צה"ל לא אחראי להרוגים הישראלים משום שיש שטחים צבאיים מוגדרים בו הוא נמצא, מופרד מהאזרחים. למרות זאת, החיזבאללה ירו לעבר מטרות אזרחיות.)
חלוקת הכרזות לא באה לשרת שום חוק בינלאומי, אלא באה לשרת רק את ההסברה שלנו בעולם, לא שזה עזר. שוב - נכון שאסור לפגוע במטרות אזרחיות, אבל לא הותירו לנו ברירה ברגע שהחליטו לפעול בשטח אזרחי.
צבא לבנון הוא עלוב, אין לו בכלל סיכוי לעמוד מול חיזבאלל'ה, צבא של פחדנים, ואני לא מאשים אותם, כי הם יתקפו את חיזבאלל'ה הם פשוט יפסידו.
(לדעתי צבא לבנון בכלל יעזור לחיזבאלל'ה ולא ילחם כנגדו).

ישן 25-08-07, 21:39   #54
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי VoRteX
צבא לבנון הוא עלוב, אין לו בכלל סיכוי לעמוד מול חיזבאלל'ה, צבא של פחדנים, ואני לא מאשים אותם, כי הם יתקפו את חיזבאלל'ה הם פשוט יפסידו.
(לדעתי צבא לבנון בכלל יעזור לחיזבאלל'ה ולא ילחם כנגדו).
עדיין, זה לא פוטר אותו מאחריות. אני לא אכנס לזה כי זה כבר גולש מנושא הפוסט לגמרי.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 21:53   #55
Sugarzaza

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

אגב, מה זה אמור להביע?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3438823,00.html

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 21:56   #56
VoRteX
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Sugarzaza
אגב, מה זה אמור להביע?

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3438823,00.html
זה באמת פישול רציני, ואני בטוח שמי שאמר לו להצהיר את זה, מבין כמה הוא טעה.

ישן 25-08-07, 22:00   #57
tona_mAn
חבר פעיל

הסמל האישי שלtona_mAn

לא מבין את כולם... מי שהתגייס ידע לאיזה מערכת הוא נכנס.
כולם יודעים מראש מה זה צבא ומה החוקים של צבא.
עוד לא ראיתם צבאות בעולם. לוקח דוגמא מצבא ארה''ב או צבא רוסיה.. החיילים האלה אוכלים
חול...נחשים הם אוכלים באימונים...ויחס? פחחח הם תצליחו להוציא מהמפקדים שם חצי חיוך זה יחשב נדירררר...
אז נמאס כבר מכל המפונקים שנמאס להם מהצבא ונמאס להם מהמפקד וזה שזה משתלט להם על החיים. מי שלא טוב לו שיצא, ודי להתעסק במשתמטים, נמאס לי שהארץ הזאת מתחלקת לחצי: אלה שעשו צבא ואלה ש"השתמטו".
בקשר למשימות, לצה''ל יש המון טעויות והוא צריך להפיק לקחים ולא לחזור על הטעויות הללו שוב ושוב, לא מספיק שההסברה שלו על הפנים הוא גם ממשיך לעשות פאשלות ולהרוג כמה חפים מפשע בכל יום כמעט.

tona_mAn מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 22:08   #58
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

פייי...
זה הורג אותי!
זה מזכיר לי מלא דברים שהיום עושים במקום מה שעשו פעם...
אני רואה ילדים בוכים לאיזה ממתק וההורים לא רצו לקנות...עשר שניות של בכי= ממתק! איך אמורים להשיג משמעת?
ועוד בוכים על היחס בצבא? איזה שטויות...הם אמורים לאכול חרא! מה הם יעשו בזמן מלחמה? למי הם יבכו אז? \=
סבבה...לא איכפת לי שמשתמטים. הצבא לא מתאים לכולם וזאת מדינה דמוקרטית אבל למה לנסות להסיט? יאללה...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
בטח שאני יורד לבנות!
goldBEN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 22:09   #59
Mr.Bazooka

ציטוט:
פורסם במקור על ידי goldBEN
פייי...
זה הורג אותי!
זה מזכיר לי מלא דברים שהיום עושים במקום מה שעשו פעם...
אני רואה ילדים בוכים לאיזה ממתק וההורים לא רצו לקנות...עשר שניות של בכי= ממתק! איך אמורים להשיג משמעת?
ועוד בוכים על היחס בצבא? איזה שטויות...הם אמורים לאכול חרא! מה הם יעשו בזמן מלחמה? למי הם יבכו אז? \=
סבבה...לא איכפת לי שמשתמטים. הצבא לא מתאים לכולם וזאת מדינה דמוקרטית אבל למה לנסות להסיט? יאללה...
יפה אמרת!

ציטוט:
פורסם במקור על ידי The-Two צפה בהודעה
במילה אחת אתה מלך.
[quote=Eldar Azulay;970410]שתוק שתוק אתה לא העלאת תמונות בכלל ואני שם עליך אלף זין מפגר
אני לא 53 קילו אני זין מצוץ בתחת טוב
Mr.Bazooka מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 25-08-07, 22:14   #60
goldBEN
אזהרה חמורה - שפה בוטה ושאינה הולמת

הסמל האישי שלgoldBEN

שלח הודעה דרך ICQ אל goldBEN שלח הודעה דרך MSN אל goldBEN

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Mr.Bazooka
יפה אמרת!
(:

ציטוט: