ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 30-05-08, 21:43   #41
Rendi Orton
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ninja
ליואב טל מה זה השטיות האילו שאתה משווה את אלי האנה לאריק זאבי וכו'
בעיקרון בודיבילדינג זה אימון של גג שעה וחצי ולא כל יום לעומת ענפים אחרים שמתאמנים מעל 5 שעות כל יום כמו איגרוף ששם לא רק עושים על השק אלא גם קרבות,גם משקולות וגם אירובי
כשעברתי מבודיבילידינג לאיגרוף הרגשתי איזה הבדל עצום זה
בודיבילדינג זה אחד מענפי הספורט הקלים ביותר כי זה לאכול המון לישון ולהתאמן
ככה שחלאס להגיד שזה אחד הספורטים הקשים ולהשוות את זה לענפי ספורט קשים הרבה יותר
זה ממש לא בדיוק ככה,אתה צריך לאכול ליד השעון כל הזמן,ולישון טוב,להתאמן לקראת תחרות איזה 5-6פעמים בשבוע..זה לא קל..
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-08, 22:27   #42
dethMAN
אני תותח,אתם יודעים שאני תותח? כי אם לא אז תדעו שאני תותח, הא אני גם תותח

הסמל האישי שלdethMAN

עוסק ב:: אזרח :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ninja
בעיקרון בודיבילדינג זה אימון של גג שעה וחצי ולא כל יום לעומת ענפים אחרים שמתאמנים מעל 5 שעות כל יום כמו איגרוף ששם לא רק עושים על השק אלא גם קרבות,גם משקולות וגם אירובי
ספורט לא קשה?
אולי אחד היותר קשים שיש.
צריך הרבה משמעת עצמית, כוח סיבולת והתמדה.
dethMAN מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-08, 22:32   #43
denous
IsraelBody VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלdenous

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ninja

קלים ביותר ?
שלא נדבר על זה שכל בודי בילדר רציני מוכן לסכן את עצמו למען הספורט הזה...
הספורט הזה הוא אחד הקשים...
ואתה מסתכל על הצד הזה שאוכלים הרבה ויושנים הרבה... אתה שוכח שעם כל זה יש אימונים ויש כאלו שמתאמנים פעמיים ביום כל יום ויש זמנים קבועים להרבה דברים משמע אין כל כך הרבה זמן למשפחה כמו בענפים ספורט אחרים.
שלא נדבר על זה שבזמן החיטוב זה הספורט הכי קשה שיש !
צריך משמעת עצמית בצורה מטורפת מה אתה מדבר בכלל אני רוצה לראות אותך עובר חיטוב כזה וייבוש כמו שעושה בודיבילדר.
פח.
ישן 30-05-08, 22:33   #44
ninja
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי dethMAN
ספורט לא קשה?
אולי אחד היותר קשים שיש.
צריך הרבה משמעת עצמית, כוח סיבולת והתמדה.
זה אפשר להגיד על כל ספורט ובשאר הענפים זה קשה הרבה יותר פי אלף
ורנדי אורטון אל תנסה ללמוד אותי מה זה בודיבילדינג אני חייתי ככה שנתיים
אבל מה לעשות שבתכלס אין מקום להשוואה בין בודיבילדינג לאיגרוף או ספורט אחר
ninja מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-08, 22:50   #45
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ninja
זה אפשר להגיד על כל ספורט ובשאר הענפים זה קשה הרבה יותר פי אלף
ורנדי אורטון אל תנסה ללמוד אותי מה זה בודיבילדינג אני חייתי ככה שנתיים
אבל מה לעשות שבתכלס אין מקום להשוואה בין בודיבילדינג לאיגרוף או ספורט אחר

בתור אחד שבא גם מרקע של אומנויות לחימה ,וגם מבודיבילדינג אני נאלץ לציין YOUR FULL OF SHIT SON !!

אתה מתיימר לזה שחיית כמו באדיבילדר שנתיים ,מה זה שנתיים בכלל ? בספורט הזה שנתיים שקולות לעשר דקות ,הקושי בספורט הזה הוא לא רק לחיות את החיים ,אלא לחיות אותם מספיק זמן כדי לקצור את הפירות ,כל גרם שריר צריך להרוויח בחודשים על גבי חודשים של עבודה מפרכת ודיאטה נכונה ,ואללה הייתי בסרט של לקום בחמש בבוקר לעשות את הריצות לפני קרבות ,והייתי בסרט של אימוני טכניקה של שעתיים ואז עוד שעה אימון קרבות ,ושעתיים של קאטות לפני השינה ,ומדיטציה בבוקר ,וטאי צ'י וצ'י קונג שלוש פעמים בשבוע ,ואללה הייתי שם ובחזרה ואני אומר לך בתור אחד שלקח ולוקח את שני סגנונות החיים האלו לקיצוניות ,שפיתוח גוף הוא הספורט הקשה ביותר מנטלית שקיים ,נקודה !

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 30-05-08, 23:00   #46
Rendi Orton
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2
בתור אחד שבא גם מרקע של אומנויות לחימה ,וגם מבודיבילדינג אני נאלץ לציין YOUR FULL OF SHIT SON !!

אתה מתיימר לזה שחיית כמו באדיבילדר שנתיים ,מה זה שנתיים בכלל ? בספורט הזה שנתיים שקולות לעשר דקות ,הקושי בספורט הזה הוא לא רק לחיות את החיים ,אלא לחיות אותם מספיק זמן כדי לקצור את הפירות ,כל גרם שריר צריך להרוויח בחודשים על גבי חודשים של עבודה מפרכת ודיאטה נכונה ,ואללה הייתי בסרט של לקום בחמש בבוקר לעשות את הריצות לפני קרבות ,והייתי בסרט של אימוני טכניקה של שעתיים ואז עוד שעה אימון קרבות ,ושעתיים של קאטות לפני השינה ,ומדיטציה בבוקר ,וטאי צ'י וצ'י קונג שלוש פעמים בשבוע ,ואללה הייתי שם ובחזרה ואני אומר לך בתור אחד שלקח ולוקח את שני סגנונות החיים האלו לקיצוניות ,שפיתוח גוף הוא הספורט הקשה ביותר מנטלית שקיים ,נקודה !
Rendi Orton מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-08, 00:16   #47
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

לא מאמין לאן הסטתם את הדיון, זה היה אמור להיות אשכול על התחרות.
לגבי עניין ה"לאכול הרבה ולישון הרבה", ספר את זה למי שמתכונן לתחרות ואז במשך בין 4 ל 5 חודשים אתה לא אוכל שום דבר טעים, אתה תמיד רעב, ובימים האחרונים יש גם ריקון מים, עניין שאני יכול להעיד כי הוא אינו תענוג גדול במיוחד.
יש הבדל בין באדיבילדינג חובבן שמתאמן כדי לתפוס כוסיות או שזה באופנה לבין מי שמחוייב באמת, שחי את זה באמת, ששואף כל הזמן ליותר ויותר.
מי שמשתייך לאסכולה השנייה, עומד בהחלט עם כל אנשי הג'ודו וספורטאים אחרים, מבחינת רמת קושי ומאמץ.
בכל אופן אני רוכש כבוד אדיר לכל ספורטאי מצטיין באשר הוא, ולעומת זאת אני בז לכל הליצנים, העלובים, המתפנקים, והמוותרים לעצמם.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-05-08, 02:52   #48
bigbit
מפתח גוף מתחרה

כללי:: אור ביטון
עוסק ב:: מתחרה מקצועי
שלח הודעה דרך ICQ אל bigbit

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2

בקטע הזה אני עם ארבל..שנתיים זה באמת כמו 10 דקות בספורט הזה זה עובר כל כך מהר..אני 7 שנים מתאמן ואני מרגיש צעיר וחסר ניסיון לעומת מתאמנים של 15-20 שנה..שתבין אני סך הכל ילד בן 21 ויש לי כבר 7 שנים..אז מזה שנתיים?..חוץ מזה שיש הבדל בין שנתיים אימונים שלך לא שאני מזלזל לבין שנתיים אימונים של ארבל בוא נאמר שבשבילו פיתוח גוף זה הדבר הכי חשוב וכל החיים שלו סביב זה..וזה לא רק שעה אימון פעם ביומיים וגמרנו..
אם אני לא טועה הוא גם רשם פעם אחת מאמר יפה על זה..לא יודע אם ערכת את זה ארבל או רשמת את זה בעצמך אבל זה שיקף כמעט במאה אחוז חיים של מפתח גוף וזה דיי ממצב את העניין
לי בכל אין ספק שזה אחד הענפים הכי קשים בעולם אם לא הכי קשה..בגלל שזה 24/7 וזה גם ספורט אכזרי כי בניגוד לג'ודו נגיד שככל שתתאמן יותר אתה בטוח תיהיה טוב יותר..בפיתוח גוף לא בהכרח אם תתאמן יותר תיהיה טוב יותר יכול להיות בדיוק ההפך..זה ספורט נורא אכזרי לטוב ולרע..וצריך ביצים של שור בשביל לעסוק בפיתוח גוף במיוחד בתנאים של ישראל
אני רואה למשל בארה"ב איזה תנאים טובים להצלחה יש פה למתאמנים..הרבה יותר קל להם מכל הבחינה..אם זה רמת מכשור..רמת מאמנים..תוספים..חומרים הכל יותר זול וזמין וקל
אז מבחינתי מפתח גוף בישראל זה אחד הדברים הכי קשים שאפשר לעסוק בהם
ישן 03-06-08, 16:49   #49
מנטור
חבר פעיל

ברירת מחדל ליואב טל שטוען שהמדינה לא עושה כבוד לאלי האנה

הרבה כבוד לאלי שנראה סוף הדרך בתחרות
אבל מר עולם בנאבא זו לא תחרות מרכזית כמו האולימפיאדה
נא לא להשוות
מנטור מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה