ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 21-10-10, 21:56   #61
Eliran_M
סגן מר ישראל לנוער 2010 נאבבא וסופר סאיין

הסמל האישי שלEliran_M

כללי:: Eliran_M
עוסק ב:: פיתוח גוף
חדר כושר: מבואות ים
שלח הודעה דרך ICQ אל Eliran_M שלח הודעה דרך MSN אל Eliran_M Send a message via Skype™ to Eliran_M

בוא נגיד ככה דניאל אחי האחוז שתעלה זה אינדיוידואלי מאדם לאדם כל אחד צובר שומן בדרך אחרת , הכוונה להכנה יותר קלה זה שעם תעלה נקי יותר ותישאר על אחוזי נמוכים ההכנה לתחרות שלך תיהיה יותר קלה ואיך שאומרים הגוף משתבח מדיאטה לדיאטה אבל עם תיהיה במשטר תזונה כל השנה תיהיה בשייף מדהים , כמו כן אפאחד לא עושה את זה ונישאר בדיאטה כל השנה לפחות לא פה בארץ אבל הכוונה של ניגרי זה לא להיות בלוןן במסה לעלות במסה אבל בצורה עדינה .
ישן 21-10-10, 22:05   #62
daniel maron
חבר פעיל

חח נכון מה שמצחיק זה שאביב בעצמו דיבר באחת הכתבות על האופסיזאן שהוא דפק ב2006-2007 עם אני לא טועה שהוא לקח מר צפון, בקיצור הוא דיבר על העלייה במסה שלו כשגיל גרנות בעצמו אמר לו לעלות בצורה "מלוכלכת" , שקים של סריוס מס,כמויות גדולות של אוכל, ומראה נוזלי ותגובות שליליות וזה ציטוטים.. "חשבתי שבחיים לא אגיע בשייפ טוב אבל גיל אמר לי אל תדאג והכין אותי לתחרות ..."
מה שאני חושב שברמות ה"בסיסיות" הרמה בארץ אני מתכוון צריך לעלות המון מסה כדאי להתחרות בחו"ל ולעשות שם נזק.. כמובן רק למי שבאמת רוצה.
אבל הבנתי אותך אחי זה בסדר, בקיצור בנושא אחר מה שאמרתי אל תתיחס להודעות מפגרות של אנשים.. תמשיך לעשות מה שאתה אוהב ויודע
daniel maron מנותק  
ישן 21-10-10, 22:24   #63
L&T
חבר פעיל

כללי:: אדם מן השורה
חדר כושר: "הבית"

ציטוט:
פורסם במקור על ידי pro-star צפה בהודעה
אם לא הבנת, מה שאנטון מנסה לעשות לעצמו זה פירסום על הגב של אלירן.
כלומר, להגיד שאלירן טיבעי והלהציג אותו כפריק שאנשים יבואו להתאמן אצלו, ולשלם כסף על תוכניות.. כאילו סוד ההצלחה שלו שמור אצל אנטון.
בנאדם שמעודד צעירים להשתמש בחומרים, לא רואי להוות דוגמא לצעירים, אני מקווה שהמשטרה תתפל בו על מכירת סמים לקטנים.

תן לי לסכם את כל הקשקוש הזה שהצגת פה בזה שאתה איש קטן ומחומר כמוך עשויות בדיחות טובות.

בתור מי שמכיר ומתאמן צמוד עם אנטון כבר די הרבה זמן -אנטון בחיים לא דוחף ודחף אף אדם בין אם קטין\מבוגר לשימוש בחומרים -וההפך מכך הוא הנכון...
אין פה שום סוד מיוחד או נוסחאות כימיות אלה סה"כ המון עבודה נכונה, אימונים קשים ובעיקר תזונה.
אלירן מבחינתי באמת סוג של כשרון -ועדיין טבעי בהחלט! , אין מי שיכול לערער שההצלחה של אלירן בחלקה הגדול כשורה להמון עבודה נכונה שאת בסיסה קיבל בתחילה אצל אנטון.
כמו אלירן יש עוד רבים וטובים שמודרכים עם מעקב צמוד ועם תוצאות מרשימות מאד על הבמה ומחוץ לה,
אני אישית יכול לדווח על השינוי שלי בעבודה מול אנטון בגדר פלא והצלחה מסחררת שכולה קשורה לעבודה צמודה ונכונה -וכן גם טבעית.

את הפיקציה שתיארת אני דווקא נוטה למצוא במקומות אחרים-ואפילו הצליחה לעבוד עליי פעם.
לירון.
L&T מנותק  
ישן 21-10-10, 22:38   #64
aseed
מתחרה מקצועי - חבר על

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אחי אני בifbb ובאיזה שעה אתה בא נראה אותך אולי נעשה איזה אימון גם
אני אבוא בשעות 5-6 כך..אבל אני בא לעשות אימון לחיצה עם החולצה וזהו זה אימון לתחרות בלחיצת חזה
aseed מנותק  
ישן 21-10-10, 23:23   #65
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
חח נכון מה שמצחיק זה שאביב בעצמו דיבר באחת הכתבות על האופסיזאן שהוא דפק ב2006-2007 עם אני לא טועה שהוא לקח מר צפון, בקיצור הוא דיבר על העלייה במסה שלו כשגיל גרנות בעצמו אמר לו לעלות בצורה "מלוכלכת" , שקים של סריוס מס,כמויות גדולות של אוכל, ומראה נוזלי ותגובות שליליות וזה ציטוטים.. "חשבתי שבחיים לא אגיע בשייפ טוב אבל גיל אמר לי אל תדאג והכין אותי לתחרות ..."
מה שאני חושב שברמות ה"בסיסיות" הרמה בארץ אני מתכוון צריך לעלות המון מסה כדאי להתחרות בחו"ל ולעשות שם נזק.. כמובן רק למי שבאמת רוצה.
אבל הבנתי אותך אחי זה בסדר, בקיצור בנושא אחר מה שאמרתי אל תתיחס להודעות מפגרות של אנשים.. תמשיך לעשות מה שאתה אוהב ויודע

תראה אני למדתי על הבשר שלי דברים. אני לא תזונאי, אבל הניסיון לימד אותי. רק היום אני מרגיש שמכיר את הגוף שלי מספיק טוב ושמצאתי את הנוסחה הנכונה עבורו.
אני יודע כמה פחמימות מספיקות לי וכמה מעבר להן יגרמו להשמנה.
אני יודע שלא גדלים מפחמימה, אלא מחלבון.
אני יודע שאני חייב אירובי כל השנה, והרבה.
עשיתי מאסה מלוכלכת ב 2008, יכול להיות שזה נתן לי משהו, אבל היום יש לי בסיס מספיק בשל כדי לא לחזור למקומות ההם.
צריך גם לזכור ש ב 5 חודשים של חיטוב אתה מאבד בשר, אין סרט אחר.
לגבי קצב העלייה, יש אלמנטים שהם לא לפורום, אבל אני מבטיח לך שאינני מחסיר מהגוף שום דבר בגלל פחד להשמין.
עשיתי שינויים דרסטיים מבחינת זה שאין אצלי יותר צ'יטים מיותרים, אני נצמד כמו ברזל לתפריט, ואני מתמיד מאוד באירובי. בינתיים עליתי 13 קילו מהתחרות, ואני חטוב ברמה שמבהילה אותי, כלומר שהעסק עובד - וזה עוד לפני שנכנסתי ממש לעניינים, כמו שאתה בטח מבין.
במצב של עכשיו אני יכול להיות מוכן לתחרות תוך 3 שבועות, בעוד שפעמים קודמות אחרי חודשיים כבר הייתי כל כך אאוט אוף שייפ שכל דיבור על תחרות נראה תיאורטי.
העונה הזאת אני מתכוון לעשות את כל מה שצריך ואני מאוד נחוש.
תהיה בטוח שמה שיראו ממני באוגוסט הזאת יצדיק קניית כרטיס לתחרות.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 21-10-10, 23:53   #66
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי daniel maron צפה בהודעה
עזוב אלירן, תתחיל להתרגל אנשים תמיד ירצו להרוס לך ולהשמיץ אותך ביחד עם התגובות החיוביות..ככה זה קנאה.

ניגרי-אני רוצה להתייחס להודעה שלך על תזונה, כמה באמת תפריט כל כך "נקי" עוזר בעלייה במסה? 0.5 גרם שומן? פחות פחמימות מחלבון? מאזן קלורי שבקושי מדגדג את הנייטרלי? תסביר לי אתה...מרוויח הכנה לתחרות יותר "קלה" אבל כמה זה באמת עוזר לעלות בצורה איטית כלכך ככל הנראה?
אחי תפריט נקי לא נקי אני עליתי מהתחרות שזה לפני חודשיים בידיוק מ67 ל80 קילו עם היקף בטן קטן משיא המסה של שנה שעברה בקיצור אני בגודל של המסה של שנה שעברה אבל יותר חטוב וזה בתפריט יחסית דל תאמין לי אחי שגיל יודע את העבודה וכל מילה שהוא מוציא מבחינתי זה קדוש ורק אני מרוויח מזה וגם לא בטוח שמה שאני עושה יתאים למישהו אחר אני יחסית נוטה לצבור נוזלים

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק  
ישן 21-10-10, 23:58   #67
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
אחי תפריט נקי לא נקי אני עליתי מהתחרות שזה לפני חודשיים בידיוק מ67 ל80 קילו עם היקף בטן קטן משיא המסה של שנה שעברה בקיצור אני בגודל של המסה של שנה שעברה אבל יותר חטוב וזה בתפריט יחסית דל תאמין לי אחי שגיל יודע את העבודה וכל מילה שהוא מוציא מבחינתי זה קדוש ורק אני מרוויח מזה וגם לא בטוח שמה שאני עושה יתאים למישהו אחר אני יחסית נוטה לצבור נוזלים

מחזק!
אפשר לעלות יפה ואיכותי בלי להפריז בפחמימות, ואני אגב חושב שיש לך מספיק פחמימות בתפריט. מה עוד שלהוסיף תמיד אפשר, העיקר שזה בפיקוח.
וכמובן: אתה בידיים טובות, תמשיך להקשיב לגיל, הוא יודע מה הוא עושה - התוצאות מדברות.

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק  
ישן 22-10-10, 00:35   #68
Vader1
חבר פעיל

עוסק ב:: SS

אפשר לדעת בן כמה אתה (ישראל אמרון)?

Vader1 מנותק  
ישן 22-10-10, 06:28   #69
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

עוד מעט 18

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק  
ישן 22-10-10, 08:20   #70
Nothin_BuT_A_Peanut
חבר פעיל

הסמל האישי שלNothin_BuT_A_Peanut

http://www.youtube.com/user/TeamMusc.../1/RLuOn6XaTUY

BRANCH WARREN מדבר על אוף סיזן.
תכלס מסה מלוכלת זה לא אפקטיבי בכלל, לא למסה עצמה(יש דברים יותר טובים) וגם לא לחיטוב.
צריך רק לאכול" פחמימה טובה,מורכבת/אחרי אימון זמינה. שומנים ממקור טוב כמו טחינה,שמן זית,אגוזים,אבוקדו..
וחלבון איכותי. אנשים שמתחילים לאכול פיצה ואומרים שזה בישביל להשלים קלוריות.. לא מחכה להם חיטוב קל.
Nothin_BuT_A_Peanut מנותק  
ישן 22-10-10, 19:41   #71
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nothin_but_a_peanut צפה בהודעה
http://www.youtube.com/user/teammusc.../1/rluon6xatuy

branch warren מדבר על אוף סיזן.
תכלס מסה מלוכלת זה לא אפקטיבי בכלל, לא למסה עצמה(יש דברים יותר טובים) וגם לא לחיטוב.
צריך רק לאכול" פחמימה טובה,מורכבת/אחרי אימון זמינה. שומנים ממקור טוב כמו טחינה,שמן זית,אגוזים,אבוקדו..
וחלבון איכותי. אנשים שמתחילים לאכול פיצה ואומרים שזה בישביל להשלים קלוריות.. לא מחכה להם חיטוב קל.
האנשים האלה בדרך כלל עובדים בתכוניות כוח
נראה אותך מתאושש אחרי סקואט של 200 קילו מ3000 קלוריות ואז תדבר
Cuba מנותק  
ישן 22-10-10, 20:04   #72
Nothin_BuT_A_Peanut
חבר פעיל

הסמל האישי שלNothin_BuT_A_Peanut

סע לישון קובה אתה חיי בסרט שמן.
Nothin_BuT_A_Peanut מנותק  
ישן 22-10-10, 20:06   #73
No Troll
Banned

חדר כושר: WFAC

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nothin_BuT_A_Peanut צפה בהודעה
אתה טיפש
No Troll מנותק  
ישן 22-10-10, 20:08   #74
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nothin_but_a_peanut צפה בהודעה
עוד אדיוט אחד...

כמה הסקואט שלך שאתה מדבר?
20 קילו? בלחץ 40 קילו עם לפוצץ וריד נכון?

תתחיל לקרוא כבר מאמרים ולא של ווינט סבבה?
Cuba מנותק  
נושא נעול