ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-10-07, 19:05   #61
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי look
לא נמצאים ?!
אתה פאקינג לא קורה את ההודעות שלי ?
ביגי - הגיע לדיימונד וטופאק לא
אמינם - הגיע לדיימונד וטופאק לא.
אתה נתת את הדוגמא שלטופק יש עשרות אם לא מאות להיטים ואני נתתי לך דוגמא לאנשים עם בדיוק אותה כמות אם לא יותר:
סנופ, אמינם, ביגי.

פה הראתי לך אנשים שעקפו אותו במכירות והגיעו לאותו כמות של להיטים אם לא יותר.
מעכשיו בוא נרד מאישיות, יאללה עובדות יבשות. תראה לי שלמרות מה שכתבתי, לפי העובדות היבשות, טופאק עדין הגדול מכולם.
CL Smooth
Wu Tang
De La Soul
Mos Def
A Tribe Called Quest
Beasty Boys
Sugarhill Gang
דיברתי על השמות האלה. לא ידוע לי שביגי הגיע לדיאמונד, וגם אם כן, כמו שאמרתי - לא רבים הראפרים שעקפו את טופאק במכירות.
סנופ דוג? אתה צוחק עליי? גם אם הוא כן עקף את טופאק במכירות, זה בזכות השנים האחרונות שבהם טופאק כבר לא בין החיים, והוא הדרדר לפופ. הסגנון של סנופ דוג השתנה לחלוטין, זה כבר לא ראפ, זה כמו בריטני ספירס, מה שלא קרה לטופאק בשום שיר שלו, וכך קרה גם לאמינם קצת.
מבחינת ליריקה, פרט לכמות שירים מאוד מוגבלת של אמינם, טופאק מתעלה עליו. לא ראיתי אמן שמתקרב לטופאק מבחינת ליריקה וביצוע.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-07, 20:03   #62
look
חבר פעיל

הסמל האישי שלlook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
CL Smooth
Wu Tang
De La Soul
Mos Def
A Tribe Called Quest
Beasty Boys
Sugarhill Gang
דיברתי על השמות האלה. לא ידוע לי שביגי הגיע לדיאמונד, וגם אם כן, כמו שאמרתי - לא רבים הראפרים שעקפו את טופאק במכירות.
סנופ דוג? אתה צוחק עליי? גם אם הוא כן עקף את טופאק במכירות, זה בזכות השנים האחרונות שבהם טופאק כבר לא בין החיים, והוא הדרדר לפופ. הסגנון של סנופ דוג השתנה לחלוטין, זה כבר לא ראפ, זה כמו בריטני ספירס, מה שלא קרה לטופאק בשום שיר שלו, וכך קרה גם לאמינם קצת.
מבחינת ליריקה, פרט לכמות שירים מאוד מוגבלת של אמינם, טופאק מתעלה עליו. לא ראיתי אמן שמתקרב לטופאק מבחינת ליריקה וביצוע.
סנופ לא התעלה במכירות אלא בכמות להיטים. או לפחות השווה את הכמות של טופאק. ועל זה אין מה להתווכח אפילו אני בטוח שאתה יודע את זה במאה אחוז.
כל השאר, לא אמרתי שהם עקפו אותו במכירות אלא שהם יותר טובים, אבל אמרנו נרד מזה כי זה עניין של טעם. ואי אפשר כל כך להשוות את שוגרהיל לפאק כי בתקופת שוגרהיל היפהופ היה הדבר האחרון ברשימה.
הביצוע של טופאק מדהים, אבל שוב, ביצוע זה עניין של טעם. אני למשל מאוד אוהב את הפלואו והביצוע של רדמן.
ליריקה ? לפאק אין כזאת ליריקה מדהימה. פשוט הוא הראשון שהתחיל לדבר על הנושאים האלה.
לא הוו, לא שוגרהיל ולא השאר דיברו על זה לפניו. זה שהוא היה הראשון לדבר על נושאים כאלה של עוני, שכונות מצוקה, אפליית כושים וגזענות לא עושה אותו לליריסיסט הכי טוב.
look מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-07, 20:25   #63
2pac2
מושעה

שלח הודעה דרך ICQ אל 2pac2

ציטוט:
פורסם במקור על ידי look
אני אגיד לך בדיוק איך מדברים עליו יותר מאחרים, בגלל הרצח שלו. בגלל שהממשלה והמשטרה לא עשו כלום בשביל לפענח את הרצח שלו אז כל העולם עושה סנסציה כי יש חשש להתעלמות על רקע גזעני.
אז משמיעים אותו הרבה ומזכירים אותו הרבה, כי הוא מין סמל להתעלמות על רקע גזעני של הממשלה והמשטרה. ולא בגלל המוזיקה שלו.
קח לדוגמא, אם מת'וד מאן היה נרצח באותה צורה, אתה היית שם תמונה שלו שכתוב עליה
"Method Man - Rap Phenomenal".

הפוזה היא, שבגלל שכל המחתרות של הראפ בארץ ובחול אומרות ככה אז אף אחד לא אומר אחרת. אנשים בארץ לא מבינים שהוא הסמל להתעלמות על רקע גזעני, ולא סמל לראפר מושלם. כי כל העובדות היבשות מוכיחות שיש כאלה שהצליחו יותר ממנו.
ע"ע ביגי, אמינם, סנופ ועוד.
סנופ עבד עם טופאק וטופאק קידם אותו
יש מחתרות שאומרות את זה - לא שמעתי על זה
אותו הדבר גם עם הממשלה

תאחלס יש לו שירים חזקים ועובדה שבאו אחריו מצלמות על כל דבר שעשה

אני לא מתעניין בדר"כ בהיפ הופ יותר מהשירים עצמם
זה הסיבה שאני אוהב אותו

ושהוא היה חי הוא נחשב לראפר מספר 1

וגם דייב שאפל שמזכיר אותו די הרבה מזכיר כי הממשלה לא עשתה שום דבר?
2pac2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-07, 20:30   #64
look
חבר פעיל

הסמל האישי שלlook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 2pac2
סנופ עבד עם טופאק וטופאק קידם אותו
יש מחתרות שאומרות את זה - לא שמעתי על זה
אותו הדבר גם עם הממשלה

תאחלס יש לו שירים חזקים ועובדה שבאו אחריו מצלמות על כל דבר שעשה

אני לא מתעניין בדר"כ בהיפ הופ יותר מהשירים עצמם
זה הסיבה שאני אוהב אותו

ושהוא היה חי הוא נחשב לראפר מספר 1

וגם דייב שאפל שמזכיר אותו די הרבה מזכיר כי הממשלה לא עשתה שום דבר?
כל הקומיקאים הכושים מזכירים אותו.
Earthquake, דייב שאפל, Chris Rock ועוד רבים וטובים.
הם מזכירים אותו ותשים לב תמיד באיזה הקשר. בהקשר שאף אחד לא עשה כלום על הרצח שלו.
אני זוכר שהיה קטע באיזה סטנד אפ של כריס רוק שהוא מחכה אישה לבנה בוכה למשטרה שגנבו לבן שלה את האופניים וישר מריצים 10 ניידות לחפש את הגנב
ואז הוא אומר
And nobody did nothin about tupac's lil black ghetto ass.
ואם אתה מדבר על הקטע ששאפל עשה "קאבר" לשיר שלו, זה לא אומר כלום הוא עשה גם 2 על ר. קלי

טופאק לא קידם את סנופ ולא עבר איתו. סה"כ עשה איתו שיר או שניים שנהפכו ללהיטים. דרה הוא זה שעבד עם סנופ וקידם אותו.
ישן 10-10-07, 20:55   #65
2pac2
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי look
כל הקומיקאים הכושים מזכירים אותו.
Earthquake, דייב שאפל, Chris Rock ועוד רבים וטובים.
הם מזכירים אותו ותשים לב תמיד באיזה הקשר. בהקשר שאף אחד לא עשה כלום על הרצח שלו.
אני זוכר שהיה קטע באיזה סטנד אפ של כריס רוק שהוא מחכה אישה לבנה בוכה למשטרה שגנבו לבן שלה את האופניים וישר מריצים 10 ניידות לחפש את הגנב
ואז הוא אומר
And nobody did nothin about tupac's lil black ghetto ass.
ואם אתה מדבר על הקטע ששאפל עשה "קאבר" לשיר שלו, זה לא אומר כלום הוא עשה גם 2 על ר. קלי

טופאק לא קידם את סנופ ולא עבר איתו. סה"כ עשה איתו שיר או שניים שנהפכו ללהיטים. דרה הוא זה שעבד עם סנופ וקידם אותו.
חחח טוב אתה
גם דייב שאפל גם ראפ, אחלה תחומי עיניין

אבל תבדוק תמשפט האחרון שרשמתה
בלי טופאק אין סנופ
2pac2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-07, 20:58   #66
look
חבר פעיל

הסמל האישי שלlook

ציטוט:
פורסם במקור על ידי 2pac2
חחח טוב אתה
גם דייב שאפל גם ראפ, אחלה תחומי עיניין

אבל תבדוק תמשפט האחרון שרשמתה
בלי טופאק אין סנופ
עכשיו בוא תסביר לי איך זה קשור.
ישן 10-10-07, 23:00   #67
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי look
סנופ לא התעלה במכירות אלא בכמות להיטים. או לפחות השווה את הכמות של טופאק. ועל זה אין מה להתווכח אפילו אני בטוח שאתה יודע את זה במאה אחוז.
כל השאר, לא אמרתי שהם עקפו אותו במכירות אלא שהם יותר טובים, אבל אמרנו נרד מזה כי זה עניין של טעם. ואי אפשר כל כך להשוות את שוגרהיל לפאק כי בתקופת שוגרהיל היפהופ היה הדבר האחרון ברשימה.
הביצוע של טופאק מדהים, אבל שוב, ביצוע זה עניין של טעם. אני למשל מאוד אוהב את הפלואו והביצוע של רדמן.
ליריקה ? לפאק אין כזאת ליריקה מדהימה. פשוט הוא הראשון שהתחיל לדבר על הנושאים האלה.
לא הוו, לא שוגרהיל ולא השאר דיברו על זה לפניו. זה שהוא היה הראשון לדבר על נושאים כאלה של עוני, שכונות מצוקה, אפליית כושים וגזענות לא עושה אותו לליריסיסט הכי טוב.
הליריקה שלו דווקא כן מדהימה. הרי מה הופך ליריקה לטובה? צורת הכתיבה ומשמעות המילים, ובשני הקריטריונים טופאק עומד יפה מאוד.
האמת שהלהיטים הגדולים של סנופ שהצליחו הם השירים מהשנים האחרונות שבהם הסגנון שלו השתנה ולא לטובה, איפה הימים של 213? איפה הימים שהוא שר ראפ אמיתי וטוב?
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 10-10-07, 23:56   #68
C.Ronaldo
חבר פעיל

הסמל האישי שלC.Ronaldo

שלח הודעה דרך ICQ אל C.Ronaldo

חמודי הסיבה היחידה שסנופ עובר את טופאק במספר הלהיטים זה בגלל שטופאק הרבה פחות זמן במשחק מאשר סנופ.. אם לא הרצח פאק היה עובד עד היום ותאמין לי שאם זה היה קורה לא היינו מקיימים את הויכוח הזה פה..
וגם עם זה שהוא לא היה במשחק הרבה זמן הוא עדיין הראפר הטוב ביותר מכל הבחינות..
ואם זכרוני לא מטעה אותי אתה אמרת שיש הרבה מאוד אומנים שעקפו את טופאק במכירות ונתת כמה שמות ופתאום "לא אמרתי שהם עקפו אותו מבחינת מכירות" ואחר כך אתה גם מנסה לכסות את הבור ואתה אומר"אבל אמרנו נרד מהעניין הזה כי אמרנו שזה עניין של טעם"
אתה ממש חרטטן אתה יודע חחחחח ואתה עוד ממשיך להתווכח.. הביתה ילד קטן : להרים משקולות עד שתתעייף!!!
ישן 11-10-07, 04:37   #69
erezg
חבר פעיל

הסמל האישי שלerezg

טוב, הגיע הזמן לעשות סדר בבלאגן ולהעמיד דברים על דיוקם.

הכי טוב או לא הכי טוב, עם מכירות של למעלה מ-75 מיליון (!!) עותקים מכר טופאק יותר מכל אמן היפ הופ אחר.

אומנם אין הוא זכה בדיאמונד עבור אלבום בודד בדומה לביגי ולאמינם, אך אלבומו הכפול All Eyez On Me זכה ל-9 פלטינות ונחשב לאחד מהאלבומים המשפיעים בהיסטוריה של המוזיקה השחורה, אז בבקשה לא להיות קטנונניים .

עם זאת, להגיד "לך, לך תשמע De La Soul או ATCQ" כאילו מדובר בגרבג', יהיה זלזול מוחלט הגובל בבורות.

ATCQ עם אלבומים כמו People’s Instinctive Travels And The Paths Of Rhythm"", "Midnight Marauders" ואיך לא The Low End Theory
אשר נחשב בעיניי רבים לאלבום ההיפ הופ הטוב בכל הזמנים.

וכן, אומנם השוואה בין All Eyez On Me לבינו תהיה מיותרת, אבל 3 Feet High And Rising נחשב גם הוא ללא פחות מיצירת מופת ואחד מהאלבומים המוערכים ביותר בהיסוטריה של המוזיקה השחורה, De La Soul is Dead נחשב לאחד האלבומים האיכותיים ודורג פעמים רבות במצעדים של אלבומי ההיפ הופ הטובים ביותר.

אז בבקשה לתת קצת כבוד ולא, אין הרבה הרכבים כמו ATCQ או דה לה סול, אחרת לא היינו מדברים עליהם עכשיו.

אני חושב שכולנו מסכימים כי כבודם של הרכבים כמו NWA, Bone Thugs, Wu Tang ושאר שמות שהוזכרו כאן, כבודם במקומם מונח.

אחרי הכל, למה בכל זאת נחשב טופאק בעיניי רבים לגדול מכולם אתה שואל ?

הליריקה הטובה ביותר ?
לא בטוח, יכול להיות שכן.
הליריקה של פאק היא באמת משהו מיוחד, אבל לא בטוח שהרכבים ואנשים כמו NWA, KRS-ONE, RAKIM, Talib Kweli וכן גם ATCQ נופלים ממנו בהרבה, אם בכלל.
אין פה שחור ולבן. עניין של טעם לדעתי.

מכירות ?
כבר ראינו שכן.
למרות זאת לדעתי במערכה זו, מקופחים מרבית האמנים של הזמן האחרון, שכן אין מה להשוות בין המכירות היום בעידן האינטרנט למכירות לפני עשור או שניים.
אין לי ספק שכמות מכירות כזו לא תחזור בעתיד.
עם זאת, בהשוואה לאמני העבר - טופאק מכר יותר.

פלואו ?
להזכיר את טופאק בתור הראפר עם הפלואו הטוב ביותר, כפי שאני חושב שמישהו כאן עשה, תהיה כבר הגזמה..
מהבחינה הזו אין להשוות את טופאק לBONE Thugs או טוויסטה. זה גם לא הסגנון של פאק כך שאין צורך להזכיר זאת בכלל לדעתי.

ביצועיסט ?
כנראה שכן.
טופאק היה לאחד מהפרפורמרים הטובים ללא ספק.

כריזמה ?
כריזמה !
כאן אני לא חושב שיש הרבה ויכוח. טופאק הוא מזן נדיר מאד של אנשים, כריזמטים בצורה יוצאת דופן. קשה לי לחשוב על ראפר כריזמטי מטופאק.

לסיכום

אפשר להתווכח עוד זמן רב אחד עם השני, אך אם יש משהו שלא ניתן להתווכח איתו זה עובדות.
בעיני רבים נחשב וייחשב טופאק לאמן ההיפ הופ הטוב בהיסטוריה.
שילוב של ליריקה, מכירות, ביצועים, כריזמה וכן גם מותו הפתאומי (או שמא "מותו" , סתם סתם ) הפכו אותו לראפר הטוב בעיני רבים - יותר מכל ראפר אחר, בין אם נסכים עם כך או לא.

עוד דבר קטן חברים -

לא לשכוח שכולנו באותה הסירה - אין סיבה להיגרר לריבים מיותרים.
erezg מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 11-10-07, 09:14   #70
2pac2
מושעה

ציטוט:
פורסם במקור על ידי look
עכשיו בוא תסביר לי איך זה קשור.
תבדוק מי קידם את סנופדוג והפך אותו למוכר
מאז שהוא התחיל לעבוד עם טופאק

תבדוק את זה

ואין לי כוח לכתוב פה יותר מסובח רק להגיע לפה כל פעם