ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 17-03-07, 20:56   #81
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

אז ככה.
לגבי התחרות.
בגדול 7 מתחרים זו כמות עלובה ולא מספיקה לקיים אירוע ברמה מכובדת.
מתברר שלמרות שהרבה מאוד מתחריעם נרשמו לאיגוד בקיץ, בגלל המלחמה ואי הוודאות לגבי התחרות בחיפה, רובם הגדול העדיפו שלא להגיע למר צפון.
האווירה לא הייתה מתאימה לתחרות, ודי אם אתן דוגמא שקיבלתי טלפון באמצע וכולם הסתכלו עלי כאילו אנחנו בקונצרט או בקולנוע.
הקהל הגיע בטיפטוף, איכשהו, מילאו את האולם, אבל גם כך זה נראה די פאתטי, רחוק אלפי שנות אור מהאירועים שמרים איגוד נאבא.
בכל זאת, המקום הראשון, צעיר בשם בוגדן, הרשים מאוד.
ראיתי אותו גם שנה שעברה ורואים שיפור גדול, זה בחור אסתטי, שרירים מלאים לגילו, פרופורציות, לא היה ספק שהוא ראשון.
אמר לי שהוא בן 21, ושוקל 88 קילו יבש, בגובה שלי פלוס מינוס.
כל הכבוד, וברכות.
גם המקום השני נראה לא רע בכלל, אם כי דרוש שיפור ברגליים.
הופתעתי לראות את יוסי מזרחי, שלקח בצדק את השלישי, לא מבין בשביל מה הוא מתחרה באי אף בי בי ומה יש לו לחפש שם.
בחור נחמד יוסי, וגם אשתו, שאמרה לי שהם החליטו שבוע לפני התחרות ללכת על זה, הוא עשה שעווה וצבע, ועלה.
לגבי שגיא, אמרתי לו מאה פעם וגם היום אמרתי לו שדרוש לו אוף סיזן ארוך ואמיתי.
צר לי שהוא לא מקשיב, לא לי ולא לאף אחד אחר - הוא לא נראה היום טוב, ולדעתי גם יודה בזה בעצמו.
לא יתכן שבמר ישראל הוא נראה הרבה יותר טוב מאשר עכשיו - בנאדם, אני מעריך אותך, אני יודע שאתה קורא את זה - תתחיל להיכנס למאסה ברצינות וחלאס משחקים!
יש לי עוד המון מה לספר לכם, אבל מאוחר יותר, או מחר...
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 21:00   #82
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Di-Bol
שלח אלי אביב אני אעלה
omerl2@bezeqint.net
וואלה עומר אני לא בבית, איך שאני חוזר אשלח אלייך אם האורגוואי לא יעלה בינתיים את התמונות בעצמו...
ישן 17-03-07, 21:01   #83
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

עוסק ב:: סטודנט

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק
וואלה עומר אני לא בבית, איך שאני חוזר אשלח אלייך אם האורגוואי לא יעלה בינתיים את התמונות בעצמו...
טוב אחי
Di-Bol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 21:07   #84
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה פוסט מצחיק אני נחנק פה :cry_1:
כל אחד פה הורס אותי אם התגובות שלו
אפשר להעלות של בוגדן זה שזכה הבנתי שהוא ניראה ממש טוב?

ובקשר לשגיא גרישה.. לא נורא אם הפסדתה גרישה בקטנה קח את זה בקלות ואל תבכה יותר מדי :cry_1: "קח קח לך כמה חודשי אוף סיזן טובים ולך לטייל" עד התחרות הבאה
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 21:09   #85
Dino Psaras
Banned

כללי:: יו הפנר מה זה מי אני
עוסק ב:: חייל בקרוב

ציטוט:
שלחת שוב כמו שאמרתי? לא קיבלתי כלום..
Dino Psaras מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 21:12   #86
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

פרק שני...
נהניתי מאוד לראות שם את נאור זיו שנראה מפלצת כמו תמיד, בחור זהב, דיברנו הרבה.
הבנתי ממנו שהוא לא יתחרה השנה, רוצה להמשיך לגדול - והמליץ גם לי לעשות את זה.
בקהל ישב גם וובה אלוף האלופים של אי אף בי בי בשנת 2004, נראה מעולה, אבל לא יצא לנו לדבר.
הייתה לי תקרית עם נשיא האיגוד אשר פריג.
לאיש הזה לא נראה שבחרתי לעבור לנאבא, ועוד כאלוף הצפון של אי אף בי בי, הוא רואה בזה עלבון אישי.
אם אני אפתח את הפה ואספר מנה אני יודע על האדון הזה, לא יישאר כלום מהאיגוד שלו, אבל אני לא ארד לרמה שלו.
כאדם מוכר בקהילה, כאיש שאוהב ואכפת לו מהמתחרים, אינני מוכן לרדת לרמה כזאת.
אבל בא אלי אדון פריג ואומר לי: "עברת לארגון ההוא של המתחזים ואתה לא ספורטאי בעיני".
מה אני יכול להגיד לו?
צחקתי לו בפנים.
הוא בא ומלכלך על אלי האנה, הוא אוכל את הלב שאלי מרים את נאבא לרמות כאלה שטרם נראו כאן.
אמרתי לו: "תגיד מה שאתה רוצה, בנאבא מחלקים עכשיו כסף, מה אתה נותן לי גביע מפלסטיק"?
אז ההוא זורק לי: "אתה והחבר שלך (מתכוון לאלי) מוכרים סטרואידים ובגלל זה יש כסף לחלק, אתה לא מתבייש, אתה עיתונאי, אתה מטיף לאנשיחם לעבור למתחזים האלה (על נאבא)".
שוב צחקתי, ושאלתי אותו האם יש לו משהו לאכול להציע לי, דבר שהטריף אותו לחלוטין, וברקע ראיתי את גדי אורן והאדמור מתפקעים מצחוק...
זהו, אם כל זה לא מספיק אז האדון גם הוציא גזיר עיתון, שהייתה בו איזו כתבה על אלי האנה, נפנף בו באוויר וצעק: "תראו מי החבר שלו, תראו מה הוא שווה".
זה היה קטע די הזוי, אני חייב להודות.
אז אני לא אלכלך כאן על אי אף ב בי, אבל בהחלט אני חוזר על מה שאמרתי לפני כן - נאבא הוא האיגוד הרציני, הנעים, המתקדם, והמוביל בישראל.
בעזרת העשייה הנהדרת של אלי, יגיע האיגוד לגבהים חדשים - ולכן אני אומר שוב: רק נאבא.
ישן 17-03-07, 21:31   #87
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פרק שני...
נהניתי מאוד לראות שם את נאור זיו שנראה מפלצת כמו תמיד, בחור זהב, דיברנו הרבה.
הבנתי ממנו שהוא לא יתחרה השנה, רוצה להמשיך לגדול - והמליץ גם לי לעשות את זה.
בקהל ישב גם וובה אלוף האלופים של אי אף בי בי בשנת 2004, נראה מעולה, אבל לא יצא לנו לדבר.
הייתה לי תקרית עם נשיא האיגוד אשר פריג.
לאיש הזה לא נראה שבחרתי לעבור לנאבא, ועוד כאלוף הצפון של אי אף בי בי, הוא רואה בזה עלבון אישי.
אם אני אפתח את הפה ואספר מנה אני יודע על האדון הזה, לא יישאר כלום מהאיגוד שלו, אבל אני לא ארד לרמה שלו.
כאדם מוכר בקהילה, כאיש שאוהב ואכפת לו מהמתחרים, אינני מוכן לרדת לרמה כזאת.
אבל בא אלי אדון פריג ואומר לי: "עברת לארגון ההוא של המתחזים ואתה לא ספורטאי בעיני".
מה אני יכול להגיד לו?
צחקתי לו בפנים.
הוא בא ומלכלך על אלי האנה, הוא אוכל את הלב שאלי מרים את נאבא לרמות כאלה שטרם נראו כאן.
אמרתי לו: "תגיד מה שאתה רוצה, בנאבא מחלקים עכשיו כסף, מה אתה נותן לי גביע מפלסטיק"?
אז ההוא זורק לי: "אתה והחבר שלך (מתכוון לאלי) מוכרים סטרואידים ובגלל זה יש כסף לחלק, אתה לא מתבייש, אתה עיתונאי, אתה מטיף לאנשיחם לעבור למתחזים האלה (על נאבא)".
שוב צחקתי, ושאלתי אותו האם יש לו משהו לאכול להציע לי, דבר שהטריף אותו לחלוטין, וברקע ראיתי את גדי אורן והאדמור מתפקעים מצחוק...
זהו, אם כל זה לא מספיק אז האדון גם הוציא גזיר עיתון, שהייתה בו איזו כתבה על אלי האנה, נפנף בו באוויר וצעק: "תראו מי החבר שלו, תראו מה הוא שווה".
זה היה קטע די הזוי, אני חייב להודות.
אז אני לא אלכלך כאן על אי אף ב בי, אבל בהחלט אני חוזר על מה שאמרתי לפני כן - נאבא הוא האיגוד הרציני, הנעים, המתקדם, והמוביל בישראל.
בעזרת העשייה הנהדרת של אלי, יגיע האיגוד לגבהים חדשים - ולכן אני אומר שוב: רק נאבא.
אני ממש לא יכול להאמין ניגרי שיושב ראש הארגון בארץ של IFBB (הוא יושב ראש נכון?) ודיבר ופנה אלייך כמו שציינתה שהוא עשה..ועוד ככה לכלך על אלי אני אישית מעריץ את אלי האנה ואם הוא היה אומר לי כאלה דברים בפנים על אלי הדבר היחיד שהייתי עושה זה מכניס לו כמה בוקסים וכמה בעיטות
בכל אופן אני מסתכל פה באינטרנט הרבה ורואה אין ספור קיטורים על האגרון הזה ואם הוא באמת מתנהל בארץ בצורא שכולם מתארים בתגובות שלהם...אז באולימפיה אם היו יודעים היו צוחקים ולועגים לנו ..
חבל לשמוע
ישן 17-03-07, 22:10   #88
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

ניגרי ענק - אני כל פעם מתמוגג מהאופי והבגרות שאתה מציג, אני חושב שהתגובות שלך לאותו יושב ראש למרות שהם היו מתונות בניגוד לדברים המגעילים שהוא אמר, היוו את המהלומה הטובה ביותר ועיצבנו אותו עוד יותר ואפשר מזה רק לצחוק ולהיות גאים בך.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Di-Bol
אין לי נגדו בעיות אישיות ואתה לא תגיד לי שאני הורס תפורום ימסכן
א. חחח אתה יכול בלי קשר לפלוט עליי איזו ירידה ילדותית ואינפנטילית שאתה רוצה אבל מילים לחוד והמציאות לחוד. אני לעומתך גם לא ארד עליך חזרה ולא מחזיר אחד לשני בקללות כמו ילדים קטנים כי האמת שאני לא כזה ויש לי דברים חשובים יותר לעשות מאשר לבזבז זמן על ירידות ילדותיות.
ב. אולי זה נחמד לרדת על מישהו אבל אני חושב שגם לזה יש גבול כמה אפשר לרדת על בן אדם ועוד על אחד שהוא מתחרה ולא משנה אם הוא טוב או לא טוב בתחום. צחקנו צחקנו אבל כמה אפשר? האמת זה כבר מגיע לרמה שזה כבר לא מצחיק.
ג. אם אין לך שום דבר אישי נגדו וככה אתה מתנהג זה עוד יותר גרוע, ואני לא קבעתי שאתה הורס דיונים אלא המנהל שסגר את הדיון האחרון שלך בגלל אותה סיבה בידיוק.
אני מניח שתחזיר לי איזו הודעת ירידה כלשהי, האמת זה לא מזיז לי את אתה יודע מה. כל מה שתגיד גם לא ישנה את האמת שלכל דבר יש גבול ומישהו כמוך אמור לדעת מתי עוברים גבולות ומתי לא - בניגוד לצעירים פה.

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 22:19   #89
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tzahi10
א. חחח אתה יכול בלי קשר לפלוט עליי איזו ירידה ילדותית ואינפנטילית שאתה רוצה אבל מילים לחוד והמציאות לחוד. אני לעומתך גם לא ארד עליך חזרה ולא מחזיר אחד לשני בקללות כמו ילדים קטנים כי האמת שאני לא כזה ויש לי דברים חשובים יותר לעשות מאשר לבזבז זמן עליך.
ב. אולי זה נחמד לרדת על מישהו אבל אני חושב שגם לזה יש גבול כמה אפשר לרדת על בן אדם ועוד על אחד שהוא מתחרה ולא משנה אם הוא טוב או לא טוב בתחום. צחקנו צחקנו אבל כמה אפשר? האמת זה כבר מגיע לרמה שזה כבר לא מצחיק.
ג. אם אין לך שום דבר אישי נגדו וככה אתה מתנהג זה עוד יותר גרוע, ואני לא קבעתי שאתה הורס דיונים אלא המנהל שסגר את הדיון האחרון שלך בגלל אותה סיבה בידיוק.
אני מניח שתחזיר לי איזו הודעת ירידה כלשהי, האמת זה לא מזיז לי את אתה יודע מה. כל מה שתגיד גם לא ישנה את האמת שלכל דבר יש גבול ומישהו כמוך אמור לדעת מתי עוברים גבולות ומתי לא - בניגוד לצעירים פה.
אני בטוח שהשקעת הרבה מחשבה אז אני יענה לך באותו משקל, טוב.
ישן 17-03-07, 22:39   #90
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tzahi10
ניגרי ענק - אני כל פעם מתמוגג מהאופי והבגרות שאתה מציג, אני חושב שהתגובות שלך לאותו יושב ראש למרות שהם היו מתונות בניגוד לדברים המגעילים שהוא אמר, היוו את המהלומה הטובה ביותר ועיצבנו אותו עוד יותר ואפשר מזה רק לצחוק ולהיות גאים בך.

א. חחח אתה יכול בלי קשר לפלוט עליי איזו ירידה ילדותית ואינפנטילית שאתה רוצה אבל מילים לחוד והמציאות לחוד. אני לעומתך גם לא ארד עליך חזרה ולא מחזיר אחד לשני בקללות כמו ילדים קטנים כי האמת שאני לא כזה ויש לי דברים חשובים יותר לעשות מאשר לבזבז זמן על ירידות ילדותיות.
תגיד אחי אני מתפלא עלייך...רשום לך בחתימה ישראלבודי בנשמה
אתה אחד מחברי הפורום פה אתה מגיב אנשים מכירים אותך מעריכים את ההודעות שלך מקבלים אותך פה בברכה ומכבדים אותך

אם הייתה נכנס לאתר המתחרה ורואה כמה שרשורי זוועה גרישה פתח עלינו בפורום המתחרה זה מדהים איזה משורר הוא משמיץ ומלכלך פה על כולם אז למה לא להחזיר לו?הוא ירד לי על הג'ינו שהיה לי אני אחי סבלתי מהג'ינו כל החיים שלי הייתי הולך מכות כל שני וחמישי לא התקרבתי לבריכה ולים שנים! פחדתי להתחיל אם בנות וסבלתי נורא והוא עשה מזה צחוק ולעג ביחד אם חברו הדפקט גינולה
אז למה עכשיו שהוא בקרשים למה לא להחזיר לו???כי מה הוא מתחרה מקצועי?כי הוא הגיע על חיטוב שיא?
בכל אופן ההשמצות נגדו באות כתגובה לירידה אחת קטנה ומסכנה שהוא ירד עלי וגם על עומר אין מה לעשות אם הוא יכבד אותנו יקבל פי 1000 כבוד אם הוא ילכלך יקבל פי 1000 ליכלוכים
ישן 17-03-07, 22:47   #91
Antonator1
הושעה

קודם כל אני אתחיל בזה, שבאופן כללי שגיא נראה טוב. אבל (ופה יש אבל גדול), בהתחשב בכך שהוא מתחרה מקצועי, ועוד אחד שמתאמן יותר מ - 10 שנים הוא פשוט לא מספיק טוב. כשרואים אותו ברחוב אני בטוח שניתן להבחין שמדובר בבודיבילדר (גם אם לא מקצוען אמיתי), אבל בשביל תחרויות מקצועיות עם מתחרים כמו שיש לאחרונה בארץ - הרמה שלו פשוט לא מתאימה. ומדובר בעיקר במסה. ברוב התחרויות הוא מציג חיטובים מכובדים מאד, אבל מסה בשביל תחרויות חסרה לו. ולגבי האוף סיזן, אני לא יודע עד כמה קיצוני חוסר היציאה שלו לאוף סיזן רציני, אבל נגיד שמדובר בחצי שנה - זו תקופה ארוכה בשביל אוף סיזן - אבל הקטע שזה צריך להיות אוף סיזן אמיתי ומלוכלך למדי. אני לא אומר לקחת שנה שלמה מסה מלוכלכת (כי זה באמת יותר מדי בשביל מתאמן טבעי), אבל לעלות נקי איזה 3 חודשים ואז עוד להתחטב זה רעיון ממש גרוע. גם לעלות מלוכלך יותר מחצי שנה ולעלות לאיזה 20 אחוז שומן זה לא יעיל מי יודע מה. אם כבר עולים נקי, אז לפחות לאורך זמן רב. אף אחד לא מכריח אותו לצאת ליותר מ 5 - 6 חודשים של מסה. אבל אם כבר ככה, אז שיעלה כהוגן ואז ירביץ איזה חיטובון. או שאם כבר הוא עולה נקי שיקח את הזמן.
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-03-07, 22:51   #92
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
קודם כל אני אתחיל בזה, שבאופן כללי שגיא נראה טוב. אבל (ופה יש אבל גדול), בהתחשב בכך שהוא מתחרה מקצועי, ועוד אחד שמתאמן יותר מ - 10 שנים הוא פשוט לא מספיק טוב. כשרואים אותו ברחוב אני בטוח שניתן להבחין שמדובר בבודיבילדר (גם אם לא מקצוען אמיתי), אבל בשביל תחרויות מקצועיות עם מתחרים כמו שיש לאחרונה בארץ - הרמה שלו פשוט לא מתאימה. ומדובר בעיקר במסה. ברוב התחרויות הוא מציג חיטובים מכובדים מאד, אבל מסה בשביל תחרויות חסרה לו. ולגבי האוף סיזן, אני לא יודע עד כמה קיצוני חוסר היציאה שלו לאוף סיזן רציני, אבל נגיד שמדובר בחצי שנה - זו תקופה ארוכה בשביל אוף סיזן - אבל הקטע שזה צריך להיות אוף סיזן אמיתי ומלוכלך למדי. אני לא אומר לקחת שנה שלמה מסה מלוכלכת (כי זה באמת יותר מדי בשביל מתאמן טבעי), אבל לעלות נקי איזה 3 חודשים ואז עוד להתחטב זה רעיון ממש גרוע. גם לעלות מלוכלך יותר מחצי שנה ולעלות לאיזה 20 אחוז שומן זה לא יעיל מי יודע מה. אם כבר עולים נקי, אז לפחות לאורך זמן רב. אף אחד לא מכריח אותו לצאת ליותר מ 5 - 6 חודשים של מסה. אבל אם כבר ככה, אז שיעלה כהוגן ואז ירביץ איזה חיטובון. או שאם כבר הוא עולה נקי שיקח את הזמן.
תאמין לי אחי זה מה שכולם חושבים שעליו הוא פשוט לא עושה אוף סיזן הוא מפחד מזה או משהו ואם כל ההשמצות שלו על ישראלבודי ניראה לי שאם הוא היה תופס אומץ וקובע פגישה אצל גיל ומתחיל עליה במסה הוא היה הופך להיות תותח רציני ואני בטוח בזה ! למה לפי ההודעות שלו רואים שהוא בן אדם מתמיד ולא אחד שנישבר מהר אז רק טוב הוא יכול לקבל מזה..
ישן 17-03-07, 23:11   #93
Nadav19
חבר פעיל

עוסק ב:: גויאבות, מישמיש... ירקות, פירות.

חחחחח אביב אני אומר לך ברגע שנשיא האיגוד התחיל לדבר אני לא האמנתי שהוא ככה מדבר אליך ...

תאמת לא הבנתי מה הוא רוצה עד שהסברת לי, אבל אם ככה הוא (נשיר האיגוד) מתייחס לבנאדם שהיה ממלא אולם בשבילו ...

לא נורא
ישן 17-03-07, 23:22   #94
TZAHI10
חבר פעיל

הסמל האישי שלTZAHI10

עוסק ב:: לעשות כסף באינטרנט - הכנסה פסיבית

Night Wolf אני גם מאוד מעריך אותך אחי. אני לא בא להגן עלי שגיא אישית אני גם לא מכיר אותו אישית. אני גם לא מצדיק דברים שהוא עשה לכם אבל זה לא משנה מה הוא עשה עדיין צריך שהפורום ישאר ברמה מסוימת.. תאר לך שגם הדיון הזה היה נסגר ועם כל הירידות זה לא נעים. האמת אני מודה בתחלה צחקתי מכל הירידות בדיונים האחרים אבל לבסוף זה סתם מעיק.
בכל מקרה חברים אני צריך ללכת לכמה ימים אז לא אגיב כאן בקרוב וכל הכוונות שלי הם טובות שלא תחשבו אחרת

כסף באינטרנט
TZAHI10 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 18-03-07, 00:12   #95
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

עכשיו ראיתי שהייתה לי איזו בעיה במייל, נראה לי שזה הסתדר וממש ברגעים אלה התמונות עוברות לרקובה.
אם לא יגיע, מחר אני אשלח אותן לעומר.
עוד כמה מילים לגבי מה שקרה עם אשר פרי'ג.
אני לא באתי לריב ואני לא מחפש לריב, אני איש שלום, אוהב אנשים - מפרגן.
אתם מכירים אותי.
היה חשוב לי לספר לכם מה קרה בגלל שאני יודע שאחרי אירוע כזה מתחילות שמועות כאלה ואחרות.
חשוב שתדעו שהתנהגתי באופן מכובד, מול השתוללות מוזרה, או אולי לא כל כך - לכל מי שמכיר את האדון הזה.
אני מייצג היום מכללה כדובר, עובד עם חברה מכובדת כמו אזורים, אני עיתונאי, ואני עוסק גם בייעוץ פוליטי.
בצניעות אני יכול לומר שיש לי היום מידה לא מועטה של כוח והשפעה.
אני מכיר מספיק אנשים, גם בקדימה, גם בליכוד, וגם בעבודה, הייתי יכול להזיק לאי אף בי בי, ואת זה אני אומר לכם באחריות.
אני לא אעשה את זה מסיבה פשוטה: כל עוד שאני מתחרה, כל עוד שאני בעל עניין, לא אתערב לכאן או לכאן.
אני איש נאבא, זה לא ייראה טוב אם אפעיל קשרים להזיק לאיגוד המתחרה, אבל את דעתי אני אגיד ובקול ברור.
באי אף בי בי יש אנשים נהדרים, כמו עורך דין רשף, גדי אורן, או דודי ששון.
כמובן המתחרים, את כולם אני מכבד, אין לי מילה רעה על אף אחד מהם.
כולם יודעים איפה הבעיה באיגוד הזה, ועד שהיא לא תיפתר - צריך לברך, לחזק ולהצביע ברגליים: נאבא ורק נאבא!
ועוד משהו: אומר אדון פרי'ג שאי אף בי בי יכול להביא אותך לארנולד קלאסיק, אבל רעבאק כמה אנשים אתם מכירים שיגיעו לארנולד קלאסיק?
אנשים רוצים להתחרות בכיף, להתקדם, להגיע למקסימום שהגוף שלהם מרשה, ואת זה אפשר לעשות בנאבא בלי בעיה.
ישן 18-03-07, 00:13   #96
Di-Bol
מפתח גוף מתחרה עד 75 ק"ג

ציטוט:
עכשיו ראיתי שהייתה לי איזו בעיה במייל, נראה לי שזה הסתדר וממש ברגעים אלה התמונות עוברות לרקובה.
אם לא יגיע, מחר אני אשלח אותן לעומר.
. [/b][/color]
היית שולח גם לי
פשוט תוסיף את הכתובת שלי בצירוף ; לשורת המען
ישן 18-03-07, 00:14   #97
Dino Psaras
Banned

זה הגיע, נעלה עוד מעט..
ישן 18-03-07, 00:19   #98
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Recoba
זה הגיע, נעלה עוד מעט..
תן בראש אח שלו.
ועומר, ניצלתי את ההזדמנות והוספתי אותך לכתובות, נהייה בקשר.
ישן 18-03-07, 00:26   #99
Dino Psaras
Banned

ניגרי, איך התמונה של גרשגורן קשורה לפיתוח גוף? אני שואל ברצינות.
ישן 18-03-07, 00:26   #100
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

לגבי הכבלים, מי שיש לו הוט, מחר בשש ועשרה אמורה להיות מהדורת חדשות, וככל הנראה תהייה שם כתבה על התחרות.
הכתבת ראיינה אותי, נתתי קצת בפרשנות, אבל מקווה שלא גנבתי את ההצגה מהמנצח האמיתי של הערב - בוגדן שנראה נהדר.
תגובה