ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 27-11-13, 23:40   #121
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elic צפה בהודעה
אל תדאג לי, אני מודרך ע"י מר יוניברס שהכין לא מעט מתחרים שהתברגו בשלישיות, בניגוד אליך.
יא שחיף יש לי מתאמנים בחדר כושר שחבל שלא הגשתי לתחרות סתם בישביל הכיף לראות אותך לידם מושפל .....אתה באמת חושב שאתה נראה כמו מפתח גוף?
ותגיד גבר.....איזה מקום לקחת היום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 27-11-13, 23:55   #122
Gaga1234
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
יא שחיף יש לי מתאמנים בחדר כושר שחבל שלא הגשתי לתחרות סתם בישביל הכיף לראות אותך לידם מושפל .....אתה באמת חושב שאתה נראה כמו מפתח גוף?
ותגיד גבר.....איזה מקום לקחת היום? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
הוא לקח שלישי לפי מה שהבנתי
Gaga1234 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 00:01   #123
אלברט ברכה
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gaga1234 צפה בהודעה
הוא לקח שלישי לפי מה שהבנתי
בקטגוריה של שני אנשים.
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 00:06   #124
the raccoon
חבר פעיל

הסמל האישי שלthe raccoon

חדר כושר: הולמס פלייס מבשרת

ארבעה
ישן 28-11-13, 01:13   #125
אלברט ברכה
חבר פעיל

מעניין לראות איך הוא עמד שם, בעיקר אחרי שעבר הכנה ממר יוניברס..
אלברט ברכה מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 03:28   #126
EliC
חבר פעיל

הסמל האישי שלEliC

עוסק ב:: פיתוח גוף

מתוך 4
כשמקומות ראשון ושני לא היו נראים לי כמטרה בכל אופן, זו תחרות שלישית שלהם והם חבר'ה ברמה אחרת.
זה מה שיש כרגע:

EliC מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 08:08   #127
מנחם בגין
חבר פעיל

כללי:: פאנק

איזו הצלחה אלי... כל הכבוד.. מקום שלישי?

או שמא מקום לפני אחרון ?
מנחם בגין מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 08:17   #128
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

מקווה שנפתחו לך העיניים.. תמשיך להמציא תירוצים!יצאתה טמבל, אלי.. היה שם גם אחד שבכלל אני לא מבין איך הוא לא התבייש לעלות על הבמה ככה שרק בגלל זה לקחתה מקום שלישי כי אם היה מישהו נורמלי אני בטוח היית לוקח מקום רביעי.
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 08:41   #129
ניגרי ענק
מנהל מקצועי - פיתוח גוף תחרותי

הסמל האישי שלניגרי ענק

כללי:: אביב עומר
גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb
עוסק ב:: כתב עיתונות. כמו סופרמן

חברים, אלי כהן הוא לא נושא האשכול
לא מבין בשביל מה נחוצות ההטרלות האלה
תעזבו את הילד הוא בהתחלה של ההתחלה שלו

ותחסכו ממני בבקשה טענות של "הוא הזמין את זה"

גם אם הייתה פה למישהו יציאה אחת לא במקום, מישהו אחר החזיר אפשר לסיים בזה ולהמשיך הלאה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

כל עוד שלא עלית לבמה, לפחות פעם אחת, לא עשית דבר וחצי דבר בספורט הזה

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ניגרי ענק מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 09:33   #130
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

גיל:: מר ישראל 2013 ibff, מקום 3 מר יוניברס 2015 ibff, מקום 5 לונדון פרו 2018 בקטגוריית משקל בינוני ifbb

אגב אגו ומשחקי כבוד ומילה לא במקום וכל זה- שורה תחתונה הילד נראה סבבה, אין לו 18 עוד - אז הוא לא עילוי גנטי אבל אם תהיו אובייקטיבים ותנקו את כל השיט של ההטרלות ההדדיות - סכה"כ לא רע בכלל לגיל הזה

ההבדל בין ספורטאי מתחרה(בכל רמה) לבין חובבן(בכל רמה) זה כמו ההבדל בין עזה לתל אביב: אין מקום להשוות

אני מעריך כל מתאמן, אני מעריך יותר את מי שמתמיד ומתקדם, אני מעריך הכי הרבה את מי שמעז- ומתחרה

סגן מר ישראל עד 82 קילו 2011, מר הצפון 2005 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2006 סגן מר ישראל עד 75 קילו 2010
ישן 28-11-13, 09:59   #131
IGOR
נפיחון

הסמל האישי שלIGOR

חדר כושר: k-gym

ניגרי,אף אחד לא אמר שהוא נראה חרא.. אם תעבור על האשכול הקודם,תראה שדווקא החמאנו לו אבל הוא עף על עצמו ובסוף גם יצא מפגר..
IGOR מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 10:30   #132
ניגרי ענק

הסמל האישי שלניגרי ענק

בסדר, עכשיו אפשר להתקדם

ישן 28-11-13, 11:02   #133
oriqon
חבר מתחיל

כמה קנאים יאללה, תעלו לבמה ותעברט הכנה לתחרות ואז תבואו ותפקפקו בו כמה שבאלכם
oriqon מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 12:09   #134
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

לא קשה להגיע לרמה הזאת זה לא פיתוח גוף
אני יכול להביא לך עכשיו ברגע זה חמישה אנשים שלוקחים אותו בהליכה והם אפילו לא רוצים להתחרות כי זה לא מעניין אותם
זה לא פיתוח גוף וזאת בושה!

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 12:10   #135
EliC
חבר פעיל

הסמל האישי שלEliC

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
לא קשה להגיע לרמה הזאת זה לא פיתוח גוף
אני יכול להביא לך עכשיו ברגע זה חמישה אנשים שלוקחים אותו בהליכה והם אפילו לא רוצים להתחרות כי זה לא מעניין אותם
זה לא פיתוח גוף וזאת בושה!
מי ש'לוקח בהליכה ולא רוצה להתחרות' עצם העובדה שהוא לא עובר הכנה לתחרות לא יכול להחשב כמפתח גוף.
תעבור הכנה בעצמך ותעז לדבר על אחד המתחרים באופן כזה מזלזל.
ישן 28-11-13, 13:10   #136
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

כללי:: אור
עוסק ב:: פרטי
חדר כושר: נאוטילוס

ציטוט:
מתוך 4
כשמקומות ראשון ושני לא היו נראים לי כמטרה בכל אופן, זו תחרות שלישית שלהם והם חבר'ה ברמה אחרת.
זה מה שיש כרגע:

שוב, הגישה שלך= חרא...

נעזוב את זה בצד רגע...

בתמונה הזאת וראיתי עוד כמה תמונות מהתחרות דווקא הפצצת וכל הכבוד... [שמגיע אז מגיע]

אבל לשייך את עצמך ולהגיד שאתה עילוי בצורה כל כך עקיפה אבל מכוונת זה לא חכם בהתחשב בעובדה שאתה באמת בלי יותר מידי מאסה [אגב, גם החברה האחרים שעלו לדעתי לא משהו... ]

כל הקטגוריה הזאת לדעתי מצחיקה אבל זה כבר לא קשור...

על כל פנים לעומת מה שהתחלת איתו, להגיע לאן שהגעת זה מכובד ויפה ובתחרות נראית מעולה בעיני, חסר הרבה בשר אבל חיטובים וזוויות טובות...

תעשה טובה, אם אתה מתכנן להמשיך בתחום וגם אם לא, תפסיק להיות כזה שחצן, צניעות תגרום לך להצליח יותר בחיים...

בהצלחה.

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."
gorneo1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 13:26   #137
Sahars1996
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
שוב, הגישה שלך= חרא...

נעזוב את זה בצד רגע...

בתמונה הזאת וראיתי עוד כמה תמונות מהתחרות דווקא הפצצת וכל הכבוד... [שמגיע אז מגיע]

אבל לשייך את עצמך ולהגיד שאתה עילוי בצורה כל כך עקיפה אבל מכוונת זה לא חכם בהתחשב בעובדה שאתה באמת בלי יותר מידי מאסה [אגב, גם החברה האחרים שעלו לדעתי לא משהו... ]

על כל פנים לעומת מה שהתחלת איתו, להגיע לאן שהגעת זה מכובד ויפה ובתחרות נראית מעולה בעיני, חסר הרבה בשר אבל חיטובים וזוויות טובות...

תעשה טובה, אם אתה מתכנן להמשיך בתחום וגם אם לא, תפסיק להיות כזה שחצן, צניעות תגרום לך להצליח יותר בחיים...

בהצלחה.
ממתי הוא אמר שהוא עילוי? אני לא שמעתי את זה.
אתה יודע משהו? אתה מזלזל יותר מדי בוא נראה אתך בעצמך עושה הכנה ואז תגיד מה שתגיד.
הייתה תחרות ברמה מעולה,תמונות זה הדבר הכי לא משקף שיש
Sahars1996 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 28-11-13, 13:44   #138
EliC
חבר פעיל

הסמל האישי שלEliC

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gorneo1 צפה בהודעה
שוב, הגישה שלך= חרא...

נעזוב את זה בצד רגע...

בהצלחה.
מעולם לא אמרתי שאני עילוי.
אמרתי שאני בטוח בעובדה שאני מגיע בצורה שמכבדת אותי, ואת הדרך שעברתי, ואני בא לשם נטו לחוויה.
להגיד שהמתחרים האחרים היו בדיחה? אתה מצחיק אותי, תעמוד לידם ותגיד את זה, הכל שונה במציאות צריך לראות הכל מול העיניים שלך!! תגיע פעם אחת לתחרות ותבין על מה מדובר!
תעבור הכנה לתחרות תבין במה מדובר.
אני לא משתחצן נמאס לי לראות את העדר שהולך אחרי 2-3 משתמשים שחוזרים על אותו דבר בכל נושא ונושא 'אתה קטן' בזמן שהוכחתי לכם כבר אלף פעם שלא.
משקל במה 73 קילו על 1.76 להכנה ראשונה זה מצב מעולה ועמדתי נגד אנשים שכבר שנה וחצי מתכוננים רצוף לתחרויות! אני גאה בהישג שלי ובכל הדרך שעברתי מא' עד ת' ויעידו אנשים שישבו בקהל משורה ראשונה עד אחרונה ופירגנו ואמרו שנורא הפתעתי.
זוויות? בקושי הבאתי תמונות , מה גם שבפוזדאון עצמו אני עמדתי צעד מאחורי כולם מה שדווקא נותן 'זווית רעה'.

תתחיל לעבור על התגובות שוב בשביל לקבל פרופורציה לגבי הגישות השונות של אנשים פה.
ישן 28-11-13, 13:59   #139
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

תאמר לי רגע, אתה צועק לפעמים על שחקן מול המסך בכדורגל? אתה חושב שאתה יכול יותר טוב???? לא?
אז למה אתה צועק!!!?????

אתה לא שחקן כדורגל אז אל תזלזל בשחקן... אבל זה לא ככה נכון????

הוא בחר לעשות משהו שגורר ביקורת, לא צריך שכולם יהיו ברמה שלו או מעליו כדי לתת ביקורת, הוא צריך לדעת לקבל ביקורת לטוב ולרע ולא משנה איך זה... ככה זה בספורט שגורר ביקורת!!!!

המילים שלי נאמרו עליו, אני לא האישיו פה, ואם כבר אז כבר!!! וואלה ראיתי גם תמונות שלך, אני כפול ממך וממנו בגודל, אומנם 15 אחוז שומן אבל נראה כמו עמלק, ולא מעלה תמונות מטעמים אישיים, רציתי פעם להתחרות, הבנתי שזה לא בשבילי עם כל הזבל שהולך פה....

כל ילד קטן חושב שהוא גבר כי הוא מתחיל להזריק בגיל 15...

טיפשים, אנוכיים שלא עושים צבא או נהיים גובניקים....

אני לא אוהב להיגרר לדברים כאלה אבל וואלה עיצבנת אותי...

מי אתה יא קוק*** שתבוא ותטיף לי מוסר על למי להגיב ואיך!!!???

אני היחיד שנתן לו ביקורת חיובית פה!!!

את הביקורת השלילית ואת היציאה הזאת בפורום מלא של החברה פה הוא גרר!!!!

מעבר לזה לידע כללי, התחלתי הכנה, וואלה הלך לא רע בכלל, הפסקתי כי נפצעתי ברגל ואני עובד בתחום בטחוני אז תבין לבד... יש פה אנשים שהמדינה שלהם יותר חשובה להם מאיזה תחרות מלכות יופי...

יש פה אנשים שבאמת עשו דבר וחצי דבר בחיים ועסוקים מעל הראש ועדיין נראים פי מאה יותר טוב מהילדודס שעולים להתחרות...

לאנשים הרציניים בתחום יש לי כבוד והרבה...

לחבורה של ילדים שנגררו לתחום כדי לבדוק מי יותר גבר... תאמין לי שבלי שום חרטה אני יזלזל, אלא אם תוכיחו אחרת.... בנתיים עם כל היחס והזלזול הזה אתם לא.....!!

שחרר!

[התגובה מופנת לשחרs]

"Bodybuilding is not weight and repetitions; it’s resistance and absolute muscle failure. It’s not quantitative; it’s qualitative. It’s more mental than physical. It’s more control than rage. It’s the realization that you can always get bigger..."

נערך לאחרונה על ידי gorneo1, 28-11-13 בשעה 14:05.
ישן 28-11-13, 14:03   #140
gorneo1
חבר פעיל

הסמל האישי שלgorneo1

ציטוט:
מעולם לא אמרתי שאני עילוי.
אמרתי שאני בטוח בעובדה שאני מגיע בצורה שמכבדת אותי, ואת הדרך שעברתי, ואני בא לשם נטו לחוויה.
להגיד שהמתחרים האחרים היו בדיחה? אתה מצחיק אותי, תעמוד לידם ותגיד את זה, הכל שונה במציאות צריך לראות הכל מול העיניים שלך!! תגיע פעם אחת לתחרות ותבין על מה מדובר!
תעבור הכנה לתחרות תבין במה מדובר.
אני לא משתחצן נמאס לי לראות את העדר שהולך אחרי 2-3 משתמשים שחוזרים על אותו דבר בכל נושא ונושא 'אתה קטן' בזמן שהוכחתי לכם כבר אלף פעם שלא.
משקל במה 73 קילו על 1.76 להכנה ראשונה זה מצב מעולה ועמדתי נגד אנשים שכבר שנה וחצי מתכוננים רצוף לתחרויות! אני גאה בהישג שלי ובכל הדרך שעברתי מא' עד ת' ויעידו אנשים שישבו בקהל משורה ראשונה עד אחרונה ופירגנו ואמרו שנורא הפתעתי.
זוויות? בקושי הבאתי תמונות , מה גם שבפוזדאון עצמו אני עמדתי צעד מאחורי כולם מה שדווקא נותן 'זווית רעה'.

תתחיל לעבור על התגובות שוב בשביל לקבל פרופורציה לגבי הגישות השונות של אנשים פה.
שוב, אמרתי לך, לדעתי כן הפתעת, לטובה, ואמרתי שמגיע שפו...

אבל היה חסר בשר, ואתה יודע את זה אז למה אתה מתווכח? תקבל ביקורת, תגיד וואלה עליתי נתתי פייט ועשה לי טוב, פעם הבאה אני יבוא יותר מוכן, נקבל בהבנה ונתמוך....

אבל אל תגיב בזלזול ובאטימות...

בהצלחה בכל מקרה, לדעתי האישית היה חסר קצת בשר אבל בסה"כ הפתעת...

תגובה