ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

צפה בתוצאות הסקר: סקר:כמה אתם אוהבים פיתוח גוף
משקיע עד הסוף! אוכל כל 3 שעות,לא מפספס אימון,ישן כמו שצריך בלילה מינימום 8וחצי שעות. 57 40.14%
משתדל כמה שיותר:אוכל כל 3 שעות וקורה לפעמים שמפספס ארוחה,מתאמן מסודר אבל לא תמיד יש חשק ללכת למכון. 53 37.32%
מחפף אבל אוהב את הספורט:אוכל כמה ארוחות שבא לי לא מסודרות אבל העיקר שיש פחמימות וחלבונים. 30 21.13%
עושה מה בזין שלי:לא אוכל נכון,לא מתאמן, מדי פעם הולך למכון כדי להרים משקולת וחצי אם חבר 2 1.41%
מצביעים: 142. לא ניתן להצביע לסקר זה

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 05-10-07, 18:12   #121
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

בודיבילדר לא חייב לאכול כל 3 שעות, עם הוא לוקח על עצמו לאכול 5 אלף קל' ביום (סתם דוגמה) הוא גם יכול לאכול כל כמה שעות שבא לו, העיקר שיאכל את הכמות שהוא צריך.

מזה חייב לישון 8 שעות בלילה? ואנשים רגילים לא משתדלים לישון 8 שעות בלילה?, כי למחורת יום עבודה לחוץ וכד' ורוצים להיות עירניים... מה הקשר עכשיו.

לא יוצא למועדונים כי מעשנים שם ואסור שעשן יכנס לריאות? על מה אתה מדבר תגיד לי, חצי מהבודיבילדרים האירופאים שאני מכיר מעשנים, ואני לא מדבר פסיבי אני מדבר על מעשנים, אחד מהם השתתף השבוע באולימפיה קוראים לו מרקוס רול, עלק לא יוצאים למועדונים.

לא נהנים בחברה של אנשים אחרים ולא יוצאים מהבית? מוזר אחד הבודיבלידרים המפורסמים בכל הזמנים השם שלו זה ארנולד שוורצינגר, ראיתי עד היום נראה לי מעל לאלף תמונות שלו, מוזר אף אחד מהתמונות לא היתה בתוך הבית שלו.... אמממ מאוד מאוד מוזר איך הוא יצא מהבית.

לא שותים ולא מקיימים יחסי מין? הפעם אני מקווה שאתה מתלוצץ.

ובקיצור משה, go to sleep

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:26   #122
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

אתם יודעים מה הפאק בבודיבילדינג הישראלי חחח שאנשים פשוט חיים בסרט שהם הארדקור אחושרמוטה פסיכופטים לא יוצאים לא מזיינים לא עושים שום דבר שלא קשור לפיתוח גוף...

משה צדק בכל מה שהוא אומר , ואני מדבר מניסיון אני לא הייתי יוצא עם חברים שלי בערבי שישי חודשים!!! אם יוצאים אז רק דוחף אותם למסעדה ואחרי שעתיים חוזר הביתה לאכול.
שלא נדבר על חברה כל בחורה שהייתה עוברת לי בראש הייתי שם לעצמי סטירה שחס וחלילה המחשבות לא יעברו מנושא האימונים לדברים אחרים כמו חברה בצפר וכאלה

הנה תראו דוגמא קלאסית קבלו את שגיא קאלב אני מניאק אם הוא לא יוצא כל ערב ומזיין פעמיים ביום... תכלס עם כל הכבוד לכל הישראלים שהם באטרף של לגדול ולא יוצאים מהבית , שגיא קאלב בינתיים מזיין ונהנה מהחיים ומהכסף בעוד שפה כולם מגרבצים בבית ואוכלים סרט איך לממן את החלבון
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:32   #123
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב קרייסלר
אתם יודעים מה הפאק בבודיבילדינג הישראלי חחח שאנשים פשוט חיים בסרט שהם הארדקור אחושרמוטה פסיכופטים לא יוצאים לא מזיינים לא עושים שום דבר שלא קשור לפיתוח גוף...

משה צדק בכל מה שהוא אומר , ואני מדבר מניסיון אני לא הייתי יוצא עם חברים שלי בערבי שישי חודשים!!! אם יוצאים אז רק דוחף אותם למסעדה ואחרי שעתיים חוזר הביתה לאכול.
שלא נדבר על חברה כל בחורה שהייתה עוברת לי בראש הייתי שם לעצמי סטירה שחס וחלילה המחשבות לא יעברו מנושא האימונים לדברים אחרים כמו חברה בצפר וכאלה

הנה תראו דוגמא קלאסית קבלו את שגיא קאלב אני מניאק אם הוא לא יוצא כל ערב ומזיין פעמיים ביום... תכלס עם כל הכבוד לכל הישראלים שהם באטרף של לגדול ולא יוצאים מהבית , שגיא קאלב בינתיים מזיין ונהנה מהחיים ומהכסף בעוד שפה כולם מגרבצים בבית ואוכלים סרט איך לממן את החלבון
גם ג'י קטלר ורוני קולמן יוצאים אחי!
מאיפה הפלצתם תחרטה הזאת ש"אני לא יוצא ביום שישי ולא נהנה כי אני צריך להיות בבית לגדול" מזה החרא הזה?חחחחחחחחחחחחח
הינה קחו לדוגמא את אליאב קרייזלר יוצא נהנה ובודיבילדר פייייייי מה שהסוכריות והמחטים עשו לו
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:34   #124
ran_z
חבר פעיל

הסמל האישי שלran_z

ציטוט:
משה צדק בכל מה שהוא אומר , ואני מדבר מניסיון אני לא הייתי יוצא עם חברים שלי
משה לא צדק בשום דבר שהוא אמר, אם באמת עשית כל מה שהוא כתב אז צר לי בשבילך, אבל מה שהוא כתב לא מייצג שום דבר.

כשתבין...תגדל!

לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
ran_z מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:35   #125
אליאב קרייסלר
חבר פעיל

שלח הודעה דרך ICQ אל אליאב קרייסלר

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
גם ג'י קטלר ורוני קולמן יוצאים אחי!
מאיפה הפלצתם תחרטה הזאת ש"אני לא יוצא ביום שישי ולא נהנה כי אני צריך להיות בבית לגדול" מזה החרא הזה?חחחחחחחחחחחחח
הינה קחו לדוגמא את אליאב קרייזלר יוצא נהנה ובודיבילדר פייייייי מה שהסוכריות והמחטים עשו לו
חחחחחחחחחחחחחחח אבל אני לא יוצאאא כי אין לי כסף!!!!
חוץ מזה אני גיליתי את נוסחאת הקסם שעושה אותך אנאבולי כל היום תודות לשני אנשים מאוד חביבים :]]]]]]

וכן אחי צחק פעם הייתי ככה ואני בטוח שגם אתה היה לך שלב כזה שהיית מורעל ולא רצית לעשות שום תזוזה ותנועה שלא קשורה לפיתוח גוף... בעצם למה אני מדבר בלשון עבר אתה כל החיים שלך מורעל
אליאב קרייסלר מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:40   #126
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
חחחחחחחחחחחחחחח אבל אני לא יוצאאא כי אין לי כסף!!!!
חוץ מזה אני גיליתי את נוסחאת הקסם שעושה אותך אנאבולי כל היום תודות לשני אנשים מאוד חביבים :]]]]]]

וכן אחי צחק פעם הייתי ככה ואני בטוח שגם אתה היה לך שלב כזה שהיית מורעל ולא רצית לעשות שום תזוזה ותנועה שלא קשורה לפיתוח גוף... בעצם למה אני מדבר בלשון עבר אתה כל החיים שלך מורעל
בקרוב אתה תיראה מזה רעלים...ולמה הם מסוגלים יקירי סמוך עלי
ואם אין כסף תזמין את הזאת מהחדר כושר שלך שאמרתה לי שאתה רוצה שהיא די כוסית!!! לא גברית!!! ועושה סקוואטים
תכניס לה קצת טסט איכותי
ישן 05-10-07, 18:42   #127
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

אתם לא מבינים. פיתוח גוף זה לא עניין של למי יש יד גדולה יותר ומי חטוב יותר.
פיתוח גוף זה פרספקטיבה אחרת לחיים. זה לא נגמר בלאכול כל 3 שעות (למרות שזה טפשי ופרנואי), זה גם מתעסק בלקחת איזה משקה, ולהסתכל מאחורה בתווית שלו ולדעת מה כל דבר אומר וכמה מהאבות מזון שכתובים מאחורה אתה יכול להרשות לעצמך לאכול היום. זה גם לתכנן לעצמך תוכנית אימונים ולא ללכת לאיזה מאמן מעפן שיביא לך תוכנית גרועה עם 15 חזרות כל תרגיל.
זה לדעת כיצד אתה משנה את הגוף שלך, ולא לבוא בגישה של "הנה כזה אני, וככה אני אהיה, ואני אמור להיות שלם עם עצמי".

בכל אופן... אני לא אוהב פיתוח גוף תחרותי או פיתוח גוף בכלל כי המטרה של הענף הזה הוא להיות כמה שיותר גדול (על % שומן סביר). אני אוהב להתאמן בשביל הכיף, ובעיקר להתקדם במשקלי עבודה. הייתי אומר שאם היה לי עוד ס"מ ביד ופחות איזה 6% שומן הייתי שלם עם עצמי (טוב, זה מה שאני אומר עכשיו...).
לדעתי להשקיע כ"כ הרבה בפיתוח גוף זה טפשי משום שאין מה לעשות עם זה בארץ, ויש דברים אחרים לא פחות חשובים (כמו כסף, ותחומי עניין שלא קשורים לברזלים).

מבחינת האוכל כרגע אני בקורס צבאי ומתאמן פעם בשבוע, אז ביום-יומיים שאני מתאמן אני סתם בולס, ובשאר השבוע אני עושה "חיטוב"
מבחינת האימונים-האימונים שלי מאוד אינטנסיביים, כ"כ אינטנסיביים שזה גובל במזוכיזם.
כרגע למשל אני יושב פה עם הדומס של החיים שלי, כי אתמול עשיתי 5 סטים של 6 חזרות בבנצ',סקוואט,דדליפט(קלאסי/רומני),חתירה וגם לחיצת כתפיים בעמידה וכמעט לא התעלפתי והקאתי באימון.
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:50   #128
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet
פיתוח גוף זה פרספקטיבה אחרת לחיים. זה לא נגמר בלאכול כל 3 שעות (למרות שזה טפשי ופרנואי), זה גם מתעסק בלקחת איזה משקה, ולהסתכל מאחורה בתווית שלו ולדעת מה כל דבר אומר וכמה מהאבות מזון שכתובים מאחורה אתה יכול להרשות לעצמך לאכול היום. זה גם לתכנן לעצמך תוכנית אימונים ולא ללכת לאיזה מאמן מעפן שיביא לך תוכנית גרועה עם 15 חזרות כל תרגיל.
זה לדעת כיצד אתה משנה את הגוף שלך, ולא לבוא בגישה של "הנה כזה אני, וככה אני אהיה, ואני אמור להיות שלם עם עצמי".

בכל אופן... אני לא אוהב פיתוח גוף תחרותי או פיתוח גוף בכלל כי המטרה של הענף הזה הוא להיות כמה שיותר גדול (על % שומן סביר). אני אוהב להתאמן בשביל הכיף, ובעיקר להתקדם במשקלי עבודה. הייתי אומר שאם היה לי עוד ס"מ ביד ופחות איזה 6% שומן הייתי שלם עם עצמי (טוב, זה מה שאני אומר עכשיו...).
לדעתי להשקיע כ"כ הרבה בפיתוח גוף זה טפשי משום שאין מה לעשות עם זה בארץ, ויש דברים אחרים לא פחות חשובים (כמו כסף, ותחומי עניין שלא קשורים לברזלים).

מבחינת האוכל כרגע אני בקורס צבאי ומתאמן פעם בשבוע, אז ביום-יומיים שאני מתאמן אני סתם בולס, ובשאר השבוע אני עושה "חיטוב" :laugh: .
מבחינת האימונים-האימונים שלי מאוד אינטנסיביים, כ"כ אינטנסיביים שזה גובל במזוכיזם.
כרגע למשל אני יושב פה עם הדומס של החיים שלי, כי אתמול עשיתי 5 סטים של 6 חזרות בבנצ',סקוואט,דדליפט(קלאסי/רומני),חתירה וגם לחיצת כתפיים בעמידה וכמעט לא התעלפתי והקאתי באימון.
סבבה שיהיה לך בהצלחה צדקתה בהודעה שלך ברוב הדברים שרשמתה פה אבל

זה שאתה חושב שלהשקיע במשהו שמישהו אוהב לעשות כלכך גם אם זה בצורא קיצונית "טיפשי",
אז אני לא מסכים איתך בלי קשר לפיתוח גוף אני מדבר על עוד תחביבים שאנשים אוהבים לעסוק בהם בקיצוניות.

בכל מקרה אני יודע שיהיה משהו להגיד לי על ההודעה הזאת אז תשמור את זה לעצמך כי זה יענין לי תזין כמו כל שאר ההודעות שכתבתה פה בשנה האחרונה
ישן 05-10-07, 18:54   #129
arbel2
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלarbel2

עוסק ב:: מנגן על עצבים בחסד עליון
חדר כושר: נאוטילוס

בסופו של יום ? אי אפשר להסביר את האהבה לפיתוח גוף

מפתחי גוף זה גזע אחר ,גזע שנטול מהיגיון ושיקולים כספיים (לפעמים עד שזה מאוחר מדי )
אנחנו חושבים אחרת,ורואים דברים אחרת .
אתם רואים מפתח גוף על הבמה ? אתם חושבים מה שאתם חושבים ,חלק מתרשמים לטובה ,חלק מסתכל בבוז ,אולי אפילו קנאה ? ,אבל אנחנו ? אצלנו זה מזיז משהו בבטן ובמוח ובלב ובכל מקום שיכול לזוז ,אנחנו רואים מפתח גוף על הבמה ואנחנו רוצים להיות במקומו ,כי אנחנו מרגישים ששמה המקום שלנו ,ושאין שום מקום יותר טוב להיות בו בכל העולם .

אנחנו בחדר כושר מרגישים בבית ,אולי חלקנו לא הרגישו בבית בשום מקום אחר,ובשום תחום אחר ,רובנו נדדנו לספורט הזה מתחומי ספורט אחרים,לפעמים מבחירה לפעמים מאילוץ ,את חלקנו זה הציל מהרבה דברים בחיים שלנו ,לפעמים אפילו מעצמנו .

בפיתוח גוף יש משהו שונה מבכל תחום אחר ,ואם לא הצלחת להבין את זה ביום הראשון שנכנסת לתחום ? כנראה שאתה לא תבין את זה אף פעם.

לפניות ,מענות ,טענות ובקשות ...לחץ כאן

מאמן חדר כושר מוסמך מטעם קמפוס "שיאים" אוניברסיטת ת"א
arbel2 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 18:57   #130
Night_Wolf
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2

מפתחי גוף זה גזע אחר ,גזע שנטול מהיגיון ושיקולים כספיים (לפעמים עד שזה מאוחר מדי )
אתם רואים מפתח גוף על הבמה ? אתם חושבים מה שאתם חושבים ,חלק מתרשמים לטובה ,חלק מסתכל בבוז ,אולי אפילו קנאה ? ,אבל אנחנו ? אצלנו זה מזיז משהו בבטן ובמוח ובלב ובכל מקום שיכול לזוז ,אנחנו רואים מפתח גוף על הבמה ואנחנו רוצים להיות במקומו ,כי אנחנו מרגישים ששמה המקום שלנו ,ושאין שום מקום יותר טוב להיות בו בכל העולם .

אנחנו בחדר כושר מרגישים בבית ,אולי חלקנו לא הרגישו בבית בשום מקום אחר,ובשום תחום אחר ,רובנו נדדנו לספורט הזה מתחומי ספורט אחרים,לפעמים מבחירה לפעמים מאילוץ ,את חלקנו זה הציל מהרבה דברים בחיים שלנו ,לפעמים אפילו מעצמנו .

בפיתוח גוף יש משהו שונה מבכל תחום אחר ,ואם לא הצלחת להבין את זה ביום הראשון שנכנסת לתחום ? כנראה שאתה לא תבין את זה אף פעם.

מילים של בן אדם שיודע לאהוב את הספורט הזה
כל הכבוד
ישן 05-10-07, 18:59   #131
Danzig
חבר פעיל

הסמל האישי שלDanzig

כללי:: גבר שבגברים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet

מבחינת האוכל כרגע אני בקורס צבאי ומתאמן פעם בשבוע, אז ביום-יומיים שאני מתאמן אני סתם בולס, ובשאר השבוע אני עושה "חיטוב"
צודק ב100%. גלעד, הוא נראה לי התכוון ספציפית לקטע של הפיתוח גוף בארץ, לא בעולם.

בקשר לרן, משה צדק ברוב הדברים שהוא אמר, אף אחד לא פסל את האפשרות של לא לעשן, ידוע שמרקוס מעשן ועוד כל מיני BB למיניהם מעשנים וזה לא הקטע, רובם לא מעשנים.
דבר ראשון לפני הכל, בודיבילדרים מקצוענים משקיעים את החיים שלהם בזה ובדרך "דופקים" הרבה הנאות וכו' בחיים שלהם בשביל להגיע לטופ, וקודם כל זה ראוי להערכה, בין אם חלק חושבים שזה טיפשי או לא טיפשי.
הקטע של הארוחות לפי מה שראינו בפורום הוא די נכון, הרבה פה אוכלים כל שעתיים-שלוש כי הם בטוחים שזה מה ש"עובד הכי טוב", כבר מזמן הוסכם שזה לא ככה.

אני בעצמי שונא להפסיד אימונים, ממש, מלבד הגדילה וכו' זה גם הנאה ואיפשהו גם תחביב, ואני מאמין שאצל הרבה זה ככה, תאכלס, לא כיף לבוא למכון לקבל פאמפ של החיים לדפוק משקלים ואפילו לעלות בהם ולהרגיש שהתקדמת, הרגשה 10.
מלבד זאת, הרבה אנשים, ודווקא אני מדבר יותר על צעירים, אבל גם על בוגרים בו זמנית, מוותרים על כל כך הרבה דברים שהם יכולים לעשות ואולי אפילו לא תהיה להם הזדמנות לעשות זאת יותר בחיים, ולדעתי זה דבר די טיפשי לעשות, שלא לדבר על לא לצאת בגלל שיכול להיות שתפסיד ארוחה וכו'.
Danzig מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 19:10   #132
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Kachok
לפני הטירונות אף פעם לא חשבתי שפרוסה עם שוקולד תוכל לשמח אותי כ"כ...רק מראה לי כמה צריך לקחת הכל בפרופורציה,צריך לדעת להעריך עוד דברים חוץ מברזל וקלוריות
חח אמרתי לך!!!
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 19:15   #133
Kachok
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

הסמל האישי שלKachok

כללי:: עד מתי?
עוסק ב:: טכנאי תקשורת
חדר כושר: קאנטרי באר שבע
שלח הודעה דרך MSN אל Kachok

אני לא האמנתי שאי פעם תהיה לי הרגשה של "אין כח" ללכת לאימון או לא בא לאכול גם כשאתה בבית....
אתה חוזר מהצבא ויש לך כל כך הרבה דברים שאתה רוצה להספיק ולעשות........

עד מתי ספטמבר 07?:cry_1:

Kachok מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 20:28   #134
ofirass
חבר פעיל

הסמל האישי שלofirass

ציטוט:
פורסם במקור על ידי arbel2

תשמע ארבל, לפי איך שאתה כותב אתה נשמע (או נקרא) בנאדם ממש אינטליגנט, אני פשוט לא חושב שתגובות "אובדניות" כאלה מתאימות לך... גם אני נהנה פצצות, גם אני מחכה כל יום לאימון וגם אני משלשל מפחד יום לפני אימון של שריר שאני יודע שקשה לי איתו ושאני הולך לשנות תוכנית או משקלי עבודה וגם אני מרגיש מצוין עם הכל אבל צריך להכניס הכל לפרופורציות... ודחוף...
גם אני סופר קלוריות ולפעמים מוותר על דברים ופינוקים אבל ראבק... צריך להנות קצת... רק קצת... וגם אם תגיד לי שזו ההנאה שלך (אני אבין כי הייתי במצבך), אני אבחר לחשוב שיום אחד, מתישהו אתה תחשוב קצת אחרת...
ofirass מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 20:31   #135
bode
חבר פעיל

ד....
ישן 05-10-07, 20:35   #136
Troya
מושעה

כללי:: אוהב הליכות רומנטיות לאורך חוף הים לצפות בשקיעה ולהתחבק תחת אור הכוכבים

ציטוט:
פורסם במקור על ידי bode
ד....
נגמר הפסיכומטרי אפשר לחזור להתאמן
Troya מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 20:42   #137
ofirass
חבר פעיל

הסמל האישי שלofirass

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Troya
נגמר הפסיכומטרי אפשר לחזור להתאמן
או, סוף סוף מישהו שמוותר על אימונים בשביל משהו באמת אבל באמת חשוב... ישר כוח.
ישן 05-10-07, 20:43   #138
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofirass
תשמע ארבל, לפי איך שאתה כותב אתה נשמע (או נקרא) בנאדם ממש אינטליגנט, אני פשוט לא חושב שתגובות "אובדניות" כאלה מתאימות לך... גם אני נהנה פצצות, גם אני מחכה כל יום לאימון וגם אני משלשל מפחד יום לפני אימון של שריר שאני יודע שקשה לי איתו ושאני הולך לשנות תוכנית או משקלי עבודה וגם אני מרגיש מצוין עם הכל אבל צריך להכניס הכל לפרופורציות... ודחוף...
גם אני סופר קלוריות ולפעמים מוותר על דברים ופינוקים אבל ראבק... צריך להנות קצת... רק קצת... וגם אם תגיד לי שזו ההנאה שלך (אני אבין כי הייתי במצבך), אני אבחר לחשוב שיום אחד, מתישהו אתה תחשוב קצת אחרת...
אתם לא מבינים עדיין שבשביל אבל גלעד ועוד כמה חברה פה לגדול עוד זאת ההנאה הכי גדולה?

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 05-10-07, 20:45   #139
ofirass
חבר פעיל

הסמל האישי שלofirass

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7
אתם לא מבינים עדיין שבשביל ארבל גלעד ועוד כמה חברה פה לגדול עוד זאת ההנאה הכי גדולה?
נכון, אבל אפשר לעשות את זה מבלי להפוך את עצמך לקדוש מעונה...
ישן 05-10-07, 20:47   #140
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ofirass
נכון, אבל אפשר לעשות את זה מבלי להפוך את עצמך לקדוש מעונה...
העינוי שווה את מה שהם ישיגו וזה ייתן להם סיפוק הרבה יותר גדול!!

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה