ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 19-05-07, 01:06   #121
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Gamerrrrr
אייקדו זה משהו שאי אפשר ליישם בחיים? ואם אני אגיד לך שאני למדתי משהו מאוד דומה מבחינת נעילות ידיים והשתמשתי בזה הרבה מאוד? סטיבן סיגל הוא המערבי הראשון שלימד אומניות לחימה ביפן + העובדה שהוא לימד אומניות לחימה בCIA

גיימר, אל תזיין את השכל.

אייקידו לא יישים במציאות, נקודה.

לא אייקידו יושינקאן, לא קורינדו ולא כל סוג אחר. לא בגלל הקושי בהשגת אייקי, או בגלל הבעיות שלי עם יד רכה, אלא בגלל שהתירגול יושב על זרימה, והסכמה של היריב. הגילגולים מתבצעים כדי ליצור המשכיות וכמה שפחות לפגוע ביריב, וגם נעילות הפרקים מאפשרות התחמקות באותו המצב.

כל טירון באומנויות לחימה יאמר לך את זה...

האייקידו נבע מהדאיטו-ריו. שהוא באמת יותר התקפי וישים, וגם הוא מאוד בעייתי (נגד ילד שלמד איגרוף חצי שנה, רוב הסיכויים שתצא עם שיניים שבורות). הכול יושב על ניסיון.

בקשר ל"יכולות" של סטיבן סיגל... הוא התחתן עם הבת של המורה שלו, ככה הוא זכה בדרגות. פשוט מאוד.

הוא מלמד סוג מאוד אגרסיבי של אייקידו, שלא עומד ברוח השיטה. והאמת היא, שהוא גם לא כ"כ טוב בו.

Aou! Aou! Aou! Spartan#1!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 01:09   #122
Elevation

ציטוט:
איקדו זה נגזרת מתוך הג'ודו אז אתה אומר שג'ודו זה רק לסרטים? וסמבו זה גם די גומה לג'ודו גם זה רק לסרטים?? כאילו הספצנז הרוסי מתמחה בזה לכיף האישי שלו?
ג'ודו כבר נמדד במצב רחוב, ונמדד כלא יעיל במצבי תקיפה נגד יד קשה. אל תנסה לזרוק מושגים, כי אנשים פה לא מבינים.

ג'ודו טוב בהתגוששויות ובהתמסרויות.

סמבו נהדר לרחוב, אבל שוב, בעיקר בקרבות שיכורים וכשאתה רק עם בנאדם אחד. אם זה יותר מאחד, אתה דיי גמור.

הספנז הרוסי בכלל מתמחה בסיסטמה, וזאת שיטה מצוצה מהאצבע (אל תגיב אפילו).

ישן 19-05-07, 01:12   #123
Elevation

ציטוט:
אני יכול לעשות גם סרט דוקו על פידל קטסרו שכשהוא היה נושף הוא היה מעיף את קובה לתוך מקסיקו........זה שזה דוקומנטרי לא אומר שזה נכון, זה סרט שהוא סוייבקטיבי ולא אובייקטיבי והמטרה שלו היא להלל את ברוס לי. אם אין שם קטע שלו בועט במד הדף ומד ההדף מראה שהתוצאה זהה לפגיעה של מכונית, הוא לא עשה את זה פשוט כמשמעו.
הוא שיכלל את הוואן אינטצ' פאנץ, לזה התכוון הבחור. יש לו את אחד הוואן אינטצ' פאנצ' העוצמתיים אי פעם, ועל זה יושב הJKD שלו. הקטע בלחימה, היא שלא משנה השיטה, מה שלמדת, לא משנה כלום. הכול יושב על ניסיון. ולברוס לי היה ניסיון מטורף מאחוריו. הוא היה ערס והיה הולך מכות עם כולם בכל זמן נתון. לכן, השורה התחתונה היא, שברוס לי הוא לוחם דגול.

ישן 19-05-07, 01:18   #124
Elevation

מה שמזכיר לי.

ברוס לי היה מוכר שיעורים פרטיים בסאן פרנסיסקו, תמורת 1000$ לשיעור, או בחינם, אם תלחם נגדו.

למיותר לציין שהרבה ניסו את האפשרות השניה, והוא לא נוצח.

ופה ידידי, קבור הכלב. שום קסם, שום כח על. פשוט מאוד, ניסיון. זה הכול.

ישן 19-05-07, 01:30   #125
elad
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
הוא שיכלל את הוואן אינטצ' פאנץ, לזה התכוון הבחור. יש לו את אחד הוואן אינטצ' פאנצ' העוצמתיים אי פעם, ועל זה יושב הJKD שלו. הקטע בלחימה, היא שלא משנה השיטה, מה שלמדת, לא משנה כלום. הכול יושב על ניסיון. ולברוס לי היה ניסיון מטורף מאחוריו. הוא היה ערס והיה הולך מכות עם כולם בכל זמן נתון. לכן, השורה התחתונה היא, שברוס לי הוא לוחם דגול.
וואלה צודק הוא היה אוהב לריב והיה מסתבך בהרבה קטטות הבנאדם יכל להרוג מישהו עם האצבעות
elad מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 01:58   #126
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Yoggie
ברנדון לי הבן מת במהלך צילומי סרט הפולחן "העורב" שהושלם לאחר מכן בעזרת כפילים ומחשב.
הוא נורה בטעות מכדור חי שהיה באחד האקדחים בסצנה שבה הוא עולה על השולחן בכנס של הכנופיה וכולם יורים עליו

http://youtube.com/watch?v=4q1UwRrKZkg

01:56 בסירטון.
וואי איזה עצוב זה..

וזה גם אירוני בצורה מפחידה מאוד שהוא נפטר דווקא בצילומים לסרט שכזה..
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 11:51   #127
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי מתן16
וואי איזה עצוב זה..

וזה גם אירוני בצורה מפחידה מאוד שהוא נפטר דווקא בצילומים לסרט שכזה..
זה העורב לא?

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 12:33   #128
מתן18
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ran7
זה העורב לא?
כן..בגלל זה זה אירוני
מתן18 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 13:36   #129
HammEr-StriKe
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Antonator1
ברוס לי התאמן עם צ'אק נוריס אבל אף פעם לא היו ביניהם יחסי מאמן - מתאמן. מה גם שהוא לא היגר לארה"ב אלא נולד שם (סאן פרנסיסקו). בחייאת רבאק, תקראו קצת לפני שאתם שופכים מידע.
אולי תקרא אתה.. תחפש בויקיפדיה "ברוס לי" ותראה.. נכון שהוא נולד בסן פרנסיסקו כשהיה תינוק ההורים שלו חזרו לסין שם הוא גדל עד גיל 19 ואז חזר לארה"ב אוקיי זה עדיין ניקרא להגר.. אולי תקרא אתה קצת לפני שאתה שופך מידע..
לגבי צ'אק נוריס זה מה שהיה כתוב בויקיפדיה -
"בין השחקנים שהושפעו ממנו ביותר נמנים צ'אק נוריס (אשר היה תלמידו ואף שיחק איתו בסרטו של לי - דרכו של הדרקון כיריבו של לי)", הוא לימד אותו שיטות לחימה שונים שצ'אק נוריס לא ידע, הוא לימד אותו עקרונות ודברים רבים על לחימה שצ'אק לא ידע.. הוא פשוט נחשב לתלמיד שלו.., ודרך אגב גם בולו יאנג למד מברוס כל מיני דרכי לחימה שונים ומרובים.. ועוד שחקנים רבים כמוהם.. לא הבנתי מה אתה כל כך בספק.. חחח
לגבי זה שהיגר לארה"ב -
"אביו נתן לו מאה דולר ושלח אותו לארצות הברית, דבר שהתאפשר עקב אזרחותו האמריקאית.", זה לאחר שהוא הסתבך בקרבות רחוב ברחובות הונג-קונג וכך הסתבך עם המשטרה, המשטרה איימה על הוריו שיעצרו אותו בגלל ההשתתפות בקרבות הרחוב אז אביו נאלץ להוציא אותו מהונג קונג ולכן היגר לארה"ב..

אני יודע את זה בלי הויקפדיה הזאת, פשוט הבאתי את המידע משם.. בשביל להוכיח לך שלא סתם שפכתי מידע.. אז בחייאת רבאק תבדוק טוב לפני שאתה שופך את המידע שלך.. יום טוב..
HammEr-StriKe מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 13:49   #130
Antonator1
הושעה

צ'אק נוריס אף פעם לא היה תלמיד של ברוס, נקודה. אני אוכיח את זה בעזרת מקורות יותר אמינים מוויקיפדיה.

ובשבילי להגיע למקום שנולדת בו לא נקרא להגר.

Before hitting it big as a movie star, he often trained with the martial arts world's biggest stars - many of whom would latter become celebrities in their own right, such as world karate champion Chuck Norris. Despite several misreported stories, Bruce was never Chuck's instructor. They trained together, often trading techniques and ideas, but never had a student-teacher relationship. - bruceleedivinewind.com

תקרא את זה בכל מקום שתרצה. אולי אתה מתבלבל עם פומיו דמורה, שהיה המורה של שניהם לשימוש בנשק קר במשך תקופה מסויימת. ואל תגיד לי יום טוב כמו איזה מתלהב אחד. מביא לי עובדות מהוויקיפדיה הישראלית הליצן הזה... אפילו בוויקיפדיה ה"נורמלית" אין את זה. אז די לחפור שאתה יודע...
Antonator1 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 14:21   #131
HammEr-StriKe
חבר פעיל

ציטוט:
צ'אק נוריס אף פעם לא היה תלמיד של ברוס, נקודה. אני אוכיח את זה בעזרת מקורות יותר אמינים מוויקיפדיה.

ובשבילי להגיע למקום שנולדת בו לא נקרא להגר.

Before hitting it big as a movie star, he often trained with the martial arts world's biggest stars - many of whom would latter become celebrities in their own right, such as world karate champion Chuck Norris. Despite several misreported stories, Bruce was never Chuck's instructor. They trained together, often trading techniques and ideas, but never had a student-teacher relationship. - bruceleedivinewind.com

תקרא את זה בכל מקום שתרצה. אולי אתה מתבלבל עם פומיו דמורה, שהיה המורה של שניהם לשימוש בנשק קר במשך תקופה מסויימת. ואל תגיד לי יום טוב כמו איזה מתלהב אחד. מביא לי עובדות מהוויקיפדיה הישראלית הליצן הזה... אפילו בוויקיפדיה ה"נורמלית" אין את זה. אז די לחפור שאתה יודע...
אחלה מידע..
אבל תגיד מה שתגיד הוא לימד אותו כמה דברים על לחימה שצ'אק נוריס די שמח להתנסות בזה.. דרכי לחימה שברוס פשוט ידע וצ'אק נוריס פשוט יישם את זה.. כך אפשר להגיד בקטנה שצ'אק היה מיני תלמיד בו נגיד ככה, כי כשלומדים משהו אפילו הכי קטן מבנאדם כלשהו זה אומר שלמדת ממנו משהו.. צ'אק נוריס היה אלוף ארה"ב באמנות הלחימה קראטה, אבל היה לו חוסר ידע בלחימה שברוס התמחה בה.. ולי פשוט לימד אותו כמה דרכים.. צ'אק נוריס אמר בעצמו כמה פעמים בראיונות של דוקומנטרי שהוא למד רבות מברוס..
לגבי ההגעה שלו לארה"ב בצעירותו.. הייתה לו אזרחות אמריקאית כי נולד שם.. אבל היה סיני לכל דבר, הוא היה חי שם זמן רב.. הוא לא היה בטוח שיש לו אזרחות אמריקאית בשל צעירותו, ואביו חשף בפניו את זה ושלח אותו לארה"ב למכרים ותיקים שלו שיחיה איתם תקופה מסויימת..
לא יודע מה להגיד לך היגר לא היגר.. הוא עבר מארץ המקור שלו לארץ זרה בעיניו, מבחינת האמריקאים בהתחלה הם לא חיבקו אותו בנגיד ככה כאשר הגיע לארה"ב היה לו די קשה עם הזהות שלו בהתחלה כסיני בארה"ב למרות האזרחות האמריקאית שלו.. הוא נחשב בהתחלה בעיני האמריקאים כמהגר..
אני לא חופר שאני יודע חחח.. אני פשוט יודע, ראיתי המון סרטי דוקו על ברוס לי כל הסרטים שלו.. אז בסדר נדייק רק בשבילך "צ'אק נוריס לא היה תלמיד של ברוס לי" פשוט לקח מברוס כל מיני דרכים ושיטות קטנות ויישם אותן לעצמו ואפילו השתמש בהן בסרטים ובקטעי וידיאו והוא אמר זאת בעצמו..
ונדייק גם שהוא לא "היגר" הוא חזר למולדתו אם ככה אתה רוצה שזה יישמע.. זה מצחיק כי המקור שלו הוא סין.. נגיד נולדתי בספרד ובגיל שנה עליתי לישראל כי המקור שלי הוא יהודי חייתי פה את כל ילדותי ונעוריי ובגיל 19 אני רוצה לחזור לספרד.. הספרדים יגידו שהיגרתי מישראל לספרד למרות שנולדתי שם.. זה סתם דוגמא..
ישן 19-05-07, 14:33   #132
Antonator1
הושעה

אם כבר אז שניהם לימדו אחד את השני דברים שונים...
ישן 19-05-07, 14:38   #133
HammEr-StriKe
חבר פעיל

ציטוט:
אם כבר אז שניהם לימדו אחד את השני דברים שונים...
מסכים איתך.. הגענו לפשרה?
ישן 19-05-07, 14:39   #134
Antonator1
הושעה

כן...
ישן 19-05-07, 15:35   #135
G-G
חבר פעיל

הסמל האישי שלG-G

ציטוט:
בכל מקרה, ההתלהבות מברוס לי כבר עברה כל גבול. אגדה, פורץ דרך, אתלט מצויין - כן, אבל היו, יש ויהיו עוד הרבה יותר טובים ממנו. הוא המייקל לואיס של הקטע הזה, כמעט בכל מובן אפשרי של המלה.

מתלהבים מהגוף שלו רק בגלל שהוא היה חטוב ובגלל שזה היה ברוס לי בכבודו ובעצמו - אם זה היה נער אלמוני בסביבות ה - 12\13 אחוז שומן, בקושי היו מסתכלים עליו.

הרבה מסיפורי נפלאות האתלטיות שסופרו עליו הם אגדות אורבניות טהורות.

הרבה ממה שהוא היה עושה לא היה כל כך קשה בכלל.

הוא לא כזה חזק כמו שנראה לכם. לעומת מישהו כמו מאריוש פודזיאנובסקי, פירוס דימס או פרנקו קולומבו הכח שלו שואף בערך ל - 0.

ושלא לדבר על כך שבכל תקופה היו לוחמים טובים ממנו בהרבה. החברה נ - Mma עושים ממנו סטייק.

וזה האפקט שסרטים יכולים ליצור, רבותיי. לדעתי, אפילו דולף לונדגרן בשיאו היה גובר על ברוס. בזמנו ברוס לי היה האליל שלי, אבל מה לעשות, על הנייר יש הרבה פחות ממה להתלהב ממה שנראה.

סלח לי כן ?
אבל רק טיפשים מדברים על דברים שהם לא יודעים
מה אתה חושב פה שאנשים מדברים על סרטים ?? גם סופרמן חזק
לך תראה סרטים אמיתיים על ברוס לי ותצוגות שהוא עשה
אתה יודע שהוא היה עומד מרחק של 10 סנטימטר מבן אדם , שם את האגרוף שלו 5 סנטימטר ממנו (5 סנטימטר בין האגרוף לאותו בן אדם ) ועדיין היה יכול להביא תנופה ולהעיף את הבן אדם לקיבינימט ?? יש לזה הוכחות והיה על זה פעם בערוץ 8 בסדרה שהיתה עליו
זה כח מתפרץ שלא חושב שיש עוד מישהו שהיה לו
הוא לא היה עוד איזה טמבל אחד
דולף ?? חח שמע .. עכשיו אתה באמת מצחיק .. למה מי זה דולף ??
G-G מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 16:17   #136
elad
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי g-g
סלח לי כן ?
אבל רק טיפשים מדברים על דברים שהם לא יודעים
מה אתה חושב פה שאנשים מדברים על סרטים ?? גם סופרמן חזק
לך תראה סרטים אמיתיים על ברוס לי ותצוגות שהוא עשה
אתה יודע שהוא היה עומד מרחק של 10 סנטימטר מבן אדם , שם את האגרוף שלו 5 סנטימטר ממנו (5 סנטימטר בין האגרוף לאותו בן אדם ) ועדיין היה יכול להביא תנופה ולהעיף את הבן אדם לקיבינימט ?? יש לזה הוכחות והיה על זה פעם בערוץ 8 בסדרה שהיתה עליו
זה כח מתפרץ שלא חושב שיש עוד מישהו שהיה לו
הוא לא היה עוד איזה טמבל אחד
דולף ?? חח שמע .. עכשיו אתה באמת מצחיק .. למה מי זה דולף ??
חחח עזוב אותו סתם ילד קטן חושב ברוס לי זה שחקן קולנוע חחח
ישן 19-05-07, 16:25   #137
elad
חבר פעיל

בקיצוור אף אחד לא יכל עליו מספיק לדבר שטיות
ישן 19-05-07, 16:35   #138
elad
חבר פעיל

משחק נחמד שלו http://fun.sdinet.de/flash/games/brucelee.swf

קטע וידאו שלו http://www.seretkolyom.com/?key=2434..._bruce_lee_dmx

ברוס לי שכיבות שמיכה עם שתי אצבעות
http://www.seretkolyom.com/?ftag=%D7...1+%D7%9C%D7%99
ישן 19-05-07, 16:42   #139
ran7
משתמש ותיק

הסמל האישי שלran7

שלח הודעה דרך ICQ אל ran7

ציטוט:
פורסם במקור על ידי elad
משחק נחמד שלו http://fun.sdinet.de/flash/games/brucelee.swf

קטע וידאו שלו http://www.seretkolyom.com/?key=2434..._bruce_lee_dmx

ברוס לי שכיבות שמיכה עם שתי אצבעות
http://www.seretkolyom.com/?ftag=%D7...1+%D7%9C%D7%99
הסרטון זה מהסרט שאגת הדרקון.. הסרט הראשון שלו שראיתי....

ran7 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 19-05-07, 16:43   #140
elad
חבר פעיל

אל תשכחו שברוס לי גם היה פילוסוף
רוקן את מוחך
היה חסר דמות

חסר צורה
כמו מים.

שים מים בכוס,
והם יהיו הכוס.

שים מים בבקבוק,
והם יהיו הבקבוק.

שים מים בקנקן,
והם יהיו הקנקן.

מים יכולים לזרום,
מים יכולים להתרסק.

היה מים, ידידי.

מילים מצאק נוריס
Giants come in small packages too

Lee, pound for pound, might well have been one of the strongest men in the world, and certainly one of the quickest. Whether doing one-handed, two-finger push-ups, or horizontally holding up a 125-pound barbell, Lee was impressively strong for his size, especially at only 140-145 pounds
תגובה