ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף-כללי

פיתוח גוף-כללי בפורום זה יהיו שיחות בנושא פיתוח גוף שאינם נכללים בפורומים האחרים

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 07-05-07, 21:20   #141
Elevation
IsraelBody VIP - חבר יהלום

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
חלאס לטחון על התאילנדים :):):):) פיקי פיקי 50 שקל

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, קבל מוניטין!
Elevation מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-07, 21:27   #142
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Elevation
*להצטדק.

אתה תגיד לי מה רשמתי ומה רציתי לומר? הסוגריים נכנסו כדי לתאר מצב שבו אוכלים את החתולים. "אתה יודע שזאת לא מדורה של תאילנדים"?! רשמתי מפורשות שזאת מדורה של תאילנדים! דיברתי על מצב שבו זאת מדורה של תאילנדים ואוכלים אותו.

ובשני:

"אמרתי שלאכול חיות אחרות זה גם גרוע באותה המידה! אתם דפוקים תגידו לי?!?!?!?!?"

אז ת'לא רק צריך לעבוד על הדיקדוק שלך, אלא גם על הבנת הנקרא.
אתה צריך לעבוד קצת יותר על השוואה.אני לא יודע איך אתה חגגת, אבל אני לא לקחתי תרנגול חי קשור למקל, ובישלתי אותו. יש הבדל בין הריגת בע"ח חיים למאכל לבין הריגה כזו בצורה סדיסטית ומענה.
אתה מתעלם לחלוטין מתגובות ענייניות ומגיב רק לאלה שאתה מוצא בהם פרצה שבה אתה מתכווח על הטפל.
shahaflol מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-07, 21:28   #143
Bullet
חבר VIP - חבר יהלום

הסמל האישי שלBullet

ציטוט:
*להצטדק.

ציטוט:
אתה תגיד לי מה רשמתי ומה רציתי לומר? הסוגריים נכנסו כדי לתאר מצב שבו אוכלים את החתולים. "אתה יודע שזאת לא מדורה של תאילנדים"?! רשמתי מפורשות שזאת מדורה של תאילנדים! דיברתי על מצב שבו זאת מדורה של תאילנדים ואוכלים אותו.
אני יודע שרשמת שזאת מדורה של תאילנדים, אבל היה מדובר במדורות ל"ג בעומר. להגיד שזאת מדורה של תאילנדים, זה לצחוק על ההתעללויות.

ציטוט:
אני אמרתי שאתם צבועים בזה שכ"כ אתם מתרעמים על זה שהורגים חתולים, אבל זה בסדר שיושב לכם כבש, פרה ושאר דברים מתים בצלחת!
מה יש לך להגיד על זה?
סינטרקס
סיינטרקס
Bullet מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-07, 21:32   #144
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Bullet

אני יודע שרשמת שזאת מדורה של תאילנדים, אבל היה מדובר במדורות ל"ג בעומר. להגיד שזאת מדורה של תאילנדים, זה לצחוק על ההתעללויות.

לא, היה מדובר על מדורת ל"ג בעומר, ואני נתתי דוגמא של מדורת תאילנדים. זה לא צחוק, זה דוגמא.

מה יש לך להגיד על זה?
להגיד שזאת מדורה של תאילנדים זה לא צחוק, לא אמרתי שזאת מדורה של תאילנדים, תיארתי מצב שבו זאת מדורה של תאילנדים, העלתי תרחיש אחר.

"אני אמרתי שאתם צבועים בזה שכ"כ אתם מתרעמים על זה שהורגים חתולים, אבל זה בסדר שיושב לכם כבש, פרה ושאר דברים מתים בצלחת!"

שהמשפט הזה בא לומר שאני חושב שאתם צבועים בזה שאתם כ"כ מתרעמים על זה שהורגים חתולים, אבל זה בסדר שיושב כבש פרה ושאר דברים מתים (שגם אותם הרגו במידה לא פחותה) בצלחת!

זה בדיוק הכוונה שלי.

לא אמרתי שאחד יותר גרוע, שאלתי למה אסור להרוג חתול, בשום מצב, גם לא לאכול, אבל מותר להרוג פרה בשביל אוכל?
ישן 07-05-07, 21:33   #145
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
"אני אמרתי שאתם צבועים בזה שכ"כ אתם מתרעמים על זה שהורגים חתולים, אבל זה בסדר שיושב לכם כבש, פרה ושאר דברים מתים בצלחת!"

שהמשפט הזה בא לומר שאני חושב שאתם צבועים בזה שאתם כ"כ מתרעמים על זה שהורגים חתולים, אבל זה בסדר שיושב כבש פרה ושאר דברים מתים (שגם אותם הרגו במידה לא פחותה) בצלחת!

זה בדיוק הכוונה שלי.

לא אמרתי שאחד יותר גרוע, שאלתי למה אסור להרוג חתול, בשום מצב, גם לא לאכול, אבל מותר להרוג פרה בשביל אוכל?
בטח שמותר להרוג פרה בישביל אוכל חחחחחחחחחחח מזה לא הייתה באגאדיר אף פעם?
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-07, 21:33   #146
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shahaflol
אתה צריך לעבוד קצת יותר על השוואה.אני לא יודע איך אתה חגגת, אבל אני לא לקחתי תרנגול חי קשור למקל, ובישלתי אותו. יש הבדל בין הריגת בע"ח חיים למאכל לבין הריגה כזו בצורה סדיסטית ומענה.
אתה מתעלם לחלוטין מתגובות ענייניות ומגיב רק לאלה שאתה מוצא בהם פרצה שבה אתה מתכווח על הטפל.
*תפל. אתה צריך לעבוד קצת יותר על דיקדוק.

אני חושב אתה מתעלם מתגובות ענייניות שלי, ידידי. בכל אחת מהתגובה שלי אמרתי שאני מודע לדרך שבה זה נעשה, אבל אנשים הזעזעו מרצח חתולים עקרונית: "איך אפשר להרוג חתול?!?!"/"דבר כזה פרוותי" וכ'ו, אבל לא מרצח פרה. נתתי דוגמא ששניהם משמשים לאוכל, אז מה מותר החתול מהפרה?

יואו, אני חוזר על עצמי פעם אחרי פה.
ישן 07-05-07, 21:35   #147
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Night_Wolf
בטח שמותר להרוג פרה בישביל אוכל חחחחחחחחחחח מזה לא הייתה באגאדיר אף פעם?
מסכים. אז למה חתול אסור?
ישן 07-05-07, 21:36   #148
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:

זה בדיוק הכוונה שלי.

אנחנו מדינה יהודית - זו הסיבה לכך שאסור להרוג חתולים לצורכי מאכל.
ציטוט:
(שגם אותם הרגו במידה לא פחותה)
מוות בעינויים ( שריפה היא עינוי) ע"י ילדים סדיסטיים נראה לך שווה למוות בדרכים יותר הומניות ( פחות אכזריות) לצורך מאכל? משהו קצת משונה בהשקפה שלך.
ישן 07-05-07, 21:38   #149
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
*תפל. אתה צריך לעבוד קצת יותר על דיקדוק.

אני חושב אתה מתעלם מתגובות ענייניות שלי, ידידי. בכל אחת מהתגובה שלי אמרתי שאני מודע לדרך שבה זה נעשה, אבל אנשים הזעזעו מרצח חתולים עקרונית: "איך אפשר להרוג חתול?!?!"/"דבר כזה פרוותי" וכ'ו, אבל לא מרצח פרה. נתתי דוגמא ששניהם משמשים לאוכל, אז מה מותר החתול מהפרה?

יואו, אני חוזר על עצמי פעם אחרי פה.
*טפל, אל תתקן אם אתה לא יודע בעצמך. אתה עדיין לא מגיב לעניין.
ישן 07-05-07, 21:39   #150
Elevation

ציטוט:
אנחנו מדינה יהודית - זו הסיבה לכך שאסור להרוג חתולים לצורכי מאכל.

מה הקשר? תאילנדים שחיים בישראל? איפה כתוב בחוק היהודי שאסור ל"גר החי בארצו" לאכול את כל מה שלעזאזל בא לו?

מוות בעינויים ( שריפה היא עינוי) ע"י ילדים סדיסטיים נראה לך שווה למוות בדרכים יותר הומניות ( פחות אכזריות) לצורך מאכל? משהו קצת משונה בהשקפה שלך.

לא לא, שוב, קרא את מה שרשמתי, אז תגיב. אמרתי שנתאר סיטואציה דומה, שבו הורגים לצורך מאכל, עזוב אם זה תוך כדי ליטוף אובססיבי או בעיטה לראש, פשוט להרוג את שניהם ולאכול. למה חתול לא, ופרה כן?

ומה הומני בשוק חשמלי? מוות בחנק? בזריקות כימיות? ככה הורגים בעולם. רק בזכות הכשרות הורגים את הפרות בצורה מאוד מאוד הומנית (ע"י סכין מושחזת בטירוף, בצורה מאוד מאוד חלקה ומהירה).
ישן 07-05-07, 21:50   #151
Night_Wolf
Banned

שלח הודעה דרך ICQ אל Night_Wolf

ציטוט:
מסכים. אז למה חתול אסור?
אתה הרגתה ת'חתול בדוק :):):):)
Night_Wolf מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-07, 21:53   #152
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
לא לא, שוב, קרא את מה שרשמתי, אז תגיב. אמרתי שנתאר סיטואציה דומה, שבו הורגים לצורך מאכל, עזוב אם זה תוך כדי ליטוף אובססיבי או בעיטה לראש, פשוט להרוג את שניהם ולאכול. למה חתול לא, ופרה כן?

ומה הומני בשוק חשמלי? מוות בחנק? בזריקות כימיות? ככה הורגים בעולם. רק בזכות הכשרות הורגים את הפרות בצורה מאוד מאוד הומנית (ע"י סכין מושחזת בטירוף, בצורה מאוד מאוד חלקה ומהירה).
כמה שזה אכזרי, זה עדיין לא ברמה של מה שקרה במקרה המדובר. אל תשכח, במקרה הזה המטרה עדיין מקדשת במקצת, לא באופן מוחלט, את האמצעים. ברור שהחיה סובלת כשהיא מתה, אבל זו עדיין הישרדות, עדיין לשם מאכל.
אתה לא מתיחס בכלל במטרה לשמה הורגים את החיות, והיא חשובה ביותר.

גם במקרה של הריגה למאכל אני לא נלהב, עדיין כואב על החיה. בכל זאת, אני לא מספק שום יצר סדיסטי כך ולא תומך ברצח כזה בשריפה לשווא.
ישן 07-05-07, 21:55   #153
Elevation

ציטוט:
כמה שזה אכזרי, זה עדיין לא ברמה של מה שקרה במקרה המדובר. אל תשכח, במקרה הזה המטרה עדיין מקדשת במקצת, לא באופן מוחלט, את האמצעים. ברור שהחיה סובלת כשהיא מתה, אבל זו עדיין הישרדות, עדיין לשם מאכל.
אתה לא מתיחס בכלל במטרה לשמה הורגים את החיות, והיא חשובה ביותר.
אני מאוד מתייחס, זאת גולת הכותרת שלשמה העלתי את הוויכוח.

אני מצדיק הריגה פונקציונלית אפילו בספקטרום יותר רחב מהישרדות, אבל זה אני.

פשוט לא מבין למה פרה זה בסדר וחתול לא.
ישן 07-05-07, 21:56   #154
Nareznoy
Banned

יש את הדעה הרווחת הזו שתאילנדים דשנים על חתולים. האמת היא שזה פשוט חוסר הברירה של משפחות עניות שאין להם מה לאכול ונאלצות לשרוד איכשהו.
Nareznoy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 07-05-07, 21:56   #155
Nareznoy
Banned

ציטוט:
אני מאוד מתייחס, זאת גולת הכותרת שלשמה העלתי את הוויכוח.

אני מצדיק הריגה פונקציונלית אפילו בספקטרום יותר רחב מהישרדות, אבל זה אני.

חתול חמוד, פרה מכוערת מסריחה
ישן 07-05-07, 21:57   #156
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
בדרך כזו, זה לא בסדר, וזה כבר נאמר בנושא הזה.
ישן 07-05-07, 21:58   #157
Elevation

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Nareznoy
חתול חמוד, פרה מכוערת מסריחה

רוצים טיעון יותר טעון?

ילד גרמני יפה ובלונדיני, ילד יהודי מכוער ומסריח.

מצדיק?

מה שאמרת זה שטויות, כי גם יופי הוא בעיניי המתבונן. (אני חושב שחתול זאת חיה לא חמודה במיוחד, ושכבש זה אחד הדברים החמודים).
ישן 07-05-07, 21:59   #158
Elevation

ציטוט:
בדרך כזו, זה לא בסדר, וזה כבר נאמר בנושא הזה.

ברור! נאמר על ידי! דברתי על זה שהם אמרו: "איך אפשר להרוג חתול?!" - דהיינו בכל מצב.
ישן 07-05-07, 22:06   #159
shahaflol
חבר פעיל

ציטוט:
ברור! נאמר על ידי! דברתי על זה שהם אמרו: "איך אפשר להרוג חתול?!" - דהיינו בכל מצב.
אני לא זוכר מי אמר, אבל אמרו פה שגם אם היו רוצחים כך עז, זה לא היה לגיטימי, אלא אכזרי.
באופן אישי, קשה לי לראות חיות כמו כלבים וחתולים מתים גם למען מאכל, אולי כי כך חינכו אותי ואולי כי במדינה זה אסור. בתאילנד אוכלים כלבים וחתולים, ועד כמה שזה כואב לי כי אלה חיות שאני אוהב מאוד, אם הם הורגים אותם בדרך הומנית רק לצורכי מאכל, אני לא יכול להגיד להם שלא לעשות זאת.
אם זו היתה טענתך - זה ממש לא היה נראה כך, ובצורה שביטאת אותה אל תתפלא שנוצר כזה ויכוח.
ישן 07-05-07, 22:08   #160
Nareznoy
Banned

ציטוט:
רוצים טיעון יותר טעון?

ילד גרמני יפה ובלונדיני, ילד יהודי מכוער ומסריח.

מצדיק?

מה שאמרת זה שטויות, כי גם יופי הוא בעיניי המתבונן. (אני חושב שחתול זאת חיה לא חמודה במיוחד, ושכבש זה אחד הדברים החמודים).
נו, אז אם יהיה צריך להרוג אחד מהם אז בטח את המכוער והמסריח כי הוא מקלקל את העולם, בלי קשר יהודי לא יהודי גם אם זה הפוך
תגובה