ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > פיתוח גוף תחרותי

פיתוח גוף תחרותי בפורום זה יהיו שיחות על תחרויות, אירועים, ומפתחי גוף בארץ ובעולם.

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 22-03-11, 22:47   #61
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

כללי:: ישראל אמרון
שלח הודעה דרך ICQ אל אמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
קשה לי להאמין שהדרופ סט המטורף הזה היה עד כדי כך מטורף. עם כמה משקל עבדת וכמה חזרות?
לא מטורף מבחינת משקלים מטורף מבחינת קריעה אני לא עובד עם משקלים מטורפים אני בסך הכל שוקל 75 אז כמה כבר אני יכול להרים אבל הכוונה הייתה שpl רגיל לעבוד עם משקלים כבדים והוא בונה את הטכניקה בישביל זה אבל אם אני יתן לו לעשות תדרופסטים שאני רגיל אליהם הוא לא יצליח כמוני אז מה זה אומר מי יותר חזק ואני יתן לך דוגמא יש לי חבר שהייתי מתאמן איתו לפני חצי שני בלחיצת חזה אני עבדתי עם 110 והוא עם 140! וגם יותר חזרות ממני אבל שעשינו דרופסט הוא כבר בסט השני נשבר זה הכוונה שלי לא אומר לך שאני אחד המטורפים אבל אומר לך שלי יהיה יותר קל מאשר למישהו שלא רגיל אותו דבר עם הpl לו יותר קל לעבוד חזק כי הוא רגיל לעבוד ככה

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

מנהל סניף ישראלבודי הרצליה סוקולוב 2

אמרון מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:48   #62
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי ניגרי ענק צפה בהודעה
תשמע יכול להיות שפעם היו לו הערות מקצועיות, אני יודע גם שיש לו פה עבר, אבל אם הוא משנה את עורו באופן כזה העבר לא עומד לזכותו.
לקרוא לי בכיין? כוס אמק ערס לך תקרע קודם זוג כפפות, ותשלם פעם אחת שכר דירה.
ילד מושתן.
אתה מכיר אותי בכלל?
אני יכול להבטיח לך שבגיל 22 עשיתי בחודש יותר כסף ממה שעשית בחצי שנה, אז מה? אני יותר גבר?
עזרתי ואני עוזר פה לפי 10 יותר אנשים ממך ותרמתי פי 10 ממך.
זה שהתחרת בכמה תחרויות אזוטריות לא אומר שאתה יותר משהו ממישהו.

פורום הוא מקום לדיונים, ביקורת היא חלק מדיון. מי שיש לו בעיה עם ביקורית שיעשה כמו ביוטיוב, יעלה סרט וינעל את התגובות.
לא זכור לי בהודעות שאתה מדבר עליהן דברים שעוברים על החוק פה בצורה כלשהי.

אם יש לך בעיה עם התוכן שאני כותב אתה לא חייב לקרוא.
ואם יש לי דעה מסוימת שלא משתלבת עם הדעה שלך, אתה לא חייב להסכים.
מי שפה עולה לטונים של ריב ומדבר כאליו זה ריב, זה רק אתה.
לא זכור לי שהשלד התחיל לקלל את ליידיבאג אחרי שהוא תקף אותו בדברים הרבה יותר קשים ממה שאני אומר.

זה שאתה כותב פה מאמרים על תחרות שבאו אליה 30 איש זה לא רע בכלל, אני רק יכול להגיד לך שמאז שאנחנו הגענו, לאתר יש תנועה פי 999 יותר גדולה, יש פה יותר משתמשים, התוכן פה עלה לרמות שמעולם לא היו פה (אולי פרט לתקופה ששיקו, דניאל ברק והשאר היו פעילים).
לכל דבר יש מחיר, ברור שאנחנו פחות אוהדי בילדינג, אבל כמו שכתבתי בהודעה קודמת, אני לא זוכר שהתנהגתי\דיברתי\אנערף בצורה לא יפה לבילדר פה.
יש פה מספיק ליצנים שפותחים פוסטים ומבלבלים תשכל עם מידע מוטעה ומתחילים להתווכח, במקרים האלה התגובות קצת שונות, ועדיין במסגרת החוקים.

אתה בוחר להעלב, בעיה שלך.
אתה גם מוזמן ללכת לבכות לגיל שייתן לי באן.
זה רק יראה כמה אתה מסוגל לנהל דיון.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:49   #63
harder
חבר פעיל

מתאמן טבעי יהיה לו יותר יעיל להרים משקל מקסימום למספר חזרות כדי להגדיל את שריריו מאשר לעשות דרופים סטים סופרסטים וכל אלה
ישן 22-03-11, 22:50   #64
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

צפיפות זה מס' יח' של משהו (במקרה הזה תאי שריר) ליח' נפח.
אתה מדבר אולי על כוח ליח' נפח (במקרה הזה יותר נכון להגיד ratio (יחס) של ק"ג משקל על המוט לק"ג משקל גוף)
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:50   #65
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai 22 צפה בהודעה
שמע טוב אני פניתי אלייך יפה אז אל תבוא להסטלבת עליי ובמיוחד לא מאחורי איזה כינוי יאהבל בידיוק על הקטעים המסריחים האלה אנחנו מדברים הרסתם תפורום עם כל הצחוקים המפגרים שלכם

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 22-03-11, 22:56   #66
YYY
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אמרון צפה בהודעה
לא מטורף מבחינת משקלים מטורף מבחינת קריעה אני לא עובד עם משקלים מטורפים אני בסך הכל שוקל 75 אז כמה כבר אני יכול להרים אבל הכוונה הייתה שpl רגיל לעבוד עם משקלים כבדים והוא בונה את הטכניקה בישביל זה אבל אם אני יתן לו לעשות תדרופסטים שאני רגיל אליהם הוא לא יצליח כמוני אז מה זה אומר מי יותר חזק ואני יתן לך דוגמא יש לי חבר שהייתי מתאמן איתו לפני חצי שני בלחיצת חזה אני עבדתי עם 110 והוא עם 140! וגם יותר חזרות ממני אבל שעשינו דרופסט הוא כבר בסט השני נשבר זה הכוונה שלי לא אומר לך שאני אחד המטורפים אבל אומר לך שלי יהיה יותר קל מאשר למישהו שלא רגיל אותו דבר עם הpl לו יותר קל לעבוד חזק כי הוא רגיל לעבוד ככה
איך הייתה העבודה?
תרשום כמה משקל וחזרות בכל סט...
YYY מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:56   #67
Scylla
מקום 2 עד 90 ק"ג ב-golden desert cup PL RAW

עוסק ב:: ברמן
חדר כושר: גרייט שייפ
שלח הודעה דרך ICQ אל Scylla שלח הודעה דרך MSN אל Scylla

אמרון אל תשכח שpl עובד לטווח חזרות נמוך אז כמובן שמבחינת סיבולת שריר בחזרות גבוהות הוא יהיה יותר נחות... אבל תהיה בטוח שאם תיתן לאחד מהרציניים לתת דרופ סט הוא יתן מבחינת השקעה וקריעה לא פחות ממך. ויש מושג שקיים אצל בילדרים ולא קיים אצל ליפטרים - עבודה מעבר לכשל, ליפטר ברגע שהוא לא מסוגל הוא מפסיק, בילדר ברגע שהוא לא מסוגל נעזר בספוטר, חזרות חלקיות, דרופ סטים וכו' (לא מתווכח אם זה רע או טוב, פשוט מציין עובדה)
Scylla מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 22:58   #68
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי yyy צפה בהודעה
איך הייתה העבודה?
תרשום כמה משקל וחזרות בכל סט...
מזה משנה אני לא מבין אבל שתיהיה מבסוט חזה עליון בבודדות 12 חזרות מתחיל מ30 קילו אחרי זה יורדל25 ואחרי זה יורד ל20 בכל השלוש 12 חזרות

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 22-03-11, 23:01   #69
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
מזה משנה אני לא מבין אבל שתיהיה מבסוט חזה עליון בבודדות 12 חזרות מתחיל מ30 קילו אחרי זה יורדל25 ואחרי זה יורד ל20 בכל השלוש 12 חזרות
אני לא רומז לכלום, אבל זה משהו שאני עשיתי בתוכנית אי שם בסוף 2007 עם הדרופ סטים כשהלחיצת חזה שלי היתה פחות מ100 קילו. אז רק כי העלית את זה לויכוח אני יכול לומר שהדרופסטים האלה זה שטויות שפשוט מפמפמים ומקווים שיצא מזה משהו.

איזו הפתעה שכשהלחיצת שלי הגיעה ל100 קילו פתאום נראיתי גדול יותר בחזה, בידיים ובכתפיים מאשר עם הדרופסטים
ישן 22-03-11, 23:03   #70
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי scylla צפה בהודעה
אמרון אל תשכח שpl עובד לטווח חזרות נמוך אז כמובן שמבחינת סיבולת שריר בחזרות גבוהות הוא יהיה יותר נחות... אבל תהיה בטוח שאם תיתן לאחד מהרציניים לתת דרופ סט הוא יתן מבחינת השקעה וקריעה לא פחות ממך. ויש מושג שקיים אצל בילדרים ולא קיים אצל ליפטרים - עבודה מעבר לכשל, ליפטר ברגע שהוא לא מסוגל הוא מפסיק, בילדר ברגע שהוא לא מסוגל נעזר בספוטר, חזרות חלקיות, דרופ סטים וכו' (לא מתווכח אם זה רע או טוב, פשוט מציין עובדה)
זה מה שאני אומר אבל שכל אחד ומה שהוא מתאמן לכן להגיד בודיבלדר זה טנק עם מנוע של טוסטוס זה פשוט מעליב ולא נכון כל אחד ומה שהוא מרגיל תגוף שלו

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 22-03-11, 23:05   #71
TUXLIGHT
חבר פעיל

לא מסכים.. כל ליפטר שתדרוש ממנו לעשות דרופ סט כמו שאתה עושה 1- יעשה אותו ביותר קלות כי הוא עובד על אחוז נמוך יותר של rm1 ממך
+
כל הקטע של החזרות עם ספוטר.. כל לפיטר יכול עלשות את זה.. זה פשוט מיותר
ישן 22-03-11, 23:06   #72
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
אני לא רומז לכלום, אבל זה משהו שאני עשיתי בתוכנית אי שם בסוף 2007 עם הדרופ סטים כשהלחיצת חזה שלי היתה פחות מ100 קילו. אז רק כי העלית את זה לויכוח אני יכול לומר שהדרופסטים האלה זה שטויות שפשוט מפמפמים ומקווים שיצא מזה משהו.

איזו הפתעה שכשהלחיצת שלי הגיעה ל100 קילו פתאום נראיתי גדול יותר בחזה, בידיים ובכתפיים מאשר עם הדרופסטים
שמע אתה מוזמן לבוא איתי לאימון רציני ואני מבטיח לך שתדרך חזרה הביתה אתה חוזר על ארבע

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 22-03-11, 23:08   #73
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tuxlight צפה בהודעה
לא מסכים.. כל ליפטר שתדרוש ממנו לעשות דרופ סט כמו שאתה עושה 1- יעשה אותו ביותר קלות כי הוא עובד על אחוז נמוך יותר של rm1 ממך
+
כל הקטע של החזרות עם ספוטר.. כל לפיטר יכול עלשות את זה.. זה פשוט מיותר
לא נכון הוא עובד יותר על כח הדרופסטים זה עניין של סיבולת מה שאין לרוב הpl ואני מדבר על שני אנשים באותו משקל ברור שבן אדם ששוקל 200 קילו יעשה מה שאני עושה לחימום

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 22-03-11, 23:09   #74
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
שמע אתה מוזמן לבוא איתי לאימון רציני ואני מבטיח לך שתדרך חזרה הביתה אתה חוזר על ארבע
מתאים, אבל אימון אחכ אתה בא לאימון איתי. מצלמים הכל כמובן, כיף?
ישן 22-03-11, 23:10   #75
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:

ועוד משהו הטכניקה חייבת להיות מושלמת ככה אני לפחות עובד ואני מוכן להשים איתך כסף שעם 25 קילו ו20 קילו תעשה איתם דדרופסט של 12 בטכניקה טובה אתה תקרע

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

ישן 22-03-11, 23:11   #76
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
ועוד משהו הטכניקה חייבת להיות מושלמת ככה אני לפחות עובד ואני מוכן להשים איתך כסף שעם 25 קילו ו20 קילו תעשה איתם דדרופסט של 12 בטכניקה טובה אתה תקרע
יאללה מתי אתה בא? תבוא אצלנו בגו אקטיב יש כל מה שאתה צריך.
ישן 22-03-11, 23:12   #77
TUXLIGHT
חבר פעיל

ציטוט:

ציטוט:
אני שם כסף שלא
למרות שהוא שלד מצחין ונראה כמו אוגר
למרותש זה סיבולת.. בישבילו 20 קילו זה 15% מ RM1 ... די בדיחה ובישבילך זה עלול להיות כפול מזה
ישן 22-03-11, 23:13   #78
Cuba
מתחרה golden desert cup PL RAW

ציטוט:
סגור תעשה אימון אחד של טקסס נראה אותך חוזר הביתה על 7

סקואט 5x5
בנ'ץ' 5x5
מתח 3x5

בהצלחה
Cuba מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 23:14   #79
subzero1122
Banned

ציטוט:
קודם כל, אם אתה לא טבעי אין בכלל פרמטר להשוואה.
דבר שני, אימונים בסטייל שלך זה דבר נרכש, ותוך שבועיים-שלוש כל מתאמן יכול לבצע התאמה אליהם, אולי לא באותם משקלים ובאותו נפח, אבל קרוב מאוד.

אני רק מבטיח לך, שבכל התרגילים המרכזיים, יקחו לך חודשים על חודשים כדי ליישר קו עם בן אדם שמתאמן באוריינטציה של כח. הן מבחינת טכניקה, כח מתפרץ, כח מירבי ובעצם כל פרמטר אחר.

בגלל זה גם אמרתי באחת ההודעות כאן (או בהודעה אחרת), שלעבור מליפטינג לבילדינג הרבה הרבה הרבה יותר קל מהדרך ההפוכה.
השרירים שלך, על כל גודלם, לא יודעים לעבוד מהר. אין לשריר שלך אותו אחוז סיבים שמגויסים לתרגילים, הגוף לא עובד בטכניקה טובה מספיק (מפאת תרגול, לא בהכרח מפאת חוסר כשרון). ההיפרטרופיה שבילדרים מחזיקים היא סרקופלזמית, לליפטרים יש בעיקר היפרטרופיה מיופייברילית. (אם תלא מבין מה אני מדבר כדאי שתקרא על זה, מאוד מעניין.)
זאת גם הסיבה שליפטר יכול להיות קטן יותר ולהרים יותר משקלים.

ושוב, עם כל הכבוד לאימונים נפח הבלתי נגמרים של בילדרים, פעילויות ספורט כמו קרוספיט, קרב מגע וכדומה מאתגרים לא פחות וקשים ואינטנסיביים לא פחות אם לא יותר.
subzero1122 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 22-03-11, 23:15   #80
אמרון
מנהל ראשי

הסמל האישי שלאמרון

ציטוט:
מתאים, אבל אימון אחכ אתה בא לאימון איתי. מצלמים הכל כמובן, כיף?
תקשיב אני את האימונים של כל התרגילים שש חזרות עם משקלים כבדים כבר עשיתי לדעתי זה לא נותן אני יוצא מהאימון בהרגשה שלא נתתי את כולי ואני לא אומר שזה לא טוב ושזה לא עובד אם זה טוב לך ולאחרים תהנו אני אישית לא מאמין בזה אני יעדיף להוריד משקל לעשות 8 חזרות איכותיות ויפות אז מזה אומר שאני פחות חזק
אני לא מבין למה אתם לא מוכנים לקבל את זה שכל אחד יעבוד לפי מה שעובד עליו ומה שהוא רואה לנכון

מר ישראל עד 65 ק''ג 2011

תגובה