ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 16-10-09, 18:35   #1
DanielML
Banned

כללי:: דניאל
עוסק ב:: Can Squat 2 Plates
חדר כושר: גו-אקטיב

הוכח מדעית שככל שהאבולציה התפתחה כך גם מערכת העיכול של האדם,רק בשלב מאוחר יחסית הגיע מערכת העיכול לשלב מסוים שהיא מסוגלת לעכל בשר(מבחינת אנזים,ארגון ומבנה וגודל)
DanielML מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-09, 19:34   #2
Sugarzaza
IsraelBody VIP - חבר יהלום

שלח הודעה דרך ICQ אל Sugarzaza שלח הודעה דרך MSN אל Sugarzaza

בני האדם לא צרכו בשר כשהמוח שלהם היה פיזית קטן והקיבה שלהם הייתה פיזית גדולה, בדומה לגורילה. עם הזמן הפכנו לצורת חיים פחות פרימיטיבית, האדם היה מוכרח לצרוך בשר בשביל לאפשר התפתחות מוח וזה חלק מההתקדמות האבלוציונית שלנו, אפילו שזה לא ניכר יותר מדי על סמך הדיון הזה..

רק בחברה מוגנת ומערבית אנשים יכולים לאפשר לעצמם אי-צריכה של בשר, בטבע זה לא קיים, אתה פשוט לא תשרוד

Patience + Persistence = Progress. (Bill Starr, The Strongest Shall Survive)

Sugarzaza מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 16-10-09, 20:19   #3
hypertrophy
fucking super human שחקן פעיל בליגת הפוטבול הישראלית

הסמל האישי שלhypertrophy

עוסק ב:: יועץ כושר
חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי sugarzaza צפה בהודעה
בני האדם לא צרכו בשר כשהמוח שלהם היה פיזית קטן והקיבה שלהם הייתה פיזית גדולה, בדומה לגורילה. עם הזמן הפכנו לצורת חיים פחות פרימיטיבית, האדם היה מוכרח לצרוך בשר בשביל לאפשר התפתחות מוח וזה חלק מההתקדמות האבלוציונית שלנו, אפילו שזה לא ניכר יותר מדי על סמך הדיון הזה..

רק בחברה מוגנת ומערבית אנשים יכולים לאפשר לעצמם אי-צריכה של בשר, בטבע זה לא קיים, אתה פשוט לא תשרוד
+11111111111
סוף סוף אנחנו מסכימים על משהו

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
לפניות, שאלות, בקשות, המלצות, תלונות - ליחצו כאן.
hypertrophy מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 03:02   #4
bored2death
חבר פעיל

כללי:: תלמיד

תבינו דבר אחד, שגם גוף האדם משתנה בהתאם
אם תקחו אדם מלפני שלוש מאות שנה ותביאו אותו להיום, ותתנו לו לשתות את המים שלנו ולאכול את האוכל שלנו ונשום את האויר שלנו
הוא ימות, כי הוא פשוט לא עבר את התהליך האבולוציוני שאנחנו עברו עד היום כדי שנוכל להסתדר גם עם כל הכימיקלים שמזריקים לנו בחלב בבשר ובפירות
אני לא אומר שהגוף לא מגיב בכלל לכימיקלים!, אבל לא בצורה כזו שצריך להיגמל מבשר או חלב....
ישן 17-10-09, 03:17   #5
eminemfan

הסמל האישי שלeminemfan

כללי:: אלי בן עזרי
שלח הודעה דרך ICQ אל eminemfan שלח הודעה דרך MSN אל eminemfan

כן בריא לא בריא,אני לא יכול בלי הנס שלי
eminemfan מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 12:49   #6
SaharKazes
מר ישראל עד 90 ק"ג ואלוף האלופים של איגוד IFBB לשנת 2014 מר מרכז ומר דרום מקום 1 לשנת 2014

הסמל האישי שלSaharKazes

כללי:: סהר לא שחר קיבינימאט!
עוסק ב:: Israelbody+
חדר כושר: Factory אזור

אני מכיר את המצגת הזאת..
כשראיתי אותה נפלתי מצחוק, איזה בולשיט..

ALLMAX ISRAEL
SaharKazes מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 13:44   #7
terminater135
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי נעל צפה בהודעה
אני לא יודע על מה אני מדבר?
אתה בעצם אמרת בדיוק מה שאמרתי על בשר ושהוא לא בריא.
וכן בין השאר חוץ מכולסטרול וכו' הוא לא בריא בגלל ההורמונים שמקבלות הפרות והתרנגולות.
וmoo נכון שזה תורם לרמות טסט' אבל לא סתם כל רופא בעולם לא ימליץ לך לצרוך כולסטרול שיש לך כולסטרול או לחץ דם גבוהה, אז אני אעדיף לקחת את הדעה של הרפואה העולמית עם כל המחקרים הקשורים לדבר.
והיפרטרופיה מה שאני מדבר כן מוכח ואתה טמבל אם אתה חושב שהחלב שאתה שותה זה חלב נטו של פרה.
וזה עובדה שצמחונים יש להם נתונים טובים יותר אתה לא תמצא צמחוני עם לחץ דם גבוה וכולסטרול תיהיה בטוח בזה.
מה גם שאתה חיי בסרט, שתולים פה בפורום שבאים לפרסם חלב סויה? מה אין להם מקום טוב יותר ללכת?.
אתה גם לא תמצא צמחוני עם רמות חלבון וb12 ברמה המספיקה.

ציטוט:
פורסם במקור על ידי gal9871 צפה בהודעה
יודע מה סבבה אז חלב לא בריא ובשר לא בריא והכל לא בריא
אבל מסבירים לך במאמר שהגוף שלנו לא מצליח לספוג טוב את החלבון של החלב שזה העיקר בשבילי בשתיית חלב
למרות זאת אני עדיין שותה חלב כי אני לא מסתמך ב 100% על הכתבה אבל אני אוכל גם בצורה שמשלימה לי על החלב גם אם הוא לא טוב
המאמר הזה הוא אוסף של שטויות, מאיפה אתה יודע שחלבון מחלב לא נספג טוב בגוף?

וזה כל כך שקוף שמי שעשה את המצגת הזאת לא שם ז*ן על הבריאות של אנשים וכל מה שאכפת להם זה שלא יחלבו פרות.
ישן 17-10-09, 14:07   #8
gal9871
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי terminater135 צפה בהודעה
אתה גם לא תמצא צמחוני עם רמות חלבון וb12 ברמה המספיקה.

המאמר הזה הוא אוסף של שטויות, מאיפה אתה יודע שחלבון מחלב לא נספג טוב בגוף?

וזה כל כך שקוף שמי שעשה את המצגת הזאת לא שם ז*ן על הבריאות של אנשים וכל מה שאכפת להם זה שלא יחלבו פרות.
יש סיכוי בגלל זה אני לא מסתמך על המאמר כמו שאמרתי
רק שמתי אותו פה שתראו
gal9871 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 22:43   #9
נעל
חבר פעיל

עוסק ב:: מדריך חדר כושר

יש שאומרים שזה לא משפיע, הייתי יותר מסתמך על דעה כזאת:
http://www.nhlbi.nih.gov/health/publ...chol/wyntk.htm

-U.S. DEPARTMENT OF HEALTH AND HUMAN SERVICES

ואקצר את זה:
The TLC Diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The TLC diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your LDL is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the TLC diet to boost its LDL-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של AD שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
אני לא יודע שום חצאי אמיתות, העבירו לי מספיק הרצאות על נושאים כגון לחץ דם, סוכרת ורמות כולסטרול גבוהות בדם כדי לדעת שצריך להימנע מהגזמה, וזה בכלל לא קשור לדיון עכשיו סתם עברנו נושא ואמרתי שאין לי מה להתווכח איתך.
נעל מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 17-10-09, 22:52   #10
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:

-u.s. Department of health and human services

ואקצר את זה:
The tlc diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The tlc diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your ldl is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the tlc diet to boost its ldl-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של ad שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
אני לא יודע שום חצאי אמיתות, העבירו לי מספיק הרצאות על נושאים כגון לחץ דם, סוכרת ורמות כולסטרול גבוהות בדם כדי לדעת שצריך להימנע מהגזמה, וזה בכלל לא קשור לדיון עכשיו סתם עברנו נושא ואמרתי שאין לי מה להתווכח איתך.
אתה ראית ממתי זה?

אני מסתמך על דעתו של תזונאי שאני עובד איתו[הבחור עוסק בספורט המון שנים לא רק בתזונה] שמתעדכן במידע רלוונטי כל כמה זמן
ולא אני לא מדבר על תזונאי סטייל קופ"ח כללית שאנחנו שומעים עליהם פה מידי פעם אלא על מישהו רציני

וככשאלתי אותו על הנושא לפני כמה חודשים הוא דיבר איתי על נייר עמדה עדכני שמדבר על הנושא שיצא ממש באותה תקופה

You have to be mentally prepared or you will not make it. Pain and fear will be there with you, tempting you to stop, telling you to give up. Your body will be screaming for you to listen to them, and the little voice in your head will be begging you to do cease and desist. Tell them to shut up. You've got some growing to do!
ישן 18-10-09, 02:57   #11
Sugarzaza

ציטוט:

-u.s. Department of health and human services

ואקצר את זה:
The tlc diet. This is a low-saturated-fat, low-cholesterol eating plan that calls for less than 7percent of calories from saturated fat and less than 200 mg of dietary cholesterol per day. The tlc diet recommends only enough calories to maintain a desirable weight and avoid weight gain. If your ldl is not lowered enough by reducing your saturated fat and cholesterol intakes, the amount of soluble fiber in your diet can be increased. Certain food products that contain plant stanols or plant sterols (for example, cholesterol-lowering margarines) can also be added to the tlc diet to boost its ldl-lowering power.

אם כך אני בטוח שאין קשר בין כולסטרול לכולסטרול בדם, הרי סתם ממליצים להימנע מלצרוך אותו,אבל בוא נסתמך על הדעה של הכותבים של ad שכולסטרול תורם להורמונים וכו' וכו' ולא מזיק בכלל.
צודק... מה עם שומן? משמין לא? אני די בטוח שאני אוכל למצוא לך דעה רשמית של הfda בנושא מתישהו מ1940

אגב, קראת בכלל את הספר שאתה משמיץ אותו ואת ה"כותבים" (אחד, פרופסור) השרלטנים שלו?

ישן 18-10-09, 06:47   #12
עלוש
Don Ali

הסמל האישי שלעלוש

עוסק ב:: פסיכולוג
חדר כושר: אני פרשתי מפיתוח גוף מזמן .

IS GOOOOOD
ישן 19-10-09, 01:48   #13
Sugarzaza

נעל מוכיח בפעם המי יודע כמה שהוא ראוי לכינוי שלו

http://www.proteinpower.com/drmike/l...rians-part-ii/

ניתוח של מאמר מעניין מ1995 שעוסק בשאלה, בשביל כל מי שזה מעניין אותו

ישן 19-10-09, 01:54   #14
Sugarzaza

כמה דברים שלא קשורים ישירות לדיון אבל קשורים לAD שהושמצה פה ללא שום סיבה.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1...ubmed_RVDocSum
מאמר (על המחקר) מישראל על הקשר בין תזונה עתירת פחמימות בעלי ערך גליקמי גבוה לבעיות לב.

http://www.sciencealert.com.au/news-...108-19540.html

עמדה מחקרית מעניינת בנושא הפעם בהקשר של צריכת אוכל אינסינקטיבית, המסקנה ממנו היא שצריכה לא מספקת של חלבון גורמת לגוף להזדקק לאוכל.
מה שהם אומרים במשפט אחד. הגוף שלנו "רוצה" כמות נתונה של חלבון ועד שהוא לא מקבל אותה הוא לא יפסיק להציק לנו לאכול. אם אנחנו אוכלים רק דברים שהם עתירי פחמימות ושומנים ודלים בחלבון אז אנחנו נגיע למאזן קלורי חיובי לפני שנספק את הצורך בחלבון. מחזק את הקשר בין כמויות גדולות של חלבון ושובע

נערך לאחרונה על ידי Sugarzaza, 19-10-09 בשעה 01:59.
ישן 19-10-09, 02:07   #15
Sugarzaza

לא הספקתי לערוך בזמן את ההודעה הראשונה. בכל מקרה. בגדול מציגים קורלציה הפוכה בין גודל הקיבה להתפתחות המוח. מראים שעם הזמן, התזונה שלנו עברה למאכלים באיכות גבוהה יותר שקל לעכל (מוצרים מן החי בהשוואה לצמחי פרא) בשביל לאפשר את התפתחות המוח תוך כדי התכווצות הקיבה. התוצאה היא ההפרדה של האדם מן הקוף. לתקוף בשר ולהציג אותו כלא בריא זה מגוחך כמו לתקוף את האוויר או המים (ואני לא מדבר על זיהום). זה היה חלק אינטרגרלי בהתפתחות האדם המודרני וזה הזוי לגמרי לטעון שאדם לא נוצר לצרוך אותו

ישן 19-10-09, 22:52   #16
DanielML
Banned

תחשבו על זה ככה:
מתי פרה/אישה מייצרת חלב? שהיא בהריון כאשר הורמונים מסוימים מופרשים.
אז איך זה שהפרה כל הזמן מייצרת חלב? הזרקת הורמונים מטורפת.
http://www.youtube.com/watch?v=tYpaf...eature=related
ישן 19-10-09, 22:59   #17
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielml צפה בהודעה
תחשבו על זה ככה:
מתי פרה/אישה מייצרת חלב? שהיא בהריון כאשר הורמונים מסוימים מופרשים.
אז איך זה שהפרה כל הזמן מייצרת חלב? הזרקת הורמונים מטורפת.
http://www.youtube.com/watch?v=typaf...eature=related
לאו דווקא ידידי [אני לא שולל את זה אבל זה לא נכון בד"כ]
כשיש גירוי לפטמות הן יתחילו לייצר חלב
זאת אומרת שפרה תכנס פעם אחת להריון וכל הזמן יחלבו אותה היא תמשיך לייצר חלב

גם עם כלבים לדוגמא זה ככה יש מקרים מתועדים של כלבה שלא הייתה בהריון או אחרי המלטה ואימצה גורי חתולים או כלבים אחרים שניסו לינוק ואז בשלב מסוים היא התחילה לייצר חלב

ישן 19-10-09, 23:02   #18
DanielML
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי hypertrophy צפה בהודעה
לאו דווקא ידידי [אני לא שולל את זה אבל זה לא נכון בד"כ]
כשיש גירוי לפטמות הן יתחילו לייצר חלב
זאת אומרת שפרה תכנס פעם אחת להריון וכל הזמן יחלבו אותה היא תמשיך לייצר חלב

גם עם כלבים לדוגמא זה ככה יש מקרים מתועדים של כלבה שלא הייתה בהריון או אחרי המלטה ואימצה גורי חתולים או כלבים אחרים שניסו לינוק ואז בשלב מסוים היא התחילה לייצר חלב
הבעיה שהפרה בהמשך גירוי תייצר ממש מעט חלב(מינונים שמספקים להניק,לא לתפוקה תעשייתית)
אז מה עושים? דוחפים לה אמפולות,זריקות וכל מיני זבל בשביל שהיא תייצר כמה שיותר חלב.
על חלב אין בקרת איכות אמיתית(חוץ מפסטור)
זה לא טבעי שבני אדם יצרכו חלב מפרות(כמו שפרה לא תצרוך חלב מבני אדם) אז למה לא לצרוך חלב אשה?
ישן 19-10-09, 23:09   #19
hypertrophy

הסמל האישי שלhypertrophy

ציטוט:
פורסם במקור על ידי danielml צפה בהודעה
הבעיה שהפרה בהמשך גירוי תייצר ממש מעט חלב(מינונים שמספקים להניק,לא לתפוקה תעשייתית)
אז מה עושים? דוחפים לה אמפולות,זריקות וכל מיני זבל בשביל שהיא תייצר כמה שיותר חלב.
על חלב אין בקרת איכות אמיתית(חוץ מפסטור)
זה לא טבעי שבני אדם יצרכו חלב מפרות(כמו שפרה לא תצרוך חלב מבני אדם) אז למה לא לצרוך חלב אשה?
לאו דווקא
בגלל זה יש השבחה גנטית...
סביר שמגדלי הפרות בארץ נחשבים הכי טובים בגלל שהפרות שלנו מייצרות הכי הרבה חלב?
אני מאמין שזה בגלל הרבעה נכונה

ישן 19-10-09, 23:12   #20
Pro_XXL_Universe
Banned

עוסק ב:: אימונים אישיים,תוספי תזונה,שמירה,ג'יגולו(בנות בלבד).
חדר כושר: Go Active בת ים

כמה זייני שכל בפוסט אחד חחחחחחחחחחחחחחח יאלה כוס עמק תשתו חלב בבוקר אם הקפה או אם הדגנים או אם הטוסט או אם החרא של הבוקר מי ישמע דברתם על לשתות אקונומיקה.
Pro_XXL_Universe מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה