ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

נושא נעול

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 10-09-10, 20:53   #1
Melamed
חבר פעיל

למה במר ישראל שאפשר במר אולימפיה?

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Dorbs צפה בהודעה
מה זה "הוואי שייק" ? Hawai shake ??
Melamed מנותק  
ישן 10-09-10, 20:58   #2
Melamed
חבר פעיל

מה רע בחלב?

ציטוט:
Melamed מנותק  
ישן 10-09-10, 20:59   #3
tiron2010
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי melamed צפה בהודעה
מה רע בחלב?
לא רע,כל דבר כמעט טוב אבל עם טעם,תסכים איתי ש4 ליטר חלב זה מוגזם גם אם אתה מתחרה וגם אם אתה סתם בנאדם שמחפש לגדול ולהתחזק

4 ליטר חלב אתה תקבל אקנה של החיים,אתה מוזמן לנסות אם אתה רוצה
tiron2010 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:10   #4
subzero1122
Banned

טוב
בזמן שנתתי גולים אני רואה שהדיון הפך לפורה אך מפגר.

לכל הליצנים - אני והשלד שני שחיפים, שוקלים 81 ו82 בהתאמה, אני על 13 אחוז והוא גם, אם לא פחות. איש הלילה שוקל 103 על 13-14 והוא יותר חזק ומסיבי מ95 אחוז מהפורום כאן, כולל מתחרים ומזריקים

איציק - הוציאו אותך ליצן עם השטויות שאתה נותן, ועוד דימון, שהוא בילדר. וגם רן הוציא אותך עוואר. אתה מדבר שטויות על נושאים שאין לך חצי מושג בהם.
מה שאמרת על ריפטו לגבי הסטרואידים זאת הוצאת דיבה, ואני מקווה עבורך שהוא לא קורא כאן ע"י מרגל בשם עודד שוגרקקי

דניאל ואוריין - אל תאיימו פה על אנשים. גם אני ואיציק נגררנו לטונים רעים ושחררנו, חלאס.
ההבדל בינכם לבילדרים הוא 40 קילו שריר, 200 קילו דדליפט ו35 גרם טסטוסטרון בדם, הבנת?
חומרים הם 70 אחוז ממה שהבילדרים מראים על הבמה. בלי חומרים, 100 ק"ג יבש על 4 אחוז שומן הופך ל90, לא יבש, על 8.
לי פריסט הזריק עוד לפני שהיית בתכנון בכלל, והוא מזריק שאתה לא רוצה לדעת, הוא פסול השוואה

ושוב איציק, בחייאת רבאק, 14 עמודים של דיון ולא הפנמת שום דבר? תקרא כבר מה שאומרים לך ותנסה להבין שאתה טועה וממש לא בכיוון
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:16   #5
tiron2010
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי subzero1122 צפה בהודעה
טוב
בזמן שנתתי גולים אני רואה שהדיון הפך לפורה אך מפגר.

לכל הליצנים - אני והשלד שני שחיפים, שוקלים 81 ו82 בהתאמה, אני על 13 אחוז והוא גם, אם לא פחות. איש הלילה שוקל 103 על 13-14 והוא יותר חזק ומסיבי מ95 אחוז מהפורום כאן, כולל מתחרים ומזריקים

איציק - הוציאו אותך ליצן עם השטויות שאתה נותן, ועוד דימון, שהוא בילדר. וגם רן הוציא אותך עוואר. אתה מדבר שטויות על נושאים שאין לך חצי מושג בהם.
מה שאמרת על ריפטו לגבי הסטרואידים זאת הוצאת דיבה, ואני מקווה עבורך שהוא לא קורא כאן ע"י מרגל בשם עודד שוגרקקי

דניאל ואוריין - אל תאיימו פה על אנשים. גם אני ואיציק נגררנו לטונים רעים ושחררנו, חלאס.
ההבדל בינכם לבילדרים הוא 40 קילו שריר, 200 קילו דדליפט ו35 גרם טסטוסטרון בדם, הבנת?
חומרים הם 70 אחוז ממה שהבילדרים מראים על הבמה. בלי חומרים, 100 ק"ג יבש על 4 אחוז שומן הופך ל90, לא יבש, על 8.
לי פריסט הזריק עוד לפני שהיית בתכנון בכלל, והוא מזריק שאתה לא רוצה לדעת, הוא פסול השוואה

ושוב איציק, בחייאת רבאק, 14 עמודים של דיון ולא הפנמת שום דבר? תקרא כבר מה שאומרים לך ותנסה להבין שאתה טועה וממש לא בכיוון
חבל שאחד כמוך חושב ש70% מהבודיבילדרים זה סטרואידים,רוב האנשים שיקחו לא יראו חצי מזה גם אם יהיה להם תזונה מושלמת ותוכנית אימונים מושלמת.

ההבדל בין בודיבילדר מיקצועי (קאטלר או רוני) לבין אחד כמו דניאל זה יותר מ70 קילו שריר ויותר מ35 גרם טסט בדם

ההבדל בין פווארליפטר מיקצועי לבינך זה 250 קילו לפחות בסקוואט ובדדליפט ושהוא לא צריך להתעסק בתזונה ממש המטרה שלו זה להתחזק,אתה בנאדם טיבעי שמתאמן בשביל הכיף שלו והנזק שאתה עושה לעצמך עם החלב וכל הגאנק הזה פשוט מפגר,קח דברים באיזי ובפרופורציה... "4 ליטר חלב ביום" תגיד לי אתה מסתלבט?תלך לכל תזונאי (כולל אלה שבחדר כושר) והם יסבירו לך איזה נזק אתה עושה לעצמך
tiron2010 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:18   #6
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tiron2010 צפה בהודעה
חבל שאחד כמוך חושב ש70% מהבודיבילדרים זה סטרואידים,רוב האנשים שיקחו לא יראו חצי מזה גם אם יהיה להם תזונה מושלמת ותוכנית אימונים מושלמת.

ההבדל בין בודיבילדר מיקצועי (קאטלר או רוני) לבין אחד כמו דניאל זה יותר מ70 קילו שריר ויותר מ35 גרם טסט בדם

ההבדל בין פווארליפטר מיקצועי לבינך זה 250 קילו לפחות בסקוואט ובדדליפט ושהוא לא צריך להתעסק בתזונה ממש המטרה שלו זה להתחזק,אתה בנאדם טיבעי שמתאמן בשביל הכיף שלו והנזק שאתה עושה לעצמך עם החלב וכל הגאנק הזה פשוט מפגר,קח דברים באיזי ובפרופורציה... "4 ליטר חלב ביום" תגיד לי אתה מסתלבט?תלך לכל תזונאי (כולל אלה שבחדר כושר) והם יסבירו לך איזה נזק אתה עושה לעצמך
לך לכל רופא שיסביר לך את הנזקים בסקוואט ודדליפט
ישן 10-09-10, 21:22   #7
tiron2010
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי קפטן שלד צפה בהודעה
לך לכל רופא שיסביר לך את הנזקים בסקוואט ודדליפט
לא כל רופא,ובכוונה אמרתי תזונאי של ספורט (למשל התזונאי ספורט בפורום הזה) יגידו לך שזה מפגר לישתות כל כך הרבה חלב ותאמין לי הם מבינים יותר ממה שאתה תבין כל החיים שלך,אם אתה רוצה תשתה חלב דוגרי על הזין שלי אני לא מכיר אותך ולא כלום אבל תחשוב כמה הורמונים מהפרות את מכניס וכמה נזק אתה יכול לעשות,במקום להיות עקשן ולחשוב שחלב זה המפתח "כי ריפטו אמר" תפתח את הראש המרובע שלך ותשתה 2 ליטר חלב (שזה גם המון אבל ניחה) ובמקום ה1200 קלוריות מעוד 2 ליטר תאכל אורז או פסטה או משהו
tiron2010 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:25   #8
subzero1122
Banned

ציטוט:
לא כל רופא,ובכוונה אמרתי תזונאי של ספורט (למשל התזונאי ספורט בפורום הזה) יגידו לך שזה מפגר לישתות כל כך הרבה חלב ותאמין לי הם מבינים יותר ממה שאתה תבין כל החיים שלך,אם אתה רוצה תשתה חלב דוגרי על הזין שלי אני לא מכיר אותך ולא כלום אבל תחשוב כמה הורמונים מהפרות את מכניס וכמה נזק אתה יכול לעשות,במקום להיות עקשן ולחשוב שחלב זה המפתח "כי ריפטו אמר" תפתח את הראש המרובע שלך ותשתה 2 ליטר חלב (שזה גם המון אבל ניחה) ובמקום ה1200 קלוריות מעוד 2 ליטר תאכל אורז או פסטה או משהו

תקרא תהודעה שלי למעלה.

ודרך אגב, השלד כבר 3-4 חודשים לא שותה חלב, וגם כשהוא שתה, הוא שתה 1-1.5 ליטר.
די להכניס חרטות בתור תגובות

עלק אנחנו 20 אחוז שומן
ל1ל
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:26   #9
קפטן שלד
משתמש רגיל

ציטוט:
תגיד לץ, ובשאר האוכל שאתה אוכל אין הורמונים? מאיפה אתה מביא את כל הבולשיט הזה?
ישן 10-09-10, 21:22   #10
subzero1122
Banned

ציטוט:

אני לא בא להראות שום פיחות בין בילדרים לפאוורליפטרים או כאלה, פשוט אצל בילדרים נושא הסטרואידים הוא הכי חשוב. בלי סטרואידים אין בילדינג, אין מה לעשות, זאת המציאות.
וההבדל בינו לבין בילדר בארץ למשל, הוא 30 קילו שריר והרבה טסט בדם.

אני לא שותה 4 ליטר חלב ביום.

ההבדל ביני לבין פאוורליפטר במשקל 75-85 קילו הוא לא 200 קילו על הסקוואט, הוא אולי 70-80, וזה גם . ***אני מדבר על סקוואטים מלאים, נקי מסטרואידים וללא ציוד כמו חליפה ורצועות ברכיים).

אני עושה יותר ספורט מכל האנשים פה, 2-3 פעמים בשבוע כדורגל של 2-3 שעות ו3 פעמים בשבוע חדר כושר, ככה שאת ה"נזקים" של המאכלים, אני לא מרגיש בכלל.
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:26   #11
tiron2010
Banned

ציטוט:
אני לא בא להראות שום פיחות בין בילדרים לפאוורליפטרים או כאלה, פשוט אצל בילדרים נושא הסטרואידים הוא הכי חשוב. בלי סטרואידים אין בילדינג, אין מה לעשות, זאת המציאות.
וההבדל בינו לבין בילדר בארץ למשל, הוא 30 קילו שריר והרבה טסט בדם.

אני לא שותה 4 ליטר חלב ביום.

ההבדל ביני לבין פאוורליפטר במשקל 75-85 קילו הוא לא 200 קילו על הסקוואט, הוא אולי 70-80, וזה גם . ***אני מדבר על סקוואטים מלאים, נקי מסטרואידים וללא ציוד כמו חליפה ורצועות ברכיים).

אני עושה יותר ספורט מכל האנשים פה, 2-3 פעמים בשבוע כדורגל של 2-3 שעות ו3 פעמים בשבוע חדר כושר, ככה שאת ה"נזקים" של המאכלים, אני לא מרגיש בכלל.
עדין זה יותר ממה שאתה עושה כי הם מיקצועיים

גם סטרואידים בפווארליפטינג זה המפתח לרמה (קח לדוגמא חבר'ה רציניים מחול) הם לא היו עושים חצי מהמשקל הזה בלי קצת מחטים בתחת.

זה שאתה עושה יותר ספורט מכל האנשים פה זה לא משהו טוב זה אפילו גרוע אלא אם אתה מחפש אימון יתר

בישראל יש חלק מהבילדרים שיש להם יותר מ30 קילו מבנאדם רגיל ולא רק המאסת שריר פה זה גורם קובע בתחרות אלא גם % שומן
tiron2010 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:29   #12
subzero1122
Banned

ציטוט:
עדין זה יותר ממה שאתה עושה כי הם מיקצועיים

גם סטרואידים בפווארליפטינג זה המפתח לרמה (קח לדוגמא חבר'ה רציניים מחול) הם לא היו עושים חצי מהמשקל הזה בלי קצת מחטים בתחת.

זה שאתה עושה יותר ספורט מכל האנשים פה זה לא משהו טוב זה אפילו גרוע אלא אם אתה מחפש אימון יתר

בישראל יש חלק מהבילדרים שיש להם יותר מ30 קילו מבנאדם רגיל ולא רק המאסת שריר פה זה גורם קובע בתחרות אלא גם % שומן

אתה מוזמן להסתכל פרוטוקולים של ipf, הם עוברים בדיקות סמים בתחרות.
לא, אני לא אומר שהם נקיים, ממש אבל ממש לא. אבל זה מראה לך שהם לא רקקקקקקק מזריקים.
בילדר בלי סייקל, אין לו מה לחפש בתחום.
subzero1122 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:28   #13
tiron2010
Banned

חוץ מזה לא רק חלב גם כל הגאנק שאתם אומרים בשביל מה זה נחוץ?כידי שתעלה במשקל יותר מהר?משקל זה לא פרמטר בכלל בשביל מפתח גוף המראה יותר חשוב...וגם תלוי במה עולים בשומן או בשריר?לעלות בשומן כל כך הרבה כידי שיהיה לי עוד פלטה על הגב לא מה שיעזור לי בחיים
tiron2010 מנותק  
ישן 10-09-10, 21:47   #14
אוריין ברוך22
חבר פעיל

גל דניאל אל תריבו
גל אתה יותר גבוה ויותר חטוב אבל גם יש עלייך הרבה פחות בשר מרון שוקל כמעט 12 קילו מעל הגובה ומה אתה? שוקל מתחת לגובה
אני אמרתי את דעתי
זה נראה כאילו אתה מלקק להם תביצים ראיתי אותך בוידאו אין מה להתלהב מהגובה והאחוז שומן הנמוך שלך.
ישן 10-09-10, 21:48   #15
njfgn jg
Banned

כללי:: ...

סתם בשביל להבין משהו, אם הגעתי ל4000 קלוריות ביום זה משנה אם זה מג'אנק או מ"אוכל נורמלי"?
njfgn jg מנותק  
ישן 11-09-10, 12:34   #16
njfgn jg
Banned

כללי:: ...

ציטוט:
פורסם במקור על ידי njfgn jg צפה בהודעה
סתם בשביל להבין משהו, אם הגעתי ל4000 קלוריות ביום זה משנה אם זה מג'אנק או מ"אוכל נורמלי"?
.....
njfgn jg מנותק  
ישן 10-09-10, 22:12   #17
Melamed
חבר פעיל

אז החלב 1% יורד מהמדפים או לא?

ציטוט:
Melamed מנותק  
ישן 10-09-10, 22:32   #18
itzik b
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי melamed צפה בהודעה
אז החלב 1% יורד מהמדפים או לא?
מארק ריפטו מבטיח לספק לנו חלב, אין מה לדאוג.
ולשלד ולסאב זירו, באמת שכבר אין לי כח להתווכח, אני צירפתי מאמרים שתומכים במה שאני אומר,אחד מהם הוא גם מאמר שנכתב ע''י גיל גרנות.
בקיצור באמת שכל אחד יעשה מה שנח לו.
ואגב סאב זירו, ראיתי שציינת שאתה עושה המון ספורט, אז זה אומר שאתה גם שורף המון קלוריות, אז בטח ובטח שהגאנק פוד פחות ישפיע עליך,אני מניח שאתה רק רוצה לשמור על המצב הנוכחי שלך ולא לגדול יותר, אחרת לא היית עושה כלכך הרבה אירובי.
itzik b מנותק  
ישן 11-09-10, 02:48   #19
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי itzik b צפה בהודעה
מארק ריפטו מבטיח לספק לנו חלב, אין מה לדאוג.
ולשלד ולסאב זירו, באמת שכבר אין לי כח להתווכח, אני צירפתי מאמרים שתומכים במה שאני אומר,אחד מהם הוא גם מאמר שנכתב ע''י גיל גרנות.
בקיצור באמת שכל אחד יעשה מה שנח לו.
ואגב סאב זירו, ראיתי שציינת שאתה עושה המון ספורט, אז זה אומר שאתה גם שורף המון קלוריות, אז בטח ובטח שהגאנק פוד פחות ישפיע עליך,אני מניח שאתה רק רוצה לשמור על המצב הנוכחי שלך ולא לגדול יותר, אחרת לא היית עושה כלכך הרבה אירובי.

שמע זה פשוט אבסורד שאתה לוקח את ynet וישראלבאדי בתור סימוכין לידע
אל תהיה טמבל, סימוכין מביאים מהספרות המקצועית חחחחחחח אתה פשוט לא אמיתי.
לך תגיש עבודת גמר או בכלל כל עבודה שהיא למוסד מקצועי, שגיל גרנות או מישהו אחר הוא המקור שלך, אתה תקבל נכשל עוד לפני שהבודק יקרא את זה. לגיל יש תעודות כלשהן והכשרה כלשהי, אני לא יודע בדיוק מה, אבל הוא בשום פנים ואופן לא סמכות שאתה יכול לקחת בתור סימוכין.

לגביי, אני משלב בין האימונים לכדורגל, אני אוהב את שניהם.
הייתי מתקדם יותר מהר בלי הכדורגל, גם מבחינת התאוששות מאימונים וגם הייתי חוסך פציעה של 5 חודשים שהחזירה אותי לנקודת 0.
אני עושה את זה כי אני אוהב, לא כי אני לא רוצה לגדול יותר או לשמור על משהו, על מה יש לי בדיוק לשמור? אני שוקל 81 קילו סך הכל.
מעבר לכדורגל, ב5 שנים האחרונות לא היתה פעם אחת שגגרתי את עצמי לרוץ באיזה שביל או משהו.

אוריין, הוא בן 14, מה אתה רוצה שהוא יעשה עכשיו בדיוק? סקוואט 300 קילו? וכמה אתה מצפה שהוא ישקול? 100?
וחלאס כבר לריב בפורום.

דרך אגב, תשאל את ארבל, יאיר או לא יודע מי מהבילדרים שאתה כן אוהב להקשיב להם, הדעות שלנו ושלהם לא שונות בהרבה, והן זהות לחלוטין לגבי מתאמנים בגילך ובוותק שלך, ככה שאין לך בכלל מה להתווכח כאן.
במקום לדחות דברים על הסף, תלמד קצת להקשיב וללמוד מאחרים, אתה סך הכל בן 14-15, זה שאתה נלהב ואוהב את האימונים זה סבבה, אתה אפילו לא במצב להבין כמה שאתה לא יודע בכלל עדיין.

נערך לאחרונה על ידי subzero1122, 11-09-10 בשעה 02:55.
subzero1122 מנותק  
ישן 11-09-10, 09:29   #20
אוריין ברוך22
חבר פעיל

ציטוט:
שמע זה פשוט אבסורד שאתה לוקח את ynet וישראלבאדי בתור סימוכין לידע
אל תהיה טמבל, סימוכין מביאים מהספרות המקצועית חחחחחחח אתה פשוט לא אמיתי.
לך תגיש עבודת גמר או בכלל כל עבודה שהיא למוסד מקצועי, שגיל גרנות או מישהו אחר הוא המקור שלך, אתה תקבל נכשל עוד לפני שהבודק יקרא את זה. לגיל יש תעודות כלשהן והכשרה כלשהי, אני לא יודע בדיוק מה, אבל הוא בשום פנים ואופן לא סמכות שאתה יכול לקחת בתור סימוכין.

לגביי, אני משלב בין האימונים לכדורגל, אני אוהב את שניהם.
הייתי מתקדם יותר מהר בלי הכדורגל, גם מבחינת התאוששות מאימונים וגם הייתי חוסך פציעה של 5 חודשים שהחזירה אותי לנקודת 0.
אני עושה את זה כי אני אוהב, לא כי אני לא רוצה לגדול יותר או לשמור על משהו, על מה יש לי בדיוק לשמור? אני שוקל 81 קילו סך הכל.
מעבר לכדורגל, ב5 שנים האחרונות לא היתה פעם אחת שגגרתי את עצמי לרוץ באיזה שביל או משהו.

אוריין, הוא בן 14, מה אתה רוצה שהוא יעשה עכשיו בדיוק? סקוואט 300 קילו? וכמה אתה מצפה שהוא ישקול? 100?
וחלאס כבר לריב בפורום.

דרך אגב, תשאל את ארבל, יאיר או לא יודע מי מהבילדרים שאתה כן אוהב להקשיב להם, הדעות שלנו ושלהם לא שונות בהרבה, והן זהות לחלוטין לגבי מתאמנים בגילך ובוותק שלך, ככה שאין לך בכלל מה להתווכח כאן.
במקום לדחות דברים על הסף, תלמד קצת להקשיב וללמוד מאחרים, אתה סך הכל בן 14-15, זה שאתה נלהב ואוהב את האימונים זה סבבה, אתה אפילו לא במצב להבין כמה שאתה לא יודע בכלל עדיין.
וזה שאמר לי את זה עם ה110 דדלפט כמה הוא מצפה שאני יעשה בגיל 14?.. נו באמת..
לא ציפיתי מגל לכלום כל אחד יעשה כמה שהוא יכול ותאמין לי שאני יודע שיש לי עוד המון ללמוד לא אמרתי שאני יותר חכם פה ממישהו
ותאמין לי שאני לא מישהו שרק פיצולים יעבוד מי יודע אולי אעבוד תוכנית כוח יום אחד אני לא פוסל שום דבר
אבל הדרך שבה אתם אומרים לאנשים (לא כולם ולא תמיד אבל רוב הזמן) זה כבר מוריד תרמה של הפורום כל הקקקקק פפפפפ הזה זה לא מצחיק אפחד..
יאללה בואו נסגור תדיון והמריבות האלה כבר לאף אחד נראלי יש רצון לריב עכשיו תוכניות כוח הן דרך להתקדם אבל לא הדרך היחידה