ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 24-06-07, 18:23   #1
naor106
חבר מתחיל

הסמל האישי שלnaor106

ברירת מחדל MET-Rx vs Iron-Tek

אני קורא פה כבר די הרבה.. ורק עכשיו נרשמתי בכדי להתייעץ. אני מתאמן סדיר במשך כ 3 חודשים. אבקת חלבון ראשונה שניסתי היתה ISS קרם עוגיות. מאוד טעימה אבל תוצאות לא יכולתי לראות מכיוון שזה היה החודש הראשון של האימונים. אבקה שנייה שאני משתמש בה עכשיו והולכת להיגמר היא MET-RX ultramyosyn 100% שאיתה דווקא יש תוצאות לא רעות אבל הטעם רע בהשוואה ל ISS. תוך כדי בדיקות לגבי איזה חלבון לקנות כשהמטריקס תיגמר נתקלתי ב iron tek 100% esstial שלפי מה שהבנתי נמכרת כיום במחירי חיסול עקב החלטה של היבואן להפסיק את הייבוא. כיום האבקה נמכרת ב 238 שח לאריזת 5 ליברות. ואני מאמין שאם אקנה 2 המחיר יירד יותר לכיוון ה 200 לקופסא מה שיוצא לי מאוד משתלם בטווח הארוך. מכיוון שהמטריקס נמכרת כיום סביבות ה 350 ליחידה והערכים שלה ושל האיירון טק דומים מאוד. מחיפושים שערכתי באתר לא מצאתי חוות דעת ממשית של המוצר למרות שהוא נמכר כאן בעבר.. ולכן פתחתי את הת'רד.. כדי שחכמים ומנוסים ממני ייעצו לי אם אכן כדאי לקנות לקנות 2 אריזות של איירון טק ב 400 ש"ח +.

תודה מראש,

נאור
naor106 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-07, 19:02   #2
Yoggie
מנהל ראשי

ישנן אבקות טובות יותר ואבקות טובות פחות. כאלו עם ריכוזי Wpi גבוהים יותר וכאלה שכולן Wpc. כאלו שמתוספות ב10 גרם סוכר וכאלו שבגרם וכו' וכו'.
אבל אתה לא יכול להגיד משפט בסגנון "אני לא רואה תוצאות מהאבקה" כי אם לא מדובר פה בגיינר שצריך לתת לך השלמה קלורית מסויימת שהיא חלק מהתפריט שלך לא מדובר בגורם שיתן את הטון לתוצאות האימונים שלך. כמובן שמומלץ לצרוך אבקה איכותית וכדאי לשלם עבור משהו שיהיה שווה את הכסף כמו אופטימום או צ'מפיון ולא איזה משהו זול אבל אל תשפוט אבקה ע"פ קריטריונים של התקדמות אלא על פי רכיביה.
דעתי האישית על Iss שהיא נחמדה אבל יש הרבה יותר טובות ממנה. וגם מטרקס כבר לא מה שנחשבה בעבר. אתה הצרכן, תעשה השוואות בעצמך ותראה מה משתלם.
Yoggie מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 24-06-07, 20:23   #3
naor106
חבר מתחיל

הסמל האישי שלnaor106

אם תקרא שוב את הודעתי אתה תראה שלא בחנתי מה טוב ומה לא לפי התוצאות.. אלא פשוט ציינתי שאת התוצאות כיום אני רואה עם המטריקס שרוב הסיכויים הם שאני עכשיו בשלב הרבה יותר קריטי ומתקדם מבחינת האימון שלי וכך גם הגוף שלי ולכן גם התוצאות נראות לעין. עם זאת שאני מודה לך על תשובתך לא ענית לי על השאלה.. איירון טק,האם היא איכותית? האם בהשוואה לאבקה שאני צורך היום ומרוצה ממנה סה'כ, שווה ביחס למחיר שהזכרתי? אגב מבחינת טעם בכל מקום שקראתי ציינו אותה לטובה למרות שטעם לא כלכך משנה לי אלא אפקטיביות.

תשובות מבעלי ניסיון עם האבקה יעזרו מאוד
naor106 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה