ישראלבודי
מתחייבים למחירים הזולים ביותר

חזור   ישראלבודי > ישראלבודי > תזונה ותוספים

תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד..

תגובה

הגדרות אשכול אפשרויות הצגת נושא
ישן 31-10-08, 19:44   #1
naorz123
חבר מתחיל

ברירת מחדל שאלה | חיטוב

שמעו אני בן 15 1.68 ושוקל 65 התאמנתי עד עכשיו אני עושה הפסקה של חודש - חודש וחצי בערך אני רוצה להוריד תשומן ואז להתחיל מסה... בא לכם לנסות להכין לי תפריט רק של אירובי ותזונה? תודה מראש אני ממש אקפיד ואני רוצה תוך חודש וחצי להגיע בערך מ65 קילו ל58-57 אני יודע שזה אפשרי כי פעם ירדתי מ70 ל63 באותה תקופת זמן בערך וראיתי תוצאות אני רק חושב שאני אראה תוצאות אם אני ארד ל57-58 אבקש שאם תכינו לי תפריט מפורט כולל פעילויות ספורט רק שלא יפגע לי בגדילה ושיוריד לי כמה שפחות במסת השריר כי אני לא רוצה להפסיד ממה שהשגתי ולנסות לצמצם נזקים כמה שיותר. עכשיו תודה מראש מחכה לתשובה !!
naorz123 מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-08, 19:47   #2
the animal
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)

חדר כושר: גו אקטיב ת"א

ציטוט:
פורסם במקור על ידי naorz123 צפה בהודעה
שמעו אני בן 15 1.68 ושוקל 65 התאמנתי עד עכשיו אני עושה הפסקה של חודש - חודש וחצי בערך אני רוצה להוריד תשומן ואז להתחיל מסה... בא לכם לנסות להכין לי תפריט רק של אירובי ותזונה? תודה מראש אני ממש אקפיד ואני רוצה תוך חודש וחצי להגיע בערך מ65 קילו ל58-57 אני יודע שזה אפשרי כי פעם ירדתי מ70 ל63 באותה תקופת זמן בערך וראיתי תוצאות אני רק חושב שאני אראה תוצאות אם אני ארד ל57-58 אבקש שאם תכינו לי תפריט מפורט כולל פעילויות ספורט רק שלא יפגע לי בגדילה ושיוריד לי כמה שפחות במסת השריר כי אני לא רוצה להפסיד ממה שהשגתי ולנסות לצמצם נזקים כמה שיותר. עכשיו תודה מראש מחכה לתשובה !!
מי המציא את המיתוס הזה לעזאזל?!?!?!?!
אימון משקולות לא פוגע בגדילה!!!!!
תקרא את המדריך השלם לחיטוב באתר הראשי ותבנה תפריט לעצמך, אף אחד לא שיקיע מזמנו כדי לבנות לך תפריט שלם בלי תמורה.
אה והערה אחת, כדי לא לאבד מאסת שריר במהלך החיטוב, או לפחות לאבד מעט ממנה אתה צריך להמשיך את האימון בחדר כושר במהלך תהליך החיטוב.
the animal מנותק   הגב עם ציטוט
ישן 31-10-08, 19:48   #3
naorz123
חבר מתחיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי the animal צפה בהודעה
מי המציא את המיתוס הזה לעזאזל?!?!?!?!
אימון משקולות לא פוגע בגדילה!!!!!
תקרא את המדריך השלם לחיטוב באתר הראשי ותבנה תפריט לעצמך, אף אחד לא שיקיע מזמנו כדי לבנות לך תפריט שלם בלי תמורה.
אה והערה אחת, כדי לא לאבד מאסת שריר במהלך החיטוב, או לפחות לאבד מעט ממנה אתה צריך להמשיך את האימון בחדר כושר במהלך תהליך החיטוב.
לא אימון משקולות זה אני יודע שלא פוגע בגילה אני מתכוון לדיאטת חיטוב אני בגיל ההתבגרות וצריך מספיק אנרגיה כדי לגדול אם אני מחסיר את האנרגיה הזאת אני מפחד שזה יפגע לי בגדילה אני יודע שהמיתוס על המשקולות לא נכון אחרת לא הייתי מתאמן כבר שנתיים במכון
תודה בכל זאת...
אפשר לנעול
naorz123 מנותק   הגב עם ציטוט
תגובה